پرفروش ترین چادر های مشکی

چادر جزو پوشش‌های پراستفاده و شیک به منظور حجاب می باشد که در کشورهای اسلامی همچون ایران ، خانم‌های زیادی از انواع آن بهره می برند. چادر مشکی از لحاظ جنس پارچه و مدل دوخت ، دارای انواع زیادی می باشد و طرح‌های گوناگون موجود در بازار موجب شده تا خانم‌هایی که چادری نیستند نیز با هدف شرکت در مجالس مذهبی و مکان‌های زیارتی از آن بهره ببرند.
انواع مدل چادر مشکی
چادر ساده : جزو اصیل‌ترین و قدیمی‌ترین انواع چادرهای مورد استفاده خانم هاست. دارای دوخت نیم دایره شکل است و عموما با بهره گیری از یک کش یا حتی بدون آن مصرف می‌شود.
چادر عربی : جزو انواع چادرهای شیک و دارای آستین می باشد. نام دیگر آن چادر جده می باشد. چادری است آزاد و راحت با هدف استفاده در مجالس و مکان‌های گوناگون.
چادر ملی: نوعی چادر اصیل و ساده‌ی ایرانی می باشد که دارای ظاهری شبیه چادر ساده است ؛ اما آستین دار. بر حسب نوع استفاده و سلیقه می‌توان مدل باز یا بسته‌ی آن را انتخاب کرد.
چادر بحرینی: شباهت زیادی به مانتوی شنلی مجلسی یا کلوش دارا است. اندازه مچ آن ۱۰ سانتی‌ متر می باشد که جای آستین را گرفته است. بسیار سبک می باشد و برای خانم‌های شاغل یا خانم‌های صاحب فرزند خردسال ، گزینه مناسبی است.

چادر لبنانی: اقتباس گرفته شده از چادر های عربی است . به نسبت چادر عربی و بحرینی دارای عرض کمتری می باشد و برای خانم‌های لاغر اندام گزینه مناسبی است.
• چادر دانشجویی: نوعی چادر ساده به منظور استفاده‌ی روزمره است. به جای آستین ، دو عدد شکاف به منظور بیرون آوردن دست بر روی آن جای گرفته است.

• چادر جلابیب: طراحی آن از دیگر چادرها متفاوت می باشد. بندهایی که در بخش آستین آن جای دارند ؛ موجب می شوند تا مچ دست کاملا پوشیده بشود. مقنعه و یا روسری از زیر آن ، سر نمی‌خورد.

• چادر شال‌دار: به موجب دارا بودن شال در بخش سر ، به این نام معروف است . شباهت زیادی به مانتو دارد. زیپ جلوی چادر به شال بلند اتصال می یابد و بدین ترتیب جلوه‌ی مجلسی و شیک به بانوان می‌دهد.
امروز می خواهیم به بررسی پر فروش ترین چادر های موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

۱ چادر عربی دیبا مدل ۲۱۳۱۱۰۱-۹۹

602be1b1a7d56 پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۲۷۰۰۰ خرید
. . .

۲ چادر لبنانی شهر حجاب مدل ۸۰۳۱

602be1b2394a0 پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۱۹۰۰۰ خرید
چادر لبنانی صدفی همانگونه که از نامش مشخص است از سبک چادر های عربی می باشد که همانند سایر چادرهای عربی از عرض زیادی بهره مند است و گشادی و راحتی خاصی دارد و به دلیل داشتن آستین های دو لایه ۱۵ سانتی آزادی عمل در کارهای روز مره را برای بانوان محجبه فراهم نموده است‏.‏ چادر لبنانی صدفی دارای کاپ روی سر ‏(‏جایگزین هد‏)‏ جهت عدم خروج موها از زیر چادر و نقاب جایگزینی بجای مقنعه و در حالت دیگر پوشیه می باشد است‏.‏ همچنین جلوی چادر با زیپ مخفی بسته شده تا آزادی عمل ویژه ای برای بانوان فراهم کند‏.‏ امکان استفاده از کیف در زیر چادر فراهم است‏.‏ این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم ۵۰۰ می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل ۷ سایز بصورت ۱۴۵-۱۵۰-۱۵۵-۱۶۰-۱۶۵-۱۷۰-۱۷۵ سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.
. . .

۳ چادر دانشجویی دیبا مدل ۲۱۳۱۱۰۲-۹۹

602be1b298d9f پرفروش ترین چادر های مشکی

۱۹۳۰۰۰ خرید
. . .

۴ چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل ira 1063

602be1b306bc3 پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۴۸۰۰۰ خرید
چادر یکی از پوشش‌هایی است که بانوان مسلمان از آن استفاده می‌کنند. این پوشش باید دارای خاصیت‌هایی مانند نرم و لطیف بودن و حتی خنک بودن را دارا باشد. چادر بیروتی {‌بحرینی‌} کرپناز ایرانی چادر بیروتی از انواع چادر با سبک عربی است. این چادر از مدل‌های خاص کشور‌های کویت و بحرین است. چادر بیروتی ترکیبی از چادر جده (عبا) با چادر لبنانی بوده و امتیازات ویژه چادر بیروتی را می‌توان به ادامه شرح بیان داشت. اولین مورد که جلوی چادر بر روی هم قرار گرفته و از یک طرف با کش تعبیه شده که در بازوی مقابل قرار گرفته و از طرف دیگر با دکمه مخفی بسته می‌شود. دومین مورد دارا بودن کاپ بر روی سر که حالت یک هد در روی پیشانی بوده و باعث می‌شود چادر خیلی راحت روی سر قرار گرفته و به‌هیچ‌وجه موها نمایان نشود، همچنین دارا بودن نقاب که با دو دکمه به خود چادر متصل است که در صورت تمایل به جای مقنعه و یا در حالت پوشیه بسته شود و حجاب فوق‌العاده‌ای را فراهم می‌‌آورد و در صورت عدم تمایل به استفاده داخل چادر قرار گرفته و به‌هیچ‌وجه دیده نمی‌شود. در مدل جدید به قسمت خروجی دست‌ها از چادر مچ افزوده شده تا نیاز به استفاده از ساق دست نباشد. این چادر از پارچه کرپناز ایرانی تولید شده که در ادامه توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه کرپناز استفاده شده در مجموعه ی حجاب فاطمی از شرکت حجاب شهرکرد با مارک الگانس بوده و تار و پود این پارچه با تراکم ۵۰۰ است. پارچه‌ مورد استفاده بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم است‏. جهت تعین سایز دقیق چادر از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی، لیبل و مارک دوخته شده به محصول است.
. . .

۵ چادر نماز مدل sj02

602be1b31e3cf پرفروش ترین چادر های مشکی

۱۲۰۹۹۰ خرید
. . .

۶ چادر نماز مدل Cy01

602be1b378932 پرفروش ترین چادر های مشکی

۱۲۹۰۰۰ خرید
. . .

۷ چادر نماز مدل Rose170

602be1b42cb20 پرفروش ترین چادر های مشکی

۱۲۹۰۰۰ خرید
. . .

۸ چادر نماز مدل ShS2Gr

602be1b52caf9 پرفروش ترین چادر های مشکی

۱۲۷۰۰۰ خرید
. . .

۹ چادر ملی دیبا مدل ۲۱۳۱۱۰۷-۹۹

602be1b5b450e پرفروش ترین چادر های مشکی

۱۸۲۰۰۰ خرید
. . .

۱۰ چادر ایرانی حجاب فاطمی کد KaN89

602be1b5db69e پرفروش ترین چادر های مشکی

۱۸۸۰۰۰ خرید
چادر ایرانی (سنتی ) حجاب فاطمی با پارچه کریستال ژاپنی . چادر ایرانی (سنتی ) مرسوم ترین چادر در بین بانوان محجبه میباشد ؛ چادر ایرانی تولید شده در حجاب فاطمی به دلیل برش های صنعتی دارای تکه های متعدد در پشت چادر نیست ، همچنین یک ست کش همراه چادر میباشد که در صورت تمایل به راحتی به چادر متصل تا راحتی بیشتری از نظر رو گیری ایجاد کند. این چادر از پارچه کرپ کن کن کره ای تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه کن کن تولید شده از منسوجات شرکت yyt کره است ، پارچه کن کن از دسته پارچه های نیمه براقی است که به تازه گی تولید و در رده پارچه های چادری قرار گرفته است این پارچه به دلیل وزن فوق العاده سبک و لطافت خاصی که دارد با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است . تراکم این پارچه ۴۵۰ است‏.‏ پارچه های کرپ کن کن به دلیل اینکه پشت پارچه بافت کرپ دارد از روی سر سُر نمی خورد و ایستائی خوبی روی سر دارد . توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید . کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد . با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .
. . .

۱۱ چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل ۸۰۵۳

602be1b62a948 پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۴۹۸۵۰ خرید
چادر کمری حسنا شهر حجاب با استفاده از پارچه های با عرض زیاد تولید شده در نتیجه پشت چادر درز ندارد. این چادر دارای قسمتی شبیه به دامن بوده که با بستن بندهایی به دور کمر، پایین تنه را می پوشاند و قسمت بالایی آن، که کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی می باشد، به راحتی با کش بر روی سر نگاه داشته می شود. این چادر شبیه چادر قجری بوده با این تفاوت که در حسنا ، دستک های چادر از قسمت پایین به کمر دوخته میشود ولی در مدل قجری باز و آویز است، از این جهت در هنگام رو گرفتن ، حسنا به چادر معمولی شبیه تر است. همچنین چادر قجری از پشت دارای درز و دوخت می باشد ولی پشت چادر کمری حسنا یک تکه می باشد. محاسن : – چون به کمر بسته میشود از سنگینی چادر گرفته شده و وزن آن از روی سر برداشته میشود . – پایین چادر ، با سطح زمین تماس پیدا نمی کند و همیشه تمیز و مرتب است .(بدلیل بسته شدن به کمر) – در تمام فعالیتها و حرکات ، این چادر آراسته و منظم است . – برای خانمهای چاق و باردار حجابی کامل و راحت است. این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم ۵۰۰ می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل ۷ سایز بصورت ۱۴۵-۱۵۰-۱۵۵-۱۶۰-۱۶۵-۱۷۰-۱۷۵ سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.
. . .

۱۲ چادر جده عبایی حریرالاسود شهر حجاب مدل ۸۰۴۴

602be1b6958ce پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۵۰۸۰۰ خرید
چادر جده عبایی شهر حجاب اصیل ترین چادر سبک عربی می باشد و به واسطه شباهت بسیاری که الگوی چادر جده به عبا دارد به چادر عبایی نیز معروف است. در چادر جده پارچه زیادی به کار رفته شده و همین امر باعث عریض شدن این مدل می گردد و عرض زیاد آن پوشش کامل و راحتی را برای بانوان به همراه دارد. جلوی چادر جده باز می باشد. در چادر های جده تولید شده شهر حجاب به دلیل استفاده از پارچه های عریض در پشت چادر هیچ گونه دوختی در ناحیه کمر وجود ندارد و زیبائی خاصی را به این چادر اصیل عربی داده است. امکان استفاده از کیف در زیر چادر مقدور است. این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم ۵۰۰ می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل ۷ سایز بصورت ۱۴۵-۱۵۰-۱۵۵-۱۶۰-۱۶۵-۱۷۰-۱۷۵ سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود. 
. . .

۱۳ چادر دانشجویی مچدار دیبا مدل ۲۱۳۱۱۰۳-۹۹

602be1b6bd94b پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۰۷۰۰۰ خرید
. . .

۱۴ چادر دانشجویی شهر حجاب کد ۸۰۲۷

602be1b70eb31 پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۱۰۹۰۰ خرید
چادر دانشجویی مچ دار حریر الاسود شهر حجاب یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی می باشد، چادر دانشجویی مچدار کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی می باشد، با این تفاوت که برای بیرون آوردن دستها شکاف هایی به همراه مچ ۶ سانتیمتری در نظر گرفته شده که بانوان می توانند بدون به هم زدن فرم چادر، به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهای روز مره از قبیل حمل کیف، گرفتن دست کودک، حمل کالسکه نوزاد و … استفاده کنند. در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف در زیر چادر و روی چادر وجود دارد ، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی می باشد، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم است و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سردر صورت عدم رو گیری بر روی سر میماند. جلوی این چادر باز بوده که می توانید بنا به سلیقه تان با زیپ یا دکمه ببندید. این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم ۵۰۰ می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل ۷ سایز بصورت ۱۴۵-۱۵۰-۱۵۵-۱۶۰-۱۶۵-۱۷۰-۱۷۵ سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.
. . .

۱۵ چادر دانشجوئی حجاب فاطمی مدل Maj 1026

602be1b728cc1 پرفروش ترین چادر های مشکی

۳۰۳۰۰۰ خرید
چادر دانشجویی حریر اسود مجلسی مچ کار شده یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی می باشد ‏,‏ چادر دانشجوئی کاملا شبیه به چادر ساده ی ایرانی می باشد‏.‏با این تفاوت که برای بیرون آوردن دستها شکاف هایی در نظر گرفته شده که بانوان می توانند بدون به هم زدن فرم چادر،به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهای روز مره از قبیل حمل کیف ؛ گرفتن دست کودک و یا حمل کالسکه نوزاد استفاده کنند ، در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف در زیر چادر وجود دارد ، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی میباشد ، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم است و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سردر صورت عدم رو گیری بر روی سر میماند. چادر دانشجوئی مجلسی دارای مچ هایی گلدوزی شده و سنگ خورده می باشد تا برای بانوان محجبه شیک پوش قابل استفاده علاوه بر محیط عمومی در مجالس هم فراهم می آورد‏.‏ بدیهی است به دلیل تنوع گلدوزی طرح کار شده روی مچ احتمال تغییرات جزئی با تصویر محصول وجود دارد ولی تماما ترکیب گلدوزی و سنگ اتریشی می باشد , و طرح ها انحصاری حجاب فاطمی می باشد .این چادر از پارچه حریر اسود تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه ی حجاب فاطمی از شرکت YT با مارک شمس المدینه است ؛ تار و پود این پارچه با تراکم ۴۵۰ می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم هست ‏.‏ با توجه به قرار داد مجموعه حجاب فاطمی با شرکت YT کره این پارچه صرفا جهت تولیدات ما استفاده شده و در بازار موجود نیست ‏.‏. . .توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید . کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .
. . .

۱۶ چادر نماز مدل Rose160

602be1b796981 پرفروش ترین چادر های مشکی

۱۲۹۰۰۰ خرید
. . .

۱۷ چادر سنتی دیبا مدل ۲۱۳۱۱۰۰-۹۹

602be1b834664 پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۱۰۰۰۰ خرید
. . .

۱۸ چادر نماز کیمیا گوهر مدل kgn12

602be1b89b573 پرفروش ترین چادر های مشکی

محصول ناموجود می باشد.
. . .

۱۹ چادر جلابیب حجاب فاطمی مدل زینت کد Ira 1062

602be1ba37984 پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۴۸۰۰۰ خرید
چادر حجاب از دسته چادر های سبک ایرانی می باشد.
با امکانات فوق العاده که راحتی و پوشش متفاوتی را در اختیار بانوان محجبه قرار می دهد ؛ این ویژه گی ها شامل موارد زیر می باشد:
نمای چادر کاملا شبیه چادرایرانی (سنتی) است
بسته بودن جلوی چادر با زیپ مخفی که امکان استفاده حتی با لباس راحتی منزل را به بانوان میدهد
امکان روگیری و استفاده از مقنعه و پوشیه در صورت تمایل مهیاست
دارا بودن کاپ روی سر که به مانند یک هد عمل کرده و جلوی بیرون آمدن موها را میگیرد
قابلیت استفاده همراه با روسری یا مقنعه و بدون پوشش روسری و مقنعه مهیاست
زیپ مخفی جهت شیر دهی بانوان که نوزاد دارند
آستین تلسکوپی که دیگر نیاز به ساق دست نباشد
زیپ روی آستین برای امکان وضوگیری دارد
باتوجه به آستین دار بودن انجام راحت کارهای روز مره حتی رانندگی و بستن آغوش نوزاد مهیاست
جیب مخفی داخل چادر جهت کیف پول و یا گوشی موبایل دارد
بندینک سر آستین جهت پوشش بهتر مچ ها دارد
قابلیت استفاده البسه زمستانی در زیر چادر مهیاست
گشادی الگو و راحتی کامل و پوشاندن کامل بدن دارد
مناسب جهت ورزش و خصوصا پیاده روی می باشد
استفاده از کوله و کیف بر روی چادر مهیاست
این چادر از پارچه کرپناز ایرانی تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه کرپناز استفاده شده در مجموعه ی حجاب فاطمی از شرکت حجاب شهرکرد با مارک الگانس است . تار و پود این پارچه با تراکم ۵۰۰ می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم هست ‏.‏
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .
. . .

۲۰ چادر دانشجویی مچ نگین دار ابریشم (کد ۷۰۰۲) حجاب آراسته

602be1ba8d0de پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۶۹۵۰۰ خرید
این مدل چادر نزد اکثر خانمها با هر سن و سالی و موقعیت شغلی و اجتماعی بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد. در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف در زیر چادر و روی چادر وجود دارد. نمای جلو و پشت چادر کاملاً شبیه به چادر سنتی ایرانی است. جلوی این چادر باز بوده که می توانید بنا به سلیقه تان با زیپ یا دکمه ببندید. لازم به توضیح است که این چادر شامل سایزهای ۱۵۰ – ۱۵۵ – ۱۶۰ – ۱۶۵ – ۱۷۰ برای بزرگسالان می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می گردد. از نظر کیفیت دوخت و جنس پارچه در سطح بسیار عالی است. ابریشم یکی از بهترین و جدیدترین جنس های تولید شده چادر است که طرفداران زیادی پیدا کرده است.
. . .

۲۱ چادر عربی اصیل بند دار ندا آذریان مدل ۰۲۳

602be1bb416ce پرفروش ترین چادر های مشکی

۲۹۵۰۰۰ خرید
. . .

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *