تاریخ انتشار : شنبه 9 سپتامبر 2023 - 9:41
747 بازدید
کد خبر : 3058

خرید پر فروش ترین آرام بند ها

خرید پر فروش ترین آرام بند ها

آرام بند باز ماندن غیر عمدی درب ورودی جزو از عواملی می باشد که امنیت ساختمان و ساکنین آن را می تواند به خطر بیندازد. امکان رخ دادن این مشکل برای درب ورودی ساختمان مسکونی و تجاری به موجب رفت و آمد بیشتر، احتمال بیشتری دارد. افزون بر این صدای ناگهانی و بلند کوبیده شدن

آرام بند
باز ماندن غیر عمدی درب ورودی جزو از عواملی می باشد که امنیت ساختمان و ساکنین آن را می تواند به خطر بیندازد. امکان رخ دادن این مشکل برای درب ورودی ساختمان مسکونی و تجاری به موجب رفت و آمد بیشتر، احتمال بیشتری دارد.
افزون بر این صدای ناگهانی و بلند کوبیده شدن که در فضای ساختمان می‌پیچد ؛ بسیار آزاردهنده هست. آرام‌بند ، ابزاری است که موجب می‌شود تا درب ، حتما بسته بشود و سرعت بسته شدن آن را کنترل می‌ نماید.
محل نصب جک آرام‌بند عموما در قسمت بالای درب ورودی و در کنار لولا می باشد. با این حال آرام‌ بندهایی نیز وجود دارند که در بخش پایین درب و در کف نصب می‌شوند. این محصولات دارای ساختار متنوعی می باشند و بر حسب نوع درب و وزن آن ، قدرت آرام‌بند تغییر می‌ یابد.
خریداری انواع آرام‌ بند
به منظور خرید آرام ‌بند ضروری است تا به وزن درب توجه کرد. هر کدام از آرام‌بندها برای محدوده‌ی وزن مشخصی طراحی شده‌اند. نوع دیگری هم از آرام‌بندها موجود می باشند که به شکل مخفی نصب می‌شوند و به منظور درب‌های شیشه ‌ای و فضاهایی همچون سالن کنفرانس‌ مناسب است.
اجزای آرام‌بند
به منظور خرید جک آرام‌بند ، توصیه می شود تا مدلی را خریداری نمایید که بتوان اجزای آن را تعویض نمود. یک عدد آرام ‌بند از یک بازوی قابل تنظیم و بدنه‌ ی اصلی ساخته شده است.
سمت حرکت این وسیله ، تحت تنظیم می باشد و سرعت آن را می‌توان از طریق سوپاپ اطمینان تنظیم نمود در انتهای بازویی نیز یک شفت تنظیم چرخش موجود است که شعاع حرکت را تعیین می‌ نماید.
از برندهای معتبر این ابزار می‌توان به ان اچ ان (NHN)، ریوبی (RYOBI) و روستیک (Rustic) اشاره نمود.
امروز می خواهیم به بررسی پر فروش ترین آرام بند های موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

1 جک آرام بند ویلکا مدل vk063-80

6030d135d4b93 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

فنر آرام بند ویلکا محصول مکانیکی هیدرولیکی میباشد که محصول مناسب انواع درب چوبی اداری ، منازل و آپارتمان ها میباشد و قابلیت استفاده برای انواع درب های چپ بازشو ، راست باز شو ، بیرون باز شو و داخل باز شو را دارا میباشد . این محصول قابلیت نصب بر روی انواع درب های فلزی و چوبی را دارا میباشد و بروشور راهنمای نصب و همچنین نقشه نصب محصول به همراه محصول ارایه میگردد . محصول دارای 2 پیچ تنظیم سرعت بوده که پیچ اول سرعت بسته شدن درب را از زاویه گشایش تا 15 درجه به بسته شدن درب و پیچ دوم از 15 درجه نهایی تا بسته شدن درب را کنترل مینماید . قدرت اسمی این فنر مناسب برای درب های 60-85 کیلوگرم میباشد که این رنج از وزن کلیه درب های ورودی چوبی ، درب های آلومینیومی ، درب های فلزی نفر رو و درب های ضد حریق را شامل میگردد .
. . .

2 جک آرام بند ویلکا مدل vk062-60

6030d137ea74c خرید پر فروش ترین آرام بند ها

فنر آرام بند ویلکا محصول مکانیکی هیدرولیکی میباشد که محصول مناسب انواع درب چوبی اداری ، منازل و آپارتمان ها میباشد و قابلیت استفاده برای انواع درب های چپ بازشو ، راست باز شو ، بیرون باز شو و داخل باز شو را دارا میباشد . این محصول قابلیت نصب بر روی انواع درب های فلزی و چوبی را دارا میباشد و بروشور راهنمای نصب و همچنین نقشه نصب محصول به همراه محصول ارایه میگردد . محصول دارای 2 پیچ تنظیم سرعت بوده که پیچ اول سرعت بسته شدن درب را از زاویه گشایش تا 15 درجه به بسته شدن درب و پیچ دوم از 15 درجه نهایی تا بسته شدن درب را کنترل مینماید . قدرت اسمی این فنر مناسب برای درب های 45-65 کیلوگرم میباشد که این رنج از وزن کلیه درب های ورودی چوبی ، درب های آلومینیومی ، درب های فلزی نفر رو و درب های ضد حریق را شامل میگردد .
. . .

3 ریل کشو مدل NQ 30 سایز 30 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d1388b693 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

محصول ناموجود می باشد.
. . .

4 ریل ساچمه ای امیت مدل PL3-5 سایز 35 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d139d3581 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

5 ریل ساچمه ای آرامکس مدل AR40 سایز 40 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d13aa3bb4 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

6 لولا آرام بند پیسو مدل RH-S-2 بسته 6 عددی

6030d13ae6639 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

اگر ترجیح می دهید که کابینت آشپزخانه تان کمترین صدا را داشته باشند با نصب لولا گازور آرام بندپیسو بر روی آنها می توانید به خواسته ی خود برسید. به دلیل تعبیه یک پمپ درون لولا گازور از بسته شدن ناگهانی درب کابینت و ایجاد صدا جلوگیری می شود. همین امر باعث شده که نام آرام بند را برروی آنها بگذارند. این لولای پیسو دارای طول 110 میلی متر بوده از دو بخش تشکیل شده است. یک پایه که بر روی بدنه ی کابینت یا کمد نصب می شود. قسمت دوم نیز در میانه ی خود حفره ای دایره ای شکل و با قطر 35 میلی متر دارد (این حفره را به وسیله ی مته گازور 35 میلی متری می توان ایجاد کرد) که بر روی درب قرار می گیرد. نوع ورق به کاررفته در این لولا دارای ضخامت مناسب بوده که باعث دوام و کارایی آن برای مدت زمان طولانی تری خواهد شد. نصب این لولا بر روی بدنه و درب کابینت یا کمد به وسیله ی چند پیچ ام دی اف 1.5 سانتی متری انجام می شود.از ویژگی های لولا آرام بند می توان به سهولت رگلاژ آن اشاره کرد به طوری که با پیچ شیاردار موجود بر روی لولا تنظیم درب کابینت به راحتی امکان پذیر بوده و فاصله ی میان دو پیچ 50 میلی متر است. همچنین برای رگلاژ لولا برروی بدنه کابینت می توان از پیچ کشویی تعبیه شده بر روی آن استفاده کرد که دارای فاصله ی 33 میلی متری هستند. علاوه بر موارد عنوان شده کیفیت بالا و قیمت مناسب این لولا گازور را می توان از مزیای مهم آن برشمرد. پیسو ارایه دهنده انواع یراق آلات درجه 1 میباشد.
. . .

7 ریل ساچمه ای امیت مدل PL2-5 سایز 25 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d13ba601c خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

8 ریل ساچمه ای امیت مدل SL4 سایز 40 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d13c2e843 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

9 ریل ساچمه ای مدلAKE سایز35 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d13c8e622 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

10 آرام بند در روستیک مدل 702 سایز 60

6030d13d97e84 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

فنر آرام بند روستیک محصول مکانیکی هیدرولیکی میباشد که محصول مناسب انواع درب چوبی اداری ، منازل و آپارتمان ها میباشد و قابلیت استفاده برای انواع درب های چپ بازشو ، راست باز شو ، بیرون باز شو و داخل باز شو را دارا میباشد . این محصول قابلیت نصب بر روی انواع درب های فلزی و چوبی را دارا میباشد و بروشور راهنمای نصب و همچنین نقشه نصب محصول به همراه محصول ارایه میگردد . محصول دارای 2 پیچ تنظیم سرعت بوده که پیچ اول سرعت بسته شدن درب را از زاویه گشایش تا 15 درجه به بسته شدن درب و پیچ دوم از 15 درجه نهایی تا بسته شدن درب را کنترل مینماید . این محصول مجهز به سیستم قدرت آخر ( لگد سوم ) میباشد که در صورت وجود قفل برقی بر روی درب امکان بسته شدن کامل درب را مهیا میسازد . قدرت اسمی این فنر مناسب برای درب های 45-65 کیلوگرم میباشد که این رنج از وزن کلیه درب های ورودی چوبی ، درب های آلومینیومی ، درب های فلزی نفر رو و درب های ضد حریق را شامل میگردد . این فنر دارای تاییدیه استاندارد UL امریکا بوده که این استاندارد مورد تایید اداره آتش نشانی ایران نیز بوده و استفاده از این فنر را بر روی درب های حرق و پله فرار بلا مانع مینماید . این محصوا دارای استاندارد UL میباضشد
. . .

11 ریل ساچمه ای امیت مدل DL-5 سایز 50 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d13de17fb خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

12 ریل کشو مدل DS-4201 سایز 45 سانتی متر بسته دو عددی

6030d13edb248 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

13 ریل ساچمه ای امیت مدل PL3-0 سایز 30 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d13f5b7c8 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

14 جک آرام بند تندیس مدل TT-2020

6030d13fe5367 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

15 ریل ساچمه ای مدل AKE-45 سایز 45 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d1405409c خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

16 جک آرام بند ان اچ ان مدل 350

6030d14248bd2 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

جک های آرام بند NHN ژاپن یکی از مهمترین بازیگران عرصه ی انواع یراق آلات درب های ساختمانی طی ۳ دهه ی گذشته در ایران بوده است. آرام بندهایی که از همان ابتدای حضورشان در ایران (که بیش از ۳۰ سال از آن می گذرد)، توجه مصرف کنندگان را به خود جلب نموده است. کیفیت بالای ساخت به عنوان یکی از سیاست های اصلی شرکت ژاپنی برای تولید آرام بندها بوده است که نتیجه ی آن عمر بلند مدت محصول می باشد. یکی از برترین دستگاه های این شرکت ژاپنی مدل 350 NHN است. این محصول با کیفیت، بسیاری از آزمایشات مختلف را پشت سر گذاشته من جمله: گذراندن تست عملکرد صحیح آرام بند به شماره ی EN1154 و یا گذاراندن 500/000 بار عملکرد بدون نقص دستگاه و آزمایشات گوناگون دیگر که در نتیجه ی آن توانسته استاندارد بین المللی CE اروپا را از آن خود کند. همچنین با قابلیت نصب در 2 پوزیشن مختلف امکان استفاده برای درب هایی با وزن های سبک 20 کیلویی و سنگین تر تا 80 کیلویی را فراهم می سازد.
. . .

17 مگنت کابینت آرت کد 500321

6030d142a178b خرید پر فروش ترین آرام بند ها

امروز کابینت ها کشوها و حتی کمدهای بدون دستگیره، بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است و به نظر می‌رسد این روش طراحی، راه حل بهتری جهت تامین زیبایی نقشه های مختلف طراحی برای دکوراسیون ، همچون آشپزخانه های جزیره ای شکل است. یکی از متداول ترین روش ها برای ساخت کابینت های بدون دستگیره، تجهیز انواع درب کابینت و کشو به مگنت آهن ربایی کابینت است.که روشی کم هزینه و کم دردسر نیز محسوب می‌گردد. پس از نصب بدنه مگنت به دیواره داخلی کابینت در نزدیکی درب با استفاده از پیچ های ام دی اف، می‌توان گفت کابینت شما برای استفاده مهیا است. برای باز کردن درب آن می‌توانید درب را با انگشت به سمت داخل فشار داده و سپس رها کنید. این عمل موجب می‌گردد تا زبانه مگنت عمل کرده و ما بین درب کابینت و بدنه آن فاصله بیندازد. حال تنها کافی است با استفاده از فاصله ایجاد شده درب را باز نموده و برای بستن مجدد آن نیز درب را به روی مگنت فشار دهید.
. . .

18 ریل کشو مدل NQ 50 سایز 50 سانتی متر بسته 4 عددی

6030d145f18b0 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

. . .

19 ریل ساچمه ای کد 01 سایز 50 سانتی متر بسته 2 عددی

6030d146b9d53 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

محصول فوق یکی از کالاهای بسیار کاربردی در ساخت کشو، کمد و کابینت است. این محصول با نام ریل ساچمه‌ای شناخته می‌شود و جایگزین مناسبی برای نسل قبلی ریل‌های کشو است. این محصول عملکردی روان داشته و کاربر می‌‍تواند به راحتی کشو مورد نظر را حرکت دهد. مقاومت این ریل بسیار بالا بوده و ساختاری فلزی و مقاوم دارد. حداکثر وزنی که این ریل می‌تواند تحمل کند 20 کیلوگرم بوده، در نتیجه می‌توانید با خیالی آسوده از آن برای مواردی که ممکن است وزن کشو زیاد باشد استفاده کنید. این محصول طولی 50 سانتی‌متری دارد و به صورت یک جفت عرضه می‌شود.
. . .

20 آرام بند در روستیک مدل 702 سایز 50

6030d14816aa4 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

فنر آرام بند روستیک محصول مکانیکی هیدرولیکی میباشد که محصول مناسب انواع درب چوبی اداری ، منازل و آپارتمان ها میباشد و قابلیت استفاده برای انواع درب های چپ بازشو ، راست باز شو ، بیرون باز شو و داخل باز شو را دارا میباشد . این محصول قابلیت نصب بر روی انواع درب های فلزی و چوبی را دارا میباشد و بروشور راهنمای نصب و همچنین نقشه نصب محصول به همراه محصول ارایه میگردد . محصول دارای 2 پیچ تنظیم سرعت بوده که پیچ اول سرعت بسته شدن درب را از زاویه گشایش تا 15 درجه به بسته شدن درب و پیچ دوم از 15 درجه نهایی تا بسته شدن درب را کنترل مینماید . این محصول مجهز به سیستم قدرت آخر ( لگد سوم ) میباشد که در صورت وجود قفل برقی بر روی درب امکان بسته شدن کامل درب را مهیا میسازد . قدرت اسمی این فنر مناسب برای درب های 45-65 کیلوگرم میباشد که این رنج از وزن کلیه درب های ورودی چوبی ، درب های آلومینیومی ، درب های فلزی نفر رو و درب های ضد حریق را شامل میگردد . این فنر دارای تاییدیه استاندارد UL امریکا بوده که این استاندارد مورد تایید اداره آتش نشانی ایران نیز بوده و استفاده از این فنر را بر روی درب های حرق و پله فرار بلا مانع مینماید . این محصوا دارای استاندارد UL میباضشد
. . .

21 جک آرام بند ان اچ ان مدل 351

6030d14869cd4 خرید پر فروش ترین آرام بند ها

جک های آرام بند NHN ژاپن یکی از مهمترین بازیگران عرصه ی انواع یراق آلات درب های ساختمانی طی ۳ دهه ی گذشته در ایران بوده است. آرام بندهایی که از همان ابتدای حضورشان در ایران (که بیش از ۳۰ سال از آن می گذرد)، توجه مصرف کنندگان را به خود جلب نموده است. کیفیت بالای ساخت به عنوان یکی از سیاست های اصلی شرکت ژاپنی برای تولید آرام بندها بوده است که نتیجه ی آن عمر بلند مدت محصول می باشد. کوچکترین دستگاه آرام بند این شرکت ژاپنی مدل 351 NHN است. همانگونه که بیان شد کوچک بودن ابعاد این جک آرام بند مزیت بسیار بزرگی برای آن محسوب می شود، چرا که برای مکان هایی که فضای کافی برای جک آرام بند ندارند می تواند استفاده شود. همچنین با قابلیت نصب در 2 پوزیشن مختلف امکان استفاده برای درب هایی با وزن های سبک 20 کیلویی و سنگین تر تا 40 کیلویی را فراهم می سازد.
. . .
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS ویدائوRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS آکادمی ایران اسکین کرRSS ایران کریر فیلیمو