چگونه از آپارات درآمد زایی کنید؟

کسب درآمد از اینترنت همیشه سرگرم کننده است، اما راه های مختلفی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد، مانند: کسب درآمد از آپارات و یا کسب درآمد از YouTube و سایر خدمات اشتراک ویدیو درآمد کسب درآمد از این پلتفرم ها موضوعی است که افراد زیادی را به خود جذب کرده است و احتمالاً شما هم می خواهید از این خدمات کسب درآمد کنید. ما در این مقاله به بررسی راه های داشتن درآمد از آپارات خواهیم پرداخت.

در این مقاله به سوالاتی مانند: آپارات بر چه اساسی به شما پول می دهد؟، میزان در آمد از آپارات و نحوه ی محاسبه از آپارات را به شما خواهیم گفت تا ایده های خودتان را به طور کامل پیاده کنید و بتوانید کسب درآمد داشته باشید.

سرویس اشتراک گذاری فیلم یوتیوب از سال ۱۳۹۶ تصمیم گرفت به کانال های مورد تایید خود بر اساس میزان بازدید پول پرداخت کند و این پول حاصل از پخش تبلیغات بر روی ویدیو های آن ها است به عنوان مثال اگر کانال شما مورد تایید آپارات قرار می گیرد به ازای تبلیغاتی که در کانال شما به نمایش گذاشته می شود، شما هزینه ای دریافت می کنید

چگونه از یوتیوب کسب درآمد کنیم؟

تغییر شیوه کسب درآمد از آپارات

همانطور که گفتیم قبلا آپارات به این صورت کار می کرد که اگر ویدیویی فارغ از کیفیت و محتوا بازدید بیش تری بخورد پول بیش تری نیز دریافت می کند اما یکی از معایب این نوع پرداخت پول این بود که کسی که ویدیو های با کیفیتی تری را درست می کرد اما بازدید کم تری را می خورد مبلغ کم تری را نیز دریافت می کرد.

اما حالا آپارات سیستم کسب درآمد خود را تغییر داده است و در تلاش است کاربران ویدیو هایی با محتوا و کیفیت بهتری را درست کنند همچنین قبلا کاربران آپارات برای ویدیو های خود بازدید فیک می زدند اما آپارات امروزه این ویژگی را برای کاربران سود جو قطع کرده است. در کل می توان گفت آپارات نسبت به قبل پیشرفت های چشمگیری داشته است.

-در-سیستم-درآمد-زایی-آپارات-ثبت-نام-کنید؟ چگونه از آپارات درآمد زایی کنید؟

چگونه در سیستم درآمد زایی آپارات ثبت نام کنید؟

برای این که در سیستم درآمد زایی آپارات ثبت نام کنید باید کانال شما شرایط لازم برای ثبت نام را داشته باشد و اگر شرابط لازم را نداشته باشید، کانال شما تایید نمی شود و بعد از رسیدن به حد نسابت عضویت انتخاب کنید که کانال شما در حوزه ی تولید محتوا یا باز نشر فعالیت دارد.

نوع فعالیت خود را انتخاب کنید

قبل از این که بخواهیم در آپارات فعالیت خود را شروع کنیم و به درآمد برسیم باید ابتدا معلوم کنیم که در کانالمان محتوای جدید تولید خواهیم کرد یا به باز نشر ویدیو های دیگر خواهیم پرداخت. اما برای تولید محتوا نیازی نیست که یک فیلم سینمایی تولید کنید بلکه اگر ویدیویی بسازید که کیفیت خوبی داشته باشد و حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید می توانید با آن به درآمد زایی برسید همچنین اگرمی خواهید در آپارات به بازنشر ویدیو ها بپردازید باید ویدیو های با کیفیت، با محتوای خوب و گاهی ترند را منتشر کنید.

شرایط ثبت نام در سیستم درآمد زایی آپارات

برای ثبت نام در سیستم درآمد زایی آپارات باید به آپارات درخواست دهید و آپارات کانال شما را بررسی و تایید کند در این قسمت شرایط آپارات برای تایید عضویت کانال ها به سیستم درآمد زایی را بررسی خواهیم کرد.

یکی از شروط سیستم درآمد زایی آپارات این است که شما باید حداقل ۲۰۰ دنبال کننده داشته باشید و مخاطبین شما باید در مجموع سه هزار ساعت ویدیو ی شما را دیده باشند. اگر کانال شما به این میزان بازدید و مخاطب نرسیده اید فعلا نمی توانید در سیستم در آمد زایی آپارات ثبت نام کنید.

بعد از این که به این شرایط رسیدید ایمیلی به آپارات ارسال می کنید و بعد از بررسی در خواست شما به وسیله تیم آپارات و قبولی شما در شرایط ثبت نام، بخشی حاوی جزییات به داشبورد آپارات شما اضافه می شود تا بتوانید به وسیله این داشبورد درآمد خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

همچنین می توانید با داشبوردی که برای شما اضافه شد جزئیات بیش تری از فیلم های خود مانند: ویدیو های پر درآمد بازدید کل و زمان تماشا را ببینید.

-درآمد-از-آپارات چگونه از آپارات درآمد زایی کنید؟

محاسبه درآمد از آپارات

اگر شما به بازنشر ویدیو در آپارات می پردازید به ازای هر ۱۰۰۰ دقیقه نمایش ویدیو برای شما ۶۰ هزار تومن درآمد محاسبه می شود و برای هر ۱۰۰۰ ویدیویی که آپلود می کنید در هر ماه بر اساس میزان دقیقه ای که نمایش داده شده است با ضریب ۳ درصد افزایش هزینه ای به شما پرداخت می شود.

اما شرایط زمانی که شما تولید کننده محتوا هستید فرق می کند  شما در قبال هر هزار دقیقه تماشای ویدیو شما مبلغی بین ۲۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومان پول دریافت می کنید

کلام آخر

آپارات یکی از سرویس های ایرانی اشتراک ویدیو است که می توانید به راحتی از این سرویس کسب درآمد کنید همچنین نظرات خودتان را در مورد درآمد زایی از سرویس های اشتراک گذاری فیلم برای ما در مجله نودی کامنت کنید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *