تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 28 دسامبر 2023 - 21:41
1358 بازدید
کد خبر : 4367

چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

در جواب سوال این که چگونه به طرف مقابل بفهمانم دوستت دارم میتوان گفت راه ها و روش های زیادی وجود دارد اما فاصله عاشق شدن و از چشم افتادن بسیار کم است باید بدانید چگونه این کار را انجام دهید تا از چشم نیوفتید و سبب ایجاد فاصله نشود پس با نودی همراه باشید.

در جواب سوال این که چگونه به طرف مقابل بفهمانم دوستت دارم میتوان گفت راه ها و روش های زیادی وجود دارد اما فاصله عاشق شدن و از چشم افتادن بسیار کم است باید بدانید چگونه این کار را انجام دهید تا از چشم نیوفتید و سبب ایجاد فاصله نشود پس با نودی همراه باشید.

راه های نشان دادن علاقه

قبل از این که با روش هایی علاقه خود را نشان دهید و بگویید دوستت دارم باید این زمینه را در ذهن طرف مقابلتان ایجاد کنید که میتوان به شما عشق ورزید و علاقه داشت. برای این کار باید شما راه روش های ورود به روان زن را بلد باشید که بسیار بحث مفصلی دارد اما میتوانم چند نکته کلیدی را برای شما بیان کنم.

در قدم اول باید خودتان را بشناسید و به خود عشق بورزید اگر شما خودتان را دوست نداشته باشید انتظار نداشته باشید که دیگران هم شما را دوست داشته باشند.

در قدم دوم باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید ، افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند موفق به جذب دیگران نمی شوند.

قدم سوم انرژی مردانه است شما باید انرژی مردانه خودتان را افزایش دهید و ویژگی های یک مرد کامل یا آلفا را داشته باشید.

در قدم چهارم باید این حس را به طرف مقابل القا کنید که شما فرد قابل اعتمادی هستید و میتوان به شما تکیه کرد.

همچنین بخوانید :  عوامل افسردگی در نوجوانان + راه های درمان

البته قبل از همه این ها باید آشنایی یا رابطه ای با طرف مقابل داشته باشید که دیوار غریبه بودن و عدم اعتماد بین شما وجود نداشته باشد ، اگر بدون آشنایی قبلی بروید و احساساتتان را بیان کنید صد در صد جواب منفی از طرف مقابل خواهید شنید و از شما دور خواهد شد.

زمانی می توایند به بیان احساساتتان بپردازید که با هم آشنا باشید نه یک غریبه ، حد اقل کاری که میتوانید بکنید این است که پیش نیاز ها را آماده کنید ، اگر طرف مقابل هم کلاسی ، آشنا ، همکار یا … باشد که کارتان راحت می شود . اگر نه که باید مهرات ارتباط برقرار کردن را با طرف مقابل داشته باشید. که راه های مختلفی دارد.

Back1 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

چطور سر صحبت را باز کنیم

باید بتوانید اُپِنِر خوبی بزنید و سر صحبت را باز کنید در نگاه اول تیپ و استایل شما بسیار مهم است چون اولین چزی که دختر از شما می بیند نحوه پوشش شماست . باید لاس زدن را بلد باشید و بتوانید یک مکالمه را در اولین گفت و گو جلو ببرید ، گفت و گوی شروع آشنایی ، معمولا طنز آمیز از سوژها های محیط و اطراف است.

اگر بتوانید موضوعات را قلاب بزنید می توانید آغاز گر یک مکالمه خوب و دنباله دار باشید

البته این موضوع که چطور سر صحبت را باز کنیم ی موضوع بسیار گسترده است که ساعت ها می توان درباره آن صحبت کرد.

همچنین بخوانید : افزایش اعتماد به نفس کودکان در مسیر شکوفایی استعدادها و رسیدن به اهداف

چگونه بگم دوستت دارم

این قانون را باید بدانید که بیان مستقیم جمله دوستت دارم برای بیان احساس آنچنان کار صحیحی نیست، بیشتر سعی کنید با رفتارتان و توجه به جزئیات ریز احساس خود را بیان کنید ، نشان دادن دوستت دارم با رفتارهای خاص تاثیر بیشتری نسبت به بیان جمله دارد.

این نکته هم حائز اهمیت است که شما فرصت های زیادی ندارید شاید یک یا دو بار پس دقت بالایی داشته باشید و فرصت هایتان را نسوزانید. این موضوع را یادتان داشته باشید که تلاش بیشتر مساوی است با دوری بیشتر ، البته باید به شرایط نگاه کنید اگر دخترنسبت به شما کاملا سرد و بی تفاوت است کاملا بیخیال قضیه بشید و بیشتر از این خودتان را خار و خفیف نکنید.

راه های ابراز علاقه

راه های زیادی وجود دارد که میتوان به صورت غیر مستقیم احساسات خود را بیان کرد که در ادامه این مقاله به بیان این موارد میپردازیم.

همیشه سعی کندی چیز های جزئی را در اولویت قرار دهید شاید چیز های جزئی در ذهن شما آن چنان اثری نداشته باشد و حتی بی اهمیت باشید اما برای دختران و خانم ها این این جزئیات ریز بسیار مهم است و می تواند تاثیر زیادی رویشان بگذارد.

1- زبان بدن بسیار مهم و اثر گذاز است ، سعی کنید زبان بدن مناسبی داشته باشید و بدانید در چه مواردی چه عکس العملی را نشان دهید.

 

Back3 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

2- گوش شنوای خوبی باشید به صحبت هایش توجه کنید

گوش شنوا بودن بسیار مهم و به خصوص برای دختران اثر گذار است.چند نکته کلیدی وجود دارد که با رعایت آن ها به راحتی میتوانید از این مرحله رد شوید

گوش شنوا باشید حتما نیاز نیست راه حل بدبد.

درکش کنید

تائید کنید

Back4 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

3- سعی کنید همیشه انرژی مثبت از خود بروز دهید

این را همیشه به یاد داشته باشید که دختران به اندازه کافی مشکل دارند وقتی شما هم انرژی منفی بدهید ، فقط ناراحت و افسرده باشید و از مشکلاتتان حرف بزنید ، نه تنها طرف مقابل به شما نزدیک نمی شود کمی هم از شما فاصله میگیرد.

همچنین بحوانید : در رابطه با بوتاکس و میزان ماندگاری آن چه اطلاعاتی دارید ؟

Back5 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

4- سعی کنید طوری رفتار کنید از از وقت گذراندن با شما لذت ببرد

همیشه خوش خنده باشید و چاشنی طنز را به صحبتتان قاطی کنید ، دختران بییشتر دوست دارند بیشتر با افراد خوش گذران ( نه به معنای علاف و بیکار ) وقت بگذرانند.

5- قابل پیشبینی نباشید

این مورد را با یک مثال از تجربه شخصیم به شما توضیح میدم.

من یک بار با خانمی رفته بودیم جنگل ، داشتیم با هم حرف میزدیم ی موضوعی باز شد از شغل آینده و به من گفت من به بازیگری علاقه دارم و اینا ، همینطوری که داشتیم قدم میزدیم و حرف میزدیم دو تا خانم از روبرو داشتن میومدن من ، دستشو گرفتم و رفتم جلو و به خانما گفتم سلام خانما خوبین من با خانومم سر ی موضوع تفاهم نداریم من دوست دارم بچه داشته باشیم اونم دتا ولی خانمم میگه هنوز زوده و اینا ، اینجوری سر صحبت باز شد و ما نیم ساعت با هم صحبت کردیم و وقتی گفت و گومون تموم شد و راه افتادیم پارتنرم خیلی ذوق شده بود و تا مدت ها درباره اش صحبت میکرد. همیشه سعی کنید همینطور غیر قابل پیشبینی باشید.

Back6 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

6-  با دوستانش دوست شوید

برای پسران زیاد نظر دوستان مهم نیست اما در دختران کاملا برعکس این است ، نظر دوستان صمیمی یک دختر راجب شما بسیار میتواند در طرف مقابل تاثیر گذارد باشد تا جایی که امکان دارد با شما به هم بزند پس توجه به این مورد امری است ضروری

همچنین بخوانید : راه های درمان کرونا در کودکان

Back7 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

7- در لحظه حضور داشته باشید

یعنی فردی منزوی نباشید و سرتان تو گوشی نباشد ، در لحظه حضور داشتن بسیار تاثیر گذار و مهم است.

8- بت نسازید

دختران هم مانند بقیه آدم هستند و هیچ برتری نسبت به پسران ندارند ( همه یکسان هستند ) . پس هیچ بتی از آن ها نسازید و مانند انسان های عادی با آن ها رفتار کنید.

9- نه گفتن را بلد باشید

پسرها معمولا با خود فکر میکنند اگر هیچ مخالفتی با دختران نکنند آن ها را جذب خود می کنند اما این بسیار طرز فکر غلط است. دختران نه تنها جذب نمی شوند بلکه دور تر و دور تر می شوند.

یک مرد باید قدرت تصمیم گیری  داشته باشند و اوضاع را مدیریت کنند . ( خودمونی بخواهم بهتون بگم لطفا دستمال نکشید ، ویژکی های ی مرد آلفا رو داشته باشید همه چی حل میشه )

Back8 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

10 – زندگی ، افکار و علایق خودتان را داشته باشید

مثل آفتاب پرست نباشید که علایق خودتان را نسبت به طرف مقابل تغییر دهید ، جذب واقعی در این مرحله زمانی اتفاق میفتد که شما پایبند سلیقه و علاقه های خود باشید و به راحتی آن ها را رها یا تعویض نکنید.

11- هول نباشید

زیاد در دسترس نباشید ، همانطور که خودتان هم مینوانید هیچ کس قدر چیزهایی که 24 ساعته همراه دارد را نمی داند . نمیگویم بی محلی کنید ولی اولویت اول کارتان را قرار دهید وقتی برای شما پیغامی آمد اگر مشغول انجام کاری هستید یا درس می خوانید بعد از اتمام کارتان جوابش را بدهید.

12 – مسئولیت پذیر باشید

سعی کنید دغدغه آینده را داشته باشید و این را به طرف مقابل هم بفهمانید . افراد بیخیال و بی فکر آنچنان جذاب نیستند

13- مدیریت کننده خوبی باشید

همانطور که خودتان هم میدانید در هر کلاس درسی یک دانشجویی وجود دارد که جو کلاس را در دست دارد این نوع افراد معمولا کراش دانشجویان دختر هستند. سعی کنید این نوع تیپ شخصیتی داشته باشید.

14-  تماس چشمی

تماس چشمی قدرت باورنکردنی را به همراه دارد فراموش نکنید در شرایط خاص و مناسب تماس چشمی برقرار کنید تاثیر زیادی رو هر دو شخص می تواند بگذارد.

Back11 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

15 – از او درخواست کنید

این راه همیشه جواب میدهد ، از فرد مقابل بخواهید کاری را هر چند کوچیک برای شما انجام دهد ، به صورت نا خودآگاه این طرز فکر در ذهن طرف مقابل ایجاد می شود که ” من که کاری را برای او انجام می دهم فطعا دوستش دارم”.

همچنین بخوانید : معرفی متفاوت ترین مساجد دنیا در روسیه با قاصدک۲۴!

Back10 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

16-  واسطه قرار ندهید

این نکته بسیار مهم است که خودتان حرف های خودتان را به صورت مستقیم بیان کنید ، واسطه قرار دادن نشانه عدم اعتماد به نفس شماست.

17- مرموز باشید

دختر ها به ککنکاش کردن حل مسائل علاقه مند هستند ، سعی کنید صد در صد خود را رو نکنید کمی مرموز به نظر برسید تا دختر کنجکاو و علاقه مند شود تا دنبال آن بیفتد.

18 – عجله نکنید

اگر اصول را رعایت کنید همه چی سر موقع اتفاق خواهد افتاد پس نیازی به عجله کردن نیست ، عجله کردن عدم صبور بودن و نیاز شما به طرف مقابل را نشان می دهد که کار صحیح و درستی نیست.

19 – به ظاهرتان اهمیت دهید

داشتن ظاهری شیک و دادن بوی خوب تاثیر زیادی دارد ، البته انتخاب لباس با توجه به رنگی بندی هم اصول و قواعدی دارد یعنی انتخاب رنگی مناسب هم کم اهمیت نیست. اگر شما به خودتان اهمیت دهدی قطعا به طرف مقابل هم اهمیت خواهید داد.

همچنین بخوانید : تعمیر مبل به صرفه است؟ هزینه تعمیرات مبل استاده چقدر است؟

Back9 چطور به طرف مقابلم بفهمانم دوسش دارم ؟

کلام آخر

تا جایی که امکان دارد مستقیما علاقه خود را بیان نکنید ( دوستت دارم ) ، این نکته را هم به یاد داشته باشید که دوست داشتن فرایندی است تدریجی یعنی امکان ندارد شب بخوابید و صبح بلند شید و عاشق شید . ، این دوست داشتن و عاشق شدن فرایندی است که آهسته و پیوسته اتفاق میفتد ، با رعایت این نکاتی که ذکر شد می توانید  به راحتی احساس خود را بیان کنید.

شما چه راه یا ترفندهایی میشناسید که غیر مستقیم بگویید دوستت دارم . در قسمت نظر ها با ما درمیان بگذارید. نودی یک سایت اموزشی و تصویری است که شما می توانید جواب اکثر سولات خود را این سایت بیابید.

 

 

جستجوی کاربران برای این مطلب:

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS ویدائوRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS آکادمی ایران اسکین کرRSS ایران کریر فیلیمو