تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 14 آوریل 2022 - 12:38
729 بازدید
کد خبر : 6560

فیلتر دستگاه تصفیه آب پالایه سازان

فیلتر دستگاه تصفیه آب پالایه سازان

آب به دلیل ساختار مولکولی غیرمعمول، بسیاری از مواد و آلودگی‌ها را جذب خود می‌کند و بخش عظیمی از این آلودگی‌ها توسط تصفیه آب شهری برطرف می‌شود؛ اما برخی آلودگی‌ها و مواد مضر به دلایل مختلفی مانند قدیمی بودن سیستم لوله‌کشی، به آب آشامیدنی اضافه می‌شود. دستگاه تصفیه با استفاده از فیلتر آب، درصد بالایی از آلودگی‌ها مانند

فیلتر-دستگاه-تصفیه-آب-پالایه-سازان فیلتر دستگاه تصفیه آب پالایه سازان

آب به دلیل ساختار مولکولی غیرمعمول، بسیاری از مواد و آلودگی‌ها را جذب خود می‌کند و بخش عظیمی از این آلودگی‌ها توسط تصفیه آب شهری برطرف می‌شود؛ اما برخی آلودگی‌ها و مواد مضر به دلایل مختلفی مانند قدیمی بودن سیستم لوله‌کشی، به آب آشامیدنی اضافه می‌شود. دستگاه تصفیه با استفاده از فیلتر آب، درصد بالایی از آلودگی‌ها مانند رسوب‌ها، میکروب‌ها، مواد معدنی اضافه و پاتوژن‌ها را از بین می‌برد و باعث می‌شود آب آشامیدنی علاوه بر سالم شدن، بو و مزه بهتری پیدا کند.

image_1649829628 فیلتر دستگاه تصفیه آب پالایه سازان

فیلترها جزو ارکان اصلی دستگاه‌های تصفیه آب هستند و در حال حاضر که آب‌های آشامیدنی کیفیت چندان بالایی ندارند، اهمیت آن‌ها بیشتر از گذشته احساس می‌شود. فیلترهای تصفیه آب صنعتی و خانگی پالایه سازان استانداردهای موردنیاز فیلتر مناسب را دارند و انواع آلاینده‌ها و ذرات معلق را از بین می‌برند. انواع این فیلترها، وظایف مشخص و مختلفی بر عهده دارند که در ادامه این گزارش با مشخصات و وظایف آن‌ها آشنا شده و نحوه خرید بهترین فیلتر آب پالایه سازان را شرح می‌دهیم.

معرفی انواع فیلتر دستگاه آب پالایه سازان

آشنایی با انوع فیلتر تصفیه آب خانگی پالایه سازان و وظایف آن‌ها، نقش بسیار مهمی در انتخاب یک فیلتر مناسب ایفا می‌کند. شناخت درست این فیلترها باعث می‌شود تا هر فیلتری در محل خود قرار گرفته و وظیفه خود را به درستی انجام دهد.

فیلتر In Line

طراحی فیلترهای این لاین مانند یک کپسول همراه با تلفیقی از محفظه و فیلتر است که توسط شیلنگ و بست‌های مخصوص به سایر قسمت‌های دستگاه تصفیه آب و فیلتر متصل می‌شود. استفاده از فیلترهای این لاین و تعویض آن‌ها آسان است؛ به همین دلیل در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی اغلب از این فیلترها استفاده می‌شود. فیلترهای In Line به دلیل طراحی ویژه، فضای کمتری اشغال می‌کنند و عمری طولانی‌تری دارند. همچنین این فیلترها آلودگی‌ها و مواد آلاینده، شن و شوری آب را برطرف می‌کنند و دارای گواهی استاندارد بین‌المللی هستند. این فیلترها به همراه محفظه تولید می‌شوند و با تعویض فیلتر، امکان آلودگی آب توسط محفظه به حداقل می‌رسد؛ به همین دلیل استفاده از فیلتر‌های این لاین نسبت به فیلترهای کارتیجی بهتر است. عدم خیس شدن دستگاه هنگام تعویض فیلتر، طول عمر بالا و بهداشتی بودن نسبت به فیلترهای تدریجی را می‌توان از مزایای فیلترهای این لاین بیان کرد.

فیلتر مینرال

فیلتر مینرال یا معدنی ساز به عنوان آخرین مرحله در دستگاه‌های تصفیه آب شناخته می‌شود. این فیلتر میزان TDS آب را تنظیم می‌کند و دقت بسیار بالایی دارد. رنگ فیلترهای مینرال معمولا زرد است و سنگ معدنی این فیلتر مواد معدنی مورد نیاز بدن را تهیه می‌کند. در فیلتر مینرال موادی مانند کلسیت، سیلیس و دولومیت دیده می‌شود که پتاسیم، کلیسم، روی و منیزیم از دست رفته را به آب برمی‌گرداند. فیلترهای مینرال عمری طولانی دارند و به صورت کپسولی در دستگاه تصفیه آب قرار می‌گیرند. این فیلترها بیشتر به دلیل خنثی کردن آب‌های اسیدی خروجی کاربرد دارند. فیلترهای مینرال در مرحله ششم، ویتامین‌ها و مواد معدنی از بین رفته در آب را با تصفیه‌سازی به آب اضافه می‌کند. فیلتر مینرال علاوه بر حفظ تعادل شیمیایی، موجب بهبود طعم و مزه آب می‌شود. این فیلترها با برندهای مختلف به بازار عرضه می‌شوند و ممکن است برخی از آن‌ها کیفیت چندان مناسبی نداشته باشند. صافی‌های مینرال تولید شده توسط شرکت پالایه سازان کیفیت بسیار مناسبی دارند و به عنوان یک محصول باکیفیت پیشنهاد می‌شوند.

فیلتر پیش ممبران

فیلتر پیش ممبران یا ممبران گارد از فیلتر ممبران محافظت می‌کند. فیلترهای پیش ممبران عمر طولانی دارند و از عبور ذرات و املاح جلوگیری می‌کنند. همچین این فیلترها شکل کپسولی دارند که باعث می‌شود نصب و تعویض آن‌ها آسان‌تر شود. فیلترهای پیش ممبران به ‌صورت مستقیم نقشی در تصفیه آب ندارند؛ اما از آنجایی که فیلترهای ممبران نسبت به فیلترهای دیگر هزینه بیشتری دارند، فیلترهای پیش ممبران باید به‌طور غیرمستقیم از آن‌ها نگهداری کنند. اگر به این فیلترها آسیب برسد، فرایند تصفیه آب با مشکلی جدی مواجه می‌شود و اگر میزان ذرات معلق در آب زیاد باشد، این فیلترها ذرات را به خود جذب می‌کنند و اگر بدنه شفاف باشد، از این طریق درون آن دیده می‌شود. عمر مفید فیلترهای پیش ممبران متفاوت است و به مقدار ذرات معلق بستگی دارد.

فیلتر پست کربنی

image_1649829853-Copy فیلتر دستگاه تصفیه آب پالایه سازان

فیلترهای پست کربن شکلی کپسولی دارند و از دانه‌های کربن فعال تشکیل شده‌اند. کاربرد این فیلترها در مرحله پنجم است و تاثیرات ناشی از تغییرات آب را از بین می‌برد و اگر آب رنگ، بو یا طعم نامطبوعی داشته باشد آن را برطرف می‌کنند. فیلترهای پست کربن عمری طولانی دارند و نصب این فیلترها آسان است. همچنین فیلترهای پست کربن، کلر و سایر آلاینده‌های شیمیایی را نیز حذف می‌کنند. فیلترهای پست کربن ۱۰ اینچی برای مصارف خانگی و دستگاه‌های تصفیه آب خانگی استفاده می‌شوند و فیلترهای پست کربن ۱۲ اینچی در دستگاه‌های تصفیه آب نیمه صنعتی و مصارف نیمه صنعتی کاربرد دارند.

قیمت فیلتر دستگاه آب پالایه سازان

قیمت فیلترها با توجه به کشور سازنده و وظیفه‌ای که بر عهده دارند متفاوت است. مجموعه پالایه سازان برای رفاه بیشتر و صرف هزینه کمتر، اقدام به تولید پک‌های سه عددی و شش عددی فیلتر کرده است. پک‌های تولید شده با اکثر دستگاه‌های تصفیه آب همخوانی دارند و به راحتی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. از مزایای این پک‌ها می‌توان به سهولت دسترسی به فیلترهای متنوع، کاهش هزینه‌ها و آسان بودن تعویض فیلترها اشاره کرد.

image_1649829760 فیلتر دستگاه تصفیه آب پالایه سازان

خرید بهترین فیلتر دستگاه آب پالایه سازان

برای افزایش طول عمر دستگاه فیلتر آب و همچنین بهبود عملکرد آن، باید از بهترین فیلترها استفاده شود. استفاده از بهترین فیلترها نیز بازه زمانی مشخصی دارد و باید پس از مدتی تعویض شوند. بهترین فیلتر برای دستگاه‌های تصفیه آب متفاوت است و مطابق با شرایط دستگاه و استاندارهای آن تولید می‌شود.

با توجه به افزایش قیمت‌ها، پیدا کردن فیلتر آب باکیفیت مناسب در میان فیلترهای بی‌کیفیت و تقلبی به امری دشوار تبدیل شده است. شرکت پالایه سازان فرآیند توس با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید فیلترهای دستگاه آب، بزرگ‌ترین تولیدکننده فیلتر و طراح فیلترهای ممبران، پلی پروپیلن، نخ تابیده، فیلتر کربنی و سایر فیلترها و دستگاه تصفیه آب است. این شرکت سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و گواهینامه تایید کیفی محصولات مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا  (CE) از شرکت Alliance کشور کانادا را داراست و به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال 1397 از وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شده است. پالایه سازان 2500000 عدد فیلتر در سال تولید کرده و محصولات متنوع خود را به خارج از کشور صادر می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم که به سایت پالایه سازان مراجعه کنید و فیلتر موردنظر خود شامل فیلتر لباسشویی و انواع دیگر این محصول را با استاندارهای جهانی خریداری نمایید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS ویدائوRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS آکادمی ایران اسکین کرRSS ایران کریر فیلیمو