تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 سپتامبر 2023 - 9:41
903 بازدید
کد خبر : 3074

دمبل ایروبیک

دمبل ایروبیک

دمبل ایروبیک ، وسیله ورزشی مورد علاقه ورزشکاران علی الخصوص آقایان در بدنسازی و تناسب اندام می باشد. این وزنه بدنسازی ارزان و ساده ، نقش موثری در ساختن عضله و شکل دهی اندام تمام افراد خوش استایل دارا است. معموملا از دمبل ها به منظور تقویت عضله ها بازو و ماهیچه پا استفاده می

دمبل ایروبیک ، وسیله ورزشی مورد علاقه ورزشکاران علی الخصوص آقایان در بدنسازی و تناسب اندام می باشد.
این وزنه بدنسازی ارزان و ساده ، نقش موثری در ساختن عضله و شکل دهی اندام تمام افراد خوش استایل دارا است. معموملا از دمبل ها به منظور تقویت عضله ها بازو و ماهیچه پا استفاده می کنند. بهره گیری از ست دمبل در تمرینات بدنسازی ، به موجب وارد کردن فشار یکسان بر هر دو طرف بدن ، موجب همگونی و تقارن هر دو سمت بدن می شود.
انواع دمبل
از تقسیم بندی هایی که در ارتباط با دمبل بدنسازی انجام می شود ؛ دسته بندی آنان بر اساس وزنشان است. شرایط فیزیکی افراد ، تعیین کننده وزن دمبل متناسب آنان است.

دمبل یک کیلویی، دمبل هایی با وزن های سبک 2 کیلویی و 3 کیلویی و وزن های سنگین 5 کیلویی و 10 کیلویی ، جزو روش های تفکیک وزنه های بدنسازی می باشد. البته وزن بیشتر این ست های دمبل متغیرو قابل تنظیم می باشند.
وزنه های بدنسازی سنگین ، بواسطه افراد حرفه ای استفاده می شوند. افراد مبتدی قادرند پس از مدتی و با توجه به قابل تنظیم بودن وزنه بدنسازی زیر نظر مربی ، وزن دمبل خود را زیاد کنند و وزنه های سنگین تری بزنند.
نوع دیگر تقسیم بندی در رابطه با انواع دمبل ، مربوط به جنسیت و فیزیک افراد می باشد. بی شک ، ست دمبل زنانه از لحاظ سبک و سنگین بودن ، با دمبل مردانه متفاوت می باشد ؛ لذا با توجه به ویژگی های فیزیکی ، بهره گیری از ست دمبل یکسان برای تمامی افراد ، مقدور نخواهد بود.
توجه کنید که روکش بیشتر وزنه های بدنسازی سنگین و سبک ، به نحوی طراحی و تولید شده که تحت هیچ شرایطی آسیبی متوجه دست ها نکند. البته این خصوصیت ، در ارتباط با دمبل های استاندارد صدق می کند.

امروز می خواهیم به بررسی ارزان ترین دمبل های ایروبیک موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

1 دمبل 0.5 کیلوگرمی مدل رکورد کد 2 بسته 2 عددی

60337b3dedeec دمبل ایروبیک

این وزنه مناسب خانمها برای استفاده در باشگاه و منزل میباشد و برای تناسب اندام و ورزشهای ایروبیک و پیلاتس است.از جنس چدن خاکستری میباشد.دارای ساختار شش ضلعی است.روکش پی وی سی نرم دارد.
. . .

2 دمبل ایروبیک 0.5 کیلوگرمی بسته دو عددی

60337b3eec575 دمبل ایروبیک

. . .

3 دمبل ایروبیک روکش‌دار 0.5 کیلوگرمی – دو عددی

60337b3f486d3 دمبل ایروبیک

استفاده از دمبل در بسیاری از برنامههای ورزشی بدن‌سازی جایگاهی کلیدی‌ دارد. اکثر عضلات‌ بالاتنه‌ی بدن با استفاده از دمبل درگیر و تقویت می‌شوند. البته هرکسی که با دمبل تمرین کرده باشد، غلتیدن ناخواسته و آزار دهنده‌ی آن‌را هم تجربه کرده است؛ مثل زمان‌هایی‌ که دمبل از آن ‌سوی اتاق با سرعت غلت خورده و به پشت پای‌مان می‌خورد، از روی انگشتان پای‌مان رد می‌شود یا به دیوار برخورد کرده و به آن خسارت وارد می‌کند. یکی از راه حل‌ها این بوده که دمبل‌ها را شش ضلعی ‌بسازند. شکل شش ضلعی باعث می‌شود که دمبل را بدون نگرانی از غلطیدن، بعد از تمرین بر روی زمین گذاشته و به استراحت بپردازیم.
. . .

4 دمبل ایروبیک روکش دار 0.5 کیلوگرمی بسته دو عددی

60337b3f8fb2e دمبل ایروبیک

. . .

5 دمبل ایروبیک رکورد کد 1621 وزن 0.75 کیلوگرم بسته 2 عددی

60337b3fbfeaf دمبل ایروبیک

محصول ناموجود می باشد.
. . .

6 دمبل ایروبیک روکش دار 1 کیلوگرمی مدل 02-Pink بسته دو عددی

60337b41e13c4 دمبل ایروبیک

. . .

7 دمبل شش ضلعی 1 کیلوگرمی رکورد کد 2 بسته 2 عددی

60337b434230b دمبل ایروبیک

. . .

8 دمبل لاین مدل 1k وزن 1 کیلوگرم بسته 2 عددی

60337b43d3ce9 دمبل ایروبیک

. . .

9 دمبل مدل A.S وزن 1 کیلوگرمی بسته 2 عددی

60337b44f111e دمبل ایروبیک

این وزنه مناسب خانمها برای استفاده در باشگاه و منزل میباشد و برای تناسب اندام و ورزشهای ایروبیک و پیلاتس است.از جنس چدن خاکستری میباشد.دارای ساختار شش ضلعی است.روکش پی وی سی نرم دارد.
. . .

10 دمبل 1 کیلوگرمی مدل رکورد کد 2 بسته 2 عددی

60337b4548286 دمبل ایروبیک

این وزنه مناسب خانمها برای استفاده در باشگاه و منزل میباشد و برای تناسب اندام و ورزشهای ایروبیک و پیلاتس است.از جنس چدن خاکستری میباشد.دارای ساختار شش ضلعی است.روکش پی وی سی نرم دارد.
. . .

11 دمبل مدل رکورد 1 کیلوگرمی بسته 2 عددی

60337b46458b9 دمبل ایروبیک

. . .

12 دمبل رکورد مدل 215 وزن 1 کیلوگرمی بسته 2 عددی

60337b4776d25 دمبل ایروبیک

امروزه یکی از ورزش‌های پرطرفدار ورزش در خانه یا بدن‌سازی با دمبل است. دمبل را می‌توان در اغلب منازل دید. اکثر عضلات‌ بالاتنه‌ی بدن با استفاده از دمبل تقویت می‌شوند. البته هرکسی که با دمبل تمرین کرده باشد، غلتیدن ناخواسته و آزاردهنده‌ی آن‌ را هم تجربه کرده است. یکی از راه‌حل‌های این مشکل هندسی ساختن این دمبل ها است . «دمبل ایروبیک روکش‌دار 1کیلوگرمی – دوعددی» با شکل هندسی جدید خود باعث می‌شود که آن را بدون نگرانی از غلتیدن، بعد از تمرین روی زمین گذاشته و به استراحت بپردازید. وزن دمبل‌ها متفاوت است و انواع مختلفی دارند. این دمبل قابلیت اضافه‌کردن وزنه ندارد. دورتادور این دمبل، روکش پلاستیکی بسیار قوی کشیده شده است که از کثیفی، زنگ‌زدگی و آسیب‌رسیدن به محصول جلوگیری می‌کند. روکش این دمبل را به صورتی طراحی‌ کرده‌اند که به کف دست هیچ آسیبی نمی‌رساند و از آسیب‌رساندن و جاانداختن روی دست جلوگیری می‌کند.
. . .

13 دمبل رکورد مدل V-H وزن 1 کیلو گرمی بسته 2 عددی

60337b482078c دمبل ایروبیک

. . .

14 دمبل ایروبیک روکش‌ دار 1 کیلوگرمی بسته دو عددی

60337b48a8eb9 دمبل ایروبیک

دمبل ایروبیک روکش دار 1 کیلوگرمی بسته دو عددی وسیله ای مناسب برای انجام حرکات ورزشی بدنسازی و ایروبیک است. این دمبل ها که هرکدام یک کیلوگرم وزن دارند و به صورت دوتایی ارائه می شوند، مناسب برای انجام حرکات ورزشی برای خانم ها در منزل و باشگاه خواهند بود. انسان از ابتدا تا به امروز، به دنبال داشتن بدنی سالم و اندامی قوی بوده، به طوری که همیشه انسان هایی بوده اند که اندامی ماهیچه ای و ورزیده داشته اند. پرورش اندام نیز رشته ای است که به طور تخصصی به این امر کمک می کند. این ورزش نیز مانند دیگر ورزش ها نیاز به تجهیزاتی مناسب برای انجام حرکات ورزشی دارد که از جمله این تجهیزات می توان به دمبل اشاره کرد. این دمبل مخصوص انجام حرکات ورزشی برای خانم هاست. این محصول همچنین دارای ساختاری از جنس فلز بوده که روی آن با لاستیک نرم و مقاومی پوشیده شده تا دوام بیشتری داشته باشد. شکل شش ضلعی این دمبل نیز از سرخوردن آن روی زمین جلوگیری می کند و برای تمرین داخل باشگاه یا خانه وسیله ای کارآمد به شمار می رود. قطر میله ی وسط دمبل که باید از این محل در دست گرفته شود، 25 میلی متر که باعث می شود به خوبی برای افراد با دست کوچک هم مناسب باشد.
. . .

15 دمبل لاين کد L01 وزن 1 کیلوگرم بسته ۲ عددی

60337b48f2f83 دمبل ایروبیک

. . .

16 دمبل آذیموس مدل AZ091 وزن 0.5 کیلوگرم بسته 2 عددی

60337b495847d دمبل ایروبیک

. . .

17 دمبل روکش‌دار مگااسپرت مدل 1 کیلوگرمی بسته 2 عددی

60337b4a0c6f4 دمبل ایروبیک

دمبل های (( مگا اسپرت )) به گونه ای می باشد که دور تا دور این دمبل یک روکش لاستیکی با کیفیت و بسیار قوی کشیده شده که از کثیفی، زنگ زدگی و آسیب رسیدن به محصول جلوگیری می‌کند. روکش این دمبل یه صورتی طراحی شده که در اثر استفاده مداوم به کف دست هیچ آسیبی نمی‌رساند.آسیب رساندن و جا انداختن بر روی دست از معایب گروهی از این لوازم می باشد که در طراحی دمبل های (( مگا اسپرت )) نه تنها این نقص مرتفع گریده بلکه تلاش شده است از با کیفیت ترین مواد جهت روکش استفاده شود تا این محصول از دوام و کیفیت بالایی برای کاربران برخوردار باشد
. . .

18 دمبل ایروبیک روکش دار پویا کد 1627 وزن 1 کیلوگرمی بسته 2 عددی

60337b4b32c8d دمبل ایروبیک

. . .

19 دمبل رکورد مدل A وزن 1.5 کیلوگرمی بسته 2 عددی

60337b4c575ea دمبل ایروبیک

. . .

20 دمبل ایروبیک رو کش دار 1.5 کیلوگرمی بسته دو عددی

60337b4c97bef دمبل ایروبیک

. . .

21 دمبل ایروبیک روکش‌ دار 1.5 کیلوگرمی بسته دو عددی

60337b4cd1896 دمبل ایروبیک

دمبل ایروبیک روکش دار 1.5 کیلوگرمی بسته دو عددی با توجه به وزنی که دارد برای استفاده ی هر دو گروه بانوان و آقایان مناسب است. استفاده از دمبل در بسیاری از برنامه های ورزشی بدن سازی جایگاهی کلیدی دارد. اکثر عضلات بالاتنه ی بدن با استفاده از دمبل درگیر و تقویت می شوند و می توان با استفاده از این دمبل و یک برنامه مناسب به خوبی نسبت به تقویت این عضلات اقدام کرد. البته هرکسی که با دمبل تمرین کرده باشد، غلتیدن ناخواسته و آزاردهنده ی آن را هم تجربه کرده است؛ مثل زمان هایی که دمبل از آن سوی اتاق با سرعت غلت خورده و به پشت پایمان می خورد، از روی انگشتانمان رد می شود یا به دیوار برخورد کرده و به آن خسارت وارد می کند. یکی از راه حل ها این است که دمبل ها را شش ضلعی بسازند. شکل شش ضلعی این دمبل باعث می شود که دمبل را بدون نگرانی از غلتیدن، بعد از تمرین روی زمین گذاشته و به استراحت بپردازیم. استفاده از روکش پلاستیکی برای این محصول هم به دوام مناسب آن انجامیده و هم احتمال آسیب رساندن به زمین در صورت افتادن آن کاهش پیدا می کند.
. . .
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS ویدائوRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS آکادمی ایران اسکین کرRSS ایران کریر فیلیمو