تاریخ انتشار : یکشنبه 8 اکتبر 2023 - 9:41
1043 بازدید
کد خبر : 3187

راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

همواره و در طول تاریخ زیبایی و کامل بودن ظروف غذا خوری علی الخصوص قاشق و چنگال جزو موضاعات مورد اهمیت بشر بوده اند. انواعی از قاشق ها با بهره گیری از مواد گوناگون ساخته شده اند و در طول تاریخ از لحاظ جنس و طراحی تغییر کرده اند. پس از مدت ها چنگال به

همواره و در طول تاریخ زیبایی و کامل بودن ظروف غذا خوری علی الخصوص قاشق و چنگال جزو موضاعات مورد اهمیت بشر بوده اند.
انواعی از قاشق ها با بهره گیری از مواد گوناگون ساخته شده اند و در طول تاریخ از لحاظ جنس و طراحی تغییر کرده اند.
پس از مدت ها چنگال به عنوان وسیله‌ ای که به خوردن غذا کمک می نمود ؛ اختراع شد و در کنار قاشق ، به وسایل ضروری به منظور غذا خوردن تبدیل شدند.
این روز ها افراد با هر بودجه و سلیقه‌ای سعی بر این دارند تا با داشتن یک سرویس زیبا و با دوام از قاشق و چنگال در محافل و مهمانی ها ، پذیرایی خوبی را به جا بیاورند و سفره زیبایی نیز داشته باشند.
محتویات سرویس قاشق و چنگال
بسته به این موضوع که شما از چه برندی و یک سرویس چند نفره را انتخاب می نمایید ؛ محتویات داخل باکس سرویس قاشق و چنگال ممکن است مختلف باشد.
این روز ها شرکت های سازنده به موجب رقابت با هم و رفاه حال مشتریان و خدمات بهتر، سعی بر این دارند تا کمبودهای یک سرویس قاشق و چنگال را شناسایی نمایند و نسبت به رفع آن ، اقدام کنند.
خریداری از یک برند معتبر داخلی یا خارجی ، دارای مزیت می باشد که به موجب طراحی های اصولی و تجربه بیشتر در تولید و ارائه نمودن محصولات و نیز رضایتمندی که دیگران از خرید دارند ؛ محصولاتی که ارائه می دهند در یک سرویس کامل تر و جامع تر باشند.
شما می توانید پیش از خرید به کاتالوک مربوط به هر باکس مراجعه نمایید و تعداد قطعاتی که در یک سرویس موجود می باشد را مطالعه نمایید. در صورت کم بودن بعضی از قطعات می توانید به شکل جداگانه به تهیه آنان اقدام کنید. برای مثال یک سرویس 24 نفری و 128 پارچه شامل محصولات زیر است :
• قاشق غذا خوری ، 12 عدد
• قاشق چای خوری ، 12 عدد
• قاشق بستنی خوری ، 12 عدد
• قاشق شربت خوری ، 12 عدد
• قاشق خورشت خوری ، 12 عدد
• قاشق چای خوری ، 12 عدد
• قاشق عسل خوری ، 1 عدد
• کارد میوه خوری ، 12 عدد
• چنگال میوه خوری ، 12 عدد
• چنگال غذا خوری ، 12 عدد
• ملاقه ، 2 عدد
• کفگیر ، 2 عدد
امروز می خواهیم به بررسی پرفروش ترین سرویس قاشق و چنگال های موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

1 سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه ناب استیل مدل فلورانس پی وی دی

605397f19a03e راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

. . .

2 سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه ناب استیل مدل Berlin

605397f2274ce راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

سرویس 12 پارچه ی قاشق و چنگال مدل برلین برند (ناب استیل) Nab Steel با تنوعی که در رنگ دارد می تواند با هر سرویس غذاخوری هارمونی داشته باشد؛ این سرویس در دو رنگ نقره ای کامل و نقره ای با حاشیه ی طلایی عرضه شده است. سرویس 12 پارچه شامل 6 قاشق غذاخوری و 6 چنگال غذاخوری است که در عین سادگی زیبا هستند. این سرویس از ورق استیل AISI 304 که بهترین نوع گرید مصرفی در این حوزه است، ساخته شده است. سرویس 12 پارچه در بسته بندی مقوایی عرضه شده که ابعادش 28 23 4.5 سانتی متر است. قاشق و چنگال های شرکت ناب استیل با بکارگیری ماشین آلات آلمانی و بر اساس تکنولوژی شرکت زولینگن که شرکتی آلمانی است ساخته شده است. این سرویس را می توان بدون نگرانی داخل ماشین ظرفشویی شست و نگران تغییر رنگ آن نبود. واحد نمونه صنعتی ملی، واحد نمونه سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و واحد نمونه جشنواره تولید ملی- افتخار ملی گوشه ای از افتخارات این شرکت باتجربه است. سرویس قاشق و چنگال برلین در نهایت سادگی، خاص است و هارمونی زیبایی با بیشتر ظروف پذیرایی خواهد داشت. شرکت ناب استیل با سابقه ی درخشان 35 ساله در زمینه ی تولید قاشق چنگال و تجهیزات آشپزخانه یکی از بهترین و مطمئن‎ ترین برند ها در این زمینه است.
. . .

3 سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه مدل R-7

605397f252bd6 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

. . .

4 ست قاشق و چنگال 12 پارچه درسا طرح 03

605397f27689b راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

ست قاشق و چنگال غذاخوری 12 پارچه Dorsa (درسا) طرح 03 با بسته بندی شکیل و زیبایی که دارد یک هدیه مناسب برای دوستان شما خواهد بود. گاهی برای دوستتان به دنبال یک هدیه هستید و می خواهید هدیه ی شما برایش کاربردی باشد. پس می توانید این ست را برای او انتخاب کنید. این سرویس 12 پارچه دارای سطحی صاف و براق است که کاملا ضدخش بوده و با خیالی آسوده می توانید از ماشین ظرف شویی برای شست وشوی آن استفاده کنید. اصطلاح 10/18 که برای این محصول به کار برده شده نشان دهنده ی ترکیب کروم با نیکل است که دلیل مقاومت و ضدزنگ بودن آن خواهد بود. اغلب افراد فکر می کنند که در صورت چسبیدن آهن ربا به ظروف استیل، این ظروف فاقد کیفیت هستند. ولی این فکر کاملا اشتباه است و دلیل این چسبندگی وجود نیکل خواهد بود.
. . .

5 سرویس قاشق و چنگال 57 پارچه ناب استیل مدل Palermo

605397f2bbb3b راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

1410000 خرید
. . .

6 سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه ناب استیل مدل Palermo

605397f2d7cf0 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

برای ایجاد تنوع در سفره ی غذا می توان با صرف هزینه ی نه چندان زیاد سرویس قاشق و چنگال جدیدی خریداری کرد که علاوه بر زیبایی، کیفیت بالایی هم داشته باشد؛ سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه ی مدل پالرمو برند قدیمی و ایرانی (ناب استیل) Nab Steel یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. سرویس پالرمو در دو رنگ کاملا نقره ای و نقره ای با حاشیه طلایی عرضه شده که هر دو براق هستند. این سرویس شامل 6 قاشق و 6 چنگال غذاخوری است که در یک بسته بندی مقوایی با ابعاد 28 23 4.5 سانتی متر عرضه شده است. در ساخت این سرویس از ورق های استیل AISI304 استفاده شده که بهترین نوع گرید مصرفی است که می توان برای این حوزه استفاده کرد. شرکت ناب استیل محصولاتش را با بگارگیری ماشین آلات آلمانی و بر اساس تکنولوژی شرکت زولینگن که شرکتی آلمانی است می سازد. این سرویس را می توان بدون نگرانی در داخل ماشین ظرفشویی شست اما بهتر است از مواد سفید کننده قوی استفاده نشود. واحد نمونه صنعتی ملی، واحد نمونه سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و واحد نمونه جشنواره تولید ملی- افتخار ملی گوشه ای از افتخارات این شرکت باتجربه است. شرکت ناب استیل با سابقه ی درخشان 35 ساله در زمینه ی تولید قاشق چنگال و تجهیزات آشپزخانه یکی از بهترین و مطمئن‎ ترین برند ها در این زمینه است. خرید و استفاده از سرویس مدل پالرمو یک تیر با دو نشان است یعنی زیبایی در کنار کیفیت که فاکتورهای مهم در یک خرید هستند.
. . .

7 سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه ناب استیل مدل Venice

605397f325ee3 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

سرویس 12 پارچه ی قاشق و چنگال مدل ونیز برند (ناب استیل) Nab Steel در دو رنگ نقره ای کامل و نقره ای با حاشیه ی طلایی عرضه شده است. این سرویس شامل 6 قاشق غذاخوری و 6 چنگال غذاخوری است که در عین سادگی زیبا هستند. این سرویس از ورق استیل AISI 304 که بهترین نوع گرید مصرفی در این حوزه است، ساخته شده است. سرویس 12 پارچه در بسته بندی مقوایی عرضه شده که ابعادش 28 23 4.5 سانتی متر است. قاشق و چنگال های شرکت ناب استیل با بکارگیری ماشین آلات آلمانی و بر اساس تکنولوژی شرکت زولینگن که شرکتی آلمانی است ساخته شده است. این سرویس را می توان بدون نگرانی داخل ماشین ظرفشویی شست و نگران تغییر رنگ آن نبود. واحد نمونه صنعتی ملی، واحد نمونه سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و واحد نمونه جشنواره تولید ملی- افتخار ملی گوشه ای از افتخارات این شرکت باتجربه است. سرویس قاشق و چنگال ونیز در نهایت سادگی، خاص است و هارمونی زیبایی با بیشتر ظروف پذیرایی خواهد داشت. شرکت ناب استیل با سابقه ی درخشان 35 ساله در زمینه ی تولید قاشق چنگال و تجهیزات آشپزخانه یکی از بهترین و مطمئن‎ ترین برند ها در این زمینه است.
. . .

8 ست کارد و چنگال میوه خوری 12 پارچه دالتون کد 5648

605397f340686 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

سرویس کارد و چنگال دالتون از بهترین متریال مقاوم و ضد زنگ ساخته شده است و این سرویس کلا استیل یکدست است ک برای زیبایی روی دسته ان از بهترین نوع پلاستیک به کار رفته و دارای دسته ایرودینامیک است که توجه هر بانوی خوش سلیقه را جلب میکند. سادگی دسته های این سرویس نقش زیبایی ب ان داده است و یکی از بهترین.زیباترین و جدیدترین کارد و چنگال های موجود در بازار شناخته شده است.
. . .

9 سرویس کارد میوه خوری 12 پارچه دالتون مدل XS015

605397f35b035 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

ست کارد میوه خوری دالتون ساخت کشور چین با استفاده از بالاترین کیفیت استیل ضد زنگ ساخته شده.
دسته پلاستیکی فشرده محصول بدلیل اتصال در دستگاه اتوماتیک فشار قوی به مرور زمان دچار لغزش نمی شود.
پلاستیک استفاده شده در محصول دارای استاندارد سلامت برای مصرف انسانی و محیط زیستی می باشد.
این ست شامل 12 عدد کارد میوه خوری می باشد.
. . .

10 قاشق عسل خوری صنایع استیل ایران مدل Pasha 001

605397f4543e4 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
. . .

11 سرویس قاشق و چنگال 30 پارچه ناب استیل مدل Palermo

605397f485b0f راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

خرید یک سرویس قاشق چنگال باکیفیت علاوه بر عمر و ماندگاری بالا باعث زیباتر شدن بشقاب هم خواهد شد. سرویس 30 پارچه ی مدل Palermo برند قدیمی و ایرانی (ناب استیل) Nab Steel برای شش نفر یک سرویس نسبتا کامل است. این سرویس در دو طرح کاملا نقره ای و نقره ای با حاشیه ی طلایی شامل 6 قاشق غذاخوری، 6 قاشق چای خوری، 6 چنگال غذاخوری، 6 کارد میوه خوری و 6 عدد چنگال میوه خوری است که در نهایت سادگی، شیک و خاص است. این سرویس در بسته بندی چوبی عرضه شده که ابعادش 31 40 4 سانتی متر است. قاشق و چنگال های شرکت ناب استیل با بکارگیری ماشین آلات آلمانی و بر اساس تکنولوژی شرکت زولینگن که شرکتی آلمانی است با بکار بردن ورق های استیل از نوع AISI 304 که بهترین نوع گرید مصرفی در این حوزه است، ساخته شده اند. واحد نمونه صنعتی ملی، واحد نمونه سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و واحد نمونه جشنواره تولید ملی- افتخار ملی گوشه ای از افتخارات این شرکت باتجربه است. طراحی ظریف و زیبای مدل پالرمو به کمک خطوط کشیده باعث منحصربه فرد شدن این سرویس شده است. شرکت ناب استیل با سابقه ی درخشان 35 ساله در زمینه ی تولید قاشق چنگال و تجهیزات آشپزخانه یکی از بهترین و مطمئن‎ ترین برند ها در این زمینه است.
. . .

12 سرویس قاشق و چنگال 57 پارچه ناب استیل مدل Felorance PVD

605397f4c659c راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

1635000 خرید
. . .

13 سرویس قاشق و چنگال 24 پارچه ایکیا مدل Fornuft

605397f5198c8 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

. . .

14 سرویس قاشق و چنگال 30 پارچه ناب استیل مدل Venice

605397f571482 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

اگر به دنبال یک سرویس قاشق چنگال ساده ولی زیبا هستید، سرویس قاشق چنگال مدل ونیز برند (ناب استیل) Nab Steel انتخابی هوشمندانه خواهد بود. این سرویس که در دو رنگ براق و کامل نقره ای و نقره ای با حاشیه طلایی عرضه شده شامل 6 قاشق غذاخوری، 6 قاشق چای خوری، 6 چنگال غذاخوری، 6 کارد میوه خوری و 6 عدد چنگال میوه خوری است که در نهایت سادگی، شیک و خاص است. این سرویس در بسته بندی مقوایی عرضه شده که ابعادش 31 40 4 سانتی متر است. قاشق و چنگال های شرکت ناب استیل با بکارگیری ماشین آلات آلمانی و بر اساس تکنولوژی شرکت زولینگن که شرکتی آلمانی است با بکار بردن ورق های استیل از نوع AISI 304 که بهترین نوع گرید مصرفی در این حوزه است، ساخته شده اند. واحد نمونه صنعتی ملی، واحد نمونه سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و واحد نمونه جشنواره تولید ملی- افتخار ملی گوشه ای از افتخارات این شرکت باتجربه است. قاشق چنگال ونیز جزو پرطرفدارترین مدل های تولید ناب استیل است که علاوه بر رستوران ها و هتل های لوکس مشتریانی که مدل های ساده را بیشتر می پسندند این مدل را انتخاب می کنند. این شرکت ناب استیل با سابقه ی درخشان 35 ساله در زمینه ی تولید قاشق چنگال و تجهیزات آشپزخانه یکی از بهترین و مطمئن‎ ترین برند ها در این زمینه است.
. . .

15 سرویس کارد و چنگال 12 پارچه ناب استیل مدل فلورانس

605397f5ab108 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

. . .

16 سرویس قاشق و چنگال 142 پارچه جی فی نی مدل 127M سوپر لاکچری

605397f5c4cfe راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

9800000 خرید
سرویس18 نفره سوپر لاکچری شرکت جی فی نی به جرات میتوان گفت یکی از بهترین ست های با کیفیت که از نوع بهترین استیل 18.10 جهان ساخته شده و اقلام داخلی ان که جزو پد تعداد ترین ست ها می باشد .که حتی تعداد کارد استیک 18 نفره داردکه معمولا هیچ ست قاشق و چنگالی این مقدار را ندارد و تعداد نهایی ست 146 پارچه میباشد که خود تعدادی استثنایی در برابر تمامی ست های دیگر میباشد .اقلام داخل این سرویس واقعا تکمیل بوده و شما را بی نیاز از هر گونه خرید اضافه مینماید. قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی و همچنین ضد اسید بودن این کالا از دیگر مزیت های ان میباشد. کاردهای میوه خوری این ست بسیار بسیار تیز میباشد که براحتی پوست میوه ها را کنده و بسیار خوش دست میباشد و طرح دسته انها 3 بعدی میباشد. کارد استیک این ست بینظیر میباشد و بسیاری اقلام دیگر نیز چنین میباشد
. . .

17 سرویس قاشق و چنگال 30 پارچه صنایع استیل ایران مدل پارما

605397f724156 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

. . .

18 سرویس قاشق و چنگال 92 پارچه مدل maxpro5

605397f79bbe0 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

سرویس 92 پارچه قاشق و چنگال مدل maxpro5 ، مناسب برای پذیرایی از 12 نفر است. دراین سرویس زیبا تمام اقلامی که برای سرو غذا، پیش غذا و حتی دسر نیاز دارید قرار داده شده است و به شما کمک می‌کند تا مهمانی را هر چه بهتر و باشکوه تر برگزار کنید. این ست 92 پارچه قاشق و چنگال دارای 12 عدد از این اقلام است: قاشق غذاخوری،چنگال غذاخوری،قاشق شربت‌خوری،قاشق مرباخوری،قاشق چای‌خوری،چنگال میوه‌خوری و کارد میوه‌خوری می باشد. همچنین شامل4 عدد کفگیر برنج، 2 عدد قاشق سالاد،2 عدد ملاقه و 2 عدد قاشق آجیل خوری میباشد. این ست دارای طرحی زیبا از جنس استیل براق است.
. . .

19 سرویس 57 پارچه ناب استیل مدل Felorance

605397f81ce85 راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

1615000 خرید
. . .

20 چوب غذاخوری کد 0031 بسته 2 عددی

605397f89a9ba راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

غذاهای آسیایی متعلق به کشورهایی نظیر چین، ژاپن و یا تایلند امروز تنوع و تطبیق پذیری خود را به اثبات رسانده اند و مانند طوفانی سراسر جهان را در نوردیده و به تسخیر خود درآورده اند! فرهنگ خوردن غذاهایی نظیر دیم سامِ چینی، سوشی ژاپنی و یا خورشهای کاری تایلندی، دربردارنده ی استفاده از چوب های غذاخوری شرقی است، این چوب های غذاخوری یا همان چاپ استیکها به خوبی در دست جای میگیرند و می توانند هر ظرف غذایی را به ضیافتی بصری برای چشمان و لذتی چشایی برای زبان و دهان تبدیل نمایند. خوردن غذا بخصوص نودل با استفاده از چاپستیک گرچه در نگاه اول سخت می نماید اما به سرعت قابل یاد گیری بوده و غذا خوردن را به تجربه ای مفرح بدل می سازد یکی از اصلی ترین اصول آن اینست که یکی از چوب ها ثابت بوده و بصورت تکیه گاه استفاده میشود .
. . .

21 سرویس قاشق و چنگال 152 پارچه یونی هوم مدل M-3500

605397f906d8d راهنمای خرید بهترین سرویس قاشق و چنگال موجود در بازار

3120000 خرید
سرویس24 نفره شرکت یونی هوم یکی از بهترین ست‌های با کیفیت صنف لوازم خانگی است که پس از سال‌ها تجربه واردات سرویس‌های قاشق و چنگال در حال حاضر از یکی از بهترین نوع سرویس خود رونمایی کرده است. این سرویس کامل که از نوع بهترین استیل نگیر 18.10 جهان ساخته شده و اقلام داخلی ان که جزو پر تعداد ترین ست‌ها است. اقلام داخل این سرویس واقعا تکمیل بوده و شما را بی نیاز از هر گونه خرید اضافه می‌نماید. قابلیت شست‌وشو در ماشین ظرفشویی و همچنین ضد اسید بودن این کالا از دیگر مزیت‌های آن است. کاردهای میوه خوری این ست بسیار بسیار تیز است که براحتی پوست میوه‌ها را کنده و بسیار خوش دست است و طرح دسته انها 3 بعدی است. چنانچه به دنبال یک سرویس خاص و کامل برای جهیزیه خود هستین سرویس یونی هوم مدل M-3500 بهترین انتخاب شما خواهد بود. تجربه شیرین این خرید اکنون در دسترس شماست.
. . .
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS ویدائوRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS آکادمی ایران اسکین کرRSS ایران کریر فیلیمو