تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 1 ژوئن 2023 - 22:40
517 بازدید
کد خبر : 10399

آموزش وریفای حساب بایننس

آموزش وریفای حساب بایننس

بایننس (Binance)، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است و روزانه میلیون‌ها معامله از سرتاسر دنیا در این صرافی انجام می‌شود. این سرویس محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران دارد و کاربران زیادی را در سطح بین‌المللی به خود جذب کرده است؛ اما متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، کاربران نمی‌توانند از خدمات این صرافی استفاده کنند.

بایننس (Binance)، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است و روزانه میلیون‌ها معامله از سرتاسر دنیا در این صرافی انجام می‌شود. این سرویس محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران دارد و کاربران زیادی را در سطح بین‌المللی به خود جذب کرده است؛ اما متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، کاربران نمی‌توانند از خدمات این صرافی استفاده کنند. به عبارتی دیگر، کاربران ایرانی نمی‌توانند با استفاده از آی پی ایران وریفای حساب بایننس خود را انجام دهند؛ بنابراین باید با آی پی کشورهای دیگر حساب خود را وریفای کنند. بیش از 200 ارز دیجیتال در بایننس وجود دارد که برای افتتاح حساب و فعالیت در این صرافی باید حتما آموزش وریفای حساب بایننس را مرحله به مرحله انجام دهید و طبق نکات ذکر شده حرکت کنید. در ادامه این گزارش، تمامی نکاتی که برای وریفای حساب Binance لازم است را به‌طور کامل شرح داده‌ایم. اگر در این مسیر با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید از کارشناسان برجسته مجموعه آریاپی که در ادامه به تفصیل معرفی خواهد شد، کمک بگیرید.

images_1685530429_6477273d0a36b آموزش وریفای حساب بایننس

مراحل احراز هویت در بایننس

برای ورود به بایننس نیاز به آی پی ثابت دارید تا بایننس حساب شما را به علت مسائل امنیتی غیرفعال نکند. برای تهیه آی پی ثابت با بهترین قیمت می‌توانید به آریاپی مراجعه کنید و مراحل وریفای حساب بایننس خود را با اطمینان بیشتری آغاز کنید. توجه داشته باشید که برای ورود به حساب بایننس، باید با همین آی پی که ثبت نام خود را انجام دادید، وارد Binance شوید.

وریفای حساب بایننس در مرحله اول

در مرحله اول باید برای وریفای حساب بایننس، به حساب خود وارد شوید و بر روی گزینه Identification کلیک کنید و پس از آن بر روی گزینه Get Verified بزنید. در این مرحله با سه سطح احراز هویت پایه، متوسط و پیشرفته مواجه می‌شوید که هر سطح محدودیت واریز و برداشت متفاوتی دارد و محدودیت‌ها برای کشورهای مختلف، متفاوت است. با کلیک بر روی گزینه Residential Country، می‌تواتید محل سکونت خود را تغییر دهید. پس از انتخاب کشور و سطح احراز هویت خود، در این مرحله باید بر روی گزینه Verify Now کلیک کنید.

وارد کردن اطلاعات شخصی برای وریفای حساب بایننس

در این مرحله، باید اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و بر روی گزینه Continue کلیک کنید. اطلاعات وارد شده باید با مدارک شناسایی شما سازگاری داشته باشد؛ چراکه پس از تایید این مدارک، امکان تغییر آن وجود ندارد. در این مرحله اکانت شما احراز هویت پایه را پیدا کرده و برای افزایش محدودیت‌های مبادله، بر روی گزینه Upgrade to Higher Limits کلیک نمایید.

در مرحله بعدی برای وریفای حساب بایننس، باید عکس‌های اسناد شناسایی خود را آپلود کنید. این نکته را باید در نظر داشته باشید که نوع سند هویتی و کشوری که مدارک خود از آن صادر شده را باید انتخاب کنید. لازم به ذکر است که به دلیل تحریم‌ها، نام کشور ایران در این لیست وجود ندارد؛ بنابراین باید کشوری را انتخاب کنیدکه بتوانید مدارک شناسایی شده خود را که در کشوری که در این لیست ارائه شده، انتخاب کنید. برای بارگذاری مدارک از سیستم، باید بر روی گزینه Upload file کلیک کنید و با انتخاب گزینه Choose file، فایل خود را با کلیک بر روی گزینه Confirm وارد کنید.

تایید چهره برای وریفای حساب بایننس

images_1685530460_6477275ca91e3 آموزش وریفای حساب بایننس

در این مرحله، برای تایید مشروعیت حساب، از تایید چهره استفاده می‌شود. در طول هر برداشت و واریزی، برای اطمینان از امنیت حساب بایننس، امکان دارد مجبور باشید تا اطلاعات چهره خود را دوباره تایید کنید. هنگام عکس گرفتن نباید از کلاه، عینک یا  فیلتر استفاده کنید و باید از مناسب بودن نور محیط اطمینان حاصل کرده باشید. برای ادامه مراحل وریفای حساب بایننس، بر روی گزینه I am the Owner کلیک کنید.

نصب نرم افزار بایننس برای وریفای

در این مرحله، باید نرم افزار بایننس را نصب کنید. برای انجام این کار بر روی مربع سمت چپ کلیک کنید تا اسکنر این اپلیکیشن فعال شود. سپس باید با دوربین گوشی خود، بارکدی را که در مرحله قبلی نمایش داده شده را اسکن نمایید. پس از تایید چهره باید بر روی Next بزنید و سپس تصویر خود را در کادر به‌صورت مناسب قرار دهید. پس از ایتکه پیام تایید چهره برای شما ارسال شد، باید به مرورگر بازگشته و بر روی گزینه I have completed my phone بزنید تا صفحه بعدی برای شما باز شود.

طبق گفته بایننس، بررسی مدارک ارسال شده توسط کاربران 1 الی 3 روز زمان لازم دارد و حتی در مواردی این پروسه می‌تواند کوتاه‌تر باشد و بلافاصله از اراسل مدارک، نتیجه به سرعت برای کاربران ایمیل گردد و به همین دلیل برای آگاهی از انجام وریفای حساب خود، بهتر است ایمیل خود را مرتبا چک کنید.

وریفای حساب بایننس چه مزایایی دارد؟

وریفای حساب بایننس مزایای زیادی به همراه دارد:

اقدامات امنیتی را تقویت می‌کند!

وریفای حساب بایننس می‌تواند افرادی که از اطلاعات شخصی شما سوءاستفاده می‌کنند را محدود نماید. به عبارتی دیگر وریفای کردن امنیت حساب شما را افزایش می‌دهد. با انجام مراحل احراز هویت، اعتبارنامه‌های مهمی مانند جزئیات حساب بانکی شما دیگر قابلیت تغییر ندارد و به همین دلیل نیز امکان سو استفاده از حساب، به حداقل می‌رسد.

با مقررات مالی جهانی منطبق است!

سیاست‌گذاران مالی که در سطح جهانی در حال فعالیت هستند، قوانین مالی را وضع می‌کنند که امنیت مالی را افزایش دهند و از این طریق فعالیت‌های غیرقانونی کاهش پیدا می‌کند. از این قوانین می‌توان به مفاد KYC و AML اشاره کرد که تمامی بازارهای مبادلات متمرکز رمزنگاری باید از این قوانین پیروی کنند. احراز هویت و وریفای حساب بایننس به عنوان یکی از عناصر اجرای این قوانین است که امنیت حساب کاربران را به شکل قابل توجهی افزایش می‌دهد.

مطلب پیشنهادی : کسب درامد دلاری در ایران

محدودیت معامله‌های سنگین‌تر را رفع می‌کند!

احراز هوتی و وریفای حساب کاربری در بستر بسیاری از پلتفرم‌ها، به عنوان مکانیمزی برای تشویق کاربران و برای رفع محدودیت‌های تعداد معامله‌های بالاتر انجام می‌شود. انجام معاملات در بایننس، با احراز هویت پایه نیز امکان پذیر است؛ اما با انجام این کار، تنها می‌توانید معاملات محدودی انجام دهید. به عنوان مثال افرادی که حساب‌های تایید نشده‌ای دارند و دارای احراز هویت پایه‌ای هستند، تنها می‌توانند روزانه 300 دلار خارج نمایند. در مرحله دوم احراز هویت، محدودیت‌های روزانه به 50 هزار دلار و ماهانه 500 هزار دلار افزایش می‌یابد و در آخرین مرحله احراز هویت که مرحله پیشرفته است، محدودیت‌های معاملاتی در روز به 200 هزار دلار و در ماه به 2 میلیون دلار افزایش پیدا می‌کند.

امکان دسترسی به آلت کوین‌های بی‌شمار

با وریفای حساب بایننس می‌توانید به صدها ارز دیجیتال با تنوع بالا مانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، لایت کوین و غیره دسترسی داشته باشید و به معامله بپردازید. همچنین با وریفای حساب خود می‌توانید رمزارز مدنظر خود را به ارز دیجیتال جدید و یا سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کنید.

هنگام وریفای حساب بایننس به این نکات توجه کنید!

طبق اطلاعیه رسمی که بایننس منتشر کرده، کاربران ملزم به احراز هویت سطح Intermediate هستند تا بتوانند از خدمات و امکانات این صرافی استفاده کنند؛ حساب کاربرانی که این کار را انجام ندهند به Whithdraw Only تغییر می‌یابد. در این حالت، کاربران تنها می‌توانند به برداشت سرمایه و کنسل کردن سفارش رمزارزها مشغول شوند. این اطلاعیه به هیچ عنوان به نفع  کاربران ایرانی نیست؛ چراکه به دلیل تحریم‌ها نمی‌توانند مراحل وریفای حساب بایننس و احراز هویت خود را انجام دهند.

متاسفانه تمامی صرافی‌های خارجی، به دلیل تحریم‌ها اجازه خدمات دهی به کاربران ایرانی را ندارند و آی پی کاربران ایرانی را محدود کرده‌اند؛ اما برای هر مشکلی، چاره‌ای وجود دارد. اگر با آی پی ثابت کشوری وارد حساب بایننس خود شوید که نام آن در لیست OFAC و تحریم‌ها وجود نداشته باشد، به راحتی می‌توانید مراحل وریفای حساب خود را انجام دهید. آریاپی به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارزی، آی پی ثابت کشورهای مختلف را با بهترین قیمت ارائه می‌کند. با خرید آی پی ثابت از آریاپی، می‌توانید فرایند احراز هویت خود را به سادگی انجام داده و فعالیت خود در بایننس را آغاز کنید. همچنین اگر در فرایند وریفای حساب بایننس خود با مشکلی مواجه شدید و یا نتوانستید مراحل آن را به درستی انجام دهید، می‌توانید این کار را به مجموعه آریاپی واگذار کنید تا کارشناسان این مجموعه وریفای حساب شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

images_1685530482_64772772a06a1 آموزش وریفای حساب بایننس

افتتاح حساب در بایننس با کمک آریاپی !

اگر برای ترید ارزهای دیجیتال، بایننس را انتخاب کرده باشید، باید مراحل وریفای حساب بایننس را انجام دهید. به دلیل تحریم‌های اعمال شده برای کاربران ایرانی و برای اینکه مشکلی در استفاده از این صرافی به وجود نیاید، باید از آی پی ثابت برای ورود به بایننس و وریفتی حساب خود استفاده کنید که تهیه این آی پی از آریاپی به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارزی امکان پذیر است. همچنین آریاپی صفر تا صد وریفای حساب بایننس کاربران ایرانی را به‌صورت تصمینی و بدون مشکل انجام می‌دهد. اگر حساب شما در بایننس بسته شده و یا موفق به وریفای حساب خود برای انجام ترید و معامله نشدید، می‌توانید با مراجعه به آریاپی مشکل خود را حل کنید. کارشناسان این مجموعه در سریع‌ترین زمان، وریفای حساب شما را انجام می‌دهند و در صورت بسته بودن حساب، با انجام یکسری اقدامات، حساب شما را از حالت مسدود بودن خارج می‌کنند تا بوانید موجودی خود را برداشت نمایید و فعالیت خود را دوباره آغاز کنید. برای وریفای حساب بایننس، وریفای کوکوین و وریفای گیت در سریع‌ترین زمان به آریاپی مراجعه کنید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.