تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 ژانویه 2024 - 9:41
713 بازدید
کد خبر : 4647

بهترین خدمات یک کلینیک زیبایی

بهترین خدمات یک کلینیک زیبایی

دستگاه لیزر موهای زائد نامی آشنا برای اثبات تلاش انسان در کمک گرفتن از یکی از صدها تکنولوژی و دستاوردهای فناوری جهت بقای زیبایی و دست یافتن طولانی مدت یا همیشگی به آن است. تلاشی که در دوره‌های مختلف از قدیم الایام تاکنون برای زیبا ماندن و بهره بردن از چهره‌ای جوان و رویی زیبا و

دستگاه لیزر موهای زائد نامی آشنا برای اثبات تلاش انسان در کمک گرفتن از یکی از صدها تکنولوژی و دستاوردهای فناوری جهت بقای زیبایی و دست یافتن طولانی مدت یا همیشگی به آن است. تلاشی که در دوره‌های مختلف از قدیم الایام تاکنون برای زیبا ماندن و بهره بردن از چهره‌ای جوان و رویی زیبا و با طراوت وجود داشته و امری بی‌بدیل و ذاتی بوده که امروزه با رشد تکنولوژی وعلم پزشکی و پدیدار شدن روش‌ها و دستگاه‌های مدرن همراه با عوارض کم، مانند دستگاه لیزر موهای زائد و یا هایفوتراپی و دستگاه هایفو، لاغری با کرایولیپولیز و … امری دست یافتنی‌تر شده است که حصول این امر مهم در حال حاضر بر عهده‌ی مراکز مجاز، موثق و معتبر تخصصی زیبایی می‌باشد. از این‌رو در گزارش پیش‌رو سعی شده است تا مخاطبان عزیز را در جریان اهداف و بهترین خدمات یک کلینیک زیبایی و همچنین بهترین دستگاه‌های ارائه دهنده‌ی خدمات زیبایی از جمله  دستگاه لیزر موهای زائد قرار دهیم. امید است تا پایان گزارش ما را همراهی نمایید.

image_2022-01-22_215624 بهترین خدمات یک کلینیک زیبایی

اهداف یک کلینیک زیبایی

در بیان اهداف کلینیک‌ها و درمانگاه‌های زیبایی، می‌توان به حفظ سلامت پوست و مو و نائل آمدن به زیبایی ظاهری اندام‌ها اشاره نمود. البته در این راستا انتخاب کلینیک زیبایی زیر نظر وزارت بهداشت و پزشکان متخصص زیبایی، استفاده از مواد، ابزار و دستگاه‌های استاندارد، خطرات احتمالی و جدی را برای افراد متقاضی خدمات زیبایی برطرف نموده و در عین حال راه‌حل‌های بهتر را برای دستیابی به زیبایی طبیعی، پیش روی افراد خواهد گذاشت که این امر با خود سلامت روح و جسم متقاضیان را در بر خواهد داشت و اطمینان از رعایت تمام نکات بهداشتی در این کلینیک‌ها با توجه به نظارت و زارت بهداشت، آسودگی خاطر را برای افراد به ارمغان خواهد آورد.

ویژگی‌های یک کلینیک زیبایی

اینکه یک کلینیک معتبر دارای چه ویژگی‌هایی می‌تواند باشد، به مواردی همچون موارد زیر می‌توان اشاره نمود:

 • مجهز بودن کلینیک به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا در زمینه‌های خدماتی که نیاز به دستگاه دارند از جمله پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه هایفو، دستگاه‌های جوانساز پوست، دستگاه‌های چربی سوز، دستگاه‌های رفع تتو و …
 • بهره‌مندی از متخصصان و پزشکان زیبایی زبردست و ماهر همراه با دارا بودن پروانه‌ی تخصصی خدمات زیبایی و گواهینامه‌های معتبر و به روز بودن اطلاعات آنان و استفاده از بهترین روش‌ها و متدهای زیبایی توسط آنان
 • قیمت مناسب در کنار ارائه خدمات با بهترین کیفیت از دیگر ویژگی‌های بارز یک کلینیک زیبایی می‌باشد.
 • ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای پیش از ارائه‌ی هرگونه خدمات زیبایی توسط پزشک کلینیک از جمله ویژگی‌هایی است که در هر کلینیک معتبر باید صورت بپذیرد؛ به طور مثال پزشک باید از علت رشد موهای زاید صورت در متقاضی لیزر موهای زاید مطلع شود تا با دریافت صحیح اطلاعات اقدام به درمان مناسب و استفاده از دستگاه لیزر موهای زاید بپردازد که در غیر این‌صورت به جای از بین رفتن این موها‌ به دلیل عدم در نظر گرفتن علت رشد موهای زاید، دستگاه لیزر مو‌های زاید با عمل لیزر نتیجه‌ی مطلوب را ارائه نخواهد داد.
 • خدمات زیبایی در کلینیک‌های زیبایی باید با توجه به نیاز و شرایط متقاضی همراه باشد و دقت و ظرافت فراوان در هنگام عمل زیباسازی به دلیل حساس بودن بافت پوست و مو لحاظ شود و به دلیل زمان‌بر بودن پروسه‌ی خدمات زیبایی پوست و مو، ارائه‌ی خدمات تکمیلی، جهت دستیابی به نتیجه‌ی مطلوب امری الزامی می‌باشد.
 • منظم بودن خدمات و عدم اتلاف وقت بیمار با تعیین وقت قبلی و عدم فاصله انداختن بیش از حد در ارائه ی خدمات زیبایی از دیگر ویژگی‌های یک کلینیک زیبایی می‌باشد.

خدمات یک کلینیک زیبایی

از جمله خدماتی که در یک کلینیک زیبایی ارائه می‌شود و می‌توان به آن‌ها اشاره نمود عبارتند از: از بین بردن موهای‌زاید به کمک دستگاه لیزر موهای زائد، تزریق ژل و بوتاکس و چربی، جوانسازی پوست، لیزر لک‌های صورت، لیفت نخ صورت و گردن، مزوتراپی، کربوکسی تراپی و پاکسازی پوست و سابسیژن، شاک ویو و کویتیشن، ال پی جی و الیس، دستگاه آنالیز و رژیم درمانی، هایفو تراپی به کمک دستگاه هایفو، لاغری با کرایولیپولیز و …

تشخیص و درمان بیماری‌های پوست و مو نیز از دیگر خدمات این کلینیک‌های زیبایی است که نمونه‌هایی از این خدمات عبارتند از: بافت برداری، کاردرمانی به کمک اشعه ماوراء بنفش VBAو UVB، الکترولیز یا همان سوزاندن موهای اضافی، تست‌های حساسیت پوستی، لیزر تراپی پوست، کاشت و پیوند مو، انجام کوتر و کرایو ضایعات پوستی، خدمات زیبایی بینی بدون نیاز به عمل جراحی، درمان جای زخم و سوختگی و ترک‌های پوستی یا همان میکرونیدلینک، کاشت ابرو و … که در ادامه به برخی از پر متقاضی‌ترین این خدمات به اختصار خواهیم پرداخت.

توضیح اجمالی در مورد برخی خدمات یک کلینیک زیبایی

از بین بردن موهای زاید بدن به کمک دستگاه لیزر موهای زاید

زمانی برای رفع موهای زاید بدن از تیغ و مومک و اپیلاسیون، موبر و دستگاه اپیلیدی و… در کلینیک‌ها استفاده می‌شد که گاه با عوارضی همچون جوش‌ها و موهای زیرپوستی همراه بود. اما با گذشت زمان و به روی کار آمودن تکنولوژی و دستگاه لیزر موهای زاید، استفاده از این دستگاه در کلینیک‌ها به یکی از روش‌های پرطرفدار جهت رفع موهای زاید و ناخواسته‌ی بدن تبدیل شده است.

در بررسی عملکرد لیزر موهای زاید باید این‌گونه شرح داد که این دستگاه با نور لیزر اقدام به حرارت دادن و سوزاندن موهای زاید می‌کند به طوری باعث آسیب رساندن به موی تیره رنگ داخل فیکول مو و همچنین خود فولیکول می‌شود و در نتیجه سبب از بین رفتن ان‌ها می‌گردد. در واقع نور لیزر روی هر چیزی که تیره‌ رنگ باشد اثر گذاشته و با حرارت و ‌سوزاندن سبب از بین رفتن آن‌ها می‌شود. اما باید این را هم در نظر داشت که موهای بدن دارای یک سیکل رشد و استراحت بوده و در یک بازه‌ی مشخص، اکثر موهای بدن در همان شرایط استراحت می‌باشند و تعداد خیلی کمی از آن‌ها در فاز رشد قرار دارند و در نتیجه حرارت  دستگاه لیزر مو‌های زاید، روی فولیکول موی در حال استراحت اثری ندارد و همین امر باعث می‌شود که برای از بین بردن همه‌ی موهای زاید نیاز به چندین جلسه درمان با لیزر با بازه‌ی زمانی مشخص ‌باشد تا پس از چند جلسه لیزر تمامی‌ موهای زاید از بین بروند.

البته این را هم باید یادآوری نمود که موارد و علل زیادی بر نتیجه لیزر موهای زائد اثرگذار بوده که در اینجا مهارت تشخیص پزشک متخصص نیاز است تا تشخیص دهد که برای برطرف کردن موهای زائد بدن از چه نوع دستگاه لیزر مو‌های زاید استفاده نماید.

image_2022-01-22_215634 بهترین خدمات یک کلینیک زیبایی

جوان‌سازی پوست به کمک هایفو تراپی

هایفو تراپی از روش‌هایی است که در آن از امواج فراصوت جهت جوان‌سازی پوست استفاده می‌شود و در واقع ایجاد زخم یا برش، بخیه و … در این روش به هیچ وجه صورت نمی‌پذیرد. هایفو گرافی به کمک دستگاهی انجام می‌شود که دستگاه هایفوتراپی نام دارد و مستقیماً بر روی سطح پوست قرار گرفته و با تولید و انتشار امواج فراصوت، اثر گذاری خود را بر لایه‌های زیرین پوست ایجاد می‌کند که در نتیجه‌ی این امواج، کلاژن سازی پوست تحریک شده که خود یکی از اجزای ساختاری مهم پوست و عامل لیفت شدن، سفت شدن و از بین رفتن چین و چروک‌های پوست می‌باشد. لازم به ذکر است که از هایفوتراپی به جز درمان چین و چروک صورت به عنوان یک روش درمانی برای لاغری موضعی اندام‌های بدن نیز استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که کارایی نوع دستگاه هایفو تراپی همانند دستگاه لیزر مو‌های زاید، به برند تولیدکننده‌ی دستگاه و شرکت معتبری که این دستگاه‌ها را به کلینیک‌ها ارائه می‌دهد بستگی دارد.

جوان‌سازی به کمک یا کربن تراپی

در کربن تراپی که به وسیله دستگاه لیزر پیکوسکند انجام می پذیرد ابتدا یک لایه ژل کربن روی پوست قرار میگیرد و سپس با استفاده از دستگاه پیکوسکند (نسل جدید دستگاه های کیو سوئیچ) روی ناحیه مورد نظر شات زده می شود. این این شات های متوالی کربن روی پوست میسوزد و مزایای زیادی برای پوست به ارمغان می آورد. از جمله مزایای کربن تراپی می توان به پر شدن منافذ پوست، روشن شدن پوست صورت و بدن، کلازن سازی و جوانسازی پوست نام برد.

جوان‌سازی به کمک تزریق بوتاکس

یکی از پرطرفدارترین روش‌ جوانسازی پوست، تزریق بوتاکس است که در این روش با تزریق سمی به نام بوتولینم به زیر پوست که باعث فلج شدن عضلات صورت می‌شود، عمل جوان‌سازی صورت می‌پذیرد. این روش بیشتر برای پیشگیری از به وجود آمدن خطوط و چین و چروک‌های دائمی پوست می‌باشد. در این روش برخلاف استفاده از دستگاه‌های مورد استفاده در کلینیک‌های زیبایی همچون دستگاه هایفو تراپی یا دستگاه لیزر مو‌های زاید که از عهده‌ی یک پرستار یا کارورز البته زیر نظر پزشک بر می‌آید، باید خود متخصص زیبایی و پزشک به انجام تزریق بوتاکس بپردازد تا با تبحرخود در میزان تزریق و مکان تزریق، مشکلاتی را برای مراجعه کننده ایجاد ننماید.

جوان‌سازی پوست با تزریق ژل

امروزه یکی از روش‌های حجم‌دهی به پوست استفاده از ژل‌ها می‌باشد که جنس آن‌ها، ماندگاری آن‌ها را تعیین می‌کند. ژل‌هایی از جنس کلاژن و یا ژل‌های دائمی که از ماده‌ی PMMA در ساخت آن کمک می‌گیرند و همچنین ژل‌های نیمه‌دائم از جنس هیالورونیک اسید که سیمان بین بافتی پوست ما و ماده‌ای طبیعی، موثر و کم‌عارضه برای جوانسازی پوست لحاظ می‌شود.

جوان‌سازی پوست با تزریق چربی

یکی از بهترین روش‌های جوان‌سازی و حجم‌دهی پوست، تزریق چربی می‌باشد که بافت چربی طبیعی اعضای بدن شخص مثل ران و شکم که با روش لیپوساکشن برداشت و سپس خالص‌سازی می‌شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش همچون روش تزریق بوتاکس و تزریق ژل، حتما باید از مهارت پزشک متخصص در کلینیک زیبایی استفاده شود و کار تزریق همانند استفاده از دستگاه لیزر موهای زاید به اشخاص غیرمتخصص و غیرپزشک حاضر در کلینیک سپرده نشود.

البته در مراکز و کلینیک‌های زیبایی علاوه بر خدمات فیشال صورت، خدمات لیزر مو، لیفت پوست صورت به درمان بیماری‌ها و مشکلات پوست و مو مانند: آکنه، خال، کهیر، تبخال، زگیل و تمام موارد ضایعات پوستی، ریزش مو و همچنین درمان بسیاری دیگر از بیماری‌های پوست و مو نیز توسط متخصصین پوست و مو پرداخته می‌شوند.

انتخاب کلینیک بر اساس دستگاه‌های مورد اطمینان با برند‌های آشنا

مهمترين نكته در انتخاب کلینیک، کیفیت کار انواع خدمات زیبایی به کمک دستگاه‌های مورد استفاده‌ی آن می‌باشد. زیرا به طور مثال در مورد دستگاه لیزر موها‌ی زاید، دستگاهی مانند دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر SCHNEIDER LASER HAIR REMOVAL یکی از با كیفيت‌ترین دستگاه‌های ليزر است که كمترين تعداد جلسات درمانى با اثر بخشی بالا و میزان درد نامحسوس و کم را شامل می‌شود. (تعداد جلسات درمان با این دستگاه بطور ميانگين 4 جلسه می‌باشد.) و این در حالی است که دستگاه لیزر برخی مراکز به دلیل ضعیف بودن و آى پى ال نامناسب نه تنها موهای زاید مراجعه کننده را از بین نمی‌برد بلکه همان موهاى زائد بعد از چند ماه دوباره رشد می‌کنند.

image_2022-01-22_215645 بهترین خدمات یک کلینیک زیبایی

بنابراین كسب اطلاعات لازم در مورد نوع و مدل و كمپانى سازنده دستگاه‌های مختلف مورد استفاده برای زیبایی، کمک شایانی به انتخاب کلینیک توسط مراجعه‌کننده و همچنین راه‌اندازی یک کلینیک زیبایی مدرن با پیشرفته‌ترین امکانات را برای متخصصان و پزشکان متخصص پوست و مو و زیبایی فراهم می‌نماید. جهت اطلاع از این موضوع در پایان گزارش توجه عزیزان را به محصولات ارائه شده در یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی دستگاه‌های مورد استفاده در کلینیک‌های زیبایی جلب نموده تا با معرفی این شرکت و کالاهای ارائه شده در آن، با برخی از محصولات و تجهیزات پیشرفته‌ی زیبایی آشنا شده و در انتخاب بهترین‌های دستگاه‌های لیزر شما را یاری نماییم.

شرکت تجهیز گستر لیزر

سابقه شرکت تجهیز گستر لیزر (https://tgmed.ir/) با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه واردات و عرضه‌ی تجهیزات زیبایی،  باعث شده است تا این شرکت در زمره‌ی یکی از موفق‌ترین شرکت‌های صاحب نام و قابل اعتماد در بین مشتریان خود محسوب شود. از جمله محصولات ارائه شده توسط این شرکت به کلینیک‌های زیبایی سراسر ایران، دستگاه‌ لیزر موهای زائد اشنایدر (schneider) و آلما (Alma) و همچنین دستگاه جوان‌ساز هایفو (Hifu)، دستگاه رفع تتو پیکو سکند (Pico Second) و دستگاه کرایولیپولیز coolsculpting و … می‌باشد.

از جمله مشخصات دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر پلاس  SCHNEIDER LASER HAIR REMOVAL آلمان در مدل های 2021 و 2022 به شرح زیر می‌باشد:

 • سه طول موج کاری الکساندرایت و دایود و اندیاگ
 •  سه خروجی مختلف : تک طول موج الکس، تک طول موج دایود و ترکیبی از سه طول موج
 • ماکزیمم انرژی دستگاه 110j/cm2
 • سیستم کولینگ پیشرفته تا 25 درجه زیر صفر
 •  دارای استابلایزر داخلی و یک‌سو کننده جریان برق
 • قابلیت دخیره پرونده تمام مشتریان
 • جوابدهی تضمینی تنها در 4 جلسه

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در مورد لیزر موهای زائد اشنایدر و سایر دستگاه‌های وارداتی این شرکت از جمله هایفو 4 بعدی (4D ULTRA HIFU) | جوانساز و لیفتینگ پوست، دستگاه هایفو 4 بعدی (4D ULTRA HIFU) جدیدترین دستگاه هایفو و … می‌توانید به آدرس سایت شرکت (https://tgmed.ir/) مراجعه نموده و از چگونگی کیفیت و عملکرد و قیمت این محصولات مطلع شوید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.