بهترین ماینر برای استخراج بیت کوین و راه اندازی فارم

زیاد شدن مقبولیت بیت کوین و نیز سودآوری استخراج این ارز دیجیتال ، موجب گردیده تا صنعت استخراج ارز بیت کوین ، هر روز بزرگ تر و بزرگ تر بشود. همانگونه که احتمالاً آگاهی دارید ؛  به منظور استخراج بیت کوین ، دیگر این امکان وجود ندارد تا از کامپیوترهای خانگی بهره برد و به دستگاه‌های به خصوصی با عنوان ای‌سیک (ASIC) یا همان ماینر احتیاج است .

 عواملی که بر امر سود آوری و بازگشت سرمایه یک ماینر موثر اند

قدرت دستگاه ماینر:  میزان قدرت پردازش دستگاه به منظور ساخت هش که هر چه میزان بالاتر باشد ؛ مقدار بیت کوین‌های استخراج ‌شده زیاد تر می گردد.

مصرف برق دستگاه ماینر:  میزان برق مصرفی دستگاه استخراج بر حسب وات می باشد که این مورد هم هر چقدر بالاتر باشد ؛ هزینه برق زیاد تری را بر دوش ماینر خواهد گذاشت .

قیمت دستگاه ماینر:  مقدار پولی که به منظور خریداری دستگاه استخراج پرداخت می‌ گردد است که هر چه میزان بیشتر باشد ؛ مدت زمان بازگشت سرمایه افزایش خواهد یافت.

back1-12 بهترین ماینر برای استخراج بیت کوین و راه اندازی فارم

همچنین بخوانید : بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانیان | ضد تحریم

بهترین دستگاه های ماینر به منظور استخراج بیت کوین و راه اندازی فارم :

۱) دستگاه بیت مین انت‌ماینر اس ۱۹ پرو

در حقیقت انت ‌ماینرهای سری ۱۹ هم اکنون پرچم ‌دار محصولات شرکت بیت مین می باشند و بیت مین نیز در حقیقت بزرگترین سازنده دستگاه ‌های استخراج می باشد.

این ماینر که در همه دستگاه ‌های استخراج ،  دارای بهترین زمان بازگشت سرمایه می باشد ؛  در می ۲۰۲۰ به بازار عرضه گردید.

به علاوه اینکه این دستگاه با قدرت ۱۱۰ تراهش بر ثانیه و نیز مصرف برق ۳۲۵۰ وات ، از لحاظ بهره‌ وری انرژی کیفیت و کارایی بسیار بالایی دارد .

در حقیقت تنها عیبی که برای این ماینر می‌ توان ذکر کرد ؛  وزن ۱۵ کیلوگرمی و نیز صدای بیشتر از ۸۱ دسیبلی می باشد که این مورد برای یک ماینر صنعتی ، آنچنان مشکل ‌ساز نمی باشد.

۲) دستگاه مایکرو ‌بی ‌تی واتس‌ ماینر ام ۳۰ پلاس پلاس

همچنین بخوانید : بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

بعد از هاوینگ بیت کوین که به موجب ان پاداش استخراج این ارز دیجیتال نصف شد ؛  این دستگاه با دارا بودن قدرت ۱۱۲ تراهش و نیز مصرف برق ۳۴۷۲ واتی ، به خوبی قادر شد تا انتظارات را برآورده نماید.

لذا چنانچه نخواهیم مصرف انرژی را لحاظ کنیم ؛  این دستگاه هم اکنون قدرتمند ترین دستگاه استخراج ارز بیت کوین می باشد. با این حال اما  از لحاظ بهره ‌وری انرژی ، به رقیب خود یعنی دستگاه ذکر شده در اول ، باخته است.

به علاوه اینکه با توجه به قدرت بسیار بالا و نیز مصرف برق بالاتر در مقایسه با دستگاه انت ‌ماینر اس ۱۹ پرو ، بهره گیری از این دستگاه ، در مکان ‌هایی که برق ارزان ‌قیمت موجود باشد ؛ شدیدا سود آور خواهد بود.

back2-13 بهترین ماینر برای استخراج بیت کوین و راه اندازی فارم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *