جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

محافظ گوش ، جزو وسایل هم تزیینی و هم ایمنی می باشد که به منظور پوشاندن گوش استفاده می‌شود. محافظ گوش دارای انواع متنوعی می باشد و در سایز‌ها و شکل‌های گوناگون تولید می‌شود.
از این وسیله به منظور بستن مجرای گوش بیرونی بهره برده می‌شود که توانایی شنیدن را کم می کند. این وسیله محافظی است در برابر نویزها و امواج ناهنجار صوتی.
محافظ گوش چیست
محافظ گوش یا همان ear plug ، وسیله‌ای جانبی می باشد که بعضی از افراد هنگام مطالعه و درس خواندن برای افزایش تمرکز از آن استفاده می‌کنند.
بعضی از افراد ، دارای مشاغلی پرسروصدا همچون نجاری و جوشکاری می باشند به همین دلیل از انواع مختلف گوش گير، گوشی ایمنی و محافظ گوش استفاده می‌کنند. بعضی از محافظ‌های گوش ، دارای نقش پوششی می باشند و در فصل زمستان از آنان استفاده می‌شود .
عده ای از کلاه‌های ایمنی ، مجهز به گوش گیر می باشند که به منظور شغل‌ و حرفه‌های خاصی تهیه و تولید می‌شوند. تعدادی از آرایشگران نیز از انواع محافظ‌های گوش به هنگام رنگ کردن مو استفاده می‌کنند تا ذرات شیمیایی رنگ به درون گوش نرود. از این وسیله در مواقع تیراندازی نیز بهره برده می‌شود.
نکات مهم در خرید محافظ گوش
به منظور خریداری محافظ گوش ، بهتر است دقت زیادی کنید ؛ زیرا این وسیله در ارتباط نزدیک با بخش داخلی گوش می باشد و جنس نامرغوب آن قادر است تا برای بدن مضر باشد و حساسیت ایجاد کند.
توصیه می شود از محافظ‌های دارای بسته‌بندی بهره ببرید تا به هنگام پایان استفاده ، محافظ‌ها را داخل جعبه خود قرار دهید تا از آلودگی و گردوغبار در امان باشند. محافظ‌های گوش برای افراد عینکی ، دردسرساز اند ؛ چراکه تمام قسمت بیرونی گوش را می‌پوشانند.

امروز می خواهیم به بررسی جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

۱ محافظ گوش هانیول مدل BILSOM 303L بسته ۱۰ عددی

60324ac9e073c جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۴۰۰۰۰ خرید
محافظت از سیستم شنوایی امری مهم و ضروری است که توسط صداگیر‌های روی گوش و داخل گوش (انسداد مجاری گوش) انجام می‌شود. با توجه به شرایط و راحتی افراد صداگیر‌های داخل گوش اسفنجی از کاربرد زیادی برخوردار هستند. محصول فوق مدل «Bilsom 303L» توسط کمپانی هانیول «Honey Well» به رنگ زرد تولید و عرضه می‌گردد. فوم گوشی از جنس TPE (الاستومر ترموپلاستی) یا فوم پلی اورتان تهیه شده که فوق العاده راحت و با هر نوع پوستی سازگار می‌باشد. مناسب برای افرادی که در معرض نویز و صدای بلند قرار دارند و عملکرد عالی در کاهش صدا SNR : 33dB . برای حفظ بهداشت بعد از یکبار استفاده کردن دور انداخته شود، شستشو و پاک کردن گوش گیر توصیه نمی‌شود.
. . .

۲ محافظ گوش هانیول مدل BILSOM 303L بسته ۲۰۰ عددی

60324aca690f7 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۷۹۰۰۰۰ خرید
محافظت از سیستم شنوایی امری مهم و ضروری است که توسط صداگیر‌های روی گوش و داخل گوش (انسداد مجاری گوش) انجام می‌شود. با توجه به شرایط و راحتی افراد صداگیر‌های داخل گوش اسفنجی از کاربرد زیادی برخوردار هستند. محصول فوق مدل «Bilsom 303L» توسط کمپانی هانیول «Honey Well» و به رنگ زرد تولید و عرضه می‌گردد. فوم گوشی از جنس TPE (الاستومر ترموپلاستی) یا فوم پلی اورتان تهیه شده که فوق العاده راحت و با هر نوع پوستی سازگار می‌باشد. مناسب برای افرادی که در معرض نویز و صدای بلند قرار دارند و عملکرد عالی در کاهش صدا SNR : 33dB . برای حفظ بهداشت بعد از یکبار استفاده کردن دور انداخته شود، شستشو و پاک کردن گوش گیر توصیه نمی‌شود.
. . .

۳ محافظ گوش هانیول مدل THUNDER T1F

60324aca7e8e9 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۴۰۰۰۰۰ خرید
ایرماف سری Thunder ساخت کمپانی هانیول برای راحتی در سرتاسر روز طراحی شده اند. ساختار دی الکتریک امکان استفاده از گوشی را در محیط های الکتریکی فراهم کرده و از کارگر به خوبی محافظت می نماید. ایرماف سری Thunder دارای تکنولوژی جریان هوا هستند که باعث می شود میرایی مطلوبی را درتمام فرکانس های صوتی فراهم آورد. بالشتک های گوشی از نوع چفت شدنی هستند که نگهداری و استفاده از گوشی را بسیار راحت کرده است. ایرماف T1F با هدبند دو لایه منحصر به فردی که دارند امکان قرارگیری بهتر گوشی روی سر را فراهم کرده و لایه غیر قابل شکل پذیری هدبند فشار روی سر را کاهش می دهد.
. . .

۴ محافظ گوش مولدکس مدل Wave Band- 6810

60324acac322d جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۱۱۸۰۰۰ خرید
گوش گیر یکی از لوازم ضروری و ایمنی جهت صداگیری به عنوان یک وسیله شخصی از آن استفاده می شود، امروزه با آلودگی های صوتی در محیط اطرافمان بسیار پر کاربرد و استفاده از آن رواج بسیاری داشته است. این مدل گوشی اسفنجی به شکل باند دار از شرکت (MOLDEX ) مدل Wave Band- 6810 می باشد و نگران در آمدن گوشی از داخل گوش نخواهیم بود. میزان صداگیری SNR: 27 DECIBELS جنس غلاف (فوم) و باند (پلی پروپیلن) می باشد. باند (نوار) را زیر چانه خود قرار دهید. با استفاده از دستان خود برای فشار دادن به غلافها به داخل کانال گوش استفاده کنید. نتیجه گیری بهتر برای سطح محافظت در برابر صدا با کشیدن گوش در بالا و عقب بهبود می یابد. در یک محیط پر سر و صدا نوار را به آرامی با انگشتان خود فشار دهید، نباید تفاوت قابل توجهی در سطح نویز مشاهده کنید. تناسب مناسب : اگر به نظر نمی رسد که هر دو یا هر دو گوشی به درستی تعبیه شده اند ، گوشی را جدا کرده و دوباره نصب کنید. بررسی آکوستیک : در یک محیط پر سر و صدا ، با قرار دادن شاخه های گوشی ، دستان خود را روی گوشی خود بچسبانید و رها کنید. شاخه های گوشی باید از سر و صدای کافی مسدود کنند به طوری که پوشاندن گوش های شما با دستان شما نباید منجر به ایجاد اختلاف معنی داری شود.
. . .

۵ محافظ گوش صامو پرشین مدل PA 2117

60324acb10e2c جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۱۳۶۵۰۰ خرید
. . .

۶ محافظ گوش شیلدر مدل SH2

60324acbcf098 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۱۴۸۰۰ خرید
. . .

۷ محافظ گوش مولدکس مدل Pure-Band 6600

60324accbaabc جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۱۰۹۰۰۰ خرید
گوش گیر یکی از لوازم ضروری و ایمنی جهت صداگیری به عنوان یک وسیله شخصی از آن استفاده می شود، امروزه با آلودگی های صوتی در محیط اطرافمان بسیار پر کاربرد و استفاده از آن رواج بسیاری داشته است. این مدل گوشی اسفنجی به شکل باند دار از شرکت (MOLDEX ) مدل ۶۶۰۰ Pura-band می باشد و نگران در آمدن گوشی از داخل گوش نخواهیم بود. میزان صداگیری SNR: 22 DECIBELS جنس غلاف (فوم) و باند (پلی پروپیلن) می باشد. باند (نوار) را زیر چانه خود قرار دهید. با استفاده از دستان خود برای فشار دادن به غلافها به داخل کانال گوش استفاده کنید. نتیجه گیری بهتر برای سطح محافظت در برابر صدا با کشیدن گوش در بالا و عقب بهبود می یابد. در یک محیط پر سر و صدا نوار را به آرامی با انگشتان خود فشار دهید، نباید تفاوت قابل توجهی در سطح نویز مشاهده کنید. تناسب مناسب : اگر به نظر نمی رسد که هر دو یا هر دو گوشی به درستی تعبیه شده اند ، گوشی را جدا کرده و دوباره نصب کنید. بررسی آکوستیک : در یک محیط پر سر و صدا ، با قرار دادن شاخه های گوشی ، دستان خود را روی گوشی خود بچسبانید و رها کنید. شاخه های گوشی باید از سر و صدای کافی مسدود کنند به طوری که پوشاندن گوش های شما با دستان شما نباید منجر به ایجاد اختلاف معنی داری شود.
. . .

۸ محافظ گوش اخوان مدل V7004

60324acd37d32 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۹۶۰۵۰ خرید
. . .

۹ محافظ گوش کد EP107 مدل ۴۴۸۸

60324acddfa44 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
. . .

۱۰ محافظ گوش مدل Jsp 110

60324ace8df81 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
. . .

۱۱ محافظ گوش تری‌ام مدل کلاسیک ۱۰ بسته ۲ عددی

60324acf8004f جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۴۶۰۰۰ خرید
. . .

۱۲ محافظ گوش مدل ۱۰۰۷

60324acfad79a جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۵۹۰۰۰ خرید
. . .

۱۳ محافظ گوش مونزا مدل JSP

60324ad115a86 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
. . .

۱۴ محافظ گوش هانیول مدل L2F

60324ad15e46b جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۵۵۰۰۰۰ خرید
محافظ گوش (Howard Leight) مدل L2F با مسدود کردن صداهای مضر موجب افزایش ایمنی کارکنان می شود، در حالی که فرکانس و سیگنال های گفتاری به صورت طبیعی شنیده می شود، تضعیف یکنواخت صدا به کاربران اجازه می دهد که به طور طبیعی صدای همکاران، دستورالعمل ها، صداهای هشدار دهنده و دیگر صداهای مهم را بشنوند .با این محافظ به‌ شکل روی گوش می‌توان از آن برای انجام کارهای عمرانی، ساختمانی، نجاری، تراشکاری و هر حرفه‌ای که آلودگی صوتی زیادی دارد استفاده کرد. شرکت هانیول برای این محصول از بالشتک‌هایی با فوم منحصر به فرد و بسیار نرم استفاده کرده است که به فشار بر روی سر را کاهش می دهد. PADDED FOAM HEADBAND راحتی طولانی مدت با حداقل فشار بر روی سر را ایجاد می کند. محافظ‌های روی بالشتک‌ها نیز از طریق یک رابط فلزی به یکدیگر متصل شده‌اند. نسبت کاهش نویز این محصول SNR:32 دسی‌بل اندازه‌گیری شده است.
. . .

۱۵ محافظ گوش تری‌ام مدل کلاسیک ۲۰ بسته ۲ عددی

60324ad1ed804 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۱۱۰۰۰۰ خرید
. . .

۱۶ محافظ گوش تری‌ام مدل کلاسیک ۱۵ بسته ۲ عددی

60324ad223f04 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۸۲۰۰۰ خرید
. . .

۱۷ محافظ گوش مدل AUTIC P بسته ی ۲عددی

60324ad2574f3 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۶۸۰۰ خرید
محافظت از شنوایی امری مهم و ضروری است که توسط صداگیر‌های روی گوش و داخل گوش (انسداد مجاری گوش) انجام می‌شود. با توجه به شرایط و راحتی افراد صداگیر‌های داخل گوش اسفنجی از کاربرد زیادی برخوردار هستند. محصول فوق ساخت شرکت Tection تایوان مدل Autic p می باشد. فوم گوشی از جنس پلی اورتان تهیه که فوق العاده راحت و با هر نوع پوستی سازگار می‌باشد و از ورود خاک و سایر آلاینده‌ها نیز محافظت می‌کند. مناسب برای افرادی که در معرض نویز و صدای بلند قرار دارند و عملکرد عالی در کاهش صدا NNR : 32dB و SNR: 39 dB ،برای نتیجه گیری بهتر از این صداگیرها به دستورالعمل استفاده ی آن روی جلد بسته بندی توجه فرمائید.
. . .

۱۸ محافظ گوش الوکس مدل ۰۱ _ ۳۰ بسته ۲ عددی

60324ad302001 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۱۵۳۰۰۰ خرید
. . .

۱۹ محافظ گوش الوکس مدل ۰۱ _ ۲۰ بسته ۲ عددی

60324ad3d2299 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۱۲۰۰۰۰ خرید
. . .

۲۰ محافظ گوش الوکس مدل ۰۱ _ ۱۵ بسته ۲ عددی

60324ad4d6df1 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۶۵۵۵۰ خرید
. . .

۲۱ محافظ گوش الوکس مدل ۰۱_ ۱۰ بسته ۲ عددی

60324ad5743d3 جدید ترین محافظ های گوش موجود در بازار

۴۴۶۵۰ خرید
. . .

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *