تیمهای راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش مجله ی ورزش و اخبار ورزشی نودی ؛ در آخرین دیدار پلی آف مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در اروپا ، دانمارک با برتری ۵ بر یک جمهوری ایرلند را شکست داد و به عنوان آخرین نماینده قاره اروپا راهی جام مهانی روسیه شد .

برای دانمارک، اندرس کریستنسن ۲۹، اریکسن ۳۲ و ۶۳ و ۷۴ و بنتنر ۹۰ گلزنی کردند و برای ایرلند هم دافی دقیقه ۶ گل زد.

قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ در مسکو انجام شده و تیم ها و گروه های آنها در مهم ترین تورنمت بین المللی فوتبال ، مشخص شده اند . تیم ملی کشور عزیزمان در گروه B که به آن لقب مرگ داده شده است ، جای دارد .

i-1024x576 تیمهای راه یافته به جام جهانی 2018

تیمهای راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۸

جدول تیم های راه یافته به جام جهانی روسیه

در قرعه کشی گروه های فروتبال تیم های زیر قرار گرفته اند تا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف هم بروند .

گروه Aگروه Bگروه Cگروه Dگروه Eگروه Fگروه Gگروه H
روسیهپرتغالفرانسهآرژانتینبرزیلآلمانبلژیکلهستان
اروگوئهاسپانیاپروکرواسیسوئیسمکزیکانگلیسکلمبیا
مصرایراندانمارکایسلندکاستاریکاسوئدتونسسنگال
عربستان سعودیمراکشاسترالیانیجریهصربستانکره جنوبیپاناماژاپن

روز چهاردهم ژوئن یکی از باشگوه ترین مراسم فوتبال در جهان در کشور روسیه شروع می شود و تیم ملی کشورمان یکی از ۳۲ جام جهانی روسیه خواهد بود . ۲۰ تیم از ۳۲ تیم حاضر در رقابت ها در دوره ی قبلی در کشور برزیل نیز حضور داشته اند ؛ اما دو تیم ایسلند و پاناما اولین بار است که به جام جهانی راه می یابند . بزرگترین غایب جهانی را می توان ایتالیا دانست که باوجود ۴ قهرمانی در جام جهانی نتوانست به مسابقات روسیه راه یابد . همچنین دو تیم دیگری که نتوانستند به جام جهانی روسیه راه یابند ، شیلی و آمریکا بودند. اما باز هم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، به دلیل وجود تیم هایی مانند آلمان ، اسپانیا ، برزیل ، اروگوئه ، آرژانتین و انگلستان با سابقه ی قهرمانی در جام جهانی ، رقابتی جذاب و بی نظیر خواهد بود . برای اولین بار چهار کشور عربی نیز به این رقابت ها راه یافته اند ؛ مصر ، عربستان ، تونس و مراکش .

2667798_xbig-lnd تیمهای راه یافته به جام جهانی 2018

تیمهای راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۸

می توانید مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را در کلیپ زیر نظاره کنید .

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *