هواکش خانگی پر قدرت

هواکش از وسیله هایی می باشد که در اکثر موارد در فضای منزل و محیط های کاری نادیده گرفته می شود. هواکش ها در اصل دفع کننده بوی نامطبوع اند و جریان هوای نامناسب را از فضای قرارگیری افراد خارج می نمایند. بیشتر هواکش ها ، رطوبت را به صورت متعادل نگه می دارند تا فرصتی برای رشد باکتری مهیا نشود.

انواع هواکش و فن
انواع هواکش و فن متناسب با کاربرد و مکان استفاده آنها ، در گروه هواکش خانگی ، فن صنعتی ، هواکش دستشویی و سرویس بهداشتی و یا همان تهویه توالت جای می گیرند.
قدرتمند ترین هواکش در اکثر موارد فن هایی اند که در سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. تهویه توالت ، از ضروری ترین هواکش ها است که حتما لازم است تا وجود داشته باشد.

هواکش های صنعتی و هواکش سرویس بهداشتی معمولا به صورت هواکش دمنده می باشند. اصلی ترین تفاوت میان هواکش و فن با هواکش دمنده ، مقدار گردش و جابه جایی هوا در محیط می باشد. هواکش دمنده ، جریان هوا را در نقاط مشخصی به گردش در می آورد.
رطوبت وجود داشته در سرویس های بهداشتی و حمام بیشتر از دیگر نقاط می باشد و همین موضوع موجب به وجود آمدن محیطی دلپذیر برای انواع و اقسام قارچ و باکتری می شود. هواکش ها افزون بر جابه جایی بوی نامطبوع ، مانع از همین موضوع می شوند.

انواع برند هواکش خانگی و فن تهویه
شرکت های کمی هستند که بهترین مدل های هواکش ، فن و هواکش دمنده را می سازند. دو برند دمنده و پارس خزر جزو این شرکت ها می باشند. هواکش دمنده و هواکش پارس خزر ، دارای کمترین صدا می باشند که همین ویژگی موجب محبوبیت و پرفروش بودن هواکش های این دو برند شده است.

امروز می خواهیم به بررسی پر فروش ترین هواکش های موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

۱ هواکش لوله ای دمنده سری Turbo مدل VPH-10S2S

6034ca29a6b05 هواکش خانگی پر قدرت

۶۶۵۰۰ خرید
. . .

۲ هواکش لوله ای دمنده سری Turbo مدل VPH-12S2S

6034ca2c34d18 هواکش خانگی پر قدرت

۷۵۰۰۰ خرید
. . .

۳ هواکش لوله ای دمنده سری Turbo مدل VPH-15S2S

6034ca2d175a0 هواکش خانگی پر قدرت

۸۳۰۰۰ خرید
. . .

۴ هواکش سارگاتی کد ۱۰PLB

6034ca2d3bbe6 هواکش خانگی پر قدرت

۱۵۵۰۰۰ خرید
. . .

۵ هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-25C2S

6034ca31d4c71 هواکش خانگی پر قدرت

۲۴۴۰۰۰ خرید
. . .

۶ هواکش خانگی بهداد الکتریک مدل ۱۰U2

6034ca39b25f2 هواکش خانگی پر قدرت

۹۷۰۰۰ خرید
. . .

۷ هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-15S2S

6034ca3a6bca5 هواکش خانگی پر قدرت

۹۹۰۰۰ خرید
. . .

۸ هواکش خانگی خزر فن مدل ۲۰۰۸

6034ca3a9a267 هواکش خانگی پر قدرت

۷۲۳۰۰ خرید
. . .

۹ هواکش خانگی کی دی کی مدل ۱۰PUA

6034ca3baf309 هواکش خانگی پر قدرت

محصول ناموجود می باشد.
. . .

۱۰ هواکش خانگی دمنده سری AXILINE مدل VBX-10S2S

6034ca3d627c0 هواکش خانگی پر قدرت

۷۰۲۰۰ خرید
هواکش خانگی دمنده ۱۰ سانت مدل آکسی لاین یکی از سری هواکش های خانگی این شرکت می باشد که برای استفاده در محیط های کوچک تا متوسط طراحی شده است و می تواند به خوبی در تهویه هوای این محیط ها نقش داشته باشد. در ساختار آن از فن پروانه ای ساده استفاده شده است و عملکرد آن به گونه ای است که جریان هوا موازی با محور پروانه ای وارد دستگاه می شود و به چرخش در می آید. ویژگی این نوع هواکش ها داشتن پره های پلاستیکی در آن می باشد که قطر این پروانه ها ۱۰ سانتی متر است و جنس پلاستیک آن مرغوب می باشد.
هواکش خانگی ۱۰ سانتی متر ۲۴۵۰ دور دمنده دارای ابعاد بیرونی ۱۵٫۸×۱۵٫۸ سانتی متر است که می توانید بصورت دیواری و یا نصب بر روی سقف آن را قرار داده که پیشنهاد ما نصب بر روی دیوار می باشد. این هواکش خانگی به دلیل داشتن درجه حفاظت IP 4X قابلیت استفاده در محیط های مرطوب مانند دستشویی و حمام را داشته و در اثر استفاده در این محیط ها دچار آسیب به بدنه نمی شود. توان این محصول ۱۴ وات می باشد و دور موتور آن ۲۴۵۰ است. این محصول به دلیل تعداد پره های بالا و هوادهی خوب، گزینه مناسبی برای استفاده در قسمت های مختلف محیط های مسکونی بوده و می تواند تهویه هوای خوبی را انجام دهد.

هواکش خانگی دمنده مدل آکسی لاین VBX-10S2S ساخت ایران بوده و دارای رنگ بدنه سفید و شکل ظاهری مربع می باشد که می تواند با داشتن پره های پلاستیکی و مرغوبی که دارد، حجم هوای بالایی را انتقال داده و تعداد پره های آن نیز بالا بوده و اندازه هر کدام از آنها ۱۰ سانتی متر می باشد. این هواکش دمنده با برق ۲۲۰ ولت که مقدار ولتاژ شهری است به خوبی کار کرده و ظرفیت تخلیه آن ۶۵ متر مکعب بر ساعت می باشد. از این محصول می توانید در قسمت های مختلف منازل استفاده کرده و تهویه مناسبی را انجام دهید.

. . .

۱۱ هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-10S2S

6034ca510788a هواکش خانگی پر قدرت

۸۶۰۰۰ خرید
. . .

۱۲ هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-30C4S

6034ca525aedc هواکش خانگی پر قدرت

۲۳۴۰۰۰ خرید
. . .

۱۳ هواکش دنا الکتریک ایرانیان مدل سیستما

6034ca5b6766e هواکش خانگی پر قدرت

۸۴۰۰۰ خرید
هواکش سیستما اندازه دهانه ۱۰ سانتیمتر دارای قدرت مکش بالا و صدای بسیار کم می باشد. این هواکش در گروه کارخانجات دنا الکتریک ایرانیان تحت استاندارد ملی ۸۰-۲-۱۵۶۲ همراه با شماره استاندارد ده رقمی ۶۹۶۲۳۶۴۹۵۶ و استاندارد بین المللی IEC 60335-2-80 تولید می گردد.
. . .

۱۴ هواکش ساز الکتریک مدل ۱۸۴۶

6034ca5c580e5 هواکش خانگی پر قدرت

۵۴۰۰۰ خرید
. . .

۱۵ هواکش بهداد الکتریک سری IP45 مدل ۱۰U2

6034ca5cdecd9 هواکش خانگی پر قدرت

محصول ناموجود می باشد.
فن ضد آب خانگی ۱۰ سانتی متر بهداد محصولی است که امروزه در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و غیره می تواند مورد استفاده قرار گیرد که این هواکش در برابر آب و گرد و غبار کاملا مقاوم می باشد بنابراین می تواند گزینه مناسبی برای سرویس های بهداشتی شما باشد. فن خانگی IP دار بهداد دو پنل می باشد و دارای درجه حفاظت IP45 است به این معنی که این تهویه در برابر گرد و غبار و جت واش مقاومت دارد و با اطمینان می توان این محصول را در فضاهای مرطوب و در جاهایی که احتمال پاشش آب وجود دارد مورد استفاده قرار داد. هواکش IP45 بهداد الکتریک محصولی است که می تواند خیال شما را بابت خطر برق گرفتگی راحت کند و چون در برابر بخار آب و رطوبت مقاوم است می تواند در فضاهای مرطوب همانند سرویس های بهداشی، حمام ها، استخرها و غیره به کار رود. در این محصول طول هواکش ۱۵٫۵، عرض ۱۱ و ارتفاع ۱۴ سانتیمتر است همچنین وزنی برابر با ۰٫۴۴ کیلوگرم دارد و از انواع هواکش و تهویه ضد آب تک فاز است. یکی از مشخصات ظاهری این فن داشتت صفحه پلاستیکی در بخش جلویی فن می باشد.
. . .

۱۶ هواکش خانگی دمنده سری لوکس مدل VSL-20S2S

6034ca5f604ee هواکش خانگی پر قدرت

۱۵۹۰۰۰ خرید
. . .

۱۷ هواکش لوله ای دمنده سری هایلوکس مدل VDI-10S2S

6034ca60c1c3d هواکش خانگی پر قدرت

۱۸۶۰۰۰ خرید
. . .

۱۸ هواکش لوله ای دمنده سری هایلوکس مدل VDI-15S2S

6034ca61edb0a هواکش خانگی پر قدرت

۲۳۲۰۰۰ خرید
. . .

۱۹ هواکش خانگی دمنده مدل VBX-20S2S

6034ca63268bc هواکش خانگی پر قدرت

۱۵۲۰۰۰ خرید
هواکش خانگی دمنده ۱۵ سانتی متر مدل آکسی لاین یکی از سری هواکش های خانگی این شرکت می باشد که برای استفاده در محیط های کوچک تا متوسط طراحی شده است و می تواند به خوبی در تهویه هوای این محیط ها نقش داشته باشد. در ساختار آن از فن پروانه ای ساده استفاده شده است و عملکرد آن به گونه ای است که جریان هوا موازی با محور پروانه ای وارد دستگاه می شود و به چرخش در می آید. ویژگی این نوع هواکش ها داشتن پره های پلاستیکی در آن می باشد که قطر این پروانه ها ۲۰ سانتی متر است و جنس پلاستیک آن مرغوب می باشد. هواکش خانگی ۲۰ سانتی متر ۱۸۵۰ دور دمنده دارای ابعاد بیرونی ۲۷×۲۷ سانتی متر است که می توانید بصورت دیواری و یا نصب بر روی سقف آن را قرار داده که پیشنهاد ما نصب بر روی دیوار می باشد. این هواکش خانگی به دلیل داشتن درجه حفاظت IP 4X قابلیت استفاده در محیط های مرطوب مانند دستشویی و حمام را داشته و در اثر استفاده در این محیط ها دچار آسیب به بدنه نمی شود. توان این محصول ۲۸ وات می باشد . هواکش خانگی دمنده مدل آکسی لاین VBX-20S2S ساخت ایران بوده و دارای رنگ بدنه سفید و شکل ظاهری مربع می باشد که می تواند با داشتن پره های پلاستیکی و مرغوبی که دارد، حجم هوای بالایی را انتقال بدهد. این هواکش دمنده با برق ۲۲۰ ولت که مقدار ولتاژ شهری است به خوبی کار کرده و ظرفیت تخلیه آن ۲۴۰ متر مکعب بر ساعت می باشد. از این محصول می توانید در قسمت های مختلف منازل استفاده کرده و تهویه مناسبی را انجام دهید.
. . .

۲۰ هواکش آکسیال خانگی سارگاتی کد B-10PLB

6034ca6377558 هواکش خانگی پر قدرت

۱۷۶۰۰۰ خرید
هواکش سارگاتی ساخت کشور ایران است.هواکش سارگاتی دارای IP54 میباشد و مناسب برای استفاده در سرویس بهداشتی و حمام و مکانهای مرطوب میباشد.
. . .

۲۱ هواکش خانگی دمنده مدل VMA-12S2S

6034ca66381ee هواکش خانگی پر قدرت

۸۱۰۰۰ خرید
. . .

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *