تاریخ انتشار : سه‌شنبه 7 نوامبر 2023 - 21:41
907 بازدید
کد خبر : 3505

چرا پابجی وارد بازی نمیشود ؟ + راه حل

چرا پابجی وارد بازی نمیشود ؟ + راه حل

بازی پابجی در حقیقت جزو اعتیاد آورترین بازی‌ ها در چند دهه اخیر محسوب می گردد ؛  به گونه ای که تا به حال بیشتر از 800 میلیون نصب فعال در کل جهان به خود دیده است .. در کشور ایران ، بازی پابجی فیلتر گشته و بدین ترتیب شما نمی‌تواند بواسطه اینترنت عادی گوشی

بازی پابجی در حقیقت جزو اعتیاد آورترین بازی‌ ها در چند دهه اخیر محسوب می گردد ؛  به گونه ای که تا به حال بیشتر از 800 میلیون نصب فعال در کل جهان به خود دیده است ..

در کشور ایران ، بازی پابجی فیلتر گشته و بدین ترتیب شما نمی‌تواند بواسطه اینترنت عادی گوشی خود ، بازی را اجرا نمایید . با این حال اما یکی از مهم ترین مشکلات مرتبط با این بازی ، عدم امکان وارد شدن به آن می باشد که در ادامه این مطلب ، شما را با دلایل و راه حل های این مشکل آشنا خواهیم کرد .

لازم به ذکر است که نباید فایل بازی پابجی را به جز از سایت پابجی دانلود نمایید ؛  چرا که امکان دارد تا فایل‌ های مخربی  درون فایل بازی وجود داشته باشند و بدین ترتیب شما با نصب کردن آن ، موجب آسیب دیدن گوشی خود شوید .

در حقیقت فیلترینگ ، به معنای محدود نمودن دامنه اینترنتی شما می باشد ؛  به گونه ای که هر گوشی موبایل ، از یک آیپی اختصاصی بهره می برد و این آیپی ، دامنه شما در اینترنت می باشد. بدین ترتیب و موقعی که این دامنه بواسطه پایگاه ‌های داده اینترنتی کشور محدود گردد ؛  دیگر شما قادر نخواهید بود به بازی و یا صفحه اینترنتی مورد نظر خود وارد بشوید.

با این حال اما شما قادرید تا با بهره گیری از یک اپلیکیشن ، دامنه اتصالی خود را تعویض نمایید و از یک دامنه اتصالی آزاد بهره ببرید تا همه محدودیت‌های تان از بین بروند.

راه حل های مشکل وارد نشدن به پابجی

نخستین راه حل :

به منظور عوض نمودن آدرس آیپی خود ، قادرید تا از اپلیکیشن Next DNS بهره ببرید.

این اپلیکیشن در اصل  این امکان را برای شما مهیا می نماید تا شما به یک آیپی آزاد و بدون فیلتر متصل شده تا همه محدودیت ‌های فیلتری شما نابود شوند. همچنین از آنجایی که این بازی از سمت کشور ایران فیلتر گشته است ؛ ضروری است تا شما پیش از اجرا کردن بازی ، وارد این اپلیکیشن Next DNS شده و فیلتر شکن خود را روشن نمایید.

در گام بعدی ، چندین لحظه صبر نمایید تا آدرس آیپی تان عوض شده و با آبی شدن چراغ فیلتر شکن آدرس آیپی تان با موفقیت عوض می گردد و بدین ترتیب شما قادرید تا بدون هیچ نوع محدودیتی ، از بازی پابجی بهره ببرید.

دومین راه حل:

چنانچه بنا به هر علتی دارای دسترسی به اپلیکیشن Next DNS نبودید ؛  می‌ توانید مراحل این بخش را انجام داده تا فیلترینگ بازی پابجی تان به شکل همیشگی از بین بروند.

ضروری است تا با هدف رفع کردن فیلتر ، وارد گوگل پلی خود شده و در گام بعد ، اپلیکیشن DSN Changer (not root 3G/WIFI ) را در بخش سرچ گوگل پلی جستجو نمایید.

پس از کلیک نمودن بر روی آیکون این اپلیکیشن ، اقدام به دانلود آن نمایید و در مرحله بعد منتظر بمانید تا دانلود تمام شده و سپس این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب نمایید.

back1-14 چرا پابجی وارد بازی نمیشود ؟ + راه حل

در مرحله بعدی وارد اپلیکیشن ششده و مجوزهای ضروری را تایید نمایید تا اپلیکیشن به شکل کامل برای شما باز گردد . لازم به ذکر است که این مجوزها به موجب دسترسی اپلیکیشن به بخش آیپی دستگاه تان می باشد و چنانچه اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود نمایید ؛  هیچ جای نگرانی ای وجود ندارد.

همچنین بخوانید : راه های مقابله با خشم و عصبانیت

در گام بعد وارد بخش Cloudflare DNS شده و 1.1.1.1 را در جای بخش خالی وارد نمایید و سپس گزینه ریستارت را انتخاب نمایید تا بدین ترتیب گوشی تان با اپلیکیشن ارتباط برقرار نماید.

در نهایت و بعد از کامل گشتن چراغ فیلتر شکن ، شما قادرید تا به آسانی از بازی پابجی بهره ببرید و دیگر مشکل وارد نشدن به بازی پابجی موبایل را تجربه ننمایید.

لازم به ذکر است که از این روش به عنوان یکی از متداول ترین روش‌ های حل مشکل به برنامه پابجی یاد می گردد که در میان کاربران نیز بسیار محبوب می باشد.

همچنین در اکثر زمان ها ، این روش جزو روش های مطمئن به منظور رفع نمودن تحریم و فیلتر بازی‌ ها و اپلیکیشن‌های گوناگون می باشد و شما قادرید تا با هدف رفع نمودن فیلترینگ سایر اپلیکیشن ‌ها نیز از آن بهره ببرید.

حل نمودن ایراد بالا نیامدن بازی پابجی

در واقع شرکت سازنده بازی پابجی ، هر ماهه ، آپدیت ‌های گوناگونی به منظور این بازی ارائه می ‌نماید و در عین حال این بازی هر روز کامل ‌تر می گردد ؛ با این حال اما ضروری است تا به این نکته توجه نمایید که بازی پابجی به منظور اجرا شدن ، به یک اتصال سالم اینترنت و یک گوشی با سیستم اجرایی بالایی محتاج می باشد ؛ اما طبق گفته بازیکنان آن ، این بازی قادر است تا در گوشی‌های رده پایین نیز اجرا گردد و هیچ مشکلی ندارد.

همانطور که گفتیم ؛ بازی پابجی در کشور ایران ، با مشکل لود شدن نقشه و نیز بالا آمدن بازی درگیر می باشد اما جای هیچنوع نگرانی ای وجود ندارد ؛ چرا که با به انجام رساندن مراحلی که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت ؛ به آسانی قادرید تا بازی را باز کرده و از هیجان آن لذت ببرید.

در موقع باز کردن این بازی و در صفحه اول آن ،با دکمه START مواجه می شوید و چنانچه آنرا  بزنید ؛ هیچگونه اتفاق خاصی رخ نخواهد داد و برای مدت زمان طولانی ای در همان صفحه باقی خواهید ماند و در صورتی که واکنشی نشان ندهید ؛ این بازی بسته خواهد شد.

همچنین بخوانید : بهترین تنظیمات اسکوپ پابجی برای گوشی بدون ژیروسکوپ

ضروری است تا  2 مرحله زیر را دنبال نمایید تا قادر باشید تا بازی پابجی را بدون هیچ مشکلی بر روی گوشی موبایل خود اجرا نمایید.

1) رم گوشی خود را خالی نمایید ؛ چراکه یکی از عواملی که موجب می گردد تا موبایل تان هنگ نماید ؛  اشغال بودن فضای رم گوشی شما می باشد و شما قادر می باشید تا با بستن برنامه‌هایی که احتیاج ندارید ؛ مقدار بسیار زیادی از فضای رم گوشی خود را آزاد کنید.

در حقیقت  در اکثر موبایل ‌ها ، مشکل اجرا نگشتن بازی پابجی ، با خالی نمودن فضای رم موبایل رفع می گردد ؛ اما چنانچه بنا به هر علتی ، این بازی به درستی اجرا نگشت ؛ مراحل بعدی را دنبال نمایید.

2) به موجب تحریم سرورهای این بازی پابجی ، توصیه می گردد تا در موقع بازی ، از یک فیلتر شکن پر سرعت بهره ببرید. همانطور که می دانید ؛ فیلتر شکن ‌های بسیاری در گوگل پلی وجود دارند ؛  اما چنانچه یک اشتراک سالیانه به منظور فیلتر شکن تهیه نمایید ؛  سرعت اینترنت بهتری در موقع انجام بازی در بر خواهید داشت.

لازم به ذکر است که از فیلتر شکن ‌های رایگان و کاربردی که قادر است تا نیاز های شما را به شکل کاملی بر طرف نماید ؛  فیلتر شکن  Thunder vpn می باشد که این فیلتر شکن را شما قادرید تا از گوگل پلی و سایت‌های معتبر دانلود نمایید. در حقیقت این فیلتر شکن ، سرعت اینترنت شما را کم نمی نماید و بدون کوچک ترین قطعی و اختلال و به صورت کاملا رایگان می توانید از آن بهره ببرید .

به منظور نتیجه گیری بهتر ، مراحل زیر را طی نمایید :

از سایر روش هایی که به منظور رفع کردن این مشکل که چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی گردد مطرح می شود ؛ به شرح ذیل می باشد که ابتدا وارد بازی پابجی شده و در گام بعد منتظر بمانید تا این بازی به شکل کاملی لود شده و در ادامه مشاهده خواهید کرد که هیچگونه اتفاق خاصی رخ نمی دهد  و ضروری است تا منتظر بمانید تا پیغام ارور سرور برای تان به نمایش گذاشته شود.

این پیغام در حقیقت بدین معنا می باشد که سرور بازی تان با اختلال مواجه گشته است ؛ با این حال  اما نگران نباشید و گزینه ok   را انتخاب نمایید و صبر بکنید تا بازی مجددا از اول شروع به لود شدن بکند و در ادامه دوباره پیام خطای سرور به شما نمایش داده می گردد ؛  اما ضروری است تا شما بخش نوتیفیکیشن گوشی خود را باز نموده و فیلتر شکن خود را خاموش نمایید ؛ بی آنکه از این بازی خارج بشوید.

در گام بعد گزینه ok را انتخاب نمایید و مجددا صبر نمایید تا بازی دوباره لود گردد. این بار مشاهده خواهید نمود که این بازی بدون هیچ نوع خطایی اجرا می گردد و همه بخش ‌های این بازی به درستی کار می نمایند.

بدین ترتیب شما بسیار راحت بدن هیچ گونه محدودیتی قادر می باشید تا وارد نقشه ‌های گوناگون بازی شده و یا بخش ‌های گوناگون بازی را ویرایش نمایید ؛ بی آنکه خطایی به شما نمایش داده بشود.

همچنین بخوانید : چگونه بفهمیم در قرعه کشی ایران خودرو برنده شدیم ؟

back2-15 چرا پابجی وارد بازی نمیشود ؟ + راه حل

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.