راهنمای خرید ماشین کنترلی

ماشین کنترلی ، یکی رویای همواره جالب در ذهن اکثر انسانها است . وقتی که نام یک وسیله رادیو کنترلی به میان می آید ؛ شاید ماشین کنترلی و ماشین مدل نخستین چیزهایی باشند که به ذهن شما می رسند .
تقریبا می توان بیان کرد که هر نوع وسیله ای که در ابعاد واقعی آن می بینیم ؛ می تواند در ابعاد کوچک تر و به شکل کنترل از راه دور نیز طراحی و ساخته بشود ؛ در این میان اتومبیلها و ماشینها نیز مستثنی نمی باشند و انواع و اقسام نوع رادیو کنترل آنها نیز تولید و روانه بازار می شوند که علاقه مندان میتوانند برحسب سلیقه و علاقه خود ، هر نوعی که مورد توجه دارند را انتخاب و خریداری نمایند.
انواع ماشین های کنترلی
ماشینهای مدل باگی و مشخصات آنها
ماشینهایی که به عنوان باگی مطرح می باشند ؛ برای ریس و سرعت تعریف شده اند . در حقیقت این ماشینها برای سرعت بیشتر طراحی شده اند تا قدرت .از مشخصات بارز آنان می توان به بدنه کشیده تر، لاستیک هایی با قطر کمتر و نیز شاسی خوابیده اشاره نمود .
موتورهایی که برای این نوع از ماشین ها استفاده می شود ؛ چنانچه از نوع الکتریکی بوده باشند ؛ kv (دور موتور بر حسب ولت) بالاتری دارند و چنانچه از نوع سوختی باشند ؛ از موتورهای نیترو با درصد بالاتری از نیترو به منظور بدست آوردن دور بالاتر استفاده می شود .
ماشینهای مدل آفرود و مشخصات آنها
ماشینهایی که به عنوان آفرود مطرح می باشند به منظور قدرت و حرکت بر روی تپه و مانع طراحی شده اند . در این ماشینها ، حرف اول را قدرت موتورمی زند . از مشخصات بارز آنان می توان به شاسی بلند ، کمک فنرهای قوی و لاستیکهایی با قطر و گام بیشتر اشاره نمود ؛ بدین ترتیب این ماشینها می توانند حتی صخره نوردی بکنند.
ماشینهای دو منظوره باگی آفرود
مدتهاست که کمپانی های تولید کننده ماشین کنترلی ، به دنبال طراحی ماشین هایی بودند که بتوانند هم توانایی باگی (سرعت) و هم قابلیت آفرود (قدرت) را داشته باشند ؛ لذا شروع به طراحی انواع شاسی به شکل متوسط کردند .
حتی چرخ ها و سیستم گیربکس و کمک فنر را به گونه ای انتخاب کردند که ماشین مورد نظر بتواند هم از سرعت قابل قبولی برخوردار باشد و هم قدرت خوبی داشته باشد ؛ لذا بیشتر تولیدات شرکتهای مختلف هر دو قابلیت را دارد مگر در مواقع خاص که نیاز به ماشین کنترلی تخصصی داشته باشید.
امروز می خواهیم به بررسی پرفروش ترین ماشین کنترلی های موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

۱ ماشین بازی بیلی قهرمان کد ۰۷ مجموعه ۱۴ عددی

606ad0a23f3db راهنمای خرید ماشین کنترلی

۱۵۸۲۰ خرید
جذابیت ماشین به خصوص برای پسر بچه‌ها از همان سنین بسیار پایین و کودکی وجود دارد. معمولا بهترین گزینه به عنوان اسباب بازی برای پسر بچه‌ها ماشین است و هیچ چیز آن ها را بیشتر ذوق زده نمی‌کند. پسر بچه‌ها در دنیای شاد و جذاب خود بازی‌های متنوعی را با این وسیله انجام می‌دهند و آن را خیلی دوست دارند. این بسته شامل ۱۴ عدد ماشین اسباب بازی است که ابعادی معمولی دارند و خیلی ریز نیستند (حدود ۷ سانتی متر). این ماشین‌ها در طرح‌های مختلفی تولید شده‌اند و از آن‌جا که بسته حاوی ۱۴ ماشین است می‌تواند بهترین هدیه یا جایزه به فرزندان یا کودکان اطرافتان باشد. این ماشین‌ها پلاستیکی هستند، قابل شستشو خواهند بود و به راحتی تمیز می‌شوند. همچنین جسمی خشن و زبر ندارند که به کودک آسیبی وارد کند. اگر به دنبال چیزی هستید تا کودکتان را سر ذوق بیاورید در خرید این کالا شک نکنید.
. . .

۲ ماشین اسباب بازی طرح لودر کد ۲۳۲۹۹

606ad0a357c1d راهنمای خرید ماشین کنترلی

۱۳۵۰۰ خرید
. . .

۳ ماشین اسباب بازی طرح خاور مدل ۸۰۸

606ad0a3890c7 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۳۴۰۰۰ خرید
. . .

۴ ماشین بازی طرح امبولانس

606ad0a3a527d راهنمای خرید ماشین کنترلی

۸۹۰۰ خرید
اسباب بازی‌ها ابزاری مفرح و جذاب برای رشد و تکامل جسم و روح کودکان هستند. حرکات اسباب بازی باعث تحرک اندام و مغز می‌شود.از خصوصایت ماشین بازی مدل «آمبولانس» می‌توان گفت که بدنه پلاستیکی دارد.در ساخت این مجموعه از پلاستیک مرغوب و با دوام استفاده شده.این وسایل باید وزن کمی داشته باشند و تا جای ممکن از قطعات کوچک جداشدنی تشکیل نشده باشند. اگر قصد دارید از یک ماشین اسباب بازی با خصوصیات مذکور استفاده کنید ماشین اسباب‌بازی «آمبولانس » انتخاب مناسبی خواهد بود.
. . .

۵ ماشین بازی طرح مینی بوس مرسدس بنز کد ۳۰۹

606ad0a424d3c راهنمای خرید ماشین کنترلی

۴۱۰۰۰ خرید
. . .

۶ ماشین اسباب بازی مدل وانت پیکان ۰۰۶

606ad0a446780 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۴۰۰۰۰ خرید
. . .

۷ ماشین اسباب بازی طرح نیسان مدل zamyad

606ad0a46aedf راهنمای خرید ماشین کنترلی

۲۱۰۰۰ خرید
. . .

۸ ماشین بازی طرح اتوبوس مدرسه

606ad0a49f276 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۸۶۰۰ خرید
اسباب بازی‌ها ابزاری مفرح و جذاب برای رشد و تکامل جسم و روح کودکان هستند. حرکات اسباب بازی باعث تحرک اندام و مغز می‌شود.از خصوصایت ماشین بازی مدل «اتوبوس مدرسه » می‌توان گفت که بدنه پلاستیکی دارد.در ساخت این مجموعه از پلاستیک مرغوب و با دوام استفاده شده..استفاده از اسباب بازی مناسب برای کودکان اهمیت بسیار زیادی دارد. این وسایل باید وزن کمی داشته باشند و تا جای ممکن از قطعات کوچک جداشدنی تشکیل نشده باشند. اگر قصد دارید از یک ماشین اسباب بازی با خصوصیات مذکور استفاده کنید ماشین اسباب‌بازی «اتوبوس مدرسه » انتخاب مناسبی خواهد بود.
. . .

۹ ماشین آتش نشانی اسباب بازی رویدی توی مدل ۰۴

606ad0a510437 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۱۳۸۰۰ خرید
شغل آتش نشانی و ماشین های آنان همیشه مورد توجه مردم و به خصوص کودکان بوده است، رنگ قرمز رکیب شده در این ماشین ها زیبایی خاصی به آن های می دهد. داشتن یک اسباب بازی به شکل یک ماشین آتش نشانی می تواند بسیار خوشحال کننده و سرگرم کننده باشد ماشین آتش نشانی اسباب بازی رویدی توی مدل ۰۴ یکی از همین ماشین های آتش نشانی است. رنگ قرمز آن مجذوب کننده و دلربا است و می تواند نظر هر کودکی را به خودش جلب کند. این ماشین اسباب بازی، یک ماشین ساده نیست، طراحی های روی آن و شکل هایی که ارند به این امر بسیار کمک می کند. ابعاد این ماشین بازی ۱۳۰ ۹۰ ۱۸۰ میلی متر و وزنی معادل ۱۱۸ گرم دارد که موجب سهولت در بازی کردن و حرکت دادن آن می شود. بازی کردن با این مدل اسباب بازی ها کمک بسیار شایانی به شکوفا شدن کودکان می کند و باعث تحرک آنان نیز می شود.
. . .

۱۰ ماشین بازی کنترلی مدل بی ام و

606ad0a545674 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۱۰۰۰۰۰ خرید
. . .

۱۱ ماشین اسباب بازی نشکن مدل ۰۰۱

606ad0a55f6f6 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۲۲۰۰۰ خرید
قسمت جلوی این اسباب بازی شبیه به خودروی معروف فولکس بیتل است. در این محصول تلاش شده در کنار زیبایی دیداری اسباب بازی برای کودک، اسباب بازی کاربرد واقعی هم داشته باشد. مواد اولیه این اسباب بازی PE پلی اتیلن است. نکته جالب در طراحی این اسباب بازی، تحمل بار زیاد آن است. به نحوی که علیرغم جثه کوچک این کمپرسی، یک فرد با حداکثر وزن ۱۲۰ کیلوگرم میتواند روی آن براحتی بایستد.
. . .

۱۲ ماشین اسباب بازی دورج توی مدل Space

606ad0a579f55 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۴۰۶۰۰ خرید
ماشین بازی فورد از محبوب ترین ماشین هایی است که نظر کلکسیون داران را به سمت خود جلب می کند. ماشین اسباب بازی دورج توی مدل Space با طول ۲۰ سانتی متر، در سایت دیجی کالا موجود است. از خصوصایت ماشین بازی دورج توی مدل Socker می توان گفت که بدنه پلاستیکی دارد. در ساخت این مجموعه از پلاستیک مرغوب و با دوام استفاده شده وهمچنین در هنگام طراحی آن سعی شده تا از نمونه واقعی آن الهام گرفته شود.استفاده از اسباب بازی مناسب برای کودکان اهمیت بسیار زیادی دارد. این وسایل باید وزن کمی داشته باشند و تا جای ممکن از قطعات کوچک جداشدنی تشکیل نشده باشند. اگر قصد دارید از یک ماشین اسباب بازی با خصوصیات مذکور استفاده کنید ماشین اسباب بازی دورج توی انتخاب مناسبی خواهد بود. وزن سبک ۱۰۶ گرمی از مزایای دیگر این اسباب بازی است که جابه جایی آن را برای کودکان راحت و بدون مشکل خواهد کرد.
. . .

۱۳ ماشین اسباب بازی مدل Speed

606ad0a5b608e راهنمای خرید ماشین کنترلی

۶۵۰۰۰ خرید
. . .

۱۴ ماشین بازی دورج توی طرح لودر مدل K1-KA-2750

606ad0a5e2df2 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۱۷۶۹۰ خرید
. . .

۱۵ ماشین اسباب بازی نیکوتویز مدل اتوبوس مدرسه

606ad0a628c4c راهنمای خرید ماشین کنترلی

محصول ناموجود می باشد.
. . .

۱۶ ماشین آتش نشانی اسباب بازی دورج توی طرح Fire Truck

606ad0a688b3d راهنمای خرید ماشین کنترلی

۶۶۰۰۰ خرید
شغل آتش نشانی و ماشین های آنان همیشه مورد توجه مردم و به خصوص کودکان بوده است، رنگ قرمز رکیب شده در این ماشین ها زیبایی خاصی به آن های می دهد. داشتن یک اسباب بازی به شکل یک ماشین آتش نشانی می تواند بسیار خوشحال کننده و سرگرم کننده باشد. ماشین آتش نشانی اسباب بازی دورج توی طرح Fire Truck یکی از همین ماشین های آتش نشانی است. رنگ قرمز آن مجذوب کننده و دلربا است و می تواند نظر هر کودکی را به خودش جلب کند. این ماشین اسباب بازی، یک ماشین ساده نیست، طراحی های روی آن و شکل هایی که ارند به این امر بسیار کمک می کند. ابعاد این ماشین بازی ۱۴۰ ۱۰۰ ۲۷۰ میلی متر و وزنی معادل ۱۳۰ گرم دارد که موجب سهولت در بازی کردن و حرکت دادن آن می شود. بازی کردن با این مدل اسباب بازی ها کمک بسیار شایانی به شکوفا شدن کودکان می کند و باعث تحرک آنان نیز می شود.
. . .

۱۷ لودر اسباب بازی دورج توی طرح Cater

606ad0a6ba113 راهنمای خرید ماشین کنترلی

محصول ناموجود می باشد.
ماشین های اسباب بازی ای که جزئی از آنها تکان بخورد یا قابل باز شدن باشد، معمولا جذابیت بیشتری برای کودکان دارند. آنها می توانند با قوه ی خیل خود، با آنها به راحتی بازی کنند و سرگرم بشوند. از این رو لودر اسباب بازی دورج توی طرح Cater سرگرمی مناسبی برای کودکان شما به شمار می رود. این محصول دارای چهار چرخ پلاستیکی است که بسیار روان بوده و حرکت این اسباب بازی را راحت تر می کند. ابعاد لودر اسباب بازی دورج توی طرح Cater 110 90 200 میلی متر و وزنی معادل ۱۲۲ گرم دارد. همچنین جنس این محصول از پلاستیک است که سبب می شود بتوان به راحتی با آن بازی کرد. پلاستیکی بودن این محصول موجب سبکی آن هم نیز می گردد. بازی کردن با اسباب بازی می تواند تا حد بسیار زیادی به فرزند شما و تقویت قدرت های ذهنی و فیزیکی آن کمک کند.
. . .

۱۸ ماشین بازی مدل Hyundai Santa Fe

606ad0a6e3130 راهنمای خرید ماشین کنترلی

محصول ناموجود می باشد.
ماشین بازی Hyundai Santafe یک ماکت از ماشین سانتافه است و برای کسانی که کلکسیون ماکت ماشین دارند، بسیار جذاب است. این ماکت، بدنه ای فلزی دارد و وزن آن ۸۳ گرم است. Hyundai Santafe چند قابلیت جالب در کنار هم دارد و این گونه می تواند برای بچه ها جذاب شود. این ماشین قابلیت پخش صدا و نور دارد که برای آن، نیاز به ۳ عدد باتری ساعتی دارد و در کنار این قابلیت، در های ماشین باز می شود و خاصیت عقب کشندگی دارد و با این ویژگی ها، می تواند حسابی کودکان را سرگرم کند. اگر قصد تهیه یک هدیه مناسب برای کودک خود دارید یا می خواهید کلکسیون خود را تکمیل کنید، Hyundai Santafe گزینه ی مناسبی است.
. . .

۱۹ ماشین بازی مدل Peugeot 206

606ad0a758e57 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۷۲۰۰۰ خرید
اگر به دنبال هدیه ای مناسب برای پسربچه های عاشق ماشین های اسپرت هستید، می توانید ماشین بازی مدل Peugeot 206 را برایشان بخرید و آن ها را حسابی شگفت زده کنید. تعجب نکنید، خودروهای وطنی از اسباب بازی های محبوب بچه ها هستند. ما در دیجی کالا پژو ۲۰۶ را در چهار رنگ سفید، مشکی، نوک مدادی و قرمز داریم که می توانید بنا به سلیقه ی کودکتان، یکی از آن ها را خریداری کنید. این ماشین فلزی با توجه به ابعاد و وزنش، اسباب بازی مناسب برای کودکان بالای سه سال است و کیفیت ساخت خوبی هم دارد. این ماشین فلزی خاصیت عقب کش داشته و درهای جلوی آن باز و بسته می شوند. برای بازی نیاز به سه باتری ساعتی دارد که در آن موجود است. این ماشین اسپرت، پس از حرکت چراغ هایش روشن می شوند؛ حتی می توانید صدای ماشین را هم بشنوید.
. . .

۲۰ ماشین بازی طرح مسابقه ای مدل سوپر فست مجموعه ۱۰ عددی

606ad0a774921 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۱۸۲۰۰ خرید
جذابیت ماشین های مسابقه ای به خصوص برای پسر بچه‌ها از همان سنین بسیار پایین و کودکی وجود دارد. معمولا بهترین گزینه به عنوان اسباب بازی برای پسر بچه‌ها ماشین است و هیچ چیز آن ها را بیشتر ذوق زده نمی‌کند. پسر بچه‌ها در دنیای شاد و جذاب خود بازی‌های متنوعی را با این وسیله انجام می‌دهند و آن را خیلی دوست دارند. این بسته شامل ۱۰ عدد ماشین اسباب بازی است که ابعادی معمولی دارند و خیلی ریز نیستند (حدود ۷ سانتی متر). این ماشین‌ها در طرح‌های مختلفی از ماشین های طرح مسابقه ای تولید شده‌اند و از آن‌جا که بسته حاوی ۱۰ ماشین است می‌تواند بهترین هدیه یا جایزه به فرزندان یا کودکان اطرافتان باشد. این ماشین‌ها پلاستیکی هستند، قابل شستشو خواهند بود و به راحتی تمیز می‌شوند. همچنین جسمی خشن و زبر ندارند که به کودک آسیبی وارد کند. اگر به دنبال چیزی هستید تا کودکتان را سر ذوق بیاورید در خرید این کالا شک نکنید.
. . .

۲۱ ماشین بازی نیکو تویز طرح ماشین مسابقه ای

606ad0a83ef66 راهنمای خرید ماشین کنترلی

۱۷۲۵۰ خرید
. . .

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *