راه های سقط جنین عمدی در خانه بدون درد

بارداری در حقیقت جزو خاص‌ ترین قسمت ‌های زندگی هر زنی می باشد ؛ با این حال اما در بعضی از موارد همچون بارداری پوچ که رشد جنین در ماه اول متوقف می گردد و توصیه پزشکان نیز بر سقط جنین می باشد و یا نیز بارداری هایی که برای سلامت مادر دارای خطر جدی می باشند و توصیه پزشکان سقط جنین است ؛  آگاهی از روش هایی برای سقط جنین که طبیعی و بی خطر و خانگی باشند ؛ ضروری به نظر می آید.

لازم به ذکر است که باید این روش‌ها پیش از اتمام ۱۰ هفته حاملگی انجام بشوند :

۱) دارچین

اطلاعات وجود داشته از این ادویه محبوب جاکی از این هستند که مصرف آن در طول بارداری ، عضلات رحم را منقبض می‌ نماید که این انقباض ‌ها موجب سقط جنین می ‌گردند ؛ با این هدف ضروری است تا شما آن را نه در فرآیند پخت و پز بلکه به صورت مستقیم و خام بهره ببرید.

۲) پاپایا

پاپایا در احقیقت میوه ا‌ی است خوشمزه و آبدار که یک ابرخوراکی نیز به حساب می آید که در اکثر نقاط جهان رشد می نماید و مقادیر بسیاری از مواد مغذی را دارد. نوع خام آن ، دارای آنزیمی به نام پاپئین می باشد که این آنزیم ، ساخت استروژن را زیاد می کند و درعین حال هم از تولید پروژسترون جلوگیری به عمل می آورد. همچنین نوع خام آن ، یک عصاره‌ شیری که دارای لاتکس بالا می باشد را می سازد که این لاتکس موجب آزاد گشتن پروستاگلاندین‌ها و اکسی‌ توسین که در دیواره‌ رحم انقباضاتی را بوج.د می آورد ؛ می گردد.

همچنین بخوانید : راه های درمان گلو درد ، چرکی و گرفتگی صدا

۳) دانه ‌های کنجد با عسل و آب

بدین ترتیب یک مشت دانه‌ کنجد بردارید و آنان را به مدت یک شب در آب خیس قرار دهید و موقع صبح ترکیب را صاف نموده و آب آن را بخورید و این عمل را روزانه به مدت یک هفته انجام بدهید. و یا  هم اینکه دانه ها را سرخ نموده و موقعی ‌که آماده شدند ؛ آنان را با مقدار مساوی از عسل مصرف نمایید و یا هم اینکه دانه های کنجد را همراه با غذای مصرفی خود میل نمایید .

۴) آناناس

با هدف سقط جنین ضروری است تا آناناس‌ های سبز تر انتخاب شوند ؛ چراکه سطوح بالاتری از آنزیم‌های پروتئولیتیک دارند که تحت عنوان بروملئین محسوب می شوند و این آنزیم دارای نقش مهمی در تجزیه پروتئین می باشد. در عین حال موقعی که بارداری تازه شروع شده ‌است ؛ غالبا جنین به صورت پروتئین می باشد. بدین ترتیب مصرف مقدار زیادی از آناناس در طول سه ماهه‌ اول ، قادر است تا گردن رحم را شل نموده و بدین ترتیب موجب بوجود آمدن خونریزی و سقط جنین گردد.

همچنین بخوانید : چرا پابجی وارد بازی نمیشود ؟ + راه حل

cvr1 راه های سقط جنین عمدی در خانه بدون درد

۵) ویتامین C

در حقیقت ویتامین C با افزایش دادن سطح استروژن در بدن ، به شما در سقط جنین کمک می کند ؛ چرا که وقتی سطح استروژن زیاد می شود ؛  سطح پروژسترون کم می گردد و همین پروژسترون هورمونی است که مسئول رشد جنین می باشد . با این حال اما اووردوز نمودن و نیز آسیب به کلیه ‌ها از عوارض مصرف بیش از اندازه آن است . همچنین توصیه می گردد تا حداکثر ۱۰ الی ۱۲ گرم ویتامین C را در روز به مدت۵ الی ۱۰ روز مصرف نمایید .

۶) کوهوش سیاه ، آبی و قرمز

جالب است بدانید از خانواده‌ گیاهان دارویی کوهوش در طی قرن ‌ها در طب شرقی بهره گرفته می شود. موقعی که از کوهوش سیاه و آبی با هم بهره گرفته شود ؛  موجب بوجود آمدن انقباض رحم می‌ گردند ؛ چراکه دارای ترکیبات اکسی ‌توسین و کالوساپونین می باشند. در عین حال ضروری است تا دوز آنان ۲۰ قطره در هر ۴ ساعت و به مدت ۵ روز باشد.

لازم به ذکر است که کوهوش آبی در گام نخست موجب سقط جنین می گردد ؛  در حالی که کوهوش سیاه اثرات آن را با نرم نمودن دهانه‌ رحم و تحریک انقباضات رحمی به صورت منظم تشدید می نماید.

۷) برگ موز و آکاسیا

در حقیقت ترکیب غلاف آکاسیا و برگ موز برای سالیان زیادی با هدف سقط جنین استفاده گشته است که در عین حال هم علت دقیق چنین تاثیری مشخص نیست ؛ اما نتایج آن در این حوزه آشکار می باشند.

همچنین بخوانید : راه های جلوگیری از تقلب در امتحان آنلاین

۸) چای بابونه

زنان باردار قادرند تا بابونه را مصرف نمایند ؛  اما در دوزهای بسیار کم . لازم به ذکر است که ترکیبی در بابونه وجود دارد تحت عنوان توژون که موجب انقباض رحم می گردد. با هدف سقط نمودن جنین بواسطه بابونه ، ضروری است تا شما سطح توژون را در بدن خود افزایش بدهید.

۹) پونه

در حقیقت پونه ، قادر است تا یک جنین‌ کش خطرناک باشد. این گیاه ، ترکیبی دارد تحت عنوان پولگون که موجب انقباض رحم و خونریزی می گردد. لازم به ذکر است که برگ‌های تازه و یا خشک پونه هر دو قادرند به منظور تهیه‌ نمودن چای با هدف سقط جنین استفاده شوند ؛ بدین ترتیب که ۲۰ قطره عصاره‌ پونه را در فنجان آب گرمی بریزید و بیشتر از ۴ فنجان از این ترکیب را در روز و به مدت ۵ روز یا تا زمانی که خونریزی آغاز گردد ؛  مصرف نمایید.

۱۰) برگ گیاه درمنه

این گیاه دارویی در اصل به مدت قرن ‌ها به منظور درمان نمودن مشکلات تولید مثل زنان استفاده شده ‌است.  در عین حال این گیاه به عنوان یک عامل موثر در سقط کردن جنین ، دارای روغن ‌های فرار، آبسینتین ، فلاونوئیدها و تانن می باشد که رحم را تحریک می نماید. استفاده از آن به عنوان چای برای سقط جنین توصیه می گردد .

همچنین بخوانید : دلایل ورم معده کودکان و بزرگسالان + راه های درمان

۱۱) سداب

مدت زمان بسیاری می باشد که زنان اسپانیایی با هدف درمان نمودن مشکلات تولید مثل ، تحریک نمودن دهانه‌ رحم و نیز سقط کردن جنین از این گیاه دارویی بهره می برند. در حقیقت تاثیرات اینچنینی بدین دلیل می باشد که سداب دارای  پیلوکارپین و راتین می باشد . پیلوکارپین در اصل ترکیبی می باشد که عضلات دیواره رحم را تحریک می نماید و راتین ‌ها نیز مسئول زیاد کردن عملکرد آدرنالین در بدن می باشند .بدین ترتیب موقعی که این دو ترکیب در کنار یکدیگر باشند ؛  موجب سقط جنین می گردند.

۱۲) روغن پامچال شب

از این روغن پامچال شب می توان به منظور شل نمودن عضلات دهانه رحم و آماده شدن رحم برای خروج نوزاد در طول زایمان بهره گرفت . لازم به ذکر است که غلظت کافی روغن پامچال شب در اطراف دهانه‌ رحم قادر است موجب سقط جنین گردد.

همچنین این روغن به صورت کامل بی خطر می باشد. دوز مورد احتیاج به منظور القاء سقط جنین به شکل قطعی مشخص نمی باشد و شما قادرید تا از آن بهره ببرید تا موقعی که به نتایج مورد نظر خود برسید.

cvr2 راه های سقط جنین عمدی در خانه بدون درد

۱۳) تمرینات سنگین

تمرینات سنگین عبارت می باشند از درازنشست ، تمرینات متناوب با مقدار شدت بالا ، پرس شانه‌ بالای سر و… . با هدف  تحریک نمودن سقط جنین با بهره گیری از تمرینات ورزشی ، بر روی تمرینات سنگین ، همچون دویدن بر روی پله ‌ها به سمت بالا و بلند نمودن وزنه، تمرکز نمایید. در واقع هر نوع فعالیتی که موجب می گردد تا بر روی پشت‌ خود دراز بکشید ، غواصی اسکوبا و یوگای داغ به شکل روزانه و به مدت حداقل دو هفته یا تا موقعی که نتیجه مطلوب حاصل گردد ؛  کمک‌ کننده می باشد.

همچنین بخوانید : چگونه بدون آزمایش گروه خونی خود را بفهمیم ؟

۱۴) طب سوزنی

با هدف پایان دادن به بارداری با بهره گیری از طب سوزنی ، فقط باید برخی نقاط ممنوعه را تحریک نمایید برخی از این نقاط ، در داخل مچ و نزدیک به استخوان قلم پا وجود دارند ؛ و برخی هم در پشت دست درست و بالای پرده‌ میان انگشت شست و انگشت اشاره جای دارند. توصیه می گردد تا این کار بواسطه یک متخصص طب سوزنی صورت گیرد.

لازم به ذکر می باشد که تحریک این نقاط در عرض ۱ الی ۳ روز موجب سقط جنین می گردد.

۱۵) رابطه‌ی جنسی

در صورتی که قصد اینرا دارید تا جنین را سقط نمایید ؛  انجام دادن رابطه‌ جنسی در حقیقت یک درمان طبیعی در این مورد می باشد ؛ بدین ترتیب که در هفته ‌های نخست دوران بارداری با همسر خود رابطه‌ جنسی برقرار نمایید ؛ چراکه ارگاسم منظم در زنان موجب سقط شدن جنین به شکل خود به خودی می‌ گردد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *