تاریخ انتشار : دوشنبه 11 سپتامبر 2023 - 9:41
892 بازدید
کد خبر : 3066

پر فروش ترن سه پایه دوربین

پر فروش ترن سه پایه دوربین

اکثر ما ها با دیدن عکس های حرفه ای و شاخص عکاسان متخصص به وجد آمده و به منظور عکاس شدن و گرفتن عکس های حرفه ای ، نخستین گزینه ای که به ذهنمان می رسد ؛ خریداری دوربین عکاسی حرفه می باشد ؛ ولی این نکته از یاد ما می رود که برخی از

اکثر ما ها با دیدن عکس های حرفه ای و شاخص عکاسان متخصص به وجد آمده و به منظور عکاس شدن و گرفتن عکس های حرفه ای ، نخستین گزینه ای که به ذهنمان می رسد ؛ خریداری دوربین عکاسی حرفه می باشد ؛
ولی این نکته از یاد ما می رود که برخی از تجهیزات عکاسی به همراه دانش عکاسی موجب عکس های شگفت انگیز و زیبا می شود. یکی از این تجهیزات تاثیر گذار بر کیفیت عکس ها ، سه پایه دوربین می باشد.

راهنمای خرید سه پایه دوربین عکاسی حرفه ای
اصلی ترین ویژگی هایی که ضروری است به هنگام خرید سه پایه مد نظر قرار داد عبارتند از:
وزن: وزنی که سه پایه دارای توان تحمل آن می باشد و نیز وزن خود سه پایه نیز از مهم ترین فاکتورها در خرید آن محسوب می شود. سه پایه هر قدر که سنگین تر باشد ؛
بهره گیری از آن برای عکاس و فیلمبردار دشوار تر خواهد بود ؛ علی الخصوص برای کسانی که باید مکررا در سفر باشند و سه پایه را با خود حمل نمایند.
ارتفاع: این مورد ، عنصر مهم دیگری در انتخاب سه پایه می باشد. ضروری است تا سه پایه با اندازه قد شما متناسب باشد تا بتوانید عکس و فیلم های خوب بگیرید.

جنس : البته این نکته لازم است با توجه به مقدار هزینه ای که قرار است به منظورسه پایه دوربین دیجیتال خود صرف کنید ؛ انجام شود.
برترین برندهای معتبر سه پایه و تک پایه دوربین عکاسی
دو برند بنرو (Benro) و فتوپرو (Fotopro) جزو بهترین برندهای سه پایه دوربین عکاسی و فیلمبرداری می باشند. سه پایه های این دو برند در حقیقت محبوب ترین مدل پایه دوربین در میان عکاسان حرفه ای می باشد.
پایه دوربین عکاسی مارک کانن (Canon) نیز کیفیتی مشابه با این دو برند دارا است.
امروز می خواهیم به بررسی پر فروش ترین سه پایه های موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

1 سه پایه دوربین یونیمات مدل D909DSLR

60323e99ef765 پر فروش ترن سه پایه دوربین

سه پایه نگهدارنده‌ یونیمات مدل D909SLR در 240 گرم وزن دارد. این سه پایه با استفاده از پلاستیک با کیفیت و سخت ساخته شده و برای نگهداری از دوربین عکاسی طراحی شده است. می‌توانید دوربین عکاسی و همچنین مونوپاد و یا فلش عکاسی را به کمک پیچ استاندارد ¼ اینچی روی آن، به پایه متصل کنید (کلیه دوربین های عکاسی و مونوپاد ها دارای این قابلیت هستند). کفشک نارنجی رنگ نقش لرزش گیر را در این پایه ایفا میکند. گوشی‌های موبایل تا سایز 6 اینچ و کوچک‌تر نیز با استفاده از دیگر اکسسوری آن (هولدر موبایل) قابلیت اتصال به این پایه را دارند. قسمت نگهدارنده گوشی موبایل در این سه پایه قابلیت چرخش 360 درجه را دارد. میزان بازشدگی دهانه‌ نگهدارنده‌ گوشی موبایل در این سه پایه زمانی که در حالت عادی باشد 54 میلی‌متر و اگر آن را تا انتها باز کنید تا 88 میلی‌متر خواهد بود. بنابراین برای استفاده از آن باید توجه داشته باشید که اندازه‌ گوشی موبایلتان کمتر از 54 یا بیشتر از 88 میلی‌متر نباشد. در این مدل از محصولات یونیمات سه پایه‌ی ضد لغزش وجود دارد بدان معنا که در انتهای هر پایه لاستیک های کوچک نرمی تعبیه شده اند و میزان اسطحکاک با سطح را بالا می برند. ارتفاع این پایه‌ها در حالت بسته 20 سانتی‌متر و در حالت باز 35 سانتی‌متر است. هر یک از این پایه‌ها قابلیت خم شدن تا 45 درجه را دارند و شما براساس نیازتان می‌توانید آن‌ها را باز یا بسته کنید. این سه‌پایه وزن کمی دارد و ابعاد آن به صورتی است که برای استفاده‌ روی میز هم مناسب خواهد بود. با سه پایه‌ی نگهدارنده‌ی یونیمات مدل D909SLR بدون لرزش دست، عکس‌های باکیفیتی را ثبت کرده و آن‌ها را به عنوان یادگاری ذخیره کنید.
. . .

2 سه پایه نگهدارنده دوربین مدل 3110

60323e9a5b959 پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

3 سه پایه نگهدارنده مونوپاد یونته مدل YT-238

60323e9a74e83 پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

4 سه پایه نگهدارنده  دوربین یانتنگ مدل YT-228

60323e9a8df94 پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

5 سه پایه دوربین مدل 3110

60323e9aabda7 پر فروش ترن سه پایه دوربین

سه پایه 3110 آلومینیومی و سبک است که استحکام بسیار خوب را به همراه قیمت مناسب و وزن سبک ارائه می دهد. این سه پایه با بیشینه ی تحمل وزن 2.5 کیلوگرم است. این سه پایه دارای پایه های چهار قطعه ای با قفل های گیره ای است که طول کوتاه پایه در هنگام بسته بودن و نیز استحکام آن را تضمین می کنند. بیشینه ی ارتفاع آن 105 سانتی متر میباشد. درون بسته بندی سه پایه یک عدد کاور برای حمل و نقل آسان آن میباشد. برای افزایش دقت عکاسی این سه پایه به یک تراز مجهز شده است.
. . .

6 سه پایه دوربین یونیمات مدل 909

60323e9ad3ce0 پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

7 سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل ابر مدل ABR-3120

60323e9af41d1 پر فروش ترن سه پایه دوربین

امروزه با توجه به گسترش عکاسی موبایلی، نیاز به سه پایه ای که قابلیت استفاده برای موبایل را داشته و در هر شرایطی همراهمان باشد احساس می شود.
سه پایه 3020 از برند ABR مناسب برای عکاسی با موبایل است.این سه پایه از جنس آلومینیوم و به رنگ مشکی طراحی شده.
همراه این سه پایه یک عدد هولدر موبایل جهت نصب روی سر سه پایه ارائه می گردد.این هولدر امکان نصب موبایل را بر روی سه پایه فراهم می کند.
سر سه پایه 3120 از نوع پن هد با یک دسته ی متوسط است که حرکت پنینگ و عمودی (تیلت) را میسر می کند.هد این سه پایه از حالت افقی (0 درجه) به حالت عمودی 90 درجه تغییر حالت می دهد و از این طریق امکان عکاسی افقی و عمودی با موبایل را فراهم می کند.
پایه های 3020 در 4 بخش باز و بسته می شود.قفل هر پایه به صورت کلیپسی طراحی شده.
پایه های این مدل با قطر کمی که دارد،این سه پایه را تنها برای موبایل و یا دوربین های کامپکت خانگی مناسب می کند.
حداقل ارتفاع سه پایه برابر با 34 سانتی متر و حداکثر ارتفاع آن با ستون مرکزی 100 سانتی متر است.
. . .

8 سه پایه دوربین جی ماری مدل KP-2264

60323e9b21c52 پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

9 سه پایه نگهدارنده مونوپاد یانتنگ مدل SM-238

60323e9b45d34 پر فروش ترن سه پایه دوربین

محصول ناموجود می باشد.
. . .

10 سه پایه دوربین مدل 803 کد 10

60323e9b807fb پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

11 سه پایه دوربین ویفنگ مدل WT-3560

60323e9bdf6d5 پر فروش ترن سه پایه دوربین

مدل WT-3560 یکی از سه ‎پایه های ویفنگ (Weifeng) است. این محصول از جنس آلومینیوم ساخته شده و دارای وزن نسبتا سبکی است. حداکثر ارتفاع این مدل، 1675 میلی متر است که ارتفاع تقریبا بلندی محسوب می شود. کوتاه ترین ارتفاع این سه پایه 640 میلی متر است که در زمان عکاسی از سوژه های دردسترس، بسیار مفید واقع می شود. برای حمل ونقل این مدل، ارتفاع آن در حالت بسته 660 میلی متر و وزن خالص محصول 1560 گرم است. پایه از سه قطعه تشکیل شده است که با یک قفل گیره ای باز و بسته می شوند. یک قطعه ی لاستیکی برای ثابت نگه داشتن آن، زیر پایه ها تعبیه شده است که از سرخوردن جلوگیری می کند. سه پایه از نوع پن هد است و دوربین به راحتی روی آن سوار می شود. استفاده ی این محصول برای دوربین ها تا وزن 3 کیلوگرم مناسب است. پس از قراردادن دوربین روی پایه، به راحتی امکان کنترل آن فراهم می شود. جالب است بدانید، یک عدد تراز روی پایه تعبیه شده است که عکاس به راحتی قادر به تنظیم دوربین خود و صاف قراردادن آن خواهد بود. این سه پایه برای حمل در مسافرت ها، بسیار مناسب است. تهیه ی یک سه پایه ی مناسب برای تمامی عکاسان، امری ضروری محسوب می شود؛ البته انتخاب مدل مورد نیاز، کاملا بستگی به کاربری آن برای افراد دارد. این مدل برای عکاسان تازه کار، بسیار مناسب و پرکاربرد است که می تواند در تمامی لحظات همراه آن ها باشد.
. . .

12 سه پایه جی ماری مدل KP-2234

60323e9c1b306 پر فروش ترن سه پایه دوربین

Jmary KP2234 سه پایه‌ای آلومینیومی و سبک از این شرکت است که استحکام بسیار خوب را به همراه قیمت مناسب و وزن سبک ارائه می‌دهد. این سه‌پایه با بیشینه‌ی تحمل وزن 3 کیلوگرم، کاملا مناسب دوربین‌های کامپکت، شبه SLR و DSLR سطح مبتدی است. این سه‌پایه دارای پایه‌های چهار‌قطعه‌ای با قفل‌های گیره‌ای است که طول کوتاه پایه در هنگام بسته بودن و نیز استحکام آن را تضمین می‌کنند. بیشینه‌ی ارتفاع 140 سانتی‌متر نیز از Jmary KP2234 یک سه‌پایه‌ی قدی کاملا بلند و کاربردی می‌سازد. فراموش نکنیم که وزن این سه‌پایه چیزی در حد فقط 1160 گرم است که حمل‌و‌نقل آسان آن را تضمین می‌کند. برای خرید یک سه‌پایه مناسب باید به مواردی کنید. فاکتور وزن در سه‌پایه‌ها از دو منظر قابل بررسی است؛ اول وزن خود سه‌پایه است که شما باید بتوانید با توجه به مورد استفاده‌ای که دارید این وزن را به راحتی در فواصل مورد نیاز حمل کنید. مورد دوم هم وزنی است که قرار است بر روی دوربین قرار دهید؛ که در واقع مجموع وزن دوربین و لنز شماست. اگر از یک دوربین DSLR معمولی به همراه یک لنز معمولی استفاده می‌کنید نیازی به سه‌پایه بزرگ و سنگین ندارید اما اگر از لنزهای سنگین وزن و تجهیزات اضافه بر روی دوربین خود استفاده می‌کنید مسلما باید به فکر یک سه‌پایه مناسب باشید. وزن زیاد همیشه نشانه‌ی تعادل نیست؛ بد نیست پایه‌های سه‌پایه را تا آخر باز کنید و دوربین خود را نیز بر روی آن قرار دهید تا ببینید این سه‌پایه تا چه حد متعادل است. وقتی در مورد تعادل سه‌پایه تصمیم می‌گیرید به روزهای بادی هم فکر کنید. تعداد قطعات پایه و مکانیزم قفل شدن پایه‌ هم از دیگر مواردی هستند که باید در هنگام خرید سه‌پایه‌ها مورد توجه قرار گیرند. انتخاب سه‌پایه‌ای با مکانیزم قفلی که به‌راحتی بتوان آن را تنظیم کرد و در عین حال بتوان به این مکانیزم اطمینان داشت باعث می‌شود تا با خیال آسوده دوربین خود را بر روی آن قرار دهید. در بسیاری از سه‌پایه‌های رده متوسط و به بالا قسمت سر سه‌پایه قابل تعویض است و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود این قطعه را تعویض نمایید یا حتی سه‌پایه را بدون سر خریداری نمایید. این سه پایه دارای کاور مخصوص سه‌پایه است.
. . .

13 سه پایه دوربین مدل 3120

60323e9c54181 پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

14 سه پایه دوربین ویفنگ مدل WT-3520

60323e9c801ea پر فروش ترن سه پایه دوربین

سه پایه ی مدل WT-3520 برند ویفنگ (Weifeng) یک سه پایه ی خوش ساخت و نسبتا سبک وزن است که می توانید به راحتی آن را همراه خود داشته باشید. این محصول از جنس آلومینیوم و دارای وزن نسبتا سبکی است. حداکثر ارتفاع این مدل، 1400 میلی متر است که ارتفاع متوسطی را پوشش می دهد. کوتاه ترین ارتفاع آن 600 میلی متر است که در زمان عکاسی از سوژه های دردسترس، بسیار مفید واقع می شود. ارتفاع WT-3520در حالت بسته 545 میلی متر و وزن خالص محصول 980 گرم است. پایه از سه قطعه تشکیل شده است که با یک قفل گیره ای باز و بسته می شوند. یک قطعه ی لاستیکی برای ثابت نگه داشتن آن، زیر پایه ها تعبیه شده که از سرخوردن جلوگیری می کند. سه پایه از نوع پن هد است و دوربین به راحتی روی آن سوار می شود. استفاده ی این محصول برای دوربین های تا وزن 3 کیلوگرم مناسب است. پس از قراردادن دوربین روی آن، به راحتی امکان کنترل آن فراهم می شود. جالب است بدانید، یک عدد تراز روی این سه پایه تعبیه شده است که عکاس به راحتی قادر به تنظیم دوربین خود و صاف قراردادن آن خواهد بود. تهیه ی یک سه پایه ی مناسب، برای تمامی عکاسان، امری ضروری محسوب می شود؛ البته انتخاب مدل مورد نیاز، کاملا بستگی به کاربری آن برای افراد مختلف دارد. این مدل برای عکاسان تازه کار، بسیار مناسب و پرکاربرد است.
. . .

15 سه پایه دوربین ویفنگ مدل WT-3540

60323e9cce8cb پر فروش ترن سه پایه دوربین

مدل WT-3540 یکی از سه ‎پایه های برند ویفنگ (Weifeng) است که از توانایی قابل قبولی بهره می برد. ارتفاع این مدل در حالت بسته 610 میلی متر و وزن خالص محصول 1235 گرم است. WT-3540 از جنس آلومینیوم و دارای وزن نسبتا سبکی است. حداکثر ارتفاع این مدل، 1575 میلی متر است که ارتفاع تقریبا بلندی محسوب می شود. کوتاه ترین ارتفاع این سه پایه 600 میلی متر است که در زمان عکاسی از سوژه های دردسترس، بسیار مفید واقع می شود. پایه از سه قطعه تشکیل شده است که با یک قفل گیره ای باز و بسته می شوند. یک قطعه ی لاستیکی برای ثابت نگه داشتن آن، زیر پایه ها تعبیه شده است که از سرخوردن جلوگیری می کند. سه پایه از نوع پن هد است و دوربین به راحتی روی آن سوار می شود. استفاده ی این محصول برای دوربین ها تا وزن 3 کیلوگرم مناسب است. پس از قراردادن دوربین روی آن، به راحتی امکان کنترل آن فراهم می شود. جالب است بدانید، یک عدد تراز روی پایه تعبیه شده است که عکاس به راحتی قادر به تنظیم دوربین خود و صاف قراردادن آن خواهد بود. تهیه ی یک سه پایه ی مناسب، برای تمامی عکاسان امری ضروری محسوب می شود؛ البته انتخاب مدل مورد نیاز، کاملا بستگی به کاربری آن برای افراد مختلف دارد. این مدل برای عکاسان تازه کار، بسیار مناسب و پرکاربرد است و می تواند در تمامی لحظات همراه آن ها باشد. این سه پایه برای استفاده در مسافرت ها، بسیار کاربردی است.
. . .

16 سه پایه دوربین مدل 3110

60323e9d0b6b5 پر فروش ترن سه پایه دوربین

امروزه با توجه به گسترش عکاسی موبایلی، نیاز به سه پایه ای که قابلیت استفاده برای موبایل را داشته و در هر شرایطی همراهمان باشد احساس می شود. همراه این سه پایه یک عدد هولدر موبایل جهت نصب روی سر سه پایه ارائه می گردد.این هولدر امکان نصب موبایل را بر روی سه پایه فراهم می کند. سر سه پایه 3110 از نوع پن هد با یک دسته ی متوسط است که حرکت پنینگ و عمودی (تیلت) را میسر می کند.هد این سه پایه از حالت افقی (0 درجه) به حالت عمودی 90 درجه تغییر حالت می دهد و از این طریق امکان عکاسی افقی و عمودی با موبایل را فراهم می کند. پایه های 3110 در 4 بخش باز و بسته می شود.قفل هر پایه به صورت کلیپسی طراحی شده است. پایه های این مدل با قطر کمی که دارد،این سه پایه را تنها برای موبایل و یا دوربین های کامپکت خانگی مناسب می کند. حداقل ارتفاع سه پایه برابر با 35 سانتی متر و حداکثر ارتفاع آن با ستون مرکزی 104 سانتی متر است.
. . .

17 سه پایه دوربین ویفنگ مدل WF-320

60323e9d2ba10 پر فروش ترن سه پایه دوربین

سه‌پایه‌ی مدل «WF-320» برند « ویفنگ»مدلی خوش‌ساخت و سبک‌وزن است که می‌توانید به‌راحتی آن را هنگام عکاسی همراه خود داشته ‌باشید. این محصول از جنس ABS ساخته شده است. حداکثر ارتفاع این مدل، 1.36 متر است که ارتفاع متوسطی را پوشش می‌دهد. کوتاه‌ترین ارتفاع آن 43 سانتی‌متر است که در زمان عکاسی از سوژه‌های دردسترس، بسیار مفید واقع می‌شود. ارتفاع WF-320 در حالت بسته 43 سانتی‌متر و وزن خالص محصول 580 گرم است. پایه از سه قطعه تشکیل ‌شده است که با یک قفل گیره‌ای باز و بسته می‌شوند. سه‌پایه از نوع پن‌هد است که علاوه بر کاربری راحت چرخش 360 درجه ای را در حالت افقی فراهم می کند. استفاده‌ی این محصول برای دوربین‌های تا وزن 3 کیلوگرم مناسب است. پس از قراردادن دوربین روی آن، به‌راحتی امکان کنترل آن فراهم می‌شود. به همراه این کالا یک گیره نگهدارنده مخصوص موبایل قرار دارد که مناسب برای همه ی گوشی های موبایل می باشد.
. . .

18 سه پایه دوربین جی ماری مدل RM2264

60323e9d61439 پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

19 سه پایه دوربین مدل WT-3120

60323e9daf377 پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

20 سه پایه دوربین جی ماری مدل MT-35

60323e9e012e4 پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .

21 سه پایه دوربین عکاسی جی ماری 2254 کد 54

60323e9e3c19a پر فروش ترن سه پایه دوربین

. . .
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS مرکز فیشیال تبریز فیلیمو