تاریخ انتشار : یکشنبه 30 جولای 2023 - 15:01
792 بازدید
کد خبر : 10794

تکنیک جلکینگ چیست؟

تکنیک جلکینگ چیست؟
این تمرین شامل کشیدن و ماساژ دادن آلت تناسلی با انگشتان خود یا یک دستگاه مخصوص جلکینگ است. ایده پشت این کار همان ایده ساخت عضله است: کشش بافت باعث ایجاد ریز پارگی می شود که در طول فرآیند بهبود ضخیم و منبسط می شود. متأسفانه، هیچ مدرک علمی وجود ندارد که نشان دهد jelqing به این شکل عمل می کند - یا اصلاً.

جلکینگ دقیقا چیست؟

این تمرین شامل کشیدن و ماساژ دادن آلت تناسلی با انگشتان خود یا یک دستگاه مخصوص جلکینگ است.

ایده پشت این کار همان ایده ساخت عضله است: کشش بافت باعث ایجاد ریز پارگی می شود که در طول فرآیند بهبود ضخیم و منبسط می شود. متأسفانه، هیچ مدرک علمی وجود ندارد که نشان دهد jelqing به این شکل عمل می کند.

درمان خانگی زگیل تناسلی مردان را در نودی بدانید.

چطوری جلکینگ را انجام دهیم

چند تغییر در نحوه jelq وجود دارد. با نگاهی به سایت های اختصاص داده شده به آن، اجماع به نظر می رسد این باشد:

 

  • روغن را بمالید تا آلت تناسلی خود را خراب نکنید.
  • با انگشت اشاره و شست خود دایره ای بسازید (مانند علامت OK).
  • انگشتان خود را در پایه آلت تناسلی خود قرار دهید.
  • با استفاده از انگشتان، آلت تناسلی را دراز کنید و از پایه آن به سمت سر پایین بکشید.

این کار را برای چند دقیقه یک یا دو بار در روز انجام دهید.

همچنین ابزارهایی برای کمک به jelqing وجود دارد که به صورت آنلاین با نام‌هایی مانند «آلتی‌ساز» در دسترس هستند که آلت تناسلی را بین غلتک‌های کششی یا بازوهای پلاستیکی می‌گیرند.

 

آیا jelqing کار می کند؟

هیچ کارآزمایی بالینی رسمی در مورد اثربخشی jelqing وجود ندارد. و هر داده دیگری که گزارش شده است بیشتر حکایتی است و چندان چشمگیر نیست.

با این حال، تحقیقات اندکی در مورد استفاده از دستگاه‌های کششی (وسیله‌ای که برای ایجاد کشش روی آلت تناسلی شل استفاده می‌شود) برای بلند کردن و افزایش دور آلت تناسلی وجود دارد. یک مطالعه در سال 2011 روی 23 فرد مبتلا به آلت تناسلی نشان داد که استفاده از دستگاه های کششی طول آلت تناسلی شرکت کنندگان را پس از 3 ماه استفاده به مدت 9 ساعت در روز تا یک اینچ افزایش می دهد. اما، بررسی‌های متون مربوط به سال‌های 2013 و 2016 نشان می‌دهد که دستگاه‌های کششی تنها برای درمان ناهنجاری‌ها مؤثر هستند، نه افزایش اندازه.

 

در سال 2018، PhalloGauge Medical، سایتی که اکستنشن کننده آلت تناسلی را به فروش می رساند، یک مطالعه بسیار کوچک در مورد jelqing برای بزرگ کردن آلت تناسلی انجام داد. هفت مرد برای انجام 200 سکته مغزی در روز به مدت سه ماه استخدام شدند و از آنها خواسته شد تا آلت تناسلی خود را در طول مسیر اندازه گیری کنند. در پایان مطالعه، میانگین افزایش 0.13 اینچ در طول و 0.3 اینچ در دور بود. نتیجه این بود که هر گونه تغییر جزئی بوده و این روش امیدوارکننده ای برای بزرگ کردن آلت تناسلی نیست.

 

عوارض و خطرات جلکینگ

یک نقطه ضعف عمده برای جلکینگ این است که در واقع خطر آسیب را به همراه دارد. بیایید نگاهی به آناتومی آلت تناسلی بیندازیم و اگر به ساختارهای داخلی آن آسیب برسانید چه چیزی ممکن است اشتباه کند.

 

آلت تناسلی با بافت‌های اسفنجی به نام کورپوس کاورنوزوم و جسم اسفنجی پر شده است. ساقه و سر آلت تناسلی حاوی هزاران پایانه عصبی بسیار حساس است که نقش مهمی در احساس لذت جنسی ایفا می کنند. وقتی برانگیخته می شوید، نواحی اسفنجی پر از خون می شوند و منبسط می شوند و نعوظ ایجاد می کنند.

 

در طی این فرآیند، خون از طریق دو رگ به نام شریان های غاری جریان می یابد. این شریان ها برای به حداکثر رساندن جریان خون در آلت تناسلی باز می شوند و در عین حال از تخلیه خون به بیرون جلوگیری می کنند. Jelqing می تواند به این سیستم پیچیده آسیب برساند. عوارض جانبی jelqing می تواند شامل کبودی، تورم، بی حسی و آسیب دائمی باشد که باعث اختلال نعوظ (ED) می شود.

 

روش های جایگزین بزرگ کردن آلت تناسلی

در حالی که jelqing به احتمال زیاد در مورد بلند کردن آلت تناسلی شما بی تاثیر است، ممکن است گزینه های دیگری نیز وجود داشته باشد. با این حال، مهم است که انتظارات خود را پایین نگه دارید.

عمل جراحی

از نظر نتایج دائمی، جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی موثرترین است. چندین جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی در دسترس هستند – از بریدن رباط داخلی آلت تناسلی به طوری که پایین‌تر آویزان شود، تا کاشت ایمپلنت دائمی در آلت تناسلی – که می‌تواند طول (یا حداقل ظاهر طول) و دور را افزایش دهد.

دستگاه های کششی

همانطور که قبلا ذکر شد، تحقیقات در مورد دستگاه های کششی یا اکستنشن آلت تناسلی باریک است و نتایج متفاوت است. افزایش دهنده های آلت تناسلی به راحتی به صورت آنلاین در دسترس هستند، اما برای همه مناسب نیستند و خطراتی دارند. این دستگاه ها به این صورت عمل می کنند که آلت تناسلی شما را در یک قفسه کششی کوچک یا وسیله کششی قرار می دهند و آن را برای چند ساعت در روز زیر لباس می پوشانند تا آلت تناسلی خود را کشش دهند.

 

این دستگاه‌ها معمولاً برای افراد مبتلا به یک بیماری خاص به نام بیماری پیرونی (PD) استفاده می‌شوند. این وضعیت باعث خم شدن آلت تناسلی و در نتیجه درد و/یا اختلال نعوظ می شود. مطالعه‌ای در سال 2009 نشان داد که افراد مبتلا به PD که به مدت شش ماه از دستگاه‌های افزایش دهنده آلت تناسلی استفاده می‌کردند، به طور متوسط 0.83 سانتی‌متر افزایش طول داشتند، اما هیچ تغییری در دور کمرشان ایجاد نشد. اگرچه این اعداد کم به نظر می رسند، اما شرکت کنندگان نیز شاهد کاهش 33 درصدی انحنای آلت تناسلی بودند و از نتایج راضی بودند.

 

برای روشن بودن، در مورد شرکت‌کنندگان مبتلا به PD، دستگاه‌های کششی انحنای خود را صاف کردند و توهم افزایش طول را ایجاد کردند. فرد بدون بیماری پیرونی احتمالاً نتایج یکسانی را نخواهد دید.

 

آیا آلت تناسلی دیسمورفی دارید؟

قبل از اینکه آلت تناسلی خود را در یک دستگاه کشش بالقوه خطرناک قرار دهید، از خود بپرسید آیا واقعاً ارزشش را دارد؟

تبلیغات بزرگ کردن آلت تناسلی در همه جا وجود دارد. این پیام‌رسانی مداوم باعث شده است که بسیاری از مردم انتظارات غیرواقعی و تفکر بی‌نظم در مورد بدن خود داشته باشند. این صنایع طعمه ناامنی های قدیمی می شوند و افزایش دسترسی به رسانه ها فقط مشکل را بدتر کرده است. این می تواند منجر به چیزی شود که روانشناسان آن را “اضطراب آلت تناسلی کوچک” یا “سندرم بدشکلی آلت تناسلی” می نامند: این باور غیرمنطقی و تزلزل ناپذیر که شما فقط اندازه گیری نمی کنید.

 

حقیقت این است که شما احتمالاً متوسط تر از آن چیزی هستید که فکر می کنید. برخلاف تصور رایج، متوسط طول آلت تناسلی در حالت نعوظ تقریباً 5 تا 5.5 اینچ است. بنابراین اجازه ندهید پورنو – که بنا به تعریف جعلی است – عزت نفس شما را پایین بیاورد و بر زندگی جنسی واقعی شما تأثیر منفی بگذارد.

 

ایجاد صمیمیت عاطفی با شریک (های) خود و ارتباط آزاد در مورد آنچه همه افراد درگیر دوست دارند (در داخل و خارج از رختخواب) بسیار بیشتر از اندازه آناتومی شما به سمت رابطه جنسی عالی می رود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS مرکز فیشیال تبریز فیلیمو