تاریخ انتشار : دوشنبه 30 اکتبر 2023 - 21:41
1145 بازدید
کد خبر : 3401

انواع دستگاه های تسمه کش و بسته بندی موجود در بازار ایران

انواع دستگاه های تسمه کش و بسته بندی موجود در بازار ایران

دستگاه های بسته بندی و یا تسمه کش انواع مختلفی دارد و در مدل ها و اندازه مختلف ساخته می شوند ، هر یک از دستگاه های بسته بندی نحوه ی کار خود را دارند یعنی هر یک از دستگاه های تسمه کش کارکرد منحصرد بفردی دارند . انواع دستگاه بسته بندی اتوماتیک دستگاه های بسته

دستگاه های بسته بندی و یا تسمه کش انواع مختلفی دارد و در مدل ها و اندازه مختلف ساخته می شوند ، هر یک از دستگاه های بسته بندی نحوه ی کار خود را دارند یعنی هر یک از دستگاه های تسمه کش کارکرد منحصرد بفردی دارند .

انواع دستگاه بسته بندی اتوماتیک

دستگاه های بسته بندی اتوماتیک در دو نوع کاملا اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند و انواع مختلفی دارند و توسط شرکت ها و برند های مختلف تولید می شوند .

اکثر دستگاه های  بسته بندی رو میزی هستند و اندازه بزرگی دارند ، منظور از رومیزی یعنی ترکیب میز و دستگاه تسمه کش و یا بسته بندی هستند .

image_2021-05-03_183645 انواع دستگاه های تسمه کش و بسته بندی موجود در بازار ایران دستگاه بسته بندی اتوماتیک چگونه کار میکند؟

نحوه ی کار کردن  هر دستگاه بسته بندی اتوماتیک متفاوت می باشد ، هر دستگاه تسمه کش کارکرد خاص خود را دارد ، یعنی تسمه های مشخص شده در جنس مشخص در اختیار دستگاه قرار می گیرد و دستگاه شروع به کار می کند .

اگر بخواهیم نحوه کار کرد دستگاه بسته بندی و یا تسمه کش اتوماتیک را توضیح دهیم ، اینگونه است که تسمه کش های اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک زیر مجموعه تسمه کش های برقی به حساب می ایند چون برای کار به برق نیاز دارند بیشتر در حالت رومیزی هستند ، در مرحله اول دستگاه باید به برق متصل باشد ، در مرحله دوم باید تسمه های مناسب کار بر روی دستگاه نصب شود ، در مرحله سوم باید دستگاه قبل از کار توسط متخصص تست شود و اماده کار شود ، بعد از تمامی این مراحل متخصص دستگاه می تواند کارتن ها و بسته های کالا ها را بر روی دستگاه تسمه کش قرار دهد ، دستگاه در این مرحله به صورت خودکار شروع به بسته بندی محصول و یا کارتن می کند و بعد از اتمام بسته بندی در اخر کار توسط حرارت و یا پانچ تسمه ها را به یک دیگر متصل و محکم می کند و فرایند بسته بندی را با این کار به پایان می رساند .

دستگاه بسته بندی برقی و بادی چگونه کار میکند؟

دستگاه های تسمه کش برقی انواع مختلفی دارند و این امکان را به شما می دهند بدون دخالت دست کارتن محصول را بسته بندی کنید تسمه کش های برقی توسط نیروی برق بسته بندی را انجام داده و در اخر تسمه ها را محکم کرده و فراید بسته بندی را تمام می کنند .

اما در تسمه کش های بادی این موضوع متفاوت می باشد ، یعنی در این حالت ، نیروی بسته بندی دستگاه ، بادی می باشد و توسط قدرت باد فرایند بسته بندی را انجام می دهد .

تاثیر سرعت دستگاه در بسته بندی

سرعت بسته بندی هر دستگاه تسمه کش متفاوت می باشد و با کیفیت های متفاوت بسته بندی می کند ، و چه تاثیری در کسب و کار شما دارد ؟

هر چقدر سرعت دستگاه تسمه کش شما بیستر باشد باعث می شود سرعت مجموعه و تولیدی نیز بالاتر برود و به شما این امکان را می دهد که سفارش های بیشتر بگیرید و یا کار خود را بیشتر گسترش دهید ، سرعت بسته بندی تاثیر بسیار چشم گیری در عملکرد مجموعه شما دارد .

نکاتی در مورد خرید دستگاه بسته بندی اتوماتیک

شما باید به هنگام خرید به نکاتی در مورد دستگاه های بسته بندی اتوماتیک دقت کنید تا درست خرید کنید ، برای مثال از شرکت ها و تولیدی هایی دستگاه بسته بندی اتوماتیک خریداری کنید که کالا و دستگاه خود را ضمانت می کنند و به شما این اطمینان می دهند دستگاه سالم می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است و هیچ وقت سعی نکنید کیفیت را قربانی ارزان بودن بکنید چون هیچ چیز بی علت نیست ، همیشه سعی کنید دستگاه های بسته بندی را با کیفیت بالا خریداری کنید ، برای مثال شرکت ایران پک سعی و تلاش بر ان دارد که تمامی محصولات و دستگاه های بسته بندی و تسمه کش خود را با بالا ترین و مرغوب ترین کیفیت به مشتریان و بازار عرضه کند .

انواع دستگاه تسمه کش در بازار

 • تسمه کش بادی
 • تسمه کش پالت کش
 • تسمه کش تسمه اهنی
 • تسمه کش پلاستیک
 • تسمه کش میزی
 • تسمه کش برقی
 • تسمه کش اتوماتیک
 • تسمه کش استیل
 • تسمه کش سه کاره
 • تسمه کش شارژی
 • تسمه کش پنوماتیک

دستگاه های تسمه کش در بازار انواع مختلفی دارند و در انواع مختلف مدل های برقی و دستی توسط شرکت ها و تولیدی های متفاوت تولید می شود و به بازار و مشتریان عرضه می شود .

image_2021-05-03_183711 انواع دستگاه های تسمه کش و بسته بندی موجود در بازار ایران

نکاتی در مورد خرید تسمه کش

همیشه در هنگام خرید باید به نکاتی توجه داشته باشید تا خرید درست و موفقی داشته باشید ، برای مثال به کیفیت و نحوه ی کار تسمه کش توجه داشته باشید ، چون ممکن است نحوه ی بسته بندی دستگاه بر روی محصول شما تاثیر داشته باشد و یا ممکن است کارایی که شما می خواهید را نداشته باشد .

فضای مورد نظر برای راه اندازی دستگاه تسمه کش

شما برای راه اندازی دستگاه تسمه کش باید فضای مورد نیازی تعبیه کنید ، و البته تمامی دستگاه های تسمه کش در یک اندازه نیستند و در انواع اندازه ها و مدل ها ساخته می شوند ، برای مثال اگر از دستگاه تسمه کش میزی می خواهید استفاده کنید باید محیط بزرگ تری برای دستگاه و کارکنان در نظر بگیرید ، ولی اگر از تسمه کش های دستی و یا شارژی استفاده می کنید لازم نیست محیط بزرگی در نظر بگیرید ، و البته نوع کالا و اندازه و حجم کالا نیز به این موضوع وابسته است اگر محصول شما در اندازه بزرگ می باشد باز باید محیط بزرگی در نظر بگیرید ولی اگر محصول شما به صورت کلی اندازه و حجم کوچکی دارد محیط بزرگی برای شما لازم نیست .

ایا کار با دستگاه بسته بندی نیاز به آموزش نیاز دارد ؟

بله ، دستگاه های بسته بندی و یا همان تسمه کش به اموزش فنی نیاز دارند و باید تیمی که با دستگاه تسمه کش قرار است کار کند باید اشنایی کامل به نحوه ی بسته بندی و کار با دستگاه اشنا باشد تا از هر حادثه احتمالی جلوگیری شود .

image_2021-05-03_183738 انواع دستگاه های تسمه کش و بسته بندی موجود در بازار ایران

قیمت دستگاه تسمه کش

قیمت دستگاه های بسته بندی و تمسه کش متناسب با مدل دستگاه و کارایی ان متفاوت می باشد و البته تورم و گرانی در بازار نیز به قیمت دستگاه های تسمه کش تاثیر گذار می باشد  و ممکن است باعث گران تر شدن دستگاه تسمه کش شود ، ولی شرکت ایران پک تمامی تلاش خود را می کند تا تمامی قیمت های خود را یکسان نگه دارد و حتی سعی بر ان دارد که تمامی محصولات را بر اساس دانش متخصصین جوان و ایرانی بومی سازی کند و افتخاری برای صنعت کشور شود .

شما می توانید انواع دستگاه های تسمه کش را از دستی گرفته تا برقی را از سایت ایران پک سفارش دهید ، ایران پک حتی به شما امکان خرید تسمه را نیز گذاشته است .

و یکی دیگر از ویژگی های شرکت ایران پک ، خدمات پس از فروش به صورت حرفه ای می باشد یعنی به شما مشتریان عزیز این امکان فراهم شده است که تنها فقط با یک زنگ به پشتیبانی مشکل خود را مطرح کرده و از خدمات ایران پک استفاده کنید .

برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر به سایت ایران پک مراجعه کنید و یا با شماره : 021-33956255 تماس بگیرید ( ایران پک را می توانید در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید ) .

 

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS مرکز فیشیال تبریز فیلیمو