تاریخ انتشار : دوشنبه 11 سپتامبر 2023 - 20:43
1346 بازدید
کد خبر : 11024

اسپنک spank چیست؟

اسپنک spank چیست؟

spank یا ضربات شهوانی چیست؟ کتک زدن وابسته به عشق شهوانی نوعی بازی ضربه ای است که در آن فرد از دست، شلاق، دست و پا زدن، بریدن یا پرچم زدن به قسمت هایی از بدن شریک زندگی خود برای لذت جنسی متقابل و توافقی استفاده می کند. کتک زدن یک فعالیت سبک BDSM است

spank یا ضربات شهوانی چیست؟

کتک زدن وابسته به عشق شهوانی نوعی بازی ضربه ای است که در آن فرد از دست، شلاق، دست و پا زدن، بریدن یا پرچم زدن به قسمت هایی از بدن شریک زندگی خود برای لذت جنسی متقابل و توافقی استفاده می کند. کتک زدن یک فعالیت سبک BDSM است که اغلب به عنوان پیش بازی قبل از آمیزش جنسی یا گرم کردن گره خورده در حین بازی سلطه استفاده می شود. کتک زدن شهوانی می تواند جریان خون را در ناحیه کشاله ران افزایش دهد و مواد شیمیایی لذت بخشی از جمله اندورفین و دوپامین را در مغز آزاد کند تا لذت جنسی را افزایش دهد.

پرخاشگری والدین بر فرزندان را در نودی بدانید.

انواع ضربات شهوانی

چند نوع ضرب و شتم وابسته به عشق شهوانی وجود دارد، مانند ایفای نقش، خودزنی و انضباط خانگی.

1. در نقش آفرینی ضربتی، هر یک از طرفین نقش یک شخصیت را ایفا می کند – گیرنده ضرب و شتم معمولاً نقشی مطیع به عهده می گیرد، در حالی که شریک دیگر نقش غالب را ایفا می کند.
2. انضباط خانگی تمرینی بین دو شریک رضایت‌دهنده است که در آن شریک مسلط از کتک زدن یا تنبیه بدنی برای فراخوانی رفتارهای ناخواسته شریک مطیع خود استفاده می‌کند (که ممکن است عمداً به منظور کتک خوردن انجام شده باشد).
3. خودزنی زمانی است که فرد برای لذت جنسی به بدن خود می کوبد

6 روش برای تمرین اسپنک

راه های مختلفی وجود دارد که زوج ها و افراد می توانند از ضربات شهوانی در بازی جنسی خود استفاده کنند:

1. لباس پوشیده یا بی لباس: می توانید با لباس کامل، کاملا برهنه یا در حالت های مختلف درآوردن، کتک بزنید یا دریافت کنید. برخی از افراد دارای لباس‌های مخصوص ضربه زدن هستند، مانند کتک زدن یا دامن کتک زدن، که دارای برش‌های منحصربه‌فردی در اطراف باسن هستند تا راحت‌تر ضربه زدن را انجام دهند.
2. روی زانو: حالت اولیه برای ضربه زدن زمانی است که شریک دریافت کننده روی پاها یا بالای زانوی شریک ضربی دراز می کشد و باسنش در هوا است. با این حال، بسیاری از پوزیشن های دیگر دسترسی آسان به باسن را فراهم می کنند. به عنوان مثال، شریک دریافت کننده می تواند روی تخت روی شکم دراز بکشد، یا هر دو طرف می توانند صاف بایستند. برخی از افراد ممکن است روی یک نیمکت کتک زدن یا اسب کتک زن سرمایه گذاری کنند، یک تکه مبلمان چهار پا که شریک دریافت کننده در هنگام کتک زدن روی آن می خوابد.
3. با دست: دست ها رایج ترین ابزار کتک زدن هستند. برخی از تمرین‌کنندگان ترجیح می‌دهند با دست خالی ضربه بزنند زیرا می‌توانند ضربه را روی کف دست و انگشتان خود نیز احساس کنند.
4. با یک ابزار ضربه زدن: ابزار ضربه زدن می تواند ضربه بیشتری ایجاد کند یا سطح بیشتری را پوشش دهد. دست و پا زدن، شلاق، محصولات سواری، شلاق زدن، برس مو، کمربند و عصا ابزارهای محبوبی هستند که برای کتک زدن استفاده می شود.
5. با بندگی: کتک زدن زیر چتر BDSM قرار می گیرد که شامل فعالیت های دیگری مانند اسارت و سلطه نیز می شود. بسیاری از مردم دوست دارند کتک زدن را با این فعالیت‌ها ترکیب کنند تا برانگیختگی جنسی را افزایش دهند – به عنوان مثال، شریک دریافت‌کننده را برای یک تجربه کتک زدن تسلیم‌کننده BDSM می‌بندند.
6. با ایفای نقش: برخی از زوج ها از زدن به عنوان یک عنصر نقش آفرینی استفاده می کنند و در موقعیت هایی نقش آفرینی می کنند که در آن کتک زننده شریک غالب است و باید با کتک زدن تنبیه شود.

 

4 نکته کتک زدن وابسته به عشق شهوانی

اگر می خواهید یک جلسه spank وابسته به عشق شهوانی را در اتاق خواب امتحان کنید، در اینجا چند نکته مفید برای مبتدیان وجود دارد:

1. یک کلمه امن انتخاب کنید. افراد مختلف به کتک زدن واکنش‌های متفاوتی نشان می‌دهند – در حالی که برخی ممکن است آن را بسیار لذت‌بخش بدانند، برخی دیگر ممکن است آن را کاملاً دوست نداشته باشند یا فقط برای مدت کوتاهی از آن لذت ببرند، قبل از اینکه آماده حرکت شوند. برای اطمینان از اینکه شما و شریک زندگیتان یک خط ارتباط جنسی باز دارید، قبل از شروع یک کلمه به یاد ماندنی و مطمئن انتخاب کنید تا اگر یکی از شما نیاز به توقف داشت، بتوانید از این کلمه برای پایان دادن به جلسه و استراحت استفاده کنید.
2. به آرامی شروع کنید. هرکسی سطوح حساسیت متفاوتی دارد و مهم است که به صحبت های شریک زندگی خود گوش دهید تا ببینید چه چیزی برای او بهترین است. هنگام شروع با کتک زدن وابسته به عشق شهوانی، کتک زدن باید با ضربات ملایم شروع شود—سپس، اگر شریک زندگی شما درخواست ضربه بیشتر یا سخت تری داشته باشد، می توانید به تدریج شدت آن را افزایش دهید. سهولت در ضربات زدن می تواند به هر دوی شما کمک کند ترجیحات خود را کشف کنید.
3. با احساسات آزمایش کنید. اگر با دستتان می‌کوبید، می‌توانید زوایای مختلف و سبک‌های مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی بهتر است. به عنوان مثال، کف دست ضربان عمیق‌تری می‌دهد، در حالی که انگشتان می‌توانند احساس سوزش بیشتری ایجاد کنند. سایر ابزارهای کتک زدن می توانند احساسات جدیدی را ایجاد کنند – یک پارو می تواند با هر ضربه سطح بیشتری را پوشش دهد، در حالی که یک محصول سواری روی یک نقطه خاص متمرکز می شود. مراقبت های بعد از آن نیز مهم است – مالیدن باسن اسفنجی پس از چند ضربه زدن می تواند طول مدت احساسات را افزایش دهد و لذت را بیشتر کند.
4. به هر چهار منطقه توجه کنید. باسن چهار ناحیه مختلف دارد که واکنش متفاوتی به ضربات زدن دارند: قسمت‌های بالای کمر، کناره‌های نزدیک باسن، قسمت‌های زیرین و گنبد مرکزی گوشتی. هنگام ضربه زدن، به هر ناحیه کمی توجه کنید، که به تسکین سایر مناطق نیز کمک می کند. همانطور که برانگیختگی جنسی را افزایش می دهید، بیشتر ضربه را روی ناحیه زیرین متمرکز کنید، که برای بیشترین لذت، ارتعاشات را به ناحیه تناسلی شریک زندگی شما ارسال می کند.

کلام آخر

اسپنک یک عنصر مشترک در فعالیت‌های BDSM (اسارت، انضباط، سلطه، تسلیم، سادیسم و مازوخیسم) است، اما مهم است که تأکید شود که مشارکت در چنین فعالیت‌هایی باید همیشه با توافق، ایمن و محترمانه برای همه طرف‌های درگیر باشد. ارتباط، اعتماد و رضایت هنگام درگیر شدن در هر گونه فعالیت جنسی ضروری است تا اطمینان حاصل شود که همه افراد درگیر راحت هستند و با مشارکت موافق هستند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.