ریحانه عامری چرا و چگونه کشته شد؟

ریحانه عامری متولد ۱۳۷۷ شمسی بود که در ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ، پدرش او را با میله و به گفته بعضی از رسانه‌ ها ، با تبر به قتل رساند. معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمان بیان کرده که پدر وی ، میله آهنی را در عصبانیت پرتاب نموده و میله به سر دختر برخورد نموده و موجب مرگ او گشته ‌است.

لازم به ذکر است که پدر وی ، با افتخار به قتل دختر خود اعتراف نموده ؛ با این حال اما به گفته نیروی انتظامی استان کرمان پدر ریحانه ، از نتیجه عصبانیت خود ، پشیمان می باشد. همچنین او در یک کافی شاپ در مرکز کرمان کار می‌ نموده ‌است.

back1-2 ریحانه عامری چرا و چگونه کشته شد؟

همچنین بخوانید : راه های مقابله با خشم و عصبانیت

در عین حال پدر ریحانه اینگونه قصد داشته تا وی را در ۱۳۹۶ به قتل برساند ؛ اما وی بواسطه خواهر خود نجات یافت. در حقیقت اکثر کاربران فضای مجازی ، این قتل را در اصل نمونه ای از یک قتل ناموسی دانسته‌ و مرگ وی را با قتل رومینا اشرفی مقایسه نموده ‌اند.

شرح ماجرا

در واقع خبرگزاری رکنا به عنوان نخستین رسانه در روز سه ‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ در گزارشی اینگونه نوشت که موقعی که صبح روز دوشنبه ۲۶ خرداد ، خواهر ریحانه عامری با هدف دیدار از او و پدر و مادرش به منزل آنان مراجعه می‌ نماید ؛ متوجه می گردد که منزل آنان به هم ریخته است ؛  اما فردی در خانه حضور ندارد.

بعد از بازگشتن مادر ریحانه ، این دو به اتاق او رفته و با لباس ‌های خیس از خون ریحانه مواجه می‌ گردند و پلیس هم رد خون را تا کنار خودروی پدر ریحانه پیدا می نماید. به علاوه اینکه ردیابی تلفن همراه پدر ریحانه مشخص می نماید که او به روستای اختیارآباد کرمان رفته بود و مدتی بعد اعتراف می ‌نماید که دختر خود را با تبر به قتل رسانده و در این روستا رها نموده ‌است.

همچنین بخوانید : بهترین ماینر برای استخراج بیت کوین و راه اندازی فارم

این خبرگزاری اینگونه نوشته بود که پدر وی ساعت ۱۱ شب به قتل دختر خود اعتراف می نماید و به گفته پزشکی قانونی ، ریحانه تا دو ساعت قبل از آن یعنی تا ساعت ۹ شب زنده بود و به موجب خونریزی بسیار ، جان باخت ؛ لازم به ذکر است که  د

ر همان زمان هم علت عصبانیت پدر هم بازگشت ریحانه در ساعت یازده و نیم شب پیش از قتل به خانه و انتشار چندین عکس در اینستاگرام گزارش گردید.

Back2 ریحانه عامری چرا و چگونه کشته شد؟

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *