تاریخ انتشار : یکشنبه 3 دسامبر 2023 - 21:41
997 بازدید
کد خبر : 4023

چیدمان تخت خواب عروس چگونه باید باشد

چیدمان تخت خواب عروس چگونه باید باشد

تخت خواب مهم ترین عنصر در زمان چیدمان سرویس خواب عروس ها به شمار می آید. از همین رو در زمان چیدمان این محصول باید دقت نظر کافی را در این راستا داشته باشیم. این که تخت خواب ما منیمال است یا اینکه سلطنتی است و یا اینکه سرویس خواب ما در راستای یک دکوراسیون

تخت خواب مهم ترین عنصر در زمان چیدمان سرویس خواب عروس ها به شمار می آید. از همین رو در زمان چیدمان این محصول باید دقت نظر کافی را در این راستا داشته باشیم. این که تخت خواب ما منیمال است یا اینکه سلطنتی است و یا اینکه سرویس خواب ما در راستای یک دکوراسیون کلاسیک و نوستالژی در حرکت است امری است که به چیدمان ما کمک می کند. از همین رو در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شیوه قرار دادن تخت خواب در اتاق خواب تازه عروس ها را مورد بررسی قرار دهیم تا شاید قدری چیدمان ها بر اساس اصول فنگ شویی در حرکت باشد و انرژی فضا از حرکت باز نیستد. با ما همراه باشید تا برخی از چون و چراهای که باید با چیدمان تخت خواب مد نظر داشته باشیم را با شما عزیزان در میان بگذاریم.

image_2021-10-18_110318 چیدمان تخت خواب عروس چگونه باید باشد

تخت خواب و آینه

اگر قرار است از تخت خواب و آینه قدی یا آینه های که همراه با کنسول مورد استفاده قرار می گیرد در اتاق خواب بهره گرفته شود باید به نکاتی در این راستا توجه شود. بر اساس اصول فنگ شویی آینه نباید به صورتی قرار داده شود که فضای مرتبط با تخت خواب از قسمت بیرون اتاق خواب دیده شود. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم میز کنسول یا آینه قدی خود را طوری با فاصله از تخت خواب قرار دهید که به هیچ عنوان افرادی که در بیرون از اتاق خواب حضور دارند نتوانند تخت خواب شما را مشاهده کنند. همچنین خود شما برای اینکه آرامش بیشتری را در زمان استراحت داشته باشید. باید به این امر مهم توجه کنید که نباید در قاب آینه تخت خواب و خودتان را ببینید. به همین دلیل توصیه می شود که روی آینه را حتماً با یک پارچه بپوشانید. این امر سبب می شود تا شما اصول فنگ شویی را به راحتی رعایت کنید و محیط را با انرژی مثبت و آرامش بیشتری همراه کنید.

image_2021-10-18_110334 چیدمان تخت خواب عروس چگونه باید باشد

تخت خواب و کمد

اگر از کمد همراه با تخت خواب خود در زمان خرید سرویس خواب بهره گرفته اید به شما چند توصیه مهم داریم. در قدم اول می توانید با حذف آینه قدی و خرید کمدهای آینه دار فضا را منحصر به فرد تر و با جایگذاری کمتر وسایل دیزاین کنید. علاوه بر این بهتر است از کمدهای که به صورت کشویی باز و بسته می شود بهره بگیرید؛ زیرا این کار سبب می شود در صورت نداشتن فضا به اندازه کافی نیازی به جابجا کردن وسایل برای باز و بسته کردن درب کمد ها نباشد. حال اگر درب کمد شما به صورت کشویی طراحی نشده است. بهتر است تخت خواب را قدری با فاصله از کمد قرار دهید تا برای دسترسی به کمد زحمت زیادی به شما تحمیل نشود.

image_2021-10-18_110348 چیدمان تخت خواب عروس چگونه باید باشد

تخت خواب و پنجره

استفاده از تخت خواب در اتاق خواب بدین معنا نیست که شما با تاج های بلندی که تخت خواب های لوکس سلطنتی و کلاسیک همراه دارند نور فضا را محدود کنید. یکی از بهترین راه های که سبب می شود جریان انرژی همیشه در فضا حاکم باشد نور پردازی طبیعی در محیط است. به هیچ عنوان نباید تاج تخت در پشت پنجره قرار بگیرید؛ که این امر سبب می شود نور مورد نیاز برای اتاق خواب شما از بین برود و شما دست به دامن نورهای مصنوعی شوید. بهتر است تخت را به صورتی قرار دهید که تاج تخت پشت دیوار قرار بگیرد که هیچ ارتباطی با نور پردازی شما ندارد. از سوی دیگر به شما توصیه می کنیم برای خانه های آپارتمانی از تخت خواب های مینیمال بدون تاج تخت بهره بگیرید؛ زیرا این امر سبب می شود فضای کمتری از شما اشغال شود. همچنین تخت خواب های کشو دار نیز به نظم دادن اتاق شما بسیار کمک می کند.

image_2021-10-18_110358 چیدمان تخت خواب عروس چگونه باید باشد

کلام آخر پیرامون چیدمان تخت خواب عروس

 چیدمان تخت خواب عروس چگونه باید باشد؟ همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید باید اصولی را مد نظر داشته باشید که بر اساس اصول فنگ شویی نظم لازم در اتاق خواب شما فراهم شود. به هیچ عنوان شما نباید از آینه روبروی تخت خواب استفاده کنید زیرا آرامش شما را می گیرد و سبب می شود از بیرون اتاق خواب محیط خصوصی شما به نمایش گذاشته شود. استفاده از کمدهای بزرگ بهتر است با درب های کشویی دنبال شود که نیازی به جابجایی وسایل برای باز و بسته کردن درب کمدها نباشد. نباید تاج تخت پشت پنجره سبب محدود کردن جریان نور به فضای اتاق خواب باشد. نکات ارائه شده تنها بخشی از نظریاتی است که پیرامون چیدمان تخت خواب عروس به شما عزیزان ارائه شد. در پایان شما هم اگر ایده ای دارید می توانید با دوستان خود در بخش نظر سنجی به اشتراک بگذارید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.