تاریخ انتشار : یکشنبه 21 ژوئن 2020 - 19:48
کد خبر : 482

میخام وزن کم کنم

میخام وزن کم کنم

میخام وزن کم کنم باید چه کاری را انجام بدهم؟ مجله بیماری و راه های درمان نودی ؛تصاویر براق مجلات ، با تصویری از زیبایی ایده آل ما را احاطه کرده است. اما عقل سلیم می گوید واقعیت چیز دیگری است. بنابراین اگر به دنبال کاهش وزن به دنبال پیروی از مد هستید حتما مطلب

میخام وزن کم کنم باید چه کاری را انجام بدهم؟

مجله بیماری و راه های درمان نودی ؛تصاویر براق مجلات ، با تصویری از زیبایی ایده آل ما را احاطه کرده است. اما عقل سلیم می گوید واقعیت چیز دیگری است. بنابراین اگر به دنبال کاهش وزن به دنبال پیروی از مد هستید حتما مطلب زیر را دنبال کنید. همچنین در هنگام کاهش وزن به جای فکر کردن روی مقدار وزنی که می خواهید کم کنید، بر مقدار وزنی که کم کرده اید تمرکز کنید. خودتان را تشویق کنید و به خودتان جایزه غیر خوراکی پس از هر موفقیت بدهید. در مجله ی آموزشی نودی سعی کردیم راهکارهای کاربردی برای کاهش وزن ارائه کنیم تا به وسیله ی آن بتوانید برای همیشه از شر اضافه وزنتان خلاص شوید و به جوابی برای میخام وزن کم کنم برسید.

چشم انداز درستی از مد داشته باشید

تصاویری که در رسانه ها می بینیم نه تنها ما را به لاغری تشویق می کند، بلکه بدن هایی را ترویج می کند که جوان ، دارای پوست برنزه خستگی نا پذیر و همیشه شاد هستند. آنها ما را تشویق می کنند زندگی واقعی خود را فراموش کنیم. مراقبت های روزمره باعث اضطراب ، بی خوابی شبانه و خستگی در آخر هفته می شود.

 دنباله روی از مد لاغری به هر قیمتی

در قرون وسطا کلاه های بلند مد شده بود و خانم ها نیز با استفاده از آن خود را با جماعت هم رنگ می ساختند اخیراً در سال های پایانی قرن نوزدهم کمر خیلی باریک بود و حتی برخی خانمها به عمل جراحی دو تا از دنده های خود را برمی‌داشتند و پس از آن مد دستور می‌داد خانم هاا سینه های صاف  داشته باشند و در نتیجه استفاده از سینه بندهای محکم باعث ضعیف شدن یا حتی غش کردن آنها می‌شد .

مد همواره قوانین سختگیرانه‌ای وضع میکند و ما را مجبور می‌کنند اگر می‌خواهیم جذاب باشیم از آن پیدا می‌کنیم

راهبرد های واهی برای لاغری

2017-women-spring-velvet-dress-office-long-683x1024 میخام وزن کم کنم

میخام وزن کم کنم

اخیراً لاغر بودن مد شده است و درصد زیادی از جمعیت غرب با ناامیدی سعی در لاغر ساختن خود دارند . اگر چه می دانیم چاقی برای سلامتی مضر است اما برخی راهبردهایی که عده‌ای بر رای لاغر شدن در پیش می‌گیرند نیز مضحک است .

در مطالعه‌ای که در ایالات متحده آمریکا انجام شد نشان می‌داد خانومی از فرط لاغری در شرایط بسیار بدی قرار گرفته بود و بدن برای انجام متابولیسم و فعالیت های معمولی خود به اندازه کافی چربی نداشت ،

راه حل بسیار ساده‌ای : از مد پیروی کنید اما خودتان را با به دستان مد نسپارید و هرگز حقیقت وجود خود را فراموش نکنید.

برای هر کیلو کاهش وزن به خودتان پاداش بدهید

به جای فکر کردن به اضافه وزنی که باید کم کنید یا ناامید شدن از اینکه به اندازه کافی وزن کم نکرده‌اید به خودتان تبریک بگویید و مدام خودتان را تشویق کنید کاهش وزن آزمون است و هر کیلو کم می کنید یک پیروزی برای شما محسوب می‌شود تشریفات قائل شدن برای این پیروزی های کوچک هیجان آنها را بیشتر می‌کند .

10398987_964605083575389_2763426415606508963_n میخام وزن کم کنم

میخام وزن کم کنم

به خودتان پاداش بدهید

به چیزی فکر کنید که از آن لذت می‌برید البته به غیر از چیزهای مانند یک بسته شکلات و هر زمانی که قدری از مسیر را پیموده پاداشی به خودتان بدهید به عنوان مثال می‌توانید یک بعد از ظهر با دوستانتان باشید به سونای آرایشگاه بروید در جنگل پیاده روی کنید یا لباس جدیدی به پوشید که با ظاهر جدید شما متناسب باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS علیرضا نیکنامRSS مسترسئوکاردانلود فیلم های جدیدشاید دوست داشته باشیدپیوندها