تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 نوامبر 2023 - 9:41
3309 بازدید
کد خبر : 3718

کد 0044 برای کدام کشور است؟

کد 0044 برای کدام کشور است؟

کدد 0044 برای پادشاهی بریتانیایی کبیر است بریتانیای کبیر کشوری است که در شمال غربی قاره ی اروپا قرار دارد این کشور یکی از مهم ترین مهره های سیاست و اقتصاد جهان است و یکی از بزرگترین اقتصاد های جهان را دارد. این سرزمین از چهار کشور  ایرلند شمالی، ولنز، اسکاتلند و انگلستان تشکیل شده

کدد 0044 برای پادشاهی بریتانیایی کبیر است

بریتانیای کبیر کشوری است که در شمال غربی قاره ی اروپا قرار دارد این کشور یکی از مهم ترین مهره های سیاست و اقتصاد جهان است و یکی از بزرگترین اقتصاد های جهان را دارد. این سرزمین از چهار کشور  ایرلند شمالی، ولنز، اسکاتلند و انگلستان تشکیل شده است.

پایتخت این سرزمین شهر لندن است شکل حکومتی در این کشور پادشاهی مشروطه است که مرکزیت آن شهر لندن است همچنین در این کشور شش نوع انتخابات برگزار می شود که طی آن اعضای کابینه، مجلس، نمایندگان بریتانیا در اتحادیه اروپا، دولت های محلی، کمیسر های پلیس، شهردار شهر ها انتخاب می شود.

ییزییسیزشزسشزسر کد 0044 برای کدام کشور است؟

کشور های اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی توسط حکومت محلی اداره می شوند و پایتخت این کشور ها به ترتیب ادینبورو، کاردیف و بلفاست است.

بریتانیا در گروه اقتصادی هشت عضو است که در طی سه سال سریع ترین رشد اقتصادی را کرده است صنعت خودرو سازی در بریتانیا از مهم ترین صنایع است برند های لندرور، جگوار، مک لارن، آستون مارتین و بنتلی برای کشور انگلستان است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.