معرفی ارزان ترین سماور های برقی

خود جوش معنی کلمه سماور می باشد که یک کلمه روسی بوده . جنس این وسیله ‌ی پر کاربرد معمولا از فلز می‌باشد که وظیفه اصلی آن آماده کردن چای یا سایر نوشیدنی هاست معمولا سموار های برقی در حال جوشیدن هستند. بهتر است بدانید شهر بروجرد در استان لرستان نخستین شهری است که به طور سنتی ، اقدام به تولید سماور کرده است که برنج و ورشو اجزای تشکیل دهنده سماور های تولید شده این شهر هستند. در اوایل ساخت این نوع از سماور ها برای درست کردن قهوه استفاده می کردند که بعد از رواج یافتن چای درایران ، درست کردن چای در اولویت قرار گرفت
سماور برقی : سماورهای برقی چند سالی می‌شود که به بازار آمدند و از امتحان های سر راه خود سر بلند بیرون آمدند . این مدل از سماورها توسط نیروی برق کار می کنند به طوری که المنت های تعبیه شده در این سماور ها با استفاده از جریان برق گرم می‌شوند و باعث رسیدن آب به نقطه جوش می شوند. و به دلیل سرعت بالای جوشاندن این نوع سماور ها ، محبوبیت خاصی بین خانم های خانواده دارند
امروز میخواهیم ارزان ترین سماور های برقی را برای شما معرفی کنیم. که هم کارایی عالیی داشته باشند و زیبایی آشپزخانه را بهتر کند، شما میتوانید با مقایسه این محصولات یک سماور مناسب برای خانه خریده و از آن لذت ببرید

 

۱ سماور برقی استیل کار گستر مدل S20

5fdb3851bee7d معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۰۶۵۰۰۰ خرید

اگر قصد تهیه سماور برقی با گنجایش بالا دارید، یکی از گزینه‌هایتان تهیه سماور برقی مدل S20 است. این سماور گنجایش ۲۰ لیتری دارد. این سماور برای مراسم‌ها بزرگ برای مثال مراسم‌های مذهبی، حسینیه ها کارایی بالایی دارد. جنسی که برای این مدل در نظر گرفته شده استیل است. استفاده از این جنس باعث شده تا ماندگاری و طول عمر سماورتان افزایش یابد. بر روی این سماور دو دستگیره قرار دارد. با استفاده از این دستگیره جابه‌جایی سماور آسان‌تر می‌شود. یکی از ویژگی‌های سماور برقی مدل S20 سیم ۱۵۰ سانتی‌متری است. این سیم قطور است و همین باعث شده تا در مراسم‌های پرجمعیت به سادگی آسیبی به آن وارد نشود. بر روی این سماور دکمه چرخشی جهت تنظیم دما قرار گرفته است. شما قادرید دمای سماور را از ۳۰ تا ۱۱۰ درجه تنظیم کنید. این مدل به سیستم خاموش شدن خودکار مجهز شده است. اگر قصد تهیه سماور برقی دارید، این مدل با ۲۰ لیتر گنجایش گزینه مناسبی است.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۳۱۰ × ۳۱۰ × ۵۰۰ میلی‌متر
 • وزن

  ۵ کیلوگرم

۲ سماور برقی مدل Pro2 گنجایش ۲۰ لیتر

5fdb38523d104 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۰۸۰۰۰۰ خرید

اگر قصد تهیه سماور برقی با گنجایش بالا دارید، یکی از گزینه‌هایتان تهیه سماور برقی صنعتی است. این سماور دارای گنجایش ۲۰ لیتری بوده و برای مراسم‌ها بزرگ مذهبی، همایش ها و گردهمایی ها کارایی بالایی دارد. جنسی که برای این مدل در نظر گرفته شده استیل است. استفاده از این جنس باعث شده تا ماندگاری و طول عمر سماورتان افزایش یابد. بر روی این سماور دو دستگیره قرار دارد. با استفاده از این دستگیره جابه‌جایی سماور آسان‌تر می‌شود. یکی از ویژگی‌های سماور برقی صنعتی سیم ۱۵۰ سانتی‌متری است. بر روی این سماور دکمه چرخشی جهت تنظیم دما قرار گرفته است. شما قادرید دمای سماور را از ۳۰ تا ۱۱۰ درجه تنظیم کنید و با رسیدن دمای مایع به درجه مورد نظر، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می شود و از آسیب رسیدن به سماور جلوگیری می کند. همچنین برای افزایش طول عمر سماور همواره از وجود آب داخل مخزن اطمینان حاصل کنید. همچنین این سماور برقی مجهز به سبد فیلتر چای بوده و امکان تهیه چای بدون تفاله را فراهم می کند. شیر دسته گازی نصب شده از کارایی و دوام بالایی برخوردار است. طراحی دوجداره این سماور به همراه عایق درون پشم شیشه، دارای دو مزیت حفظ دمای آب درون در مدت طولانی تر و جلوگیری از داغ شدن بدنه بیرونی سماور را فراهم میکند. بنابراین امکان سوختگی در هنگام دست زدن به بدنه سماور وجود نخواهد داشت. همچنین این عایق بندی میزان مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و دمای آب پس از گرم شدن برای چندین ساعت حفظ می شود. بنابراین میتوان مانند فلاسک از این سماور برقی نیز بهره گرفت و با یک تیر دو نشان را زد. این سماور با برخورداری از المنت ۲۰۰۰ واتی در مدت زمان کوتاهی آب را به نقطه جوش رسانده و خدمت رسانی تا ۱۰۰ نفر را به خوبی را میسر میسازد.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۴۰۰×۴۰۰×۵۰۵ میلی‌متر
 • وزن

  ۴٫۵ کیلوگرم

۳ سماور برقی ایران استیل کار مدل ۱۵ گنجایش ۱۵ لیتر

5fdb38527e559 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۰۹۷۰۰۰ خرید
سماور برقی ۱۵ لیتری مناسب برای مساجد،مدارس،کافی شاپ ها ،هیت های مذهبی و کلیه مکان هایی که نیاز به چای و آب جوش در حجم بالا دارند این سماور با داشتن توری تفاله گیر قابلیت دم کردن چای را نیز دار می باشد .

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۲۹۰x290x310 میلی‌متر
 • وزن

  ۵ کیلوگرم

۴ سماور برقی مدل Pro3 گنجایش ۳۰ لیتر

5fdb3852bd855 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۱۷۵۰۰۰ خرید

اگر قصد تهیه سماور برقی با گنجایش بالا دارید، یکی از گزینه‌هایتان تهیه سماور برقی صنعتی است. این سماور دارای گنجایش ۳۰ لیتری بوده و برای مراسم‌ها بزرگ مذهبی، همایش ها و گردهمایی ها کارایی بالایی دارد. جنسی که برای این مدل در نظر گرفته شده استیل است. استفاده از این جنس باعث شده تا ماندگاری و طول عمر سماورتان افزایش یابد. بر روی این سماور دو دستگیره قرار دارد. با استفاده از این دستگیره جابه‌جایی سماور آسان‌تر می‌شود. یکی از ویژگی‌های سماور برقی صنعتی سیم ۱۵۰ سانتی‌متری است. بر روی این سماور دکمه چرخشی جهت تنظیم دما قرار گرفته است. شما قادرید دمای سماور را از ۳۰ تا ۱۱۰ درجه تنظیم کنید و با رسیدن دمای مایع به درجه مورد نظر، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می شود و از آسیب رسیدن به سماور جلوگیری می کند. همچنین برای افزایش طول عمر سماور همواره از وجود آب داخل مخزن اطمینان حاصل کنید. همچنین این سماور برقی مجهز به سبد فیلتر چای بوده و امکان تهیه چای بدون تفاله را فراهم می کند. شیر دسته گازی نصب شده از کارایی و دوام بالایی برخوردار است. طراحی دوجداره این سماور به همراه عایق درون پشم شیشه، دارای دو مزیت حفظ دمای آب درون در مدت طولانی تر و جلوگیری از داغ شدن بدنه بیرونی سماور را فراهم میکند. بنابراین امکان سوختگی در هنگام دست زدن به بدنه سماور وجود نخواهد داشت. همچنین این عایق بندی میزان مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و دمای آب پس از گرم شدن برای چندین ساعت حفظ می شود. بنابراین میتوان مانند فلاسک از این سماور برقی نیز بهره گرفت و با یک تیر دو نشان را زد. این سماور با برخورداری از المنت ۳۰۰۰ واتی در مدت زمان کوتاهی آب را به نقطه جوش رسانده و خدمت رسانی تا ۱۵۰ نفر را به خوبی را میسر میسازد.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۴۰۰×۴۰۰×۷۰۰ میلی‌متر
 • وزن

  ۷ کیلوگرم

۵ سماور برقی ایران استیل کار مدل ۲۰ گنجایش۲۰ لیتر

5fdb385309b34 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۱۵۱۰۰۰ خرید
سماور برقی ۲۰ لیتری مناسب برای مساجد،مدارس،کافی شاپ ها ،هیت های مذهبی و کلیه مکان هایی که نیاز به چای و آب جوش در حجم بالا دارند این سماور با داشتن توری تفاله گیر قابلیت دم کردن چای را نیز دار می باشد .

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۳۰۰x300x490 میلی‌متر
 • وزن

  ۶ کیلوگرم

۶ سماور برقی مدل ۰۰۰ حجم ۳۰ لیتر

5fdb385341fce معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۳۴۴۰۰۰ خرید
اگر شما مراسم‌های بزرگ یا مهمانی‌های پرجمعیت برگذار می‌کنید، برای تهیه چایی یا آب جوش نیاز به تهیه سماور با گنجایش بالا دارید. سماورها مدل‌های متنوعی دارند، از محبوب‌ترین آن‌ها سماورهای برقی است. اگر قصد تهیه سماور برقی دارید، سماور برقی استیل کار گستر یکی از گزینه‌هایتان است. این مدل برای برگذاری مراسم‌های مذهبی، مهمانی‌های بزرگ مناسب است.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۴۵۰x450x700 میلی‌متر
 • وزن

  ۷ کیلوگرم

۷ سماور برقی گلستان مدل B404 گنجایش ۶ لیتر

5fdb385379ce0 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۴۵۵۰۰۰ خرید
در سماورهای برقی گلستان از المنت میله ای و ترموستات استفاده شده که خود دارای قطع کننده می باشد. قطع کننده ثانویه در صورت بدون آب ماندن سماور جریان برق را به طور اتوماتیک قطع میکند.
سماور را روی سطح صاف قرار دهید به طوری که از لرزش و واژگونی جلوگیری شود. دو شاخه سماور را مستقیما به پریز وصل کنید(از سیم رابط و سه راهی استفاده نشود).هرگز مخزن سماور را بیش از حد پر نکنید چرا که پس از جوش آمدن آب ممکن است بیرون بریزد.
این سماور دارای نشان استاندارد ایران بوده و از ورق برنج با ضخامت ۰٫۸ میلی متر ساخته شده است. و همچنین در این سماور از ترموستات جیوه ای استفاده شده است.
طراحی زیبا و بکارگیری اصول ایمنی جهت آسایش و سلامت خانواده از امتیازات این سماور بوده و همچنین باید به این نکته توجه داشت که سماورهای برقی گلستان هرگز بدون آب نمیسوزد.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۴۲۰x320x440 میلی‌متر
 • وزن

  ۲٫۹ کیلوگرم

۸ سماور برقی آپولون مدل دولوکس هیدرولیک ۱۰۰۰ وات حجم ۵ لیتر

5fdb3856870c2 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۴۹۹۰۰۰ خرید

مشخصات کلی

 • ابعاد

  قطر دهانه ۲۲۰، طول ۳۹۰ ، عرض ۳۱۰و ارتفاع ۳۷۰ میلی‌متر
 • وزن

  ۲٫۲۵۰ کیلوگرم

۹ سماور مونوتک مدل MSV-3090

5fdb3856d1cce معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۵۳۰۰۰۰ خرید

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۲۹×۲۴×۲۴ میلی‌متر
 • وزن

  ۱۳۰۰ کیلوگرم

۱۰ سماور برقی پلان مدل ۸۰۱۱ ظرفیت ۳ لیتر

5fdb38574f207 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۵۸۴۰۰۰ خرید

سماور برقی «پلان» مدل «۸۰۱۱» با ظرفیت ۳ لیتری خود کمکی بسیار مناسب برای کسانی است که مصرف چای و آب جوش بالایی دارند. خانواده‌های پرجمعیت، شرکت‌ها، رستوران‌ها و… از مشتریان ثابت سماورهای باکیفیت هستند. سماور برقی پلان مدل ۸۰۱۱ با داشتن ترموستات هیدرولیک حساس، کنترل دمای آب را به عهده می‌گیرد و همواره آب را جوش نگه‌می‌دارد. این مدل، قطع‌کن ثانویه هم دارد. همچنین توان بالای مدل ۸۰۱۱ راندمان آن را بالا می‌برد. این سماور برقی دارای نشان استاندارد ایران است و از این نظر، خیال مصرف‌کننده راحت خواهد بود. پیچ تنظیم در کنار دستگاه و شیر سماور در جلوی آن قرار دارد. چراغ نشانگر هم وضعیت فعالیت دستگاه را نشان می‌دهد. کافی است آب را داخل سماور ریخته، دستگاه را روشن کنید و سپس چای را در قوری ریخته، آب جوش را اضافه کرده و منتظر دم‌کشیدن آن باشید. به همراه این مدل، یک قوری فلزی هم عرضه می‌شود. شرکت پلان در دهه‌ی ۱۳۴۰، شروع به فعالیت کرد. تولید انواع سماورهای گازی، سماورهای برقی، سماورهای روی گازی و نیز سماور زغالی از عمده فعالیت‌های این شرکت است. امروزه سماور برقی پلان، سماور گازی پلان و در کل شرکت سماور پلان در بازارهای داخلی و خارجی نامی آشنا و مورداعتماد است. مصرف بهینه و دوام بالای سماورهای تولیدی این شرکت، خریدی لذت‌بخش را به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  پهنا: ۳۰، سطح مقطع: ۱۷، ارتفاع: ۳۳ میلی‌متر
 • وزن

  ۱۸۶۲ کیلوگرم

۱۱ سماور برقی سونیفر مدل ۲۰۳۹

5fdb3857a210b معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۶۸۰۰۰۰ خرید
سماور برقی مدل «SF-2039» از محصولات شرکت «سونیفر» (Sonifer) است که با آن به‌راحتی می‌توانید چای یا دم‌نوش مورد علاقه‌ی خود را تهیه کرده و برای مدتی طولانی گرم نگه دارید. در جنس بدنه و قطعات این محصول، دقت زیادی شده است. دستگاه به واسطه‌ی دستگیره‌های عایق و پلاستیکی، به‌راحتی قابل‌استفاده است. استفاده از استیل ضدزنگ در بدنه‌ی سماور نه‌تنها به زیبایی آن می‌افزاید؛ بلکه این امکان را فراهم می‌سازد که کاربر میزان آب موجود داخل سماور را مشاهده کند. قوری سماور برقی سونیفر مدل SF-2039 از ظرفیت مناسبی بهره می‌برد و از جنس چینی ساخته شده است. درپوش سماور هم به‌گونه‌ای طراحی‌ شده که زمان قرارگیری قوری روی آن، مسیر انتقال بخار باز می‌ماند و قوری به بهترین شکل گرم نگه داشته می‌شود. استفاده از این سماور، فوق‌العاده ساده بوده و برای روشن‌شدن کافی است کلید کناری آن را فشرده و حالات جوشاندن آب سماور یا گرم‌نگهدارنده را از طریق دکمه‌ی تعبیه‌شده روی دسته انتخاب کنید. در مدل SF-2039 سینی چکه گیر هم در نظر گرفته شده است. شرکت سونیفر، برندی چینی در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی لوازم‌خانگی با کیفیت است. محصولات این شرکت، طیف گسترده‌ای از لوازم‌خانگی را دربرمی‌گیرد.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۲۷۰x270x400 میلی‌متر
 • وزن

  ۲٫۵ کیلوگرم

۱۲ سماور برقی جانتک مدل ۱۲۰۰

5fdb38580b58f معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۶۸۵۰۰۰ خرید

سماور برقی مدل ۱۲۰۰ محصولی از «جانتک» (Jantech) است که همراه با یک قوری به بازار ارائه شده است. توان این سماور برابر با ۱۵۰۰ وات است.  بالا بودن توان و قدرت این سماور برقی می‌تواند ظرفیت کامل آب را در چند دقیقه به جوش آورد. به این ترتیب کافی است آب را داخل سماور ریخته، دستگاه را روشن کنید و سپس چای را در قوری ریخته، آب جوش را اضافه کرده و منتظر دم کشیدن آن باشید. بدنه این سماور از پلاستیک و شیشه تهیه شده است که از استحکام بالایی برخوردار است. این سماور دارای نشانگر LED است که وضعیت دستگاه را نشان می دهد.   قوری این مدل هم از جنس شیشه است که دارای صافی توری استیل است. این فیلتر مانع ورود تفاله چای به استکان یا لیوان می‌شود و به‌این‌ترتیب چای صاف و گوارا سرو می‌شود. این وسیله برای مصارف خانگی ، اداری ، فروشگاهی مناسب است.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۳۸۰ × ۲۴۰ × ۲۵۵ میلی‌متر
 • وزن

  ۱٫۹ کیلوگرم

۱۳ سماور برقی پلان مدل ۸۰۱۱ ظرفیت ۳ لیتر

5fdb38585e9ef معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۶۹۲۶۰۰ خرید
سماور برقی «پلان» مدل «۸۰۱۱» با ظرفیت ۳ لیتری خود کمکی بسیار مناسب برای کسانی است که مصرف چای و آب جوش بالایی دارند. خانواده‌های پرجمعیت، شرکت‌ها، رستوران‌ها و… از مشتریان ثابت سماورهای باکیفیت هستند. سماور برقی پلان مدل ۸۰۱۱ با داشتن ترموستات هیدرولیک حساس، کنترل دمای آب را به عهده می‌گیرد و همواره آب را جوش نگه‌می‌دارد. این مدل، قطع‌کن ثانویه هم دارد. همچنین توان بالای مدل ۸۰۱۱ راندمان آن را بالا می‌برد. این سماور برقی دارای نشان استاندارد ایران است و از این نظر، خیال مصرف‌کننده راحت خواهد بود. پیچ تنظیم در کنار دستگاه و شیر سماور در جلوی آن قرار دارد. چراغ نشانگر هم وضعیت فعالیت دستگاه را نشان می‌دهد. کافی است آب را داخل سماور ریخته، دستگاه را روشن کنید و سپس چای را در قوری ریخته، آب جوش را اضافه کرده و منتظر دم‌کشیدن آن باشید. به همراه این مدل، یک قوری فلزی هم عرضه می‌شود. شرکت پلان در دهه‌ی ۱۳۴۰، شروع به فعالیت کرد. تولید انواع سماورهای گازی، سماورهای برقی، سماورهای روی گازی و نیز سماور زغالی از عمده فعالیت‌های این شرکت است. امروزه سماور برقی پلان، سماور گازی پلان و در کل شرکت سماور پلان در بازارهای داخلی و خارجی نامی آشنا و مورداعتماد است. مصرف بهینه و دوام بالای سماورهای تولیدی این شرکت، خریدی لذت‌بخش را به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۲۰۰x170x330 میلی‌متر
 • وزن

  ۱٫۸۶۰ کیلوگرم

۱۴ سماور برقی مدل ۰۰۵ حجم ۵۰ لیتر

5fdb3858924d4 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۷۱۵۰۰۰ خرید
سماور برقی با مخزن ۵۰ لیتری تولید داخل ، جنس این سماور از استیل ضد زنگ دو جداره با جوش آرگون میباشد ، قابلیت تنظیم دما ، ترموستات و قطع کن جهت تهیه آب جوش قابل استفاده در رستوران ، کافه و دکه های مطبوعاتی میباشد

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۴۹۰x490x670 میلی‌متر
 • وزن

  ۷٫۵ کیلوگرم

۱۵ سماور برقی تکنو مدل Te-912

5fdb3858ecd78 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۷۷۰۰۰۰ خرید

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۲۴۵x205x395 میلی‌متر
 • وزن

  ۱٫۸۳۰ کیلوگرم

۱۶ سماور برقی پلان مدل ۸۰۱۰ ظرفیت ۵ لیتر

5fdb385977697 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۸۲۵۰۰۰ خرید

سماور برقی «پلان» مدل «۸۰۱۰» با ظرفیت ۵ لیتری خود کمکی بسیار مناسب برای کسانی است که مصرف چای و آب جوش بالایی دارند. خانواده‌های پرجمعیت، شرکت‌ها، رستوران‌ها و… از مشتریان ثابت سماورهای باکیفیت هستند. سماور برقی پلان مدل ۸۰۱۰ با داشتن ترموستات هیدرولیک حساس، کنترل دمای آب را به عهده می‌گیرد و همواره آب را جوش نگه‌می‌دارد. این مدل، قطع‌کن ثانویه هم دارد. همچنین توان بالای مدل ۸۰۱۰ راندمان آن را بالا می‌برد. سماور برقی پلان مدل ۸۰۱۰ دارای نشان استاندارد ایران است و از این نظر، خیال مصرف‌کننده راحت خواهد بود. پیچ تنظیم در کنار دستگاه و شیر سماور در جلوی آن قرار دارد. چراغ نشانگر هم وضعیت فعالیت دستگاه را نشان می‌دهد. کافی است آب را داخل سماور ریخته، دستگاه را روشن کنید و سپس چای را در قوری ریخته، آب جوش را اضافه کرده و منتظر دم‌کشیدن آن باشید. شرکت پلان در دهه‌ی ۱۳۴۰، شروع به فعالیت کرد. تولید انواع سماورهای گازی، سماورهای برقی، سماورهای روی گازی و نیز سماور زغالی از عمده فعالیت‌های این شرکت است. امروزه سماور برقی پلان، سماور گازی پلان و در کل شرکت سماور پلان در بازارهای داخلی و خارجی نامی آشنا و مورداعتماد است. مصرف بهینه و دوام بالای سماورهای تولیدی این شرکت، خریدی لذت‌بخش را به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  پهنا: ۲۹، سطح مقطع: ۲۰، ارتفاع: ۳۶٫۵ میلی‌متر
 • وزن

  ۲۱۲۹ کیلوگرم

۱۷ سماور برقی پلان مدل ۸۰۱۰ ظرفیت ۵ لیتر

5fdb3859a2701 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۸۳۳۰۰۰ خرید

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۲۹۰x200x265 میلی‌متر
 • وزن

  ۲ کیلوگرم

۱۸ سماور برقی دنیای استیل مدل ۱۰ bb گنجایش ۶ لیتر

5fdb3859f349c معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۸۶۵۳۰۰ خرید

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۲۷۰x270x340 میلی‌متر
 • وزن

  ۴ کیلوگرم

۱۹ سماور برقی پلان مدل ۶۱۱۰ ظرفیت ۶ لیتر

5fdb385a8db33 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۸۸۰۰۰۰ خرید

سماور برقی پلان مدل ۶۱۱۰ با ظرفیت ۶ لیتری خود کمک بسیار مناسبی برای کسانی است که مصرف چای و آب جوش بالایی دارند. خانواده‌های بزرگ، شرکت‌ها، رستوران‌ها و … از مشتریان ثابت سماورهای با کیفیت هستند. سماور برقی پلان مدل ۶۱۱۰ با دارا بودن ترموستات هیدرولیک حساس کنترل دمای آب را به عهده می‌گیرد و همواره آب را جوش نگه می‌دارد. این مدل دارای قطع کن ثانویه نیز هست. توان بالای مدل ۶۱۱۰ راندمان آن را نیز بالا می‌برد. سماور برقی پلان مدل ۶۱۱۰ دارای نشان استاندارد ایران نیز هست و از این نظر خیال مصرف‌کننده راحت خواهد بود. پیچ تنظیم، در کنار دستگاه و شیر سماور در جلوی آن قرار دارد. چراغ نشانگر نیز وضعیت فعالیت دستگاه را نشان می‌دهد. کافی است آب را داخل سماور ریخته، دستگاه را روشن کنید و سپس چای را در قوری ریخته، آب جوش را اضافه کرده و منتظر دم کشیدن آن باشید. شرکت پلان در دهه ۱۳۴۰ شروع به فعالیت نمود. تولید انواع سماورهای گازی، سماورهای برقی، سماورهای روی گازی و نیز سماور زغالی از عمده فعالیت‌های این شرکت است. امروزه سماور برقی پلان، سماور گازی پلان و در کل شرکت سماور پلان در بازارهای داخلی و خارجی نامی آشنا و مورد اعتماد است. مصرف بهینه و دوام بالای سماورهای تولیدی این شرکت یک خرید لذت بخش را به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  پهنا: ۲۸، سطح مقطع: ۱۸، ارتفاع: ۳۴٫۵ میلی‌متر
 • وزن

  ۲۶۱۱ کیلوگرم

۲۰ سماور برقی جانتک مدل ۱۲۰۰ گنجایش ۳٫۲ لیتر

5fdb385ac70a5 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۸۹۸۰۰۰ خرید
سماور برقی مدل ۱۲۰۰ محصولی از جانتک (Jantech) است که همراه با یک قوری به بازار ارائه شده است. توان این سماور برابر با ۱۵۰۰ وات است. بالا بودن توان و قدرت این سماور برقی می‌تواند ظرفیت کامل آب را در چند دقیقه به جوش آورد. به این ترتیب کافی است آب را داخل سماور ریخته، دستگاه را روشن کنید و سپس چای را در قوری ریخته، آب جوش را اضافه کرده و منتظر دم کشیدن آن باشید. بدنه این سماور از پلاستیک و شیشه تهیه شده است که از استحکام بالایی برخوردار است. این سماور دارای نشانگر LED است که وضعیت دستگاه را نشان می دهد. قوری این مدل هم از جنس شیشه است که دارای صافی توری استیل است. این فیلتر مانع ورود تفاله چای به استکان یا لیوان می‌شود و به‌این‌ترتیب چای صاف و گوارا سرو می‌شود. این وسیله برای مصارف خانگی ، اداری ، فروشگاهی مناسب است.
شرکت ژانومه درابتدا سماوربرقی های ژانومه را با مدل۱۲۰۰به بازار عرضه می کرد که بعد از مدتی معلوم شد پس از ۲ بار روشن شدن، سماور ژانومه های سفارش ایران، کلید چراغ فعال می شد ولی کلید پاورتغذیه، پاور را فعال نمی کرد و قابلیت به جوش آمدن آب درون سماور را نداشت. در سال ۹۸ شرکت ژانومه جهت رفع اشکال سماور قبلی خود، سماورجدیدی را با نصب کلید فابریک A3تولید نمود و به منظور اعتمادسازی، نام مدل ۱۲۰۰ را به جانتک تغییر داد.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۲۴۰x240x380 میلی‌متر
 • وزن

  ۱٫۹ کیلوگرم

۲۱ سماور برقی هافنر مدل HO-75

5fdb385b0dab7 معرفی ارزان ترین سماور های برقی

۱۹۲۰۰۰۰ خرید
سماور برقی مدل HO-75 محصولی از «هافنر» (Hofner) است که همراه با یک قوری به بازار ارائه شده است. توان این سماور برابر با ۱۵۰۰ وات است. بالا بودن توان و قدرت این سماور برقی می‌تواند ظرفیت کامل آب را در چند دقیقه به جوش آورد. به این ترتیب کافی است آب را داخل سماور ریخته، دستگاه را روشن کنید و سپس چای را در قوری ریخته، آب جوش را اضافه کرده و منتظر دم کشیدن آن باشید. بدنه این سماور از پلاستیک و شیشه تهیه شده است که از استحکام بالایی برخوردار است. این سماور دارای نشانگر LED است که وضعیت دستگاه را نشان می دهد. قوری این مدل هم از جنس شیشه است که دارای صافی توری استیل است. این فیلتر مانع ورود تفاله چای به استکان یا لیوان می‌شود و به‌این‌ترتیب چای صاف و گوارا سرو می‌شود. این وسیله برای مصارف خانگی ، اداری ، فروشگاهی مناسب است.

مشخصات کلی

 • ابعاد

  ۳۸۰x240x255 میلی‌متر
 • وزن

  ۱٫۹ کیلوگرم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *