تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مارس 2024 - 9:41
1026 بازدید
کد خبر : 5149

رهبران بازار آنلاین خدمات ساختمانی چه کسانی هستند؟

رهبران بازار آنلاین خدمات ساختمانی چه کسانی هستند؟

یکی از مشکلاتی که افراد در زمینه خدمات ساختمان با آن روبرو هستند، پیدا نکردن متخصص خوب و مورد اعتماد است. به وجود آمدن بستری که بتواند متخصصان خوب و منصف را به این افراد معرفی کند، یکی از اهداف بازارهای آنلاین خدمات ساختمانی است. اگر شما هم به فکر انجام خدمات ساختمانی نظیر بازسازی، ساخت کمد و کابینت، تغییر دکوراسیون داخلی، ساخت سقف کاذب و … هستین، حتماً با معضل انتخاب پیمانکار یا کابینت ساز منصف و

یکی از مشکلاتی که افراد در زمینه خدمات ساختمان با آن روبرو هستند، پیدا نکردن متخصص خوب و مورد اعتماد است. به وجود آمدن بستری که بتواند متخصصان خوب و منصف را به این افراد معرفی کند، یکی از اهداف بازارهای آنلاین خدمات ساختمانی است. اگر شما هم به فکر انجام خدمات ساختمانی نظیر بازسازی، ساخت کمد و کابینت، تغییر دکوراسیون داخلی، ساخت سقف کاذب و … هستین، حتماً با معضل انتخاب پیمانکار یا کابینت ساز منصف و ماهر روبرو شده‌اید. اما چاره چیست؟

ما در این مقاله به معرفی یکی از بزرگ‌ترین رهبران بازار آنلاین خدمات ساختمانی در ایران، یعنی «سلام ساختمان» پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید تا از طرح‌های تضمین، خدمات و همچنین مزایایی که بازار آنلاین سلام ساختمان برای شما دارد باخبر شوید!

بازیگران اصلی خدمات ساختمانی چه کسانی هستند؟

بهترین بازیگران در حوزه‌ی خدمات ساختمانی رو می‌تونین در سلام ساختمان پیدا کنین!

سلام ساختمان یک سایت تخصصی برای خدمات ساختمانی و به‌طور خاص دکوراسیون داخلی، کابینت، کمد و نقاشی است. اگر قصد تعمیرات و بازسازی خانه را دارید، این مجموعه بهترین انتخاب است. این مجموعه با معرفی بهترین متخصصان در زمینهی انواع خدمات ساختمانی، خیال شما را از بابت کیفیت خدمات ساختمانی مدنظرتان راحت کرده است.

3 نکته مهم در مورد سلام ساختمان چیست؟

همین ابتدا در معرفی salamsakhteman.com بدانید که:

 1. سلام ساختمان با معرفی بهترین متخصصان به‌صورت آنلاین، در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند. چراکه نمونه کارها را می‌توانید به‌صورت آنلاین ببینید و نیازی به مراجعه به کارگاه یا دفتر کابینت ساز یا کمد ساز نیست.
 2. لازم است بدونید که سلام ساختمان بابت خدمات معرفی کابینت سازان، از مشتریان هزینه‌ای دریافت نمی‌کند
 3. همچنین در صورت بستن قرارداد با کابینت سازان و سایر متخصصان نیز، فقط هزینه اندکی را دریافت می‌کند

مزایای سلام ساختمان برای مشتریان چیست؟

سلام ساختمان یکی از رهبران بازار آنلاین خدمات ساختمانی ایران است که ارزش های زیر را برای متشریان خود به ارمغان می‌آورد:

1.    معرفی و اعتبار سنجی متخصص‌ها

همواره مجموعه‌ای از مجرب‌ترین متخصصان ایران را شناسایی و اعتبارسنجی می‌کند. آن‌ها را به مشتریان معرفی می‌کند. با معرفی بهترین متخصصان به مشتریان، دیگر لازم نیست نگران کیفیت کار و تعهد متخصصین باشند.

2.    مشاوره تلفنی رایگان

سلام ساختمان در زمینهی انواع خدمات ساختمانی مشاوره تلفنی رایگان دارد و به مشتریان کمک می‌کند بهترین انتخاب را داشته باشند.

3.    ارائه تصاویرِ نمونه کارهای اجرا شده

در سایت سلام ساختمان، افراد با دیدن نمونه کارهای کابینت سازان، می‌توانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

4.    ارائه سرویس‌های تک شاخ

سلام ساختمان علاوه بر تمام خدمات بالا، 8 طرح زیر را که به سرویس‌های تک شاخ نیز معروف هستند، دارد:

 1. تک شاخ ۱: ضمانت بی قید و شرط کیفیت
 2. تک شاخ ۲: ضمانت قیمت منصفانه
 3. تک شاخ ۳: ضمانت پیش پرداخت
 4. تک شاخ ۴: پرداخت جریمه تأخیر
 5. تک شاخ ۵: خرید کابینت دست دوم
 6. تک شاخ ۶: ضمانت پرداخت خسارت جانبی
 7. تک شاخ ۷: کمک هزینه اقامت در هتل
 8. تک شاخ ۸: پاداش عضویت متخصص

در ادامه تک شاخ های شماره 2 و 4 از این سرویس‌ها رو توضیح دادیم.

تک شاخ 2: طرح تضمین قیمت در سلام ساختمان به چه صورت است؟

یکی از معضلاتی که در خدمات ساختمانی از قبیل نصب کابینت یا سازه‌های چوبی باعث نگرانی افراد می‌شود، قیمت‌های بالا و متفاوتی است که در بازار ارائه می‌شود. در این شرایط افراد همیشه نگران هستند که کلاه سرشان برود.

اما چاره چیست؟

برای اینکه خیال افراد از این بابت راحت باشد، باید به سراغ مجموعه‌ای بروند که قیمت را تضمین می‌کند. این کسب‌وکار با ارائه بند تضمین قیمت در قراردادهای خود، خیال مشتریان را از این بابت راحت کرده است.

به این صورت که:

متخصصان سلام ساختمان همواره سعی می‌کنند قیمتی کاملاً منصفانه را ارائه بدهند. اما حالا اگر متخصصی قیمتی بالاتر از قیمت دقیق و واقعی آن خدمت موردنظر را به شما داد، سلام ساختمان متعهد می‌شود که مابه التفاوت قیمت را به شما بر می‌گرداند.

تک شاخ 4: طرح تضمین تاخیرات در سلام ساختمان چیست؟

مورد دیگری که برای مشتریان اهمیت دارد، موعد تحویل خدمت است. مجریان اکثراً بدقولی می‌کنند و کار را در مدت‌زمانی که در قرارداد نوشته‌شده تحویل نمی‌دهند. یا اینکه افراد به این موضوع آگاهی ندارند و هیچ زمانی از برای تحویل کارشان در قرارداد ذکر نمی‌کنند. این مورد باعث می‌شود که افراد از بازسازی خانه و انجام تغییرات پشیمان شوند.

اما چاره چیست؟

شما وقتی با شرکت بزرگی مثل سلام ساختمان کار می‌کنید و به آن‌ها خدمات ساختمانی خودتان را سفارش می‌دهید، دیگر نباید نگران این مشکل باشید. چراکه این شرکت‌ بندی را در قرارداد خود گذاشته است با این مضمون که:

«اگر کار تحویل پروژه بیشتر از زمان نوشته‌شده در قرارداد طول کشید، به ازای هرروز تاخیر پیش آمده بعد از موعد تحویل، خسارتی از طرف سلام ساختمان به مشتری داده می‌شود»

image_1646030348 رهبران بازار آنلاین خدمات ساختمانی چه کسانی هستند؟

برخی از خدمات ساختمانی که در سلام ساختمان انجام می‌شود چیست؟

سلام ساختمان خدمات ساختمانی زیادی رو به مشتریان خودش ارائه می‌دهد که پر طرفدارترین آن ها عبارت اند از:

1.    بازسازی

بازسازی خانه به دو شکل زیر صورت می‌گیرد:

 1. بازسازی کلی
 2. بازسازی جزئی

در مقایسه این دو روش بازسازی می توان گفت که:

 • در بازسازی جزئی تنها قسمتی از خانه تغییر می‌کند، اما در بازسازی کلی، شکل کلی خانه عوض می‌شود و تنها اسکلت سازه است که تغییر نمی‌کند.
 • در بازسازی کلی، بر خلاف بازسازی جزئی، ممکن است لوله‌ها، انشعابات برق و آب هم عوض شود. علاوه بر آن جای سرویس‌ها، اتاق‌ها و آشپزخانه نیز تغییر کند.

برای اینکه بیشتر با انواع بازسازی آشنا شوید، می‌توانید فیلم‌های مربوط به پروژه‌های بازسازی را در سایت سلام ساختمان مشاهده کنید.

نکته مهم:

در بازسازی ساختمان، گاهی حتی ممکن است نمای ساختمان را هم تغییر دهید که همه این‌ها با مشاوره گرفتن و داشتن اطلاعات کافی از روند بازسازی، بهتر انجام می‌پذیرد.

image_1646030385 رهبران بازار آنلاین خدمات ساختمانی چه کسانی هستند؟

2.    کاغذدیواری

خیلی از افراد به‌جای رنگ به سراغ کاغذدیواری می‌روند. پوشاندن دیوارها با کاغذدیواری کاری است که به تخصص نیاز دارد. اگر آن را به هرکسی بسپارید، ممکن است خیلی زود به دلیل استفاده نادرست از چسب، کاغذدیواری‌ها کنده شوند. شما می‌توانید با نصب کاغذهای دیواری توسط سلام ساختمان، فضای دل‌نشین و گرمی را به وجود آورید.

3.    ساخت و نصب کابینت

یکی از خدمات ساختمانی که تقاضای زیادی در بازار دارد، کابینت آشپزخانه است، بنابراین انتخاب کابینت یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های افراد در هنگام خرید یا بازسازی خانه است.

برای انتخاب مناسب‌ترین نوع کابینت بایستی از انواع کابینت موجود در بازار اطلاع داشته باشید. همچنین مزایا و معایب آن‌ها را بدانید و با توجه به میزان بودجه و فضای خانه بهترین انتخاب کابینت را داشته باشید.

برای این منظور می‌توانید از سایت salamsakhteman.com اطلاعات دقیقی از انواع کابینت را دریافت کنید. بنابراین با توجه به تضمین کیفیت و قیمت، سفارش کابینت خودتان را با خیال راحت به متخصصان این مجموعه بسپارید.

4.    ساخت و نصب کمد دیواری

یکی دیگر از خدمات ساختمانی که در بازسازی یا ساخت اولیه خانه تقاضای زیادی دارد کمد دیواری است. کمد دیواری‌ها به نظم خانه کمک شایانی می‌کنند. یک کمد دیواری خوب و جادار می‌تواند بخش عظیمی از به‌هم‌ریختگی‌ها را از بین ببرد.

5.    نصب سقف‌های کاذب

سقف کاذب یک سقف تزئینی جدای از سقف اصلی ساختمان و به‌عنوان یک پوشش برای سقف اصلی است. سقف کاذب در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی زیر سقف اصلی نصب و اجرا می‌شود. سقف کاذب در بازسازی خانه، علاوه بر ایجاد نمای زیبا کاربردهای دیگری هم دارد.

این سقف‌ها به خاطر گچ‌بری‌ها و نورهای مخفی که در سقف کار می‌شوند، زیبایی خاصی به نمای داخلی ساختمان می‌بخشند. با استفاده از سقف کاذب می‌توان تأسیسات و سیم‌کشی‌ها را پوشش داد و دغدغه مخفی نگه‌داشتن آن‌ها را رفع نمود. علاوه بر آن برخی از انواع آن عایق صوت و حرارت هم می‌باشند.

6.    دکوراسیون داخلی

اگر می‌خواهید تزئینات داخلی خانه‌تان را عوض کنید می‌توانید با مشورت از طراحان و متخصصان این کار، در مجموعه آنلاین خدمات ساختمانی سلام ساختمان از جدیدترین طرح‌ها و ایده‌ها بهره‌مند شوید. همچنین این سایت شامل مجله‌های دکوراسیون داخلی هم هست که می‌توانید با مشاهده تصاویر و خواندن مطالب آن‌ها، از ایده‌های جدید برای تغییر دکوراسیون منزل بهره بگیرید.

چطور می‌توانید از خدمات بازار آنلاین سلام ساختمان بهره بگیرید؟

نحوه برخورداری از خدمات سلام ساختمان به طور خلاصه در ۴ مرحله انجام می‌شود:

 1. ثبت شماره تماس و کلیات سفارش شما در سایت
 2. تکمیل و تأیید سفارش شما توسط کارشناسان «سلام ساختمان»
 3. معرفی متخصص مطمئن با توجه به نوع سفارش شما
 4. بازدید حضوری متخصص از محل پروژه و اجرای طرح پیشنهادی شما

برای مثال در ادامه به طور خاص تر، به بررسی نحوه سفارش کابینت در سلام ساختمان می‌پردازیم.

نحوه سفارش کابینت در سلام ساختمان چیست؟

برای آشنایی بیشتر با روند کاری سلام ساختمان، در ادامه نحوه سفارش کابینت را به طور کامل برای شما شرح می دهیم:

 • روال کار به این صورت است که ابتدا شما در سایت سلام ساختمان درخواست خودتان را ثبت می‌کنید
 • سپس کارشناسان سلام ساختمان دو یا سه نفر از کابینت سازهایی که در منطقه شما هستند را به شما معرفی می‌کنند و لینک پروفایل آن‌ها را برای شما ارسال می‌کنند. پروفایل این کارشناسان شامل عکس‌هایی از نمونه کارها و اطلاعات کارگاه و یا دفتر کار آن‌ها هست که می‌توانید با دیدن آن‌ها تصمیم‌گیری کنید. در واقع دیدن نمونه کارها در انتخاب مشتری تأثیر بسزایی دارد.
 • در مرحله بعد، کابینت سازها با شما تماس می‌گیرند و مشاوره رایگان می‌دهند و پس از هماهنگی با شما برای بازدید حضوری به محل اجرای کابینت (آشپزخانه شما) می‌آیند.
 • حال اگر کار شما نیاز به طراحی داشته باشد، می‌توانید طراحی را به آن‌ها بسپارید که هزینه نسبتاً کمی از شما دریافت می‌کنند.
 • اگر با آن‌ها قرارداد کار را ببندید، مبلغی که برای طراحی دادید را به‌عنوان پیش‌پرداخت کار محاسبه می‌کنند. در این حالت طراحی برای شما رایگان تمام می‌شود. چون این کابینت سازها با سلام ساختمان قرارداد دارند، قیمتی که ارائه می‌دهند، کاملاً منصفانه است.
 • همچنین می‌توانید در صورت تمایل کارهای در حال انجام کابینت ساز انتخابی را با هماهنگی خودشان بازدید بفرمایید. حتی می‌توانید با مشتری‌های قبلی کابینت ساز (که اجازه دادند که تلفنشان را در اختیار بقیه قرار بدهند) تماس بگیرید و میزان رضایتشان را از کابینت ساز سؤال کنید تا بتوانید یک کار خوب را با کمک نظرات مشتریان قبلی و همچنین کارشناسان سلام ساختمان اجرا کنید.

image_1646030444 رهبران بازار آنلاین خدمات ساختمانی چه کسانی هستند؟

توصیه آخر!

امیدواریم با خواندن مطالب بالا، از تمام خدمات ساختمانی ارائه شده در بازار آنلاین سلام ساختمان، اطلاعات مفیدی رو کسب کرده باشید. همچنین اگر قصد تغییرات در فضای داخلی خانه را دارید، با مراجعه به سلام ساختمان به عنوان بزرگ‌ترین و بهترین مرجع خدمات ساختمانی، با خیال راحت، کاری با کیفیت و با قیمتی منصفانه را دریافت کنید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS ویدائوRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS آکادمی ایران اسکین کرRSS ایران کریر فیلیمو