روش های خانگی تست بارداری با نمک قبل از پریود

در حقیقت روز های پس از اقدام به بارداری و داشتن رابطه بدون پیش گیری به منظور بچه دار شدن برای بعضی از افراد ، بسیار دلهره آور می باشد و قصد دارند تا هرچه سریع تر بدانند که آیا باردار می باشند یا خیر ؛ لذا به دنبال انواع و اقسام روش ها با هدف مشخص شدن بارداری خود می گردند.

از روش های خانگی که این روز ها شهرت بسیاری پیدا کرده است ؛ تست بارداری با نمک می باشد. در حقیقت این روش به همراه روش هایی به مانند تست خانگی بارداری با نمک و وایتکس ، تست بارداری با نمک و شکر و … جزو روش هایی می باشند که برای شما این امکان را مهیا می نمایند تا تا بدون مراجعه به آزمایشگاه و یا خریداری بی بی چک ، بدانید که آیا باردار می باشید یا خیر ؟

همچنین بخوانید : راه های جلوگیری از تقلب در امتحان آنلاین

معرفی روش خانگی تست بارداری بواسطه نمک

cvr3 روش های خانگی تست بارداری با نمک قبل از پریود

لازم به ذکر می باشد که مطمئن ترین روش با هدف تشخیص دادن بارداری در گام نخست ،  مراجعه کردن به آزمایشگاه و انجام دادن آزمایش خون و در گام بعد ، بهره گیری از بی بی چک می باشد. در حقیقت این روش های تست بارداری خانگی به مانند تست بارداری با نمک اگرچه این روز ها رایج شده اند ؛  اما به هیچ وجه پایه و اساس علمی برای آنان وجود ندارد.

در صورتی که با هدف تشخیص باردار بودن و یا نبودن خود قصد دارید که از روش تست خانگی بارداری با نمک بهره ببرید ؛  کافی است که اندکی از ادرار اول صبح خود را در یک لیوا ن یک بار مصرف جمع نمایید. این را لحاظ کنید که که هدف از ادرار اول صبح ناشتا بودن شما نمی باشد ؛  بلکه در این زمان ادرار غلیظ تر از دیگر مواقع است و میزان هورمون βhCG در آن بیشتر می باشد. در صورتی که به هر دلیلی امکان بهره گیری از ادرار اول صبح موجود نبود ؛ برای مدت ۴ ساعت به دستشویی نروید و آب و مایعات نخورید تا ادرار شما غلیظ گردد.

پس از جمع آوری نمونه ادرار خود ،  مقدار یکسانی از ادرار و نمک را با همدیگر مخلوط نمایید ؛  در صورتی که مخلوط بوجود آمده به حالت پنیری و سفید رنگ درآمد ؛ شما باردار می باشید.

همچنین بخوانید : روش های پیشگیری از بارداری در دوران عقد و نامزدی

همانگونه که ذکر شد ؛  این روش ها به هیچ وجه علمی نبوده و نمی توان بر حسب آنان تصمیم قطعی در ارتباط با باردار بودن و یا نبودن فرد گرفت. چنانچه از تست خانگی بارداری با نمک بهره گرفتید  و نتیجه هم مثبت شد ؛ ضروری است تا در اسرع وقت ، بارداری تان بواسطه آزمایش خون تایید گردد.

cvr2-1 روش های خانگی تست بارداری با نمک قبل از پریود

جستجوی کاربران برای این مطلب:

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *