تاریخ انتشار : سه‌شنبه 28 نوامبر 2023 - 9:41
1382 بازدید
کد خبر : 3870

بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

امروزه  بیش از چهار هزار ارز دیجتال در سرتاسر جهان وجود دارند و بستر جدیدی برای سرمایه گذاری به وجود آورده اند که روز به روز نیز در حال گسترش و افزایش هستند، در این مقاله می خواهیم به بررسی ارز های دیجیتالی که برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب هستند بپردازیم. برای تشخیص بهترین

امروزه  بیش از چهار هزار ارز دیجتال در سرتاسر جهان وجود دارند و بستر جدیدی برای سرمایه گذاری به وجود آورده اند که روز به روز نیز در حال گسترش و افزایش هستند، در این مقاله می خواهیم به بررسی ارز های دیجیتالی که برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب هستند بپردازیم. برای تشخیص بهترین ارزش دیجیتال برای سرمایه گذاری این مقاله را تا آخر بخوانید.

افراد کم تجربه  در انتخاب و خرید ارز دیجیتال مناسب سر در گم می شوند که این مساله بسیار طبیعی است و بسیاری از این افراد هم به دلیل اینکه بیت کوین شناخته شده و قدیمی تر است روی آن سرمایه گذاری می کنند و تصور می کنند تنها سرمایه گذاری بر روی بیت کوین سود ده است.

1.   بیت کوین

بیت-کوین بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

بیت کوین اولین و قدیمی ترین کوین است که به عنوان پادشاه سرزمین کوین ها شناخته می شود این کوین 12 سال پیش یعنی در سال 2009 به وجود آمد رتبه بیت کوین بر حسب ارزش بازار بین ارز های دیجیتال اول است که هم اکنون برابر است با 832 میلیارد دلار است این کوین از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است همچنین حجم بسیار بالایی از معاملات را به خود اختصاص داده است.

این ارز دارای امنیت بسیار بالایی است و از زمان به وجود آمدن توسط هیچ هکری هک نشده است این کوین در حال حاظر 46 هزار دلار است بررسی روند قیمتی این کوین نشان می دهد که با سرمایگذاری روی این کوین می توان سود مناسبی را کسب کرد.

بیت کوین در زمان بوجود آمدن کم تر از یک دلار ارزش داشت اما بعد از گذشت 12 سال از پیدایش این کوین، قیمت آن به 46 هزار دلار رسیده است یعنی با بازده 46 میلیون درصد.

برای دیدن بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی کلیک کنید.

2.   اتریوم

اتریوم بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

اتریوم در سال 2015 برای رقابت با بیت کوین راه اندازی شد این ارز همواره در تلاش است سهم بیش تری از بازار را کسب کند همچنین از مزیت های این کوین می توان به ارزان و سریع بودن معاملات آن نسبت به بیت کوین دانست قیمت این کوین در حال حاظر 3000 دلار است و رتبه آن بر حسب ارزش بازار دوم است.
ارزش بازار اتریوم تقریبا 365 میلیارد دلار است که تقریبا 15 درصد از بازار را در اختیار دارد این کوین به دلیل برخورداری از فناوری قدرتمند در میان کاربران بسیار محبوب است.

همچنین شرکتی مانند مایکروسافت از بین تمام ارز دیجیتال اتریوم را برای استفاده انتخاب کرده است همچنین روند قیمتی این کوین شان می دهد که برای سرمایه گذاری بلند مدت بسیار مناسب است این کوین در دو سال بیش از 1000 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

3.   کاردانو

کاردانو بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

کاردانو یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری است که بر پایه ی بلاک چین ساخته شده است این ارز رقیبی سر سختی برای ارز دیجیتال اتریوم است که پیش بینی هایی از سوی متخصصان این بازار، کاردانو آینده ی خوبی در پیش داشته باشد. این ارز در سال 2017 وارد بازار شد و جالب اینجاست که این ارز قابل استخراج نیست وقابلیت پشتیبانی از قرارداد های هوشمند را دارد.

سرمایه گذارانی که روی این ارز در بلند مدت سرمایه گذاری کردن سود بسیار خوبی برداشت کرده اند آن ها طی دو سال اخیر 800 درصد رشد کرده اند همچنین این عرض در طی شش ماه اخیر 186 درصد رشد کرده است به همین دلیل کاردانو یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری است.

 

4.   لایت کوین

لایت-کوین بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

لایت کون یکی دیگر از رمز ارز هایی که بر پایه بیت کوین در سال 2011 طراحی شده است که همچنین این کوین برای حل مسائل امنیتی در بیت کوین طراحی شده است و بیشتر از نوسانات بیت کوین پیروی می کند به همین دلیل جزء بهترین ارز های دیجیتال در جهان است.

سرمایه گذاران از این از در طولانی مدل سود بسیا خوبی کسب کرده اند و حدود یک درصد از کل بازار کریپتو سهم لایت کوین است

5.   بیت کوین کش

بیت-کوین-کش بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

این کوین از زیر شاخه های بیت کوین است که در سال 2017 به وجود آمده است اما با این وجود هیچ ارتباطی با بیت کوین ندارد و امکان دارد افرادی که تاره وارد بازار شده اند این دو ارز را اشتباه بگیرند و به جای بیت کوین، بیت کوین کش خریداری بکنند.

قیمت این ارز هم اکنون 656 دلار است و در رتبه ی آن بر حسب ارزش بازار 12 است همچنین این ارز حدود 1 درصد از کل بازار کریپتو را در اختیار دارد.

روند قیمتی این ارز نشان می دهد سرمایگذاران بیت کوین کش در بلند مدت سود بسیار خوبی کرده اند.

بهتری ارز ها برای سرمایه گذاری در بلند مدت در 21 ادبیهشت سال 1400

 

6.   مونرو

مونرو بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

یکی از پر امنیت ترین ارز های جهان است که تمام پروتکل های امنیتی برای حفاظت از امنیت و حریم شخصی گیرنده و فرستنده را رعایت می کند.
ارز دیجیتال مونرو به دلیل حفظ و شخصی سازی پروتکل های امنیتی در اینده جزء بهترین ارز های اینده خواهد بود.

7.   آیوتا

آیوتا بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

آیوتا یک ارز بسیار خوب برای سرمایه گذاری طولانی مدت است این ارز از شهرت و آوازه ی بسیاری برخوردار است. آیوتا در سال 2014 به عنوان یکی از ارزهای جایگزین وارد بازار شد که نام این ارز برگرفته از اینترنت اشیا است در واقع این ارز برای پرداخت ها و تراکنش های دستگاه های اینترنت اشیاء استفاده می شود.

این ارز دیجیتال ، مانند بیت کوین از فناوری بلاک چین استفاده می کند که یکی از مزایای اصلی آیوتا است. به دلیل استفاده از این فناوری، توکن های آیوتا به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت رتبه بندی شده ان. همچنین بلاک چین این توکن از فناوری Tangel  استفاده می کند که به ذخیره اطلاعات تراکنش ها سرعت می بخشد.

لازم به ذکر است که انجام تراکنش های رایگان در آیوتا یکی از مزایای این ارز دیجیتال است که برتری آن را نسبت به سایر ارز های دیجیتال تعیین می کند به هر حال، آیوتا قابل استخراج نیست ، اما پتانسیل رشد قیمت بلند مدت را دارد و یکی از بهترین نشانه ها برای سرمایه گذاری های بلند مدت است.

8.   ریپل

ریپل بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

ارز ریپل یکی از ارز های آینده دا بازار کریپتوکارنسی است شرکت ریپل در حال تبدیل شدن به یک گزینه ی مناسب برای بانک داری و موسسه های مالی است.
از ارز دیجیتال ریپل می توان برای پر سرعت کردن فرایند انجام تراکنش ها و همکاری های برون مرزی استفاده کرد. بلاک چین ریپل از سرعت بسیار بالایی برخوردار است مثلا اگر می خواهید دلار آمریکا را به پوند انگلستان تبدیل کنید ریپل دلار را در عرض چند ثانیه به ریپل تبدیل کرده و سپس آن را به پوند انگلیس تبدیل می کند.

9.   تزوس

تزوس بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

این توکن دارای پلتفرم غیر انحصاری است که از قراردادهای‌ هوشمند برای ایجاد یک ساز و کار حاکمیتی درون زنجیره‌‌ای خاص استفاده می‌کند. شایان به ذکر است که تمرکز اصلی پلتفرم بر روی یک طراحی چند ساختاری با به روزرسانی‌‌های جزئی درون زنجیره‌‌ای در پروتکل است که در آن سهامداران توانایی تغییر ساختار حاکمیتی پروتکل را دارند. از این جهت این ارز دیجیتال بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت است.

تمرکز اصلی این پلتفرم یک طراحی چند ساختاری با به روزرسانی های جزئی در زنجیره ورود به سیستم با استفاده از یک مدل اجماع اصلاح شده و بسیار ایمن برای سهام است که به سهامداران اجازه می دهد ساختار حاکمیت گزارش را تغییر دهند.

از زمان شروع به کار این ارز دیجیتال ، همه توسعه دهندگان این ارز دیجیتال، آینده بسیار درخشانی را پیش بینی کرده اند. این پروژه در سال 2017  در برنامه پیش فروش توکن خود بیش از 230 میلیون دلار جمع آوری کرد، که در آن زمان یکی از بزرگترین ICO های تاریخ این حوزه بود ، اما پس از راه اندازی شبکه، اختلافات داخلی بین بنیانگذاران آن منجر به این شد که این پروژه پیشرفت نکند و متوقف شود اما پس از حل و فصل اختلافات ، تقریبا 2 سال از تثبیت ثبات می گذرد و نقشه های راه او یکی یکی در حال اجرا است. این ارز دیجیتال یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری های بلند مدت است.

10. توکن نئو

توکن-نئو بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

نئو یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری های بلند مدت است که با نماد تجاری NEO  شناخته می شود. این ارز دیجیتال یکی از پیشرفته ترین ارزهای دیجیتال در جهان است همچنین نئو اولین ارز دیجیتال چینی است که به صورت اوپن سورس عرضه می شود. نئو(neo) یک ارز دیجیتال نسل سوم با سرعت تراکنش بسیار بالا است و همچنان می تواند برای پرداخت در فروشگاه استفاده شود.

از سوی دیگر، پروژه نئو بر اساس ایده ترکیب سرمایه دیجیتال و سرمایه واقعی از همان ابتدا شکل گرفته است بنابراین نئو یکی از ارزهای دیجیتالی است که قابلیت رشد بسیاری، به ویژه در بلند مدت دارد

NEO یک روشی ترکیبی برای فناوری بلاک چین خود از اتخاذ کرده است همچنین نئو از بلاک چین اختصاصی خود استفاده می کند و نحوه انتقال دارایی ها در این رمز ارز متفاوت است.ارز دیجیتال نئو دارای دو رمز ارز رمزنگاری شده است توکن NEO کاملاً ایمن عمل می کند و مانند سهام یک شرکت است این توکن برای ایجاد بلوک، تغییرات شبکه، مدیریت شبکه و سایر درخواست ها استفاده می شود.

کلام آخر

نظرات خود را در مورد ارز های دیجیتال بررسی شده در این مقاله برای ما کامنت کنید همچنین می توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری طولانی مدت را برای ما کامنت کنید.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.