جدید ترین محافظ های برق

محافظ برق
با توجه به این نکته که این روز ها اکثر لوازم برقی منزل ، قیمت زیادی اند ؛ تغییرات احتمالی ولتاژ برق و یا نیز قطع و وصل شدن آن ، قادر است تا آسیب های جبران ناپذیری به این نوع وسایل وارد کند ؛ لذا شرکت ها اقدام به تولید و عرضه نمودن انواع مختلف محافظ ولتاژ برای وسایل گوناگون برقی کرده اند.
افراد با کمک این وسایل قادرند تا با صرف نمودن هزینه خیلی کمتری از مشکلات محتمل جلوگیری نمایند. در حقیقت این محافظ برق ، واقع دستگاهی می باشد که در مسیر ورودی برق به تجهیزات الکتریکی قرار داشته و در موقع تغییر ولتاژ و یا آمپر، جریان برق را قطع نموده و پس از ایجاد نمودن شرایط استاندارد ، دوباره آن را وصل می نماید.
انواع محافظ برق
محافظ برق یخچال : با توجه به این نکته که عموما یخچال فریز به موجب اتصال دائم به برق ، دارای حداکثر احتمال آسیب دیدگی حاصل از نوسان برق را دارد ؛ بهره گیری از از محافظ برقی که ولتاژ برق را تثبیت می نماید ؛ ضروری است. کمپرسور این لوازم خانگی در شبانه روز به طور متداول روشن و خاموش می شود و یک عدد محافظ برق مناسب ، قادر است تا تأثیر اختلالات ولتاژ و آمپر را بر روی موتور آن کم کند.
محافظ برق تلویزیون : متصل کردن وسایل صوتی و تصویری همچون کامپیوتر، تلویزیون ال ای دی و… به برق ، با کلید روشن و خاموش کنترل می شود و به دلیل غیر موتوری بودنشان ، مقدار برق کمتری مصرف می نمایند. با بهره گیری از مدل های گوناگون محافظ برق به مانند انواع سه راهی و چند راهی برق ، می توان به شکل همزمان چندین وسیله صوتی و تصویری را از اختلالات ولتاژی محافظت نمود .
امروز می خواهیم به بررسی جدید ترین محافظ های برق موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

۱ محافظ ولتاژ پارت الکتریک مدل PE0683

6027d81a37426 جدید ترین محافظ های برق

۱۵۹۰۰۰ خرید
یکی از محصولات مهم و ضروری برای هر خانه یا محل کسب و کاری یک محافظ ولتاژ برق می باشد. هنگامی که فیوز برقتان بپرد و یا به صورت ناگهانی برق قطع شود ممکن است به دلیل نوسان ولتاژ ورودی به دستگاه های مهم و گران قیمت شما مانند تلویزیون، یخچال، مانیتور و … آسیب دائمی برسد و شما دچار ضررهای مالی زیادی شوید.

با استفاده از محافظ برق دو خانه پارت الکتریک علاوه بر محافظت کالاهای خود در برابر نوسانات برق از کالای ایرانی نیز حمایت می کنید. این محصول دارای دو ورودی برای اتصال یخچال و فریزر می باشد. ولتاژی که محافظ برق دو خانه پارت الکتریک ارائه می دهد بسیار مناسب برای محافظ یخچال و فریزر شماست اما در مقابل برای وسایل الکتریکی دیگر مناسب نیست.
کابل این محصول ۳ متر طول دارد که شما می توانید در مواردی که دستگاه مورد نظرتان از پریز برق دور است و شما نیاز دارید که این محافظ را تا نزدیکی این محصول برسانید. LED های سبز، زرد و قرمز نیز برای اطلاع رسانی از مناسب بودن و نبودن جریان در پایین بدنه طراحی شده.

پلاستیک به کار رفته در بدنه محافظ برق دو خانه پارت الکتریک مرغوب و با کیفیت است که به سختی خراب شده و حتی در زمان اتصالی کردن هم به سختی آتش گرفته و به عنوان یک عایق در مقابل حرارت استفاده می شود.

. . .

۲ دوشاخه برق مدل آرتا AR-M2

6027d81aac9cf جدید ترین محافظ های برق

۴۹۵۰۰ خرید
. . .

۳ محافظ یخچال کپ الکتریک مدل ۷۷۰

6027d81b96786 جدید ترین محافظ های برق

۱۰۹۰۰۰ خرید
. . .

۴ استابلایزر کاوه مدل KTR020 ظرفیت ۲ کیلو ولت آمپر

6027d81e03d45 جدید ترین محافظ های برق

۲۱۱۶۰۰۰ خرید
. . .

۵ محافظ ولتاژ فرید الکتریک مدل F1100

6027d81e73d3d جدید ترین محافظ های برق

۶۷۰۰۰ خرید
بامحافظ فرید مدل F1000دیگر با ایجاد نوسانات برق شهری تان، وسایل شما دچار سوختگی و خرابی نمی شوند و عمر مفیدشان نیز کم نخواهد شد.این چندراهی‌های برق از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند.
. . .

۶ محافظ ولتاژ پاینده مدل P4601

6027d81f3bfbc جدید ترین محافظ های برق

۱۳۹۵۰۰ خرید
این محافظ برق از نوع آنالوگ بوده و برای پکیج و دستگاه تصفیه آب طراحی شده است. این محافظ از پکیج دربرابر افزایش و کاهش ولتاژ محافظت می‌کند. این موضوع مانع از آسیب دیدن مدار داخلی پکیج می‌شود. این محصول مجهز به ۱ پریز ارت‌دار است. حداقل ولتاژ قطع جریان این دستگاه ۱۷۰-۱۸۰ ولت بوده و حداکثر این میزان ۲۴۵-۲۵۵ ولت است. سه لامپ ال‌ای‌دی برای نمایش حالت عادی، غیر عادی و تاخیر بر روی این محصول وجود دارد. زمان تاخیر این دستگاه حدود ۱تا ۴ دقیقه است و پس از آن در صورتی که ولتاژ در بازه‌ی مناسبی باشد جریان برق وصل خواهد شد. حداکثر توان قابل پشتیبانی این محافظ برق ۲۲۰۰ وات است. این محافظ ولتاژ مدل (P4601) نام دارد و شرکت «صنایع الکترونیک پاینده» آن را تولید می‌کند.
. . .

۷ محافظ ولتاژ پاینده مدل P4600

6027d82012ae6 جدید ترین محافظ های برق

۱۴۹۵۰۰ خرید
خطر نوسان برق، یکی از بزرگ ترین مخاطرات برای لوازم خانگی به حساب می آید و با خرید محافظ برق ۵ خانه پاینده می توانید سلامت دستگاه های برقی و الکترونیکی خود را به سادگی و با پرداخت قیمت ارزان، تضمین کنید. این پنج راهی محافظ برق، در صورت افت ولتاژ به زیر ۱۷۰ ولت یا گذر از آستانه ۲۵۰ ولت، برق پریز های خود را قطع می کند و وارد وضعیت تاخیر می شود. بدین ترتیب دستگاه های متصل شده به محافظ برق ۵ خانه پاینده، تا زمان برطرف شدن نوسانات برق، از مدار جدا می شوند تا آسیبی متوجه آن ها نشود. دو عدد از پریز های محافظ برق ۵ خانه پاینده برای دوشاخه های باریک و سه عدد از آن ها برای دوشاخه های گرد طراحی شده اند. این پنج راهی برق، کابلی به طول ۱٫۶ متر دارد و برای لوازم صوتی تصویری شامل تلویزیون، کنسول بازی، پخش کننده دی وی دی، سینمای خانگی و مودم شما، بسیار مناسب خواهد بود.
. . .

۸ محافظ ولتاژ هاوین الکتریک مدل d 101

6027d82060d06 جدید ترین محافظ های برق

۹۹۰۰۰ خرید
. . .

۹ محافظ ولتاژ هاوین الکتریک مدل d 202

6027d820b1160 جدید ترین محافظ های برق

۱۰۰۰۰۰ خرید
. . .

۱۰ محافظ ولتاژ هاوین الکتریک مدل d 201

6027d82332b22 جدید ترین محافظ های برق

۱۱۰۰۰۰ خرید
. . .

۱۱ دوشاخه برق خیام الکتریک مدل KH10A250V

6027d824883af جدید ترین محافظ های برق

۹۲۰۰۰ خرید
. . .

۱۲ محافظ ولتاژ پارت الکتریک مدل PE8792

6027d824d6515 جدید ترین محافظ های برق

محصول ناموجود می باشد.
این محافظ لوازم صوتی، تصویری و کامپیوتر را در مقابل قطع و وصل و نوسانات شدید برق محافظت می نماید. بعد از وصل کردن کردن محافظ به برق شهر، LED زرد به علامت زمان تاخیر (DELAY) روشن می شود. پس از پایان زمان تاخیر LED زرد خاموش و LED سبز (NORMAL) به علامت برق دار شدن پریز ها روشن می شود.
در صورت افت ولتاژ یا افزایش ولتاژ از حد مجاز، پریز های بطور خودکار بدون برق شده و LED قرمز (Fault) روشن می شود. پس از رسیدن ولتاژ به حد مجاز، LED قرمز خاموش و LED زرد روشن و پس از گذشت زمان تاخیر، LED سبز روشن و پریز ها برقدار خواهد شد.
. . .

۱۳ محافظ ولتاژ پارت الکتریک مدل PE8789

6027d82512770 جدید ترین محافظ های برق

۱۴۸۰۰۰ خرید
این محافظ یخچالو فریزر را در مقابل قطع و وصل و نوسانات شدید برق محافظت می نماید. بعد از وصل کردن کردن محافظ به برق شهر، LED زرد به علامت زمان تاخیر (DELAY) روشن می شود. پس از پایان زمان تاخیر LED زرد خاموش و LED سبز (NORMAL) به علامت برق دار شدن پریز ها روشن می شود. در صورت افت ولتاژ یا افزایش ولتاژ از حد مجاز، پریز های بطور خودکار بدون برق شده و LED قرمز (Fault) روشن می شود. پس از رسیدن ولتاژ به حد مجاز، LED قرمز خاموش و LED زرد روشن و پس از گذشت زمان تاخیر، LED سبز روشن و پریز ها برقدار خواهد شد.
. . .

۱۴ محافظ ولتاژ پارت الکتریک مدل PE8790

6027d8255ccda جدید ترین محافظ های برق

۱۶۵۰۰۰ خرید
این محافظ یخچالو فریزر را در مقابل قطع و وصل و نوسانات شدید برق محافظت می نماید. بعد از وصل کردن کردن محافظ به برق شهر، LED زرد به علامت زمان تاخیر (DELAY) روشن می شود. پس از پایان زمان تاخیر LED زرد خاموش و LED سبز (NORMAL) به علامت برق دار شدن پریز ها روشن می شود. در صورت افت ولتاژ یا افزایش ولتاژ از حد مجاز، پریز های بطور خودکار بدون برق شده و LED قرمز (Fault) روشن می شود. پس از رسیدن ولتاژ به حد مجاز، LED قرمز خاموش و LED زرد روشن و پس از گذشت زمان تاخیر، LED سبز روشن و پریز ها برقدار خواهد شد.
. . .

۱۵ چندراهی برق و محافظ ولتاژ کاوه مدل KCP26352J

6027d8259486a جدید ترین محافظ های برق

۱۵۶۴۰۰ خرید
. . .

۱۶ استابلازر هانی مدل ۱۰A

6027d82776a04 جدید ترین محافظ های برق

۱۶۸۰۰۰۰ خرید
لوازم خانگی برقی در برابر نوسانات برق حساسند و افزایش و کاهش برق امکان دارد خسارات پرهزینه ای وارد کنند.
وظیفه استابلایزر تثبیت ولتاژ برق و محافظت از دستگاهها می باشد.
ترانس استابلایزر ۱۰ آمپری جهت لباسشویی و ظرفشویی طراحی شده است.
. . .

۱۷ استابلایزر هانی مدل۵A

6027d8294a2ba جدید ترین محافظ های برق

۱۶۳۰۰۰۰ خرید
لوازم خانگی برقی در برابر نوسانات برق حساسند و افزایش و کاهش برق امکان دارد خسارات پرهزینه ای وارد کنند.
وظیفه استابلایزر تثبیت ولتاژ برق و محافظت از دستگاهها می باشد.
ترانس استابلایزر ۵ آمپری جهت یخچال فریزر و ساید طراحی شده است.
. . .

۱۸ محافظ ولتاژ شیوا امواج مدل VPJN-20 بسته دو عددی

6027d82a2f6c3 جدید ترین محافظ های برق

محصول ناموجود می باشد.
محافظ ولتاژ تک فاز دیجیتال شیواامواج با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از سیستم میکروپروسسوری جهت کنترل بسیار دقیق اختلالات برق شبکه تک فاز و برای استفاده در کلیه مراکز صنعتی و خانگی طراحی و ساخته شده است. محافظ ولتاژ تک فاز دیجیتال شیوا امواج مدل VPJN-20 وزنی حدود ۱۲۵ گرم دارد که ابعاد کوچکی دارد و دارای خروجی رله ۲۰ آمپر است.
. . .

۱۹ محافظ ولتاژ میکرومکس مدل M-2500XE

6027d82be983d جدید ترین محافظ های برق

۹۰۰۰۰ خرید
محافظ ۲۵۰۰X به صورت بدون کابل بوده و فضای بسیار کمی را اشغال میکند و در عین حال دو خروجی محافظت شده دارد. LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ همچنین کلید قطع و وصل کلی نیز دارد. حداکثر جریان قابل تحمل ۱۰ آمپر می باشد. این محافظ مخصوص پکیج طراحی شده است و زمان تاخیر آن ۲۴۰ بوده است. این محصول از نوع بدون کابل می باشد.
. . .

۲۰ محافظ ولتاژ نمودار کنترل مدل ۲۵۰۰VA

6027d82c38529 جدید ترین محافظ های برق

۷۷۰۰۰ خرید
. . .

۲۱ محافظ ولتاژ براز مدل ۱۳۵۶

6027d82c65998 جدید ترین محافظ های برق

۹۸۰۰۰ خرید
. . .

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *