تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 سپتامبر 2023 - 21:41
1028 بازدید
کد خبر : 3076

جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

پارچ و کلمن تصفیه آب ، جزو وسایلی اند که امروزه به ‌نوعی قسمتی از وسایل ضروری هر خانه محسوب می شوند. نوشیدن آب آشامیدنی سالم ، دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد . آب ناسالم یا همان آبی که املاح زیادی دارد ؛ قادر است در مدت‌زمان طولانی ، سلامت انسان را به خطر

پارچ و کلمن تصفیه آب ، جزو وسایلی اند که امروزه به ‌نوعی قسمتی از وسایل ضروری هر خانه محسوب می شوند. نوشیدن آب آشامیدنی سالم ، دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد .
آب ناسالم یا همان آبی که املاح زیادی دارد ؛ قادر است در مدت‌زمان طولانی ، سلامت انسان را به خطر بیندازد ؛ لذا توصیه می‌شود حتی باوجود تصفیه‌ ی آب شهری، از کلمن تصفیه آب و پارچ‌های دارای فیلتر بهره ببرید و یا نیز نصب کردن فیلترهای تصفیه‌ی مناسب به منظور بالا بردن کیفیت آب آشامیدنی را در برنامه‌ی خود قرار دهید.
اکثر این فیلترها از کربن با هدف حذف کردن بوی بد و کلر آب استفاده می‌کنند. قبل از آنکه بهره گیری از فیلترهای تصفیه کاملاً متداول شود ؛ مردم سعی می‌کردند با جوشاندن آب در سماور و کتری و خنک نمودن آن ، کیفیت آب آشامیدنی را بالا ببرند.
در اکثر خانه‌ها از پارچ به منظور خنک نگه‌داشتن آب در یخچال استفاده می‌شود و سر سفره‌های ایرانی هم معمولاً نوشیدنی‌ها را در پارچ سرو می‌ نمایند ؛ لذا پارچ های تصفیه آب دارای اهمیت زیادی می باشند و از طرفی می توان آنان را به آسانی پارچ های معمولی ، بهره برد.
خرید انواع پارچ و کلمن تصفیه آب
برای خریداری انواع پارچ و کلمن تصفیه آب نکات زیادی را ضروری است تا مورد توجه قرار داد. یکی از اولین نکات این می باشد که وسیله ‌ای که خریداری می‌کنید ؛ چند لیتری می باشد. به عنوان مثال چنانچه یک کلمن تصفیه آب می‌خواهید ؛ ضروری است تا بدانید که قصد دارید چه مقدار آب را برای شما تصفیه و برای شما نگه دارد.
امروز می خواهیم به بررسی جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازارپردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

1 پارچ تصفیه آب ویومی مدل VH1-B

60337ce1c8fae جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

1599000 خرید
همانطور که پیش از این گفتیم فیلتر پارچ آب ویومی دارای مخزنی 1.5 لیتری می باشد. این مخزن پس از روشن کردن دستگاه، شروع به فیلتر آب و انتقال آن به مخزن زیرین می کند. فیلتری که در این پارچ تعبیه شده از 7 لایه تشکیل شده است. این فیلتر می تواند سنگ آهک، کلر، ناخالصی و فلزات سنگینمثل مس، کادمیوم، حیوه و… را از آب حذف کرده و در نهایت آبی بدون باکتری و ناخالصی را به شما تحویل دهد. آب بصورت 360 درجه وارد فیلتر می شود که خود باعث سرعت در امر تصفیه و کمتر هدر رفتن آب نیز می شود. هر فیلتر می تواند بین 4 تا 6 هفته استفاده داشته باشد که برای بالا بردن طول عمر آن می توان از آب هایی با املاح کمتر مثل آب معدنی استفاده کرد. جالب است بدانید که آب های معدنی نیز شامل موادی مثل کلر می باشند و دارای ناخالصی هستند.
ظرفیت کلی این پارچ 3.5 لیتر می باشد که با قرار دادن فیلتر داخل آن این میزان به نصف می رسد. در واقع شما می توانید 1.5 لیتر آب را داخل مخزن فیلتر بریزید تا پس از تصفیه، به مخزن پایینی منتقل شود.
. . .

2 فیلتر تصفیه کننده آب مدل E50

60337ce29fd17 جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

فیلتر چند لایه مناسب جهت کلمن و مخزن های تصفیه دار (دو رزوه) می باشد.
دارای کربن اکتیو جهت حذف بوی نامناسب و کلر موجود در آب و رنگ آن می باشد.
دارای سرامیک بال های معدنی کننده جهت تامین مواد معدنی موردنیاز بدن در آب می باشد.

. . .

3 فیلتر تصفیه کننده آب مدل G50

60337ce338a8a جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

فیلتر چند لایه مناسب جهت کلمن و مخزن های تصفیه دار (چهار رزوه) می باشد.
دارای کربن اکتیو جهت حذف بوی نامناسب و کلر موجود در آب و رنگ آن می باشد.
دارای سرامیک بال های معدنی کننده جهت تامین مواد معدنی موردنیاز بدن در آب می باشد.
. . .

4 کلمن تصفیه آب کولمارت مدل CM201

60337ce40cf09 جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

1300000 خرید
تصفیه آب کولمارت از تکنولوژی های با کیفیت کشور کُره در جهت فیلتراسیون آب بهره مند گردیده است.
کولمارت نیازمند برق و سیستم آبرسانی مستقیم نمی باشد و بدون هیچ گونه تبادل یونی و شیمیایی(تنها تصفیه فیزیکی) آبی سالم و گوارا همچون چشمه های کوهستان را در منزل شما به ارمغان خواهد آورد.هزینه نگهداری پایین و کیفیت بالای قطعات از ویژگی های اصلی تصفیه آب کولمارت می باشد. همچنین امکان شستشوی فیلتر سرامیک و استفاده مجدد، این محصول را به یک تصفیه آب کلمنی بی نظیر تبدیل نموده است.
. . .

5 فیلتر پارچ تصفیه آب مدل Maxtra بسته 3 عددی

60337ce455e32 جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
فیلتر تصفیه آب بریتا (Brita) مدل مکسترا (Maxtra) برای سالم سازی آب لوله کشی شهری و ارتقای سطح کیفی آب مصرفی امتحان خود را پس داده است. این فیلتر قابلیت نصب داخل پارچ مدل بریتا و برخی مدلهای یخچالهای سامسونگ، هاردستون، دوو و… را دارد.
برای حفظ سلامت آب مورد استفاده در خانواده برای مصارف نوشیدنی، چای، قهوه و پخت و پز توصیه می شود که از آب تصفیه شده توسط فیلتر پارچ بریتا استفاده گردد. با استفاده از فیلتر تصفیه آب بریتا مدل مکسترا (Maxtra) علاوه بر گرفتن ذرات معلق در آب لوله کشی شهری، طعم و بوی نامطبوع آب (بخصوص بوی کلر) را از بین می برید و علاوه بر سالم سازی آب، طعم و مزه بهتری برای آب و مصارف دیگر آب آشامیدنی خواهید داشت.
. . .

6 فیلتر پارچ تصفیه آب یزدگل کد 156 بسته 3 عددی

60337ce52c94d جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

اگر به فکر سالم‌سازی آب‌لوله‌کشی منزلتان هستید، استفاده از فیلتر پارچ «YazdGol» (یزدگل) روشی مناسب برای انجام این کار به شمار می‌آید. این فیلتر تا حد زیادی املاح سخت موجود در آب را از آن جدا می‌کند و کیفیت آن را بهبود می‌دهد. البته ناگفته نماند که این فیلترها تأثیری در حذف آلودگی‌های شیمیایی و میکروبی ندارند. برای از بین بردن این‌گونه آلودگی‌ها باید آب را بجوشانید. یکی از ویژگی‌های خاص استفاده از آب تصفیه شده توسط این فیلتر‌ها، برجای نگذاشتن رسوب روی دیواره‌ی ظروفی مانند کتری و قوری است؛ بنابراین بعد از تهیه چای و قهوه، کف و دیواره‌های ظروفی مانند کتری و قوری بدون رسوب باقی خواهند ماند و شست‌وشوی آن‌ها به کاری آسان‌تر تبدیل خواهد شد. به کف و دیواره‌های ظروف استفاده شده، رسوبی دیده نخواهد شد.
. . .

7 پارچ تصفیه آب اکواستار مدل Hi-Pot

60337ce58d4d2 جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

آب نوشیدنی است که ما روزانه مقدار زیادی از آن را مصرف می‌کنیم و اصلی‌ترین نیاز بدن محسوب می‌شود. در گذشته آب تصفیه شده چیزی کمیاب بود و هرجایی پیدا نمی‌شد. اما امروزه تقریبا تمام شهرها از آب تصفیه شده استفاده می‌کنند. با این حال آب شهری هم می‌تواند حاوی موادی باشد که ممکن است برای ما مضر باشند. به همین دلیل خیلی‌ها در خانه‌هایشان هم دستگاه‌های تصفیه آب دارند. اما دستگاه تصفیه آب می‌تواند پرهزینه باشد و برای مصرف آب آشامیدنی سالم راه‌های ساده‌تری هم وجود دارد. یکی از این راه‌ها استفاده از پارچ‌های تصفیه آب است. پارچ تصفیه آب «آکواستار» (Aqustar) مدل (Hi-Pot) با حجم ۳ لیتر و یک عدد فیلتر ۴ لایه می‌تواند برای مصرف خانگی گزینه‌ی مناسبی باشد. فیلتر قابل تعویض این پارچ تصفیه آب قابلیت تصفیه‌ی 180 لیتر آب را دارد و کلر، املاح، جرم و رسوبات و نیترات را از آب فیلتر می‌کند. همچنین پارچ کاملا قابل شستشو است و در ساخت آن از پلیمر بهداشتی تریتان استفاده شده که فاقد مواد مضر و سرطان‌زا است.
. . .

8 پارچ تصفیه آب 2.3 لیتری لایکا مدل Clear

60337ce6348c3 جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
. . .

9 پارچ تصفیه آب اکواستار کد 003

60337ce6bb7ae جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

آب نوشیدنی است که ما روزانه مقدار زیادی از را مصرف می کنیم و اصلی ترین نیاز بدن محسوب می شود. در گذشته آب تصفیه شده چیزی کمیاب بود و هرجایی پیدا نمی شد. اما امروزه تقریبا تمام شهرها از آب تصفیه شده استفاده می کنند. با این حال آب شهری هم می تواند حاوی موادی باشد که ممکن است برای ما مضر باشند. به همین دلیل خیلی ها در خانه هایشان هم دستگاه های تصفیه اب دارند. اما دستگاه تصفیه آب می تواند پرهزینه باشد و برای مصرف آب آشامیدنی سالم راه های ساده تری هم وجود دارد. یکی از این راه ها استفاده از پارچ های تصفیه آب است. پارچ تصفیه آب آکواستار (Aqustar) کد (003) با حجم ۳ لیتر و یک عدد فیلتر ۴ لایه می تواند برای مصرف خانگی گزینه ی مناسبی باشد. فیلتر قابل تعویض این پارچ تصفیه آب قابلیت تصفیه ی 180 لیتر آب را دارد و کلر، املاح، جرم و رسوبات و نیترات را از آب فیلتر می کند. همچنین پارچ کاملا قابل شستشو است و در ساخت آن از پلیمر بهداشتی تریتان استفاده شده که فاقد مواد مضر و سرطان زا است. در نهایت این که این پارچ در ابعاد 20 13 24.5 سانتی متر طراحی شده و بدون فیلتر 591 گرم وزن دارد.
. . .

10 پارچ تصفیه آب 3 لیتری یزدگل کد 114

60337ce71bea5 جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
ما امروزه تقریبا تمام شهرها از آب تصفیه شده استفاده می کنند. با این حال آب شهری هم می تواند حاوی موادی باشد که ممکن است برای ما مضر باشند. به همین دلیل خیلی ها در خانه هایشان هم دستگاه های تصفیه آب دارند. اما دستگاه تصفیه آب می تواند پرهزینه باشد و برای مصرف آب آشامیدنی سالم راه های ساده تری هم وجود دارد. پارچ تصفیه آب YazdGol (یزدگل) کد 114 آبی سالم، بهداشتی و علری از هر نوع آلودگی را ارائه می دهد. این تصفبه آب به صورت پارچ معمولی بوده که در داخل آن فیلتر قرار می گیرد. طراحی مناسب دستگاه این امکان را فراهم می کند تا بتوانید پارچ را در داخل یخچال قرار داد تا همواره آبی خنک و تصفیه شده را نوش جان کنید. گنجایش این محصول 3 لیتر است. همچنین کلیه قطعات این پارچ از هم جدا می شود که می توانید آن را به راحتی بشویید.
. . .

11 فیلتر پارچ تصفیه آب یزدگل کد 127

60337ce7613f1 جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
با قرار دادن فیلتر تصفیه آب YazdGol (یزدگل) کد 127 داخل پارچ های مخصوص، آب لوله کشی شهری را به بهترین شکل سالم سازی خواهید کرد. اگر به تازگی نوشیدن آب لوله کشی منزلتان باعث آزار سیستم گوارشی تان شده است یا می خواهید فرزندتان و سایر اعضای خانواده به آبی سالم تر دسترسی داشته باشند، این فیلتر انتخابی عالی برای شماست. بعد از تصفیه آب با این فیلتر ها قادر هستید از این آب سالم برای تهیه چای و قهوه استفاده کنید. تهیه چای و قهوه با آب تصفیه شده مانع ایجاد رسوب در دیواره های کتری و قوری و درنهایت شست وشوی آسان تر این ظروف خواهد شد؛ علاوه بر تهیه نوشیدنی های گرم، از آب تصفیه شده با این فیلترها برای تهیه غذا نیز بهره ببرید تا غذای طبخ شده عطروطعم بسیار بهتری پیدا کند. گفتنی است هرکدام از این فیلتر ها املاح سخت را از آب جدا می کنند و تأثیری در حذف آلودگی های شیمیایی و میکروبی ندارند. برای نگهداری و شست وشوی صحیح فیلترها، به دستورات ذکرشده روی بسته بندی توجه کنید. با فیلتر تصفیه یزدگل ، آبی سالم تر و بهداشتی تر نوش جان خواهید کرد.
. . .

12 پارچ تصفیه آب 3 لیتری یزدگل کد 114

60337ce7bfbd4 جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
. . .

13 پارچ تصفیه آب یزدگل کد 121 – گنجایش 2.3 لیتر

60337ce80d10a جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

محصول ناموجود می باشد.
توجه به بهداشت و نوع موادغذایی مصرفی مان از اهمیت بالایی برخوردار است. آب آشامیدنی در صورت داشتن املاح و آلودگی، بیماری هایی جبران ناپذیر با خود به همراه دارد؛ درنتیجه باید به فکر تصفیه ی آب به روش خانگی باشیم. پارچ تصفیه ی آب یزدگل کد 121 با بدنه ای از پلاستیک، برای تصفیه ی آب آشامیدنی طراحی شده است. در همه ی خانه ها امکان نصب دستگاه‎ های بزرگ تصفیه وجود ندارد؛ پس به ساده ترین روش ها می توانید این کار را انجام دهید. پارچ یزدگل دارای گنجایش 2.3 لیتر بوده و ساخته شده از مواد مخصوص تماس با مواد غذایی است. فیلتری که در این پارچ وجود دارد، املاح و ناخالصی های موجود در آب را جدا می کند. نمی توان گفت این پارچ همانند دستگاه های تصفیه ی آب عمل می کند؛ بلکه این محصول قادر است حجم قابل قبولی از آلودگی ها را بزداید. برای مثال اگر با اعضای خانواده به سفر رفتید و امکان استفاده از آب معدنی برایتان فراهم نبود، این پارچ به داد شما خواهد رسید.
. . .

14 پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25 به همراه فیلتر تصفیه آب

60337ce83d32e جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

آب نوشیدنی است که ما روزانه مقدار زیادی از را مصرف می‌کنیم و اصلی‌ترین نیاز بدن محسوب می‌شود. در گذشته آب تصفیه شده چیزی کمیاب بود و هرجایی پیدا نمی‌شد. اما امروزه تقریبا تمام شهرها از آب تصفیه شده استفاده می‌کنند. با این حال آب شهری هم می‌تواند حاوی موادی باشد که ممکن است برای ما مضر باشند. به همین دلیل خیلی‌ها در خانه‌هایشان هم دستگاه‌های تصفیه اب دارند. اما دستگاه تصفیه آب می‌تواند پرهزینه باشد و برای مصرف آب آشامیدنی سالم راه‌های ساده‌تری هم وجود دارد. یکی از این راه‌ها استفاده از پارچ‌های تصفیه آب است. پارچ تصفیه آب «اکسل» (Xelle) مدل 25 با حجم کلی 2.5 لیتر و یک فیلتر می‌تواند برای مصرف خانگی گزینه‌ی مناسبی باشد. فیلتر قابل تعویض این پارچ تصفیه آب، کلر، املاح، جرم و رسوبات را از آب فیلتر می‌کند. همچنین پارچ کاملا قابل شستشو است و می‌توانید آن را در ماشین ظرفشویی شست‌وشو دهید. این محصول به شکلی طراحی شده است که به راحتی درون درب یخچال قرار می‌گیرد.
. . .

15 پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25

60337ce8ac8a0 جدید ترین تصفیه آب های موجود در بازار

آب نوشیدنی است که ما روزانه مقدار زیادی از را مصرف می کنیم و اصلی ترین نیاز بدن محسوب می شود. در گذشته آب تصفیه شده چیزی کمیاب بود و هرجایی پیدا نمی شد. اما امروزه تقریبا تمام شهرها از آب تصفیه شده استفاده می کنند. با این حال آب شهری هم می تواند حاوی موادی باشد که ممکن است برای ما مضر باشند. به همین دلیل خیلی ها در خانه هایشان هم دستگاه های تصفیه اب دارند. اما دستگاه تصفیه آب می تواند پرهزینه باشد و برای مصرف آب آشامیدنی سالم راه های ساده تری هم وجود دارد. یکی از این راه ها استفاده از پارچ های تصفیه آب است. پارچ تصفیه آب اکسل (Xelle) مدل 25 با حجم کلی 2.5 لیتر و یک فیلتر می تواند برای مصرف خانگی گزینه ی مناسبی باشد. فیلتر قابل تعویض این پارچ تصفیه آب، کلر، املاح، جرم و رسوبات را از آب فیلتر می کند. همچنین پارچ کاملا قابل شستشو است و می توانید آن را در ماشین ظرفشویی شست وشو دهید. این محصول به شکلی طراحی شده است که به راحتی درون درب یخچال قرار می گیرد.
. . .
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.