تاریخ انتشار : دوشنبه 28 آگوست 2023 - 21:41
774 بازدید
کد خبر : 3014

نکات کلیدی در مورد متر لیزری

نکات کلیدی در مورد متر لیزری

با پیشرفت تکنولوژی مترهایی به بازار آمد که لیزری نام دارند و سریعا بین مردم محبوبیت پیدا کردند زیرا متر های معمولی دارای محدودیت هستند و نمی توان برای اندازه گیری مکان یا اجسام های بزرگ استفاده کرد. همچنین برای اندازه گیری مقیاس های بزرگ صد در صد نیاز به یک کمک خواهید داشت ،

با پیشرفت تکنولوژی مترهایی به بازار آمد که لیزری نام دارند و سریعا بین مردم محبوبیت پیدا کردند زیرا متر های معمولی دارای محدودیت هستند و نمی توان برای اندازه گیری مکان یا اجسام های بزرگ استفاده کرد.
همچنین برای اندازه گیری مقیاس های بزرگ صد در صد نیاز به یک کمک خواهید داشت ، علاوه بر آن نیز امکان بروز خطا در مقیاس های بزرگ فراوان است.
به همین دلیل است که متر های لیزری طرفداران زیادی را دارد. متر های لیزری که با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند و در حد اقل زمان ممکن اندازه مورد نظر را نشان میدهد.
لازم به ذکر است که علاوه بر مسافت سنج می توان به نوعی دیگر هم از این دستگاه استفاده کرد و در سایر کار ها نیز کاربرد مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال می ‌توان برای فاصله‌ یابی هم از آن‌ها استفاده کرد.
متر لیزری چگونه کار می‌کند
متر های لیزری همان گونه که از نامش مشخص است دارای فناوری و تکنولوژی لیزر است و توسط پرتو نور این توانایی را دارد که در حداقل زمان و با دقت بالا اندازه مورد نظر را به شما نمایش دهد.
این نوع از متر ها مجهز به صفحه نمایش هستند و دکمه هایی روی آن نصب شده که به اسانی و فقط با فشار یک دکمه محل مورد نظر را اندازه گیری و نمایش دهد و پارامترهای عددی حین محاسبات و نتایج مختلف را هم ‌زمان ببینید.
این متر لیزری پر کاربرد علاوه بر اندازه گیری توانایی انجام محاسبات ریاضی را دارد که شما می توانید با جمع و تفریق ساده و جواب نهایی خود برسید

امروز می خواهیم به بررسی پر فروش ترین مترهای لیزری موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

1 متر لیزری هیوندای مدل 602DM

60264a21b642d نکات کلیدی در مورد متر لیزری

1444000 خرید
مترلیزری دستگاهی است که جهت اندازه گیری فواصل با استفاده از اشعه (پرتو) نور استفاده می‌شود. هرگونه شغل و کاری داشته باشد که نیاز به اندازه گیری داشته باشد، به راحتی و با سرعت و دقت بالا با استفاده از متر لیزری هیوندای امکان پذیر است.
« متر لیزری هیوندای مدل 602DM» قابلیت اندازه‌گیری تا دامنه 60 متر فقط با فشار دادن یک دکمه را دارد. با استفاده از متر لیزری هیوندای، دیگر نیازی به نفر دوم جهت نگه داشتن زبانه متر در انتهای قطعه کار وجود ندارد و در فواصل دور و یا با دسترسی سخت از قبیل باغات و یا زمین‌های ناهموار و یا مکان‌های مرتفع که نیاز به استفاده از نردبان دارند و غیره به راحتی قابل اندازه گیری است. با استفاده از متر لیزری هیوندای مدل 602DM می‌توان با دقت بالا اندازه گیری نمود و فواصل اندازه‌گیری شده را به واحدهای متر، اینچ و فوت تبدیل نمود. مترلیزری هیوندای دارای صفحه نمایشگر بزرگ جهت سهولت در نمایش پارامترهای عددی حین محاسبات و نتایج مختلف به صورت همزمان هست.
. . .

2 متر لیزری مدل Duka LS-P

60264a22d819b نکات کلیدی در مورد متر لیزری

متر لیزری Duka LS-P دارای هشت عملیات کاربردی از جمله اندازه‌گیری تکی، اندازه‌گیری پیوسته، اندازه‌گیری زاویه، اندازه‌گیری سطح، اندازه‌گیری حجم، اندازه‌گیری یک PIP، اندازه‌گیری PIP ثانویه، بازگشت به جلو و عقب و اندازه‌گیری زاویه/ارتفاع تک دکمه‌ای است.
. . .

3 متر لیزری بوش مدل GLM 40

60264a2327988 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

2350000 خرید
یکی از راه‌های اندازه‌گیری دقیق فواصل استفاده از مترهای لیزری است. کار با این محصولات بسیار آسان بوده و از قابلیت‌های دیگری مانند محاسبه‌ی حجم و مساحت برخوردارند. متر لیزری فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «بوش» (Bosch) است که تحت عنوان مدل «GLM 40» به بازار عرضه می‌شود. این محصول قادر است حداکثر مسافتی 40 متری را اندازه‌گیری کند و برای محاسبه‌ی مساحت و حجم نیز برنامه‌ریزی شده است. امکان جمع و تفریق نمودن اعداد اندازه‌گیری شده نیز از دیگر مزایای این محصول محسوب می‌شود. این متر لیزری قادر است در مدت‌زمانی بسیار کوتاه محاسبات را انجام داده و روی صفحه‌ی ال سی دی سه‌خطی خود نمایش دهد. این متر موفق به اخذ استاندارد IP54 شده است و دربرابر آب و گردوغبار مقاوم است. از آنجایی که این محصول قابلیت کار بر اساس واحدهای متر، اینچ و فوت را دارد، مشکلی از بابت تبدیل واحد نخواهید داشت. این متر لیزری انرژِی مورد نیاز خود را از دو باتری نیم‌قلمی تامین می‌کند.
. . .

4 متر لیزری بوش مدل GLM 50 C

60264a23734ef نکات کلیدی در مورد متر لیزری

2710000 خرید
. . .

5 متر لیزری آتومن مدل LS-P

60264a2393b77 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

محصول ناموجود می باشد.
دستگاه متر لیزری ATuMan LS-P از سنسور های لیزری تشکیل شده که بوسیله دو دکمه روی بدنه کار میکند.کار کردن با این دستگاه بسیار آسان و در یافتن پارامترهای طولی و زاویه پر قدرت ظاهر می گردد. متر لیزری ATuMan LS-P دارای هشت عملیات کاربردی از جمله اندازه‌گیری تکی، اندازه‌گیری پیوسته، اندازه‌گیری زاویه، اندازه‌گیری سطح، اندازه‌گیری حجم، اندازه‌گیری یک PIP، اندازه‌گیری PIP ثانویه، بازگشت به جلو و عقب و اندازه‌گیری زاویه/ارتفاع تک دکمه‌ای است. بارها و بارها در اندازه گیری دقیق برخی مکانها و اجسام دچار مشکل شدیم و یا نیاز به نفر دوم در اندازه گیری دقیق یکی از دغدغه های کار بوده است.اینک با استفاده از دستگاه متر لیزریATuMan LS-p این مشکل حل می گردد و شما راحت تر از همیشه بصورت دقیق اندازه گیری های مد نظر خود را انجام میدهید.
. . .

6 متر لیزری آنکور مدل TM40

60264a24ad640 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

. . .

7 متر لیزری بوش مدل Zamo

60264a25079b1 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

2640000 خرید
خیلی وقت‌ها برای تعیین فواصل نمی‌توان از متر‌های معمولی استفاده کرد. به علت وجود محدودیت اندازه‌گیری با مترهای معمولی و در دسترس‌نبودن یا بیش از حد بلندبودن شی، دیوار یا هر چیز دیگری که می‌خواهیم مورداندازه‌گیری قرار دهیم، لزوم استفاده از مترهای لیزری به‌شدت احساس می‌شود. یکی از راه‌های اندازه‌گیری دقیق فواصل استفاده از مترهای لیزری است. کار با این محصولات بسیار آسان بوده و از قابلیت‌های دیگری مانند محاسبه‌ی حجم و مساحت برخوردارند. متر لیزری فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «بوش» (Bosch) است که تحت عنوان« Zamo» به بازار عرضه می‌شود. این محصول قادر است حداکثر مسافتی 20 متری را اندازه‌گیری کند و برای محاسبه‌ی مساحت و حجم نیز برنامه‌ریزی شده است. این متر حداکثر در 4 ثانیه می‌تواند مسافت را اندازه‌گیری نماید. ابعاد این متر 10.5×3.8×2.2 سانتی‌متر است و به دلیل سبک بودن حمل آن نیز آسان خواهد بود. از دیگر ویژگی‌های این متر می‌توان به خاموش شدن اتوماتیک بعد از 5 دقیقه و قابلیت تراز کردن اشاره کرد.
. . .

8 متر لیزری مایلسی مدل S9-100m

60264a2546a24 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

1593600 خرید
متر لیزری فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «مایلسی» (Mileseey) بوده که تحت عنوان مدل «S9-100m» به بازار عرضه می‌شود. استفاده از این متر مزایای زیادی دارد. با کمک این محصول می‌توان بدون کمک فردی دیگر، به‌راحتی مسافت موردنظر را اندازه‌گیری کرد. از سویی محدودیت‌های محیطی و دور از دسترس بودن نقطه‌ی موردنظر خللی در کار شما ایجاد نخواهد کرد. با کمک این محصول می‌توانید حداکثر مسافتی 100متری را اندازه‌گیری کنید. لیزر به‌کاررفته در این متر از نوع کلاس 2 بوده و دستگاه از دقت بالایی برخوردار است. این متر لیزری علاوه‌بر محاسبه‌ی طول برای محاسبه‌ی مساحت و حجم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. دیگر مزایای این محصول عبارت است از: قابلیت اندازه‌گیری پیوسته، مقادیر بیشینه (ماکزیمم)، مقادیر کمینه (مینیمم) و عملیات جمع و تفریق. این متر لیزری قادر است مقادیر اندازه‌گیری‌شده را براساس واحدهای فوت، اینچ و متر نمایش دهد. با دراختیارداشتن این محصول بابت فراموش‌کردن مقادیر اندازه‌گیری‌شده نگران نخواهید بود. این متر می‌تواند 20 مقدار اندازه‌گیری‌شده‌ی پایانی را در حافظه‌ی خود ثبت کند. استفاده از این  محصول در محیط‌های مرطوب یا مملو از گردوخاک نیز بلامانع است؛ چراکه از استاندارد IP54 بهره می‌برد. شرکت مایلسی برای این متر 2 حباب تراز در نظر گرفته است تا کاربر در صورت امکان بتواند از زاویه‌ی مناسب قرارگیری متر روی سطح موردنظر یا حتی تشخیص شیب سطوح استفاده کند. این محصول انرژی موردنیاز خود را از 2 باتری نیم‌قلمی تامین می‌کند.
. . .

9 متر لیزری هیوندای مدل 802DM

60264a25a2424 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

2400000 خرید
مترلیزری دستگاهی است که جهت اندازه گیری فواصل با استفاده از اشعه (پرتو) نور استفاده می‌شود. هرگونه شغل و کاری داشته باشد که نیاز به اندازه گیری داشته باشد، به راحتی و با سرعت و دقت بالا با استفاده از متر لیزری هیوندای امکان پذیر است.
« متر لیزری هیوندای مدل 802DM » قابلیت اندازه‌گیری تا دامنه 80 متر فقط با فشار دادن یک دکمه را دارد. با استفاده از متر لیزری هیوندای، دیگر نیازی به نفر دوم جهت نگه داشتن زبانه متر در انتهای قطعه کار وجود ندارد و در فواصل دور و یا با دسترسی سخت از قبیل باغات و یا زمین‌های ناهموار و یا مکان‌های مرتفع که نیاز به استفاده از نردبان دارند و غیره به راحتی قابل اندازه گیری است. با استفاده از متر لیزری هیوندای مدل 802DM می‌توان با دقت بالا اندازه گیری نمود و فواصل اندازه‌گیری شده را به واحدهای متر، اینچ تبدیل نمود. حافظه داخلی متر لیزری هیوندای مدل 802DM قابلیت ثبت و ضبط 20 قرائت انجام شده را دارد تا دیگر نیازی به استفاده از قلم و کاغذ جهت ثبت اندازه گیری ها نباشد. از دیگر امکانات این متر لیزری قابلیت جمع و تفریق، محاسبه مساحت، اندازه گیری حجم است. مترلیزری هیوندای دارای صفحه نمایشگر بزرگ جهت سهولت در نمایش پارامترهای عددی حین محاسبات و نتایج مختلف به صورت همزمان هست.
. . .

10 متر لیزری دوکا مدل LS-1

60264a2687c9d نکات کلیدی در مورد متر لیزری

متر لیزری Duka، یکی از محصولات قابل توجه برند شیائومی به حساب میاد. دستگاهی که با ابعاد بسیار کوچک و دقت بالا این توان رو داره که اندازه گیری های دقیقی رو نمایش بده .این دستگاه از سنسور های لیزری تشکیل شده که بوسیله دو دکمه روی بدنه کار میکند.کار کردن با این دستگاه بسیار آسان و در یافتن پارامترهای طولی پر قدرت ظاهر می گردد.
بارها و بارها در اندازه گیری دقیق برخی مکانها و اجسام دچار مشکل شدیم و یا نیاز به نفر دوم در اندازه گیری دقیق یکی از دغدغه های کار بوده است.اینک با استفاده از دستگاه مترلیزری Duke LS-1 این مشکل حل می گردد و شما راحت تر از همیشه بصورت دقیق اندازه گیری های مد نظر خود را انجام میدهید.
متر لیزری مدل LS-1 فاصله 25 متری رو اندازه گیری می‌کنه. اندازه گیری اون هم شامل لحظه ای و پیوسته می باشد
جنس این دستگاه‌ های اندازه گیری، آلومینیوم-منیزیم/ABS هست. میزان دقت اندازه گیری 2 میلی متر و منبع تغذیه اون ها هم شامل باتری لیتیوم میشه.
. . .

11 متر لیزری بوش مدل GLM 30

60264a27667a7 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

1730000 خرید
متر لیزری فوق یکی از محصولات شرکت «بوش» (Bosch) بوده که از دقت بالایی برخوردار است. این متر طراحی ساده‌ای دارد و کارکردن با آن بسیار آسان است. این محصول سایز کوچک و ابعاد مناسبی دارد؛ ازاین‌رو حمل آن به‌راحتی امکان‌پذیر است. یکی از ویژگی‌های جالبی که شرکت بوش برای این متر لیزری در نظر گرفته، مقاومت آن دربرابر آب و گردوخاک است. این محصول موفق به اخذ استاندارد IP65 شده و می‌توان از آن در شرایط آب‌وهوایی مرطوب و پر از گردوخاک استفاده کرد. لیزر به‌کاررفته در این متر لیزری از نوع کلاس 2 بوده و در میان سایر لیزرها، خطر کمتری برای چشم خواهد داشت. برد این محصول حداکثر تا 30 متر است و برای تامین انرژی خود از باتری نیم‌قلمی استفاده می‌کند. این مدل برای جلوگیری از مصرف بیهوده‌ی انرژی باتری از قابلیت خاموش‌شدن خودکار نیز سود می‌برد. با کمک این متر لیزری می‌توانید مقادیر اندازه‌گیری‌شده را جمع ببندید. شرکت بوش این محصول را تحت عنوان مدل «GLM 30» به بازار عرضه کرده است.
. . .

12 متر لیزری رونیکس مدل RH-9139

60264a27b8df3 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

در دنیای امروزی برای ساده‌تر کردن کارها و فعالیت‌ها، ابزار و وسایلی در هر شاخه‌ای از تکنولوژی و مهارت ارائه می‌شود. متر لیزری رونیکس مدل RH-9139 یکی از همین ابزارهای فنی‌ای است که می‌تواند در کارها و فعالیت‌های فنی ساختمانی، برقی و بسیاری دیگر کارآمد و مفید باشد. این متر می‌تواند فاصله، حجم و مساحت را اندازه گیری کند و این امر برای ساختمان‌سازها، کابینت سازها و اکثریت کارهای فنی نیازمند به متر بسیار مفید است. برد این متر لیزری تا ۳۰ متر است. منبع تغذیه این وسیله کاربردی از باتری تامین می‌شود. از ویژگی‌های این وسیله می‌توان به قابلیت اندازه گیری متوال و لحظه‌ای جهت محاسبات جابه‌جایی، مجهز به قابلیت عملکرد اندازه‌گیری براساس متر، فوت و اینچ، دارای نور پس زمینه نمایشگر و دقت و سرعت اندازه‌گیری بالا اشاره کرد.
. . .

13 متر لیزری آنکور مدل TM60

60264a27e709e نکات کلیدی در مورد متر لیزری

. . .

14 متر لیزری ساندوی مدل SW-S50

60264a2835149 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

1600000 خرید
دنیای اندازه گیری فاصله ها برای کاربردهای روزمره و غیرتخصصی با معرفی مترهای لیزری به طور کلی دگرگون و متحول شده است. متر لیزری SNDWAY مدل SW-S50 توانایی اندازه گیری فاصله از 5 سانتیمتر تا 50 متر را (در شرایط بهینه) دارد. دقت مناسب 2 میلیمتری در اندازه گیری ها، از این دستگاه یک ابزار دقیق جهت امور اندازه گیری ساخته است. این متر لیزری دارای حسگر تیلت می باشد و بنابراین قادر به سنجش شیب و زاویه عمودی نیز خواهد بود. انواع و اقسام توابع و برنامه های کاربردی، تابع فیثاغورث، جمع و تفریق فاصله ها، مساحت ها و حجم ها با یکدیگر، حافظه بالا، رزوه 1/4 اینچ مناسب جهت نصب متر لیزری بر روی انواع پایه ها، سیستم کالیبراسیون خودکار، تراز دیجیتالی، صفحه نمایش رنگی، باتری قابل شارژ توسط درگاه USB و … درکنار حفظ قیمت دستگاه جهت رقابت با سایر برندها، ازSW-S50 یک متر قدرتمند و در عین حال با قیمتی بسیار مقرون به صرفه ساخته است.
. . .

15 متر لیزری ساندوی مدل SW-S80

60264a290b1cd نکات کلیدی در مورد متر لیزری

محصول ناموجود می باشد.
اندازه گیری فاصله با دقت مناسب و به راحت ترین شیوه، همواره دغدغه افرادی بوده است که به شکل مستقیم یا غیرمستقیم با کمیت فاصله و مقادیر مرتبط با آن سروکار دارند. مترهای لیزری را می توان همان کالای مورد نظر این گونه افراد دانست. چرا که با استفاده از فناوری لیزر، فواصل کوتاه و بلند را با سرعت و دقتی بالا اندازه می گیرند. همچنین ابعاد کوچک و مناسبی برای استفاده و حمل و نقل دارند که باعث شده کاربرد آن ها روز به روز گسترش یابد.متر لیزری دوربین دار SNDWAY مدل SW-S80 با برد اندازه گیری 80 متری و دقت فاصله یابی 2 میلیمتر، از حسگر (سنسور) تیلت برخوردار است که از مزایای آن می توان به دارا بودن تراز دیجیتالی، اندازه گیری زاویه عمودی و برخی از توابع بسیار کاربردی برگرفته از حسگر تیلت اشاره نمود.این متر لیزری دارای درگاه mini USB برای اتصال به رایانه ها و همچنین شارژ باتری Ni-MH است.
. . .

16 متر لیزری مدل Q40M

60264a29c4593 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

. . .

17 متر آلتراسونیک مدل CP-3007

60264a2a28af4 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

این متر آلتراسونیک ساخت برند CP از کشور چین است و قابلیت اندازه گیری فاصله از 0.5 تا 18 متر را با رزولوشن ۰.۰۱ متر داراست.متر لیزری CP-3007 دارای 2 واحد اندازه گیری فوت و متر است و قابلیت کار در دمای 0 تا 43 درجه سلسیوس را دارد. نمایشگر LCD، وزن ۱۸۰gr، باتری ۹ ولتی، محدوده اندازه گیری ۰,۵ تا ۱۸ متر، رزولوشن ۰.۰۱ متر، دمای کارکرد ۰ تا ۴۳ درجه سلسیوس، دقت اندازه گیری ۰.۵ درجه سلسیوس، ابعاد ۱۵۵*۷۵*۴۵ میلیمتر، واحد اندازه گیری (فوت و متر)
. . .

18 متر لیزری مدل LTM-A40

60264a2a808d2 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

یکی از ابزار دقیق و کاربردی برای متخصصین، متر لیزری می باشد. نحوه عملکرد این دستگاه به گونه ای است که با استفاده از زمان رفت و برگشت یک پالس لیزر به هدف، می توان فاصله مورد نظر را اندازه گیری کرد. این وسیله نمونه ای از وسایل پرکاربرد می باشد و بسته به کاربرد آن از نمونه های مختلفی برخوردار می باشد. از جمله کاربردهای این وسیله می توان به استفاده از آن در ساخت و ساز، صنایع نظامی، عمق سنجی در اعماق اقیانوس، فرآیند های تولیدی مانند فولاد و همچنین نقشه برداری اشاره کرد.
استفاده از متر لیزری در فعالیت های ساختمانی به منظور نصب و تراز کردن فریم و ستون های ساختمانی، نصب انواع المان های ساختمانی هم چون کابینت، اجرای فعالیت های مرتبط با دکوراسیون داخلی هم چون نصب کاغذ دیواری، پارتیشن بندی و نصب دیوارهای کاذب، تنظیم و بررسی هم راستا بودن درب و پنجره، نصب سقف کاذب، نصب کلیه اتصالات برقی هم چون کلید و پریز و … صورت می گیرد.

محصولی که در حال مشاهده آن هستید، علاوه بر ویژگی های فوق و متر لیزری 40 متری خود دارای یک ویژگی منحصر به فرد می باشد و آن ویژگی بهمراه داشتن یک متر دستی می باشد که شما بتوانید در فضاهای کوچک و یا در اوقاتی که نیاز به رسم خط دارید، از متر دستی ۵ متری آن استفاده نمایید.

همچنین دیگر مزیت فوق العاده این متر که بزرگترین مزیت رقابتی آن نیز می باشد، شارژی بودن باتری آن است و شما نیاز به خرید مداوم باتری برای متر لیزری خود را نخواهید داشت.

. . .

19 متر لیزری مایلسی مدل S6a-60m

60264a2ac9a6d نکات کلیدی در مورد متر لیزری

2340000 خرید
مترهای لیزری با فناوری پیشرفته و کاربردی خود، انقلابی در زمینه تعیین فاصله و اندازه گیری مسافت های کوتاه را ایجاد کرده اند. این گونه محصولات با استفاده از محاسبه زمان میان ارسال پرتو لیزر و بازگشت آن از هدف، عمل تعیین فاصله را با دقتی فوق العاده انجام می دهند. متر لیزری مدل S6a-60m محصولی با کیفیت از کمپانی مایلسی (Mileseey) است که دامنه اندازه گیری مسافت توسط آن به 60 متر می رسد. دقت فاصله یابی با این محصول به 1.5 میلیمتر خواهد رسید. S6a-60m برخلاف مدل های ساده خود دارای شیب سنج (حسگر تیلت) می باشد. این حسگر علاوه بر نمایش تراز به صورت دیجیتالی بر روی صفحه نمایش، دو تابع بسیار کارآمد را نیز به دستگاه اضافه خواهد کرد. یکی تبدیل فاصله اندازه گیری شده به فاصله افقی (کمترین فاصله تا هدف) و دیگری محاسبه ارتفاع یک عارضه با استفاده از اندازه گیری نقاط بالا و پایین آن. نوع لیزر S6a-60m مطابق با Class II است و دو عدد باتری نیم قلمی نیز نیروی مورد نیاز برای کار آن را تأمین می کنند. توابع اندازه گیری پر شمار دیگر همچون اندازه گیری فاصله مینیمم/ماکزیمم، محاسبه مساحت و حجم، تابع فیثاغورث 2 و 3 نقطه ای و جمع و تفریق از مزایای این محصول پر کاربرد است. ساختار محکم و بدنه خوش ساخت آن، از متر در برابر نفوذ آب و گردوخاک و همچنین سقوط از ارتفاع کم محافظت می کند. S6a-60m صفحه نمایش چهار خطی به همراه نور پس زمینه داشته و دارای 20 مورد حافظه نیز می باشد.
. . .

20 متر لیزری دوربین دار بوش مدل GLM 120 C

60264a2c44e23 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

7400000 خرید
شاید بسیاری از مردم در دنیا کمپانی بوش را برترین برند در زمینه تولید لوازم خانگی و ابزار آلات صنعتی بدانند . ولی واقعیت این است که این شرکت در بیشتر زمینه های تولیدات صنایع پزشکی نفت و گاز و بسیاری از صنایع با نام های تجاری دیگر جز برترین ها بوده است . یکی دیگر از زمینه های طراحی و تولیدی این شرکت در زمینه ابزار دقیق متر ها و تراز های لیزری است که می توان گفت در این راه هم بوش بی رقیب بوده است. شرکت بوش با تولید متر 120 متری دوربین دار بوش مدل GLM 120 C در اواسط سال 2018 میلادی قدرت خود را در تولید ابزار دقیق بر رخ رقیبان بزرگ کشید . محصولی که به جرات می توان گفت تاکنون در تمام دنیا بی رقیب بوده است . اندازه گیری لیزر حرفه ای با دوربین یکپارچه و وضوح بالا و نمایشگر ال سی دی پیشرفته کار را با این متر برای شما لذت بخش میکند یکی دیگر از ویژگی های این متر استفاده از دوربین 5 مگاپیکسلی واقعی است که به عنوان منظره یاب برای یافتن و بزرگنمایی اهداف ، و رفع مشکلات بصری مربوط به روشنایی به خصوص در محیط باز و زیر نور خورشید ، مسافت طولانی ، محیط پیرامون پیچیده و سایر عوامل غلبه می کند . صفحه نمایش ای سی دی رنگی بزرگ دستگاه (2.8 اینچ) ، ظاهری آشنا با اسمارتفون دارد. قابلیت خواندن از همه زوایا به لطف فناوری IPS امکان پذیر است ، در حالی که پیوند نوری تأثیر تراکم یا تابش نور خورشید را هنگام مشاهده صفحه در فضای باز به حداقل می رساند. این دوربین با بزرگنمایی سه مرحله ای کار می کند ، حداکثر 700 تصویر را ذخیره می کند و 50 تصویر آخر را به همراه مقادیر اندازه گیری شده در صفحه نشان می دهد. این بدان معنی است که می توان هر اندازه گیری فردی را اختصاص داد. امکان کنترل این اندازه گیری لیزری از راه دور از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی ، از طیف وسیعی حدود 10 متر ، نیاز به کمک شخص دوم را از بین می برد. یک عملکرد تایمر راحتی بیشتری را اضافه می کند. از بزرگترین ویژگی های این متر قابلیت اتصال به گوشی همراه و کامپیوتر است به نحوی که با نصب اپلیکیشن این متر بر روی گوشی همراه ( نصب اپلیکیشن بر روی سیستم اندروید یا Ios ) یا نرم افزار مربوط روی کامپیوتر می توان از ویژگی های مثبت این متر استفاده کرد. به طور مثال شما پس از اتصال بلوتوثی متر و گوشی با گوشی همراه خود از محیط کار تصویر برداری می کنید (تصویربرداری در محیط اپلیکیشن نصب شده این متر ) و با انتخاب سطح مورد نظر بعد از اندازه برداری بوسیله متر اندازه بر روی تصویر انتقال پیدا می کند و در پایان کار شما یک تصویر از محیط کار با تمام اندازه ها را دارید بدون این که بخواهید یک شیت دستی از کار بکشید و دچار خطا شوید بخصوص با مرور زمان که این خطاها با این متر کاملا حذف میشود . از ویژگی های مثبت دیگر این متر می توان به مواردی چون مجهز بودن شیب سنج . اندازه برداری های غیر قابل دسترسی مانند ابعاد پنجره ای در طبقات بالای ساختمان از همان پایین . محسابه هوشمند مساحت های کار انجام شده . اندازه گیری در فضای بیرون و نور خورشید . قابلیت متراژ شناور و بسیاری از موارد کاربردی که این متر را به پر طرفذار ترین متر لیزری دنیا تبدیل کرده است.
. . .

21 متر لیزری هیوندای کد HVFO

60264a2c9b093 نکات کلیدی در مورد متر لیزری

محصول ناموجود می باشد.
. . .
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS ویدائوRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS آکادمی ایران اسکین کرRSS ایران کریر فیلیمو