تاریخ انتشار : سه‌شنبه 28 نوامبر 2023 - 16:33
189 بازدید
کد خبر : 11273

منابع کنکور کارشناسی ارشد و دکتری 1403

منابع کنکور کارشناسی ارشد و دکتری 1403

کنکور کارشناسی ارشد 1403؛ آزمون دکتری 1403 ؛ جامع ترین منابع دکتری 1403و منابع ارشد1403 منابع کنکور دکتری 1403 و منابع آزمون کارشناسی ارشد 1403 اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در دانشگاه سراسری، آزاد و  وزارت بهداشت است.  ما در سنجش امیرکبیر فرصتی را فراهم آورده ایم تا داوطلبان

کنکور کارشناسی ارشد 1403؛ آزمون دکتری 1403 ؛ جامع ترین منابع دکتری 1403و منابع ارشد1403

منابع کنکور دکتری 1403 و منابع آزمون کارشناسی ارشد 1403 اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در دانشگاه سراسری، آزاد و  وزارت بهداشت است

images_1701123206_6565148646c5b منابع کنکور کارشناسی ارشد و دکتری 1403

ما در سنجش امیرکبیر فرصتی را فراهم آورده ایم تا داوطلبان به صورت میان بر به منابع مورد نیاز خود برای قبولی در کنکور دست پیدا کنند اگر داوطلبان بتواند تست های سال های گذشته و درسنامه های تهیه شده را حداقل 2 دفعه مرور کنند مطمئن باشند نتیجه ای عالی در کنکور ارشد و کنکور دکتری کسب خواهند کرد لذا توصیه می شود در این وقت اندک که تقریبا متوجه اکثر داوطلبان است داوطلب به سمت کتب مرجع نرود و از کتب جمع و جور و خلاصه شده استفاده کند.لازم به ذکر است که تلاش داوطلب در مرور مطالب او را همانند سایر دانشجویان موفق سالهای قبل به قبولی تضمین شده در آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد منتهی خواهد کرد.

آیا در جستجوی منابع کنکور کارشناسی ارشد و منابع آزمون دکتری (آموزش صفر تا صد کنکور دکتری و آزمون کارشناسی ارشد) یا پکیج آموزشی آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد با بهترین کیفیت آموزشی از راه دور یا اصطلاحا کنکور مکاتبه‌ای کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌های سراسری، آزاد و وزارت بهداشت در یکی از بهترین و تخصصی‌ترین مراکز و موسسه‌های آموزش کارشناسی ارشد و دکتری در ایران هستید؟

به گفته دکتر لطف زمان مدیر مسئول موسسه انتشاراتی سنجش امیرکبیر ، اگر در جستجوی منابع آزمون کارشناسی ارشد و کنکور دکتری هستید، پکیج‌های نقره‌ای سنجش امیرکبیر بهترین و کامل ترین گزینه است.

لذا با تهیه بسته آموزشی ارشد و دکتری و تماشای فیلم‌های صوتی و تصویر زبان عمومی و تافل احساس خواهید کرد که انگار در کلاس حضوری نشسته‌اید. علاه بر آن در پکیج آموزشی یک دی وی دی جزوات دانشگاهی و اسلایدهای دانشگاهی ارائه شده است که داوطلب را با حال و هوای دانشگاه‌های معتبر کشور آشنا می‌سازد.

دکتر لطف زمان ادامه داد: در منابع آموزشی سنجش امیرکبیر، سعی شده است از تمام ابزارهای آموزشی مثل کتب کنکوری، جزوات کنکوری، دی‌وی‌دی‌های صوتی و تصویری، جزوات دانشگاهی، اسلایدهای دانشگاهی استفاده شود. همچنین سعی شده به عنوان یک مزیت رقابتی که سایر موسسات انجام نمی‌دهند علاوه بر دروس مربوط به کنکور، از کتاب‌های جانبی مثل برنامه ریزی تحصیلات تکمیلی به روش سنجش امیرکبیر، قانون جذب و راز قبولی در کنکور تحصیلات تکمیلی و عالی، تکنیک‌های انتخاب رشته و مصاحبه دکتری، قبولی به روش پارتیزانی در آزمون دکتری، جزوات و اسلایدهای دانشگاهی، دی وی دی‌های صوتی ساختن باورهای صحیح به داوطلب داده می‌شود.

بعد از یادگیری و استفاده از کتب و منابع آموزشی و تماشای دی وی دی‌های صوتی و تصویری زبان عمومی و تافل به هیچ کلاس دیگری جهت آموزش دروس کارشناسی ارشد و دکتری و هیچ کتاب مرجعی احتیاج نیست و می‌توانید همچون نفرات برتر رشته خود فکر کنید ، تست‌ها را تحلیل کنید و در زمان مناسب سرجلسه کنکور تست‌ها را زده و بهترین نتیجه قبولی را زمان اعلام اسامی دریافت کنید.

ایشان اعلام کرد: «منابع آموزشی و همچنین آزمون‌های آزمایشی مکاتبه ای سنجش امیرکبیر به گونه‌ای تدوین و تنظیم شده‌اند که دانشجویان با استفاده از آنها دیگر نیازی به حضور در هیچ کلاسی و استفاده منبع آموزشی دیگری نداشته باشند.»

images_1701123302_656514e6345bc منابع کنکور کارشناسی ارشد و دکتری 1403

نکته1برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری فقط کلاس فقط کتاب‌های درسی و کنکوری هر رشته کافی نیست و ۷۰ درصد موفقیت، نهفته در مدیریت زمان سر جلسه کنکور، روش‌های تست زنی، کنترل استرس و داشتن مشاورو پشتیبان تحصیلی است. در بسته‌های آموزشی سنجش امیرکبیر که به جرات کامل ترین منبع آموزش مکاتبه‌ای در ایران است همه این موارد به صورت کامل و جامع به داوطلب داده می‌شود.

نکته2با خرید این محصول آموزشی شما این امکان را دارید که در صورت تغییر منابع و مطالب از طرف سازمان سنجش و سازمان سنجش و آموزش پزشکی، در اسرع زمان به روز رسانی و تولید کتب و جزوات جدید، فقط با پرداخت هزینه اندک کتاب اضافه شده انجام پذیر باشد.

نکته3 : تمامی سر فصل‌ها و مطالب ارائه شده در پکیج دقیقا مطابق با سرفصل‌های وزارت علوم و وزارت بهداشت و اموزش پزشکی است.

آیا خواندن تمام منابع و کتب معرفی شده در سایت سنجش تکمیلی دات آی آر الزامی است؟

منابع معرفی شده برای کنکور ارشد در هر رشته بین ۴۵ الی ۶۰ جلد و برای آزمون دکتری در هر رشته حدود ۶۰ الی ۹۵ جلد اعلام می‌شود (برای ارشد و دکتری وزارت بهداشت نیز وضعیت مشابهی وجود دارد) که مطالعه این حجم از منابع مستلزم زمان کافی است به طوری که اگر یک داوطلب کنکور ارشد بخواهد تمام منابع را در یک سال مطالعه کند، در هر روز نیاز به حدود ۸ ساعت مطالعه دارد. برای داوطلب کنکور دکتری در هر روز نیاز به حدود ۸ ساعت مطالعه است. لذا با توجه به دغدغه‌های فوق ،سنجش امیرکبیر پیشنهاد می‌کند که از جزوات و کتب کنکوری که برای این مهم آماده شده است استفاده شود تا صرفه جویی در زمان و هزینه باشد.

 

شاغلین چگونه برای آزمون ارشد و دکتری 1401 آماده شوند؟

۱ – برنامه ریزی مطالعه برای امتحان دکتری و کنکور ارشد ضروری و واجب است. این برنامه ریزی به داوطلب کمک می‌کند تا زمان قابل توجهی برای مطالعه نکات کلیدی و سرفصل‌های پرتکرار ذخیره شود.

۲ – مطالعه تمام منابع اعلام شده توسط سازمان سنجش برای کنکور دکتری و امتحان کارشناسی ارشد در یک سال عملا غیر ممکن است بنابراین باید از خلاصه منابع کنکور استفاده کرد. مهمترین مبحث در گردآوری خلاصه منابع کنکور دکتری و کارشناسی ارشد، بهره گیری از تیم مولفان برجسته است که سال‌ها به آنالیز منابع آزمون ارشد و منابع آزمون دکتری و آزمون‌های سال‌های گذشته پرداخته باشند. در تمام کتب خلاصه منابع، اشاره به سرفصل‌های کلیدی و نکات پر تکرار از ملزومات است.

۳ – تجربه اکثر داوطلبین آزمون که برای دومین بار در این کنکور شرکت کرده‌اند نشان داده که شانس قبولی امتحان داوطلبین درصورت داشتن تجربه شرکت در آزمون افزایش می‌یابد. اصلی ترین دلایل این اتفاق، آشنایی با نحوه تست زنی کنکور، کاهش استرس در مواجهه با فضای کنکور، و دریافت کارنامه نهایی پس از کنکور است که هر داوطلب می‌تواند از طریق آن، میزان آمادگی خود را بسنجد.

 

images_1701123276_656514cc717a0 منابع کنکور کارشناسی ارشد و دکتری 1403

رقابت در آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد بین دو گروه انجام می‌شود:

گروه اول: کسانی که زمان کافی را برای مطالعه دارند، به تازگی فارغ‌التحصیل شده و با منابع آشنایی نسبی دارند، در پایه تحصیلی قوی هستند، و دغدغه پذیرفته شدن در دانشگاه‌های مطرح دولتی را ندارند.

گروه دوم: کسانی که شاغل و پرمشغله هستند، بیش از یک سال از فارغ‌التحصیلی ایشان گذشته و منابع جدید را نمی‌شناسند، برایشان مهم است که در کدام دانشگاه پذیرفته شوند. این دسته از داوطلبین باید بدانند که قرار است در آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد با دسته‌ی اول رقابت کنند و مشخصا شانس قبولی پایین‌تری دارند. این گروه برای آنکه بتوانند در آزمون‌های ذکر شده شانس قبولی خود را افزایش داده و توان رقابت کافی را بدست آورند، لازم است از خدماتی مانند مشاوره و پشتیبانی تحصیلی، کتب خلاصه منابع کنکور، آزمون‌های آزمایشی، دی وی دی‌های صوتی و تصویری و جزوات و اسلایدهای دانشگاهی استفاده کنند

نکتههم اکنون سنجش امیرکبیر به عنوان مجری آماده سازی منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت، بزرگترین مرکز ارائه کنکور مکاتبه‌ای (غیر حضوری) در ایران است.

 

تهیه بسته های  سنجش امیرکبیر 

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت رایگان منابع کنکور کارشناسی ارشد و منابع کنکور دکتری به سایت سنجش امیرکبیر به نشانی  www.sanjeshetakmili.ir مراجعه یا با شماره 02144031690 تماس حاصل کنند.

 

 

چرا باید برای آزمون دکتری و کارشناسی ارشد پکیج آموزشی تهیه کنیم?

پکیج های آموزشی آزمون دکتری سنجش امیرکبیر، مجموعه ای از منابع آموزشی و کمک آموزشی هستند جزوات آموزشی: جزواتی که خلاصه ای از مطالب دروس را در اختیار داوطلبان قرار می دهند آزمون های آزمایشی: آزمون هایی که داوطلبان می توانند با شرکت در آنها، آمادگی خود را برای آزمون اصلی بسنجند پکیج های آموزشی آزمون دکتری مزایای زیادی دارند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: جامعیت: پکیج های آموزشی معمولاً شامل تمامی منابع مورد نیاز داوطلبان برای آزمون دکتری هستند. به روز بودن: پکیج های آموزشی معمولاً با توجه به آخرین تغییرات آزمون دکتری به روز رسانی می شوند. نظم و ترتیب: پکیج های آموزشی به گونه ای هستند که داوطلبان بتوانند به راحتی و با سرعت مطالب را مطالعه کنند. برنامه ریزی: پکیج های آموزشی معمولاً شامل یک برنامه ریزی دقیق برای مطالعه داوطلبان هستند. پشتیبانی: پکیج های آموزشی معمولاً شامل پشتیبانی هستند. بنابراین، تهیه پکیج آموزشی برای آزمون دکتری می تواند به داوطلبان کمک کند تا با آمادگی کامل در آزمون شرکت کنند و شانس قبولی خود را افزایش دهندصرفه جویی در زمان و هزینه: تهیه پکیج آموزشی می تواند به داوطلبان کمک کند تا زمان و هزینه خود را برای تهیه منابع آموزشی صرفه جویی کنند. دسترسی به منابع باکیفیت: پکیج های آموزشی معمولاً توسط اساتید  با تجربه تهیه می شوند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

 

بسته های آموزشی کنکور کارشناسی ارشد مجموعه ای از منابع آموزشی و کمک آموزشی هستند که برای آمادگی داوطلبان برای آزمون کارشناسی ارشد طراحی شده اند. این بسته ها معمولاً شامل موارد زیر می شوند: منابع عمومی: کتاب های استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی منابع تخصصی: کتاب های دروس کارشناسی و کارشناسی ارشد جزوات آموزشی: جزواتی که خلاصه ای از مطالب دروس را در اختیار داوطلبان قرار می دهند آزمون های آزمایشی: آزمون هایی که داوطلبان می توانند با شرکت در آنها، آمادگی خود را برای آزمون اصلی بسنجند بسته های آموزشی کنکور کارشناسی ارشد مزایای زیادی دارند که از جمله آنها می توان گفت: جامعیت: بسته های آموزشی معمولاً شامل تمامی منابع مورد نیاز داوطلبان برای کنکور کارشناسی ارشد هستند. به روز بودن: بسته های آموزشی معمولاً با توجه به آخرین تغییرات کنکور کارشناسی ارشد توسط سنجش امیرکبیر به روز رسانی می شوند

پشتیبانی: بسته های آموزشی شامل پشتیبانی هستند.صرفه جویی در زمان و هزینه: تهیه بسته آموزشی می تواند به داوطلبان کمک کند تا زمان و هزینه خود را برای تهیه منابع آموزشی صرفه جویی کنند. دسترسی به منابع باکیفیت: بسته های آموزشی معمولاً توسط اساتید و مشاوران تحصیلی با تجربه تهیه می شوند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. تمرکز بر نقاط ضعف: بسته های آموزشی معمولاً شامل آزمون های آزمایشی هستند که داوطلبان می توانند با شرکت در آنها، نقاط ضعف خود را شناسایی کنند و بر آنها تمرکز کنند. داوطلبان می توانند با مطالعه منابع درسی به صورت مستقل نیز برای آزمون آماده شوند. اما تهیه بسته آموزشی می تواند به داوطلبان کمک کند تا با آمادگی کامل در آزمون شرکت کنند و شانس قبولی خود را افزایش دهند. در ادامه به برخی از مزایای خاص بسته های آموزشی کنکور کارشناسی ارشد اشاره می کنیم: دسترسی به منابعی که توسط اساتید و مشاوران تحصیلی با تجربه تهیه شده اند: بسته های آموزشی معمولاً توسط اساتید و مشاوران تحصیلی با تجربه تهیه می شوند. این افراد با توجه به تجربیات خود، مطالب را به گونه ای ارائه می دهند که برای داوطلبان مفید و کاربردی باشد

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.