تاریخ انتشار : شنبه 2 سپتامبر 2023 - 21:41
1130 بازدید
کد خبر : 3034

خرید سنتور

خرید سنتور

موسیقی سنتی ایرانی ، دارای محبوبیت بسیار زیادی در سراسر جهان می باشد. موسیقی سنتی ایرانی در حقیقت هویت و اصالت ایران می باشد که گوش کردن به آن بسیار روح ‌نواز و گوش‌ نواز است. بی شک بدون آموزش و بهره گیری از ابزارهای مربوط به آن ، نمی‌توان به نوازنده و یا موسیقی‌دان

موسیقی سنتی ایرانی ، دارای محبوبیت بسیار زیادی در سراسر جهان می باشد. موسیقی سنتی ایرانی در حقیقت هویت و اصالت ایران می باشد که گوش کردن به آن بسیار روح ‌نواز و گوش‌ نواز است.
بی شک بدون آموزش و بهره گیری از ابزارهای مربوط به آن ، نمی‌توان به نوازنده و یا موسیقی‌دان حرفه‌ای تبدیل شد. موسیقی اصیل ایرانی با برخی از سازهای بسیار ارزشمندی همچون تار، سه ‌تار، سنتور، دف و … گره خورده است که نواختن آنان ، کار آسانی نمی باشد.
انواع سنتور
سنتورجزو معروف‌ترین سازهای زهی موسیقی ایرانی می باشد که در همه افراد از کوچک تا جوان و بزرگسال ، دارای محبوب می باشد. نواختن سنتور به دو چیز اصلی احتیاج دارد : یک تکرار و تمرین و دومی هم یک سنتور باکیفیت و خوش ساخت. متداول ترین مدل این نوع ساز ، دارای هفتاد و دو سیم می باشد که در چهار دسته ‌ی هجده ‌تایی به دسته‌ها وصل شده‌اند.
جنس بدنه‌ ی آنان از چوب گردو و یا افرا می باشد ؛ لذا مقاوم می باشد و درگذر زمان دچار افت کیفیت نمی‌شود. جنس خرک آن نیزعموما از جنس چوب‌های مرغوبی همچون گردو می باشد. اصلی ترین موضوع در تهیه و بهره گیری از سازهای ایرانی علی الخصوص سنتور مراقبت از آن‌ می باشد. توصیه می شود تا موقع خریداری ، کیفی متناسب با آن تهیه شود تا در هنگام برخورد با دیگر لوازم ، چوب و یا سیم‌های آن ، دچار آسیب نشود. تعدادی از سازندگان به همراه ساز، کیف مربوط به آن را نیز به خریداران می‌ دهند و بدین ترتیب دیگر نیازی به خریداری جداگانه ‌ی آن نیست.
امروز می خواهیم به بررسی جدید ترین سنتور های موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

1 سنتور عنایتی مدل پنج مهر کنسرتی

602a2d0de8a11 خرید سنتور

15000000 خرید
این سنتور فاخر و ارزشمند از ساخته های استاد فرهاد عنایتی میباشد.به گفته استاد عنایتی ساختن این ساز تقریبا دو ماه زمان برده است. در صفحه رو و زیر ساز از چوب آزاد کهنه که به غیر کهنه بودن ۸ سال داخل کارگاه بوده استفاده شده است.این صفحات از چهار طرف توسط استاد عنایتی به شیوه ای خاص تراش خورده و پل گذاری ساز به صورتی انجام گرفته که باعث شده نوازنده حتی بتواند با مضراب بدون نمد نیز با ساز بنوازد به طوری که صدای سنتور به هیچ وجه تیز به گوش نرسد.گوشی های این ساز از جنس استیل میباشد که در طولانی مدت زنگ نمی زند .جنس میله روی شیطانک از جنس استیل میباشد که سبب میشود سیمهای ساز به راحتی و طی استفاده پاره نشوند.کلاف ساز از چوب گردوی درجه یک میباشد.خرک ها با فرم و شکل استاندارد از چوب گردو ساخته شده اند.ساچمه روی خرکها و نیز ساچمه های سیم گیر از بهترین جنس موجود در بازار میباشند که در کیفیت صدای ساز موثر هستند.سیمهای قرمز ساز آلمانی با برند بدرا و سیمهای سفید کره ای میباشد.سنتور عنایتی مدل پنج مهر کنسرتی برای نواختن نوازندگان حرفه ای و اساتید در کنسرتها و نیز برای نوازندگان مبتدی که از ابتدا علاقه دارند گوششان با صدای صحیح و شفاف سنتور آشنا شود توصیه میگردد.
. . .

2 سنتور عنایتی مدل سوپرانو

602a2d0e51600 خرید سنتور

محصول ناموجود می باشد.
سنتور مدل سوپرانو از ساخته های استاد فرهاد عنایتی میباشد.چوب ساز کاملا خشک و سبک میباشد.طراحی و برش گل سنتور بسیار با دقت و ظریف صورت گرفته است که همین امر سبب زیبایی بصری ساز شده است.ساز داری ۸ خرک میباشد که زیر هر خرک یک عدد به جای خواندن نت مشخص گردیده است .همراه ساز دفترچه راهنمای خودآموز نت عددی که شامل ۳۰ ترانه مردمی و معروف میباشد ارسال میشود . این دفترچه نوشته استاد فرهاد عنایتی میباشد و به زبانی بسیار ساده نوشته شده است.همچنین همراه ساز یک جفت مضراب چوب گردو برای نواختن ساز ارسال خواهد شد.این ساز برای افراد مبتدی و علاقمند توصیه میگردد.همچنین برای هدیه دادن نیز بهترین گزینه میباشد .
. . .

3 سنتور فرد مدل شهناز

602a2d0eb27d4 خرید سنتور

محصول ناموجود می باشد.
سنتور(4مهر) فرد مدل شهناز بدون شک از مطلوبترین و مقبولترین سنتورهای درجه 1 و حرفه ای میباشد .و تایید این ادعا کیفیت درزیبایی، صدای منحصر به فرد و رضایت نوازندگانی که از آن استفاده کرده اند میباشد.این ساز با دستان هنر مند استاد فرد با استفاده از متریال ویژه ساخته شده است.چوب گردوی کهنه ،
آبکاری درجه 1 و دقت و ظرافت درظاهر آن بسیار جلب توجه میکند.سیمهای استفاده شده آلمانی و نوع ساختار خرک آن و رعایت سایر استاندارد های لازم برای ساخت یک سنتور حرفه ای از این ساز تحسین برانگیز است.
. . .

4 سنتور فرد مدل شهرزاد 001

602a2d0f4e431 خرید سنتور

محصول ناموجود می باشد.
سنتور(4 مهر) فرد مدل شهرزاد 001 جزو سنتورهای ویژه و حرفه ای میباشد صدای ساز و ظاهرآن موید همین مطلب میباشد. استفاده از چوب گردوی کهنه و سیم های مرغوب آلمانی و ساختار مهندسی شده و استادانه آن بدون هیچ توضیحی نوازنده و شنونده را به وجد می آورد.کیس ، آچار کوک و مضراب به همراه ساز ارسال میگردد.
. . .

5 سنتور ایرانی مدل ویژه

602a2d10232a2 خرید سنتور

1800000 خرید
سنتور یکی از سازهای سنتی و قدیمی ایرانی است که در کشورهای دیگر هم با نام های دیگری وجود دارد و به دلیل صدای دل نشینش از پر طرفدارترین سازهاست.سنتور مدل ایرانی ساخته شده از چوب گردو که باعث صدای خوب و استحکام ساز می باشد
سنتور مدل ایرانی یکی از سنتورهای باکیفیت و خوش‌ساخت است که از طنین صدایی مطلوب و کیفتی ایدئال بهره می‌برد و هم برای شروع یادگیری و هم برای نوازنده‌های نسبتا مجرب انتخابی قابل‌تامل خواهد بود. در طراحی این سنتور از چوب گردو مرغوب استفاده شده که نشان از جذابیت و ارزش خرید ساز دارد. این ساز از سیم‌هایی با آلیاژ کروم کره‌ای برای سیم سفید و سیم‌هایی با آلیاژ مس از بردن Bedra آلمان به عنوان سیم زرد بهره می‌برد. همراه این سنتور، یک آچار کوک، مضراب نمددار چوب گردو و از همه مهم‌تر یک هاردکیس با ضربه‌گیر فوم-یونولیت نیز عرضه می‌شود. ساز با کوک شور (سل) به خریدار تحویل داده می‌شود.
. . .

6 سنتور مدل مارال

602a2d1182bbd خرید سنتور

این ساز ساخته استاد عنایتی میباشد.ساز از چوب نفیس،کاملا خشک و سبک ساخته شده است.ساز دارای ۸ خرک میباشد که زیر هر خرک یک شماره به جای نت موسیقی جایگزین شده و در دفترچه راهنمای ساز حدود ۳۰ آهنگ به صورت نت عددی نوشته شده است که فرد مبتدی میتواند آنها را بنوازد.طرح و برش گل روی ساز بسیار دقیق و ظریف انجام شده است.همراه ساز دفترچه راهنمای خودآموز و یک جفت مضراب چوب گردو نیز ارسال میشود.این ساز به علت کیفیت و قیمت مناسب آن به افراد مبتدی توصیه میشود.
. . .

7 سنتور مدل ژینوس

602a2d11cd25f خرید سنتور

محصول ناموجود می باشد.
این ساز ساخته استاد فرهاد عنایتی میباشد که از چوب کاملا خشک و سبک برای ساخت ساز استفاده شده است.این ساز دارای ۸ خرک (یک اکتاو میباشد).طراحی و برش گل روی صفحه ساز بسیار دقیق و با ظرافت انجام گردیده است.این ساز برای یادگیری افراد مبتدی توصیه میگردد.ساز همراه دفترچه راهنما و یک جفت مضراب چوب گردو ارسال میشود.در دفترچه راهنما نتها تبدیل به شماره گردیده و زیر خرکهای سنتور نیز شماره مربوطه مشخص میباشد.حدود ۳۰ آهنگ معروف در دفترچه توسط استادفرهاد عنایتی تنظیم گردیده است.همچنین این ساز برای هدیه دادن بسیار مناسب میباشد.
. . .

8 سنتور ایرانی مدل یک مهر

602a2d122cc64 خرید سنتور

1750000 خرید
سنتور یکی از سازهای سنتی و قدیمی ایرانی است که در کشورهای دیگر هم با نام های دیگری وجود دارد و به دلیل صدای دل نشینش از پر طرفدارترین سازهاست.سنتور مدل ایرانی ساخته شده از چوب گردو که باعث صدای خوب و استحکام ساز می باشد
سنتور مدل ایرانی یکی از سنتورهای باکیفیت و خوش‌ساخت است که از طنین صدایی مطلوب و کیفتی ایدئال بهره می‌برد و هم برای شروع یادگیری و هم برای نوازنده‌های نسبتا مجرب انتخابی قابل‌تامل خواهد بود. در طراحی این سنتور از چوب گردو مرغوب استفاده شده که نشان از جذابیت و ارزش خرید ساز دارد. این ساز از سیم‌هایی با آلیاژ کروم کره‌ای برای سیم سفید و سیم‌هایی با آلیاژ مس از بردن Bedra آلمان به عنوان سیم زرد بهره می‌برد. همراه این سنتور، یک آچار کوک، مضراب نمددار چوب گردو و از همه مهم‌تر یک هاردکیس با ضربه‌گیر فوم-یونولیت نیز عرضه می‌شود. ساز با کوک شور (سل) به خریدار تحویل داده می‌شود.
. . .

9 سنتور ایران ساز مدل رخساره

602a2d12c1417 خرید سنتور

11550000 خرید
سنتور ایران ساز مدل رخساره شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز رخساره است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز کهنه و کمیاب و ارزشمند از درخت آزاد(صفحه رویی-صفحه زیرین-کلاف) بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخته شده است. چوب درخت های جنگلی جزو چوب های برش ممنوعه بوده و این چوب ها سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده اند تا امروز آماده ساخت شده است. از دیدگاه بیشتر اساتید پیشکسوت سازنده سنتور بهترین چوب، چوب آزاد برای ساخت ساز سنتور می باشد و بهترین چوب ، چوب درختی است که در منطقه سردسیر و بادخیز شمال باشد و تنه درخت ذره ذره رشد کرده و تراکم بالایی داشته باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است. ساز ایران ساز مدل رخساره، سازی حرفه‌ای وکنسرتی وشناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

10 سنتور ایران ساز مدل روناک

602a2d1492ecf خرید سنتور

11220000 خرید
سنتور ایران ساز مدل روناک شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز روناک است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز افرای کهنه و کمیاب و ارزشمند بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخت شده است. این چوب سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده و تا امروز آماده ساخت شده است. چوب سنتور ایران ساز مدل روناک به اصطلاح شیره کشی شده است که کاری بسیار پر زحمت و طاقت فرسا بوده و در شرایطی خاص به مدت طولانی نگهداری شده تا به مرحله ساخت رسیده است. خاصیت شیره کشی چوب در صدای ساز بسیار مؤثر است به گونه ای که صدای ساز پر حجم و شفاف تر می شود و فقط در سازهای گران قیمت و نفیس این کار اجرایی می باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تماماً از چوب درخت افرا (کلاف، صفحه رویی و صفحه زیرین و خرک ها) می باشد و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است.ساز ایران ساز مدل روناک، سازی حرفه‌ای و کنسرتی و شناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

11 سنتور ایران ساز مدل یلدا

602a2d153b050 خرید سنتور

13820000 خرید
سنتور ایران ساز مدل یلدا شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز یلدا است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز کهنه و کمیاب و ارزشمند از درخت آزاد بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخته شده است. چوب درخت های جنگلی جزو چوب های برش ممنوعه بوده و این چوب ها سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده اند تا امروز آماده ساخت شده است. از دیدگاه بیشتر اساتید پیشکسوت سازنده سنتور بهترین چوب، چوب آزاد برای ساخت ساز سنتور می باشد و بهترین چوب ، چوب درختی است که در منطقه سردسیر و بادخیز شمال باشد و تنه درخت ذره ذره رشد کرده و تراکم بالایی داشته باشد. چوب سنتور ایران ساز مدل یلدا به اصطلاح شیره کشی شده است که کاری بسیار پر زحمت و طاقت فرسا بوده و چوب در آب اکسیژنه و شرایطی خاص به مدت طولانی نگهداری شده تا به مرحله ساخت رسیده است. خاصیت شیره کشی چوب در صدای ساز بسیار مؤثر است به گونه ای که صدای ساز پر حجم و شفاف تر می شود و فقط در سازهای گران قیمت و نفیس این کار اجرایی می باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تماماً از چوب درخت آزاد ( کلاف، صفحه رویی و صفحه زیرین و خرک ها ) می باشد و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است. ساز ایران ساز مدل یلدا، سازی حرفه‌ای وکنسرتی وشناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

12 سنتور ایران ساز مدل روژان

602a2d17dc4ef خرید سنتور

10550000 خرید
سنتور ایران ساز مدل روژان شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز روژان است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز کهنه و کمیاب و ارزشمند از درخت آزاد (صفحه رویی-صفحه زیرین-کلاف) بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخته شده است. چوب درخت های جنگلی جزو چوب های برش ممنوعه بوده و این چوب ها سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده اند تا امروز آماده ساخت شده است. از دیدگاه بیشتر اساتید پیشکسوت سازنده سنتور بهترین چوب، چوب آزاد برای ساخت ساز سنتور می باشد و بهترین چوب، چوب درختی است که در منطقه سردسیر و بادخیز شمال باشد و تنه درخت ذره ذره رشد کرده و تراکم بالایی داشته باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است. ساز ایران ساز مدل روژان، سازی حرفه‌ای وکنسرتی وشناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.

. . .

13 سنتور ایران ساز مدل نازگل

602a2d1b062ad خرید سنتور

محصول ناموجود می باشد.
سنتور ایران ساز مدل نازگل شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز نازگل است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده و داخل صفحه رویی و صفحه زیرین تراش ویژه‌ای دارد و در کیفیت صدای ساز بسیار مؤثر است. این ساز نفیس تماماً از چوب گردو (صفحه رویی-صفحه زیرین- کلاف) است و چوب به کار برده در این ساز کاملاً خشک و به اصطلاح کهنه است که به مرور زمان صفحه استوار می‌ماند و ساز به هیچ وجه دچار ایراد نمی‌شود. جنس سیم‌های ساز بدرای آلمان است و با دقت فراوان ساز سیم کشی و ریگلاژ شده است. جنس خرک‌ها چوب گردوی محکم با خراطی عالی است و ساچمه روی خرک درجه یک است و در انتقال صدای سیم‌ها به جعبه رزونانس ساز به بهترین شکل عمل می‌کند. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند. به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است. در مورد صدای این ساز فاخر باید گفت که جنس صدای ساز بسیار شفاف و صداها از هم تفکیک شده است و به اصطلاح صدای ساز پیانویی است و با نواختن با این ساز بی نظیر لذتی فوق العاده را تجربه خواهید کرد.ساز ایران ساز مدل نازگل ، سازی حرفه‌ای و کنسرتی و شناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

14 سنتور ایران ساز مدل ماهرخ

602a2d1e6ba74 خرید سنتور

11650000 خرید
سنتور ایران ساز مدل ماهرخ شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز ماهرخ است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز کهنه و کمیاب و ارزشمند از درخت آزاد(صفحه رویی-صفحه زیرین-کلاف) بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخته شده است. چوب درخت های جنگلی جزو چوب های برش ممنوعه بوده و این چوب ها سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده اند تا امروز آماده ساخت شده است. از دیدگاه بیشتر اساتید پیشکسوت سازنده سنتور بهترین چوب، چوب آزاد برای ساخت ساز سنتور می باشد و بهترین چوب، چوب درختی است که در منطقه سردسیر و بادخیز شمال باشد و تنه درخت ذره ذره رشد کرده و تراکم بالایی داشته باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است. ساز ایران ساز مدل ماهرخ، سازی حرفه‌ای وکنسرتی وشناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

15 سنتور ایران ساز مدل گیلدا

602a2d2272097 خرید سنتور

11500000 خرید
سنتور ایران ساز مدل گیلدا شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز گیلدا است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز افرای کهنه و کمیاب و ارزشمند بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخت شده است. این چوب سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده و تا امروز آماده ساخت شده است. چوب سنتور ایران ساز مدل گیلدا به اصطلاح شیره کشی شده است که کاری بسیار پر زحمت و طاقت فرسا بوده و در شرایطی خاص به مدت طولانی نگهداری شده تا به مرحله ساخت رسیده است. خاصیت شیره کشی چوب در صدای ساز بسیار مؤثر است به گونه ای که صدای ساز پر حجم و شفاف تر می شود و فقط در سازهای گران قیمت و نفیس این کار اجرایی می باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تماماً از چوب درخت افرا (کلاف، صفحه رویی و صفحه زیرین و خرک ها) می باشد و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است.ساز ایران ساز مدل گیلدا، سازی حرفه‌ای و کنسرتی و شناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

16 سنتور ایران ساز مدل باران

602a2d23ba93b خرید سنتور

11550000 خرید
سنتور ایران ساز مدل باران شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز باران است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز کهنه و کمیاب و ارزشمند از درخت آزاد(صفحه رویی-صفحه زیرین-کلاف) بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخته شده است. چوب درخت های جنگلی جزو چوب های برش ممنوعه بوده و این چوب ها سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده اند تا امروز آماده ساخت شده است. از دیدگاه بیشتر اساتید پیشکسوت سازنده سنتور بهترین چوب، چوب آزاد برای ساخت ساز سنتور می باشد و بهترین چوب ، چوب درختی است که در منطقه سردسیر و بادخیز شمال باشد و تنه درخت ذره ذره رشد کرده و تراکم بالایی داشته باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است. ساز ایران ساز مدل باران، سازی حرفه‌ای وکنسرتی وشناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

17 سنتور ایران ساز مدل آوا

602a2d2896aa9 خرید سنتور

14000000 خرید
سنتور ایران ساز مدل آوا شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز آوا است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز کهنه و کمیاب و ارزشمند از درخت آزاد بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخته شده است. چوب درخت های جنگلی جزو چوب های برش ممنوعه بوده و این چوب ها سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده اند تا امروز آماده ساخت شده است. از دیدگاه بیشتر اساتید پیشکسوت سازنده سنتور بهترین چوب، چوب آزاد برای ساخت ساز سنتور می باشد و بهترین چوب ، چوب درختی است که در منطقه سردسیر و بادخیز شمال باشد و تنه درخت ذره ذره رشد کرده و تراکم بالایی داشته باشد. چوب سنتور ایران ساز مدل آوا به اصطلاح شیره کشی شده است که کاری بسیار پر زحمت و طاقت فرسا بوده و چوب در آب اکسیژنه و شرایطی خاص به مدت طولانی نگهداری شده تا به مرحله ساخت رسیده است. خاصیت شیره کشی چوب در صدای ساز بسیار مؤثر است به گونه ای که صدای ساز پر حجم و شفاف تر می شود و فقط در سازهای گران قیمت و نفیس این کار اجرایی می باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تماماً از چوب درخت آزاد ( کلاف، صفحه رویی و صفحه زیرین و خرک ها ) می باشد و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است.ساز ایران ساز مدل آوا، سازی حرفه‌ای وکنسرتی وشناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

18 سنتور ایران ساز مدل آریامهر

602a2d2e9dcec خرید سنتور

10650000 خرید
سنتور ایران ساز مدل آریامهر شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز آریامهر است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز افرای کهنه و کمیاب و ارزشمند بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخت شده است. این چوب سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده و تا امروز آماده ساخت شده است. چوب سنتور ایران ساز مدل آریامهر به اصطلاح شیره کشی شده است که کاری بسیار پر زحمت و طاقت فرسا بوده و در شرایطی خاص به مدت طولانی نگهداری شده تا به مرحله ساخت رسیده است. خاصیت شیره کشی چوب در صدای ساز بسیار مؤثر است به گونه ای که صدای ساز پر حجم و شفاف تر می شود و فقط در سازهای گران قیمت و نفیس این کار اجرایی می باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تماماً از چوب درخت افرا (کلاف، صفحه رویی و صفحه زیرین و خرک ها) می باشد و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است.ساز ایران ساز مدل آریامهر، سازی حرفه‌ای و کنسرتی و شناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

19 سنتور ایران ساز مدل آریا

602a2d34321e2 خرید سنتور

10150000 خرید
سنتور ایران ساز مدل آریا شناسنامه دار سازی فاخر با صدایی رؤیایی و بی نظیر است. نام مستعار این ساز آریا است و در ادامه به بررسی این ساز فوق العاده خواهیم پرداخت. چوب این ساز افرای کهنه و کمیاب و ارزشمند بوده که در شرایط و منطقه ای خاص رشد کرده و آماده ساخت شده است. این چوب سالیان دراز در انبار (در مکانی خنک و کاملاً تاریک) نگهداری شده و تا امروز آماده ساخت شده است. چوب سنتور ایران ساز مدل آریا به اصطلاح شیره کشی شده است که کاری بسیار پر زحمت و طاقت فرسا بوده و در شرایطی خاص به مدت طولانی نگهداری شده تا به مرحله ساخت رسیده است. خاصیت شیره کشی چوب در صدای ساز بسیار مؤثر است به گونه ای که صدای ساز پر حجم و شفاف تر می شود و فقط در سازهای گران قیمت و نفیس این کار اجرایی می باشد. در مورد ساختمان و الگوی جعبه رزونانس ساز باید گفت که بهترین الگو با سیستم پل گذاری حرفه‌ای و کاملاً علمی در این ساز استفاده شده است و تماماً از چوب درخت افرا (کلاف، صفحه رویی و صفحه زیرین و خرک ها) می باشد و تراش ویژه ای بروی صفحه رویی و زیرین داده شده است که در صدادهی بهتر ساز بسیار مؤثر است. سیم های این ساز نفیس، ساخت بدرای آلمان است و بهترین سیم موجود در بازار ایران برای ساز سنتور می باشد. گوشی‌های ساز از جنس استیل است و ابداع جالبی که در این ساز صورت گرفته این است که گوشی های سیم های زرد با روکش زرد و گوشی های سیم های سفید به رنگ سفید است که علاوه بر زیبایی در امر کوک کردن بسیار ما را کمک میکند.به این صورت که در هنگام کوک کردن چشم ها به راحتی سیم های زرد و سفید را از هم تشخیص میدهد و بلغوی داخل کلاف کاملاً حساب شده و دقیق است به شکلی که گوشی‌ها نرم در جایگاه خود می‌چرخند و کوک کردن ساز را بسیار راحت می‌کنند و در ماندگاری کوک ساز بسیار مؤثر است. ساز ایران ساز مدل آریا، سازی حرفه‌ای و کنسرتی و شناسنامه دار است و این شناسنامه گواهی اصالت و ارزشمندی این ساز فاخر می‌باشد.
. . .

20 سنتور قشلاقی مدل سه مهر کد 3010

602a2d383c11c خرید سنتور

محصول ناموجود می باشد.
سنتور 3 مهر قشلاقی ساخته شده از تمام چوب گردو ( صفحه و کلافها ) میباشد و سیمهای زرد و سیمهای سفید بدرا میباشند که بعد از 10 سال شروع به پوسیدن خواهند کرد . سنتور یک بار کوک شده و به دلیل نو بودن بعد از یک هفته دیگر نیاز به کوک خواهد داشت و بعد از آن یک ماه دیگر باید کوک شود و بعد آن هر سه ماه یک بار نیاز به کوک خواهد داشت که مزیت یک سنتور خوب است
. . .

21 سنتور فرد مدل آوا

602a2d3a60067 خرید سنتور

محصول ناموجود می باشد.
سنتور فرد مدل آوا (یک مهر)پرطرفدارتربن محصولات این شرکت است.از عمده ترین ویژگی های آن نوع و جنس صدای آن است.از نظرتمیزی وزیبایی درظاهربسیار مورد توجه نوازندگانی بوده که سابقه نواختن با آن را دارند.کوک کردن آن بسیار سهل و روان است. کیفیت صدای آن مورد تایید افرادی است. که در نواختن سنتور سر رشته دارند. جنس آن از چوب افرا میباشد.به همراه ساز مضراب ،آچار کوک
کاورضدآب تقدیم میگردد.این محصول باتوجه به قیمت آن برای نوازندگان مبتدی تا حرفه ای گزینه مناسبی است.
. . .
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.