تاریخ انتشار : یکشنبه 24 سپتامبر 2023 - 21:41
686 بازدید
کد خبر : 3131

بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

در بین انبوه کاغذهای باطله و اسناد غیرضروری ، تنها چیزی که اندکی به حفظ ماهیت کاغذ و کمک به کاهش قطع شدن درختان کمک می کند ؛ بهره گیری از دستگاه‌های کاغذ خرد کن است. دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟ همواره در هر شرکت و موسسه‌ ای ، اسناد و مدارکی موجود می باشند

در بین انبوه کاغذهای باطله و اسناد غیرضروری ، تنها چیزی که اندکی به حفظ ماهیت کاغذ و کمک به کاهش قطع شدن درختان کمک می کند ؛ بهره گیری از دستگاه‌های کاغذ خرد کن است.
دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟
همواره در هر شرکت و موسسه‌ ای ، اسناد و مدارکی موجود می باشند که یا دیگر به آنان نیازی نیست ، و یا نیز دارای اطلاعات محرمانه و مهمی می باشند که نباید در دسترس کسی قرار گیرد.
اینجاست که یک کاغذ خرد کن قادر است تا به آسانی این اسناد و مدارک را از بین ببرد. معدوم‌ سازی کاغذهای باطله ، به یوجود آمدن فضای بیشتر و نگهداری از اسناد جدید و مرتب‌ سازی مدارک نیز کمک زیادی می ‌کند.
دستگاه‌های کاغذ خرد کن ، دارای ویژگی‌های خاصی می باشند : بعضی از آنان لرزش کمی دارند و صدای کمتری تولید می‌ نمایند – امکان از میان برداشتن انواع سی‌دی ، دیسک ، گیره کاغذ ، سنجاق و … – عملکرد معکوس خودکار به منظور خرد کردن ، در صورت گیر کردن کاغذ در داخل محفظه – دارای سنسور تماس دست با دستگاه ، در موقع خرد کردن کاغذ و خاموش شدن خودکار دستگاه
بعضی از کاغذ خردکن ‌ها ، همه این امکانات فوق را یک ‌جا دارند ؛ لذا کاربری بسیار آسان ‌تری دارند.
انواع دستگاه کاغذ خرد کن
کاغذ خردکن‌ها عموما شامل دو گروه می‌شوند : صنعتی یا بزرگ و اداری یا کوچک.
سطح امنیتی کاغذ خرد کن‌ها نیز دارای درجه ‌بندی مخصوص به خود می باشد: P1 تا P7 . به این ترتیب که هر چقدر که سطح امنیتی دستگاه بیشتر باشد ؛ عدد آن نیز بیشتر و ذرات خروجی کاغذ ، کوچک ‌تر خواهد بود.
برش‌های دستگاه نیز بر همین اساس سنجیده می ‌شوند. برش نواری ، دارای سطح امنیت پایین ، برش متقاطع دارای سطح امنیت متوسط و برش میکرو کات ، که به آن ، برش پودری نیز گفته می‌شود ؛ دارای سطح بالای امنیت می باشد.
امروز می خواهیم به بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های موجود در بازار پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

1 کاغذ خرد کن مهر مدل MM-600 C

6040f8c1c6df0 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

1990000 خرید
. . .

2 کاغذ خردکن پروتک مدل 468

6040f8c28b339 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

3400000 خرید
یکی از موارد مهم در هر شرکتی معدوم سازی اسناد و مدارک است که مبادا به دست افراد خارج از شرکت یا سازمان بیفتد. این مهم، داشتن خرد کننده ی اسناد را ضروری می کند. دستگاه خردکن کاغذ، مدل 468 تولید شرکت پروتک یکی از خردکن های پرسرعت بازار است. این دستگاه در ابعاد 374 220 320 میلی متر و وزن 4.5 کیلوگرم عرضه می شود. نوع برش انجام شده از نوع رشته ای است و در اندازه ی 40 4 میلی متر با سرعت 6 متر در دقیقه انجام می شود. ظرفیت ورودی کاغذ 7 برگ کاغذ 70گرمی است که از دهانه ی 225میلی متری وارد می شود. حجم مخزن به میزان 18 لیتر است. موتور تعبیه شده قدرتی برابر با 180 وات دارد و به محافظ حرارتی تجهیز شده است؛ همچنین این مدل دارای ورودی های جداگانه برای خردکردن DVD، CD و کارت های اعتباری است.
. . .

3 کاغذ خردکن تگزت مدل SC10N

6040f8c337959 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

1250000 خرید
. . .

4 کاغذ خردکن رمو مدل c-1100

6040f8c6933b9 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

2838000 خرید
کاغذ خرد کن c-1100 از محصولات شرکت رمو (Remo)، ابزار بسیار کاربردی برای معدوم سازی اسناد و مدارک در هر شرکت و اداره ای است. هر سازمان یا اداره ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم سازی آن ها دارد. استفاده از روش های سنتی مانند سوزاندن نمی تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به طور کامل از بین نرفته باشند. این کاغذ خردکن شرکت رمو با نابود کردن همیشگی و غیرقابل بازگشت اسناد امنیت خاطر را برای شما فراهم می کند. این دستگاه کاغذ خردکن دارای یک محفظه جداگانه برای معدوم سازی سی دی است. این مدل دهانه ورودی کاغذ به ابعاد 220 میلی متر دارد و می تواند به صورت هم زمان تا 5 برگ کاغذ A4 به وزن 70 گرم را به صورت پودری برش دهد. گفتی است سرعت برش کاغذ خردکن c-1100 برابر با 2.6 متر در دقیقه است و مخزن آن تا 15 لیتر سی دی و کاغذ معدوم شده در خود جای می دهد. این دستگاه به سنسور توقف عملکرد برش به هنگام تماس انگشتان با دهانه ورودی مجهز شده است تا از بروز هرگونه خسارت جانی جلوگیری کند.
. . .

5 کاغذ خردکن آی مکس مدل DM 60-C

6040f8c6deaf4 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

1850000 خرید
روزانه حجم چشمگیری از اسناد در ارگان‌ها تولید می‌شود و بعد از مدتی این اسناد ارزش و کارایی خود را از دست می‌دهند و با توجه به حجم وسیع آن‌ها نگهداری از آن‌ها منطقی به نظر نمی‌رسد و هر سازمان یا اداره‌ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم‌سازی آن‌ها دارد. استفاده از روش‌های سنتی مانند سوزاندن نمی‌تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به‌طور کامل از بین نرفته باشند این کاغذ خرد کن مکس با نابود کردن همیشگی و غیرقابل بازگشت اسناد امنیت خاطر را برای شما فراهم می‌کند و میتواند کلیه مدارک و اسناد محرمانه یا اضافی و همچنین کارت اعتباری سوزن منگنه و کلیپس را امحاء و از بین ببرد .
. . .

6 کاغذ خرد کن فلوز مدل Powershred H-8Cd

6040f8c7bcb54 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

3380000 خرید
کاغذ خرد کن Powershred H-8Cd از محصولات شرکت فلوز (Fellowes)، ابزار بسیار کاربردی برای معدوم سازی اسناد و مدارک در هر شرکت و اداره ای است، که البته نسبت به هم رده های خود ابعاد کوچک تری دارد. هر سازمان یا اداره ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم سازی آن ها دارد. استفاده از روش های سنتی مانند سوزاندن نمی تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به طور کامل از بین نرفته باشند. این کاغذ خرد کن شرکت فلوز با نابود کردن همیشگی و غیرقابل بازگشت اسناد امنیت خاطر را برای شما فراهم می کند. اگر کاغذی در دستگاه گیر کند، به صورت معکوس کار کرده و مشکل را حل می کند. فناوری Safety Lock این دستگاه را غیرفعال می کند تا به طور تصادفی روشن نشود. Powershred H-8Cd یک اسلات جدا برای معدوم سازی CD/DVD دارد و با سطح امنیتی P-4 برش رشته ای را در ابعاد 4×35 میلی متر انجام می دهد.
. . .

7 کاغذ خرد کن فلوز مدل Powershred H-8C

6040f8c81701f بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

3020000 خرید
کاغذ خرد کن «Powershred H-8C» از محصولات شرکت «فلوز» (Fellowes)، ابزار بسیار کاربردی برای معدوم‌سازی اسناد و مدارک در هر شرکت و اداره‌ای است، که البته نسبت به هم‌رده‌های خود ابعاد کوچک‌تری دارد. هر سازمان یا اداره‌ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم‌سازی آن‌ها دارد. استفاده از روش‌های سنتی مانند سوزاندن نمی‌تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به‌طور کامل از بین نرفته باشند. این کاغذ خرد کن شرکت فلوز با نابود کردن همیشگی و غیرقابل بازگشت اسناد امنیت خاطر را برای شما فراهم می‌کند. اگر کاغذی در دستگاه گیر کند، به‌صورت معکوس کار کرده و مشکل را حل می‌کند. فناوری Safety Lock این دستگاه را غیرفعال می کند تا به طور تصادفی روشن نشود. Powershred H-8C با سطح امنیتی P-4 برش رشته‌ای را در ابعاد ‌4×35 میلی‌متر انجام می‌دهد.
. . .

8 کاغذ خردکن فلوز مدل Power Shred 62MC

6040f8c85b691 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

5345000 خرید
کاغذ خردکن «Power shred 62MC» از محصولات شرکت خوش نام «فلوز» Fellowse(پرفروش ترین برند کاغذ خردکن در قاره آمریکا و اروپا)،یک دستگاه اداری با قابلیت های منحصر به فرد است ، بارزترین ویژگی این دستگاه خرد،کردن اسناددرابعاد میکرو(3mmx10mm) می باشد که سهم مهمی در امنیت معدوم سازی اسناد محرمانه در سازمان ها ، شرکت ها ، و حتی منازل بازی میکند ، این قابلیت خود موجب می شود تا مخزن (19لیتری) این دستگاه نسبت به مدل های مشابه حجم بیشتری از کاغذ خرد شده را در خود جای دهد.
از دیگر ویژگی های این دستگاه طراحی هوشمندانه و بسیارظریف آن می باشد که موجب شده تا با هر گونه چیدمانی سازگاری لازم را داشته باشد و قرار گیری چرخ در زیر شاسی دستگاه حمل و نقل آن رابرای شما بسیار آسان می نماید ، همچنین مخزن کاغذ خرد شده متحرک ، سهولت تخلیه زباله را فراهم می نماید.
موتور قدرت مند 440 واتی«Power shred 62MC» امکان خردکردن 10برگ کاغذ را به صورت همزمان به کاربر خود می دهد و همچنین قابلیت خرد ، کردن سوزن منگنه ، کلیپس و کارت اعتباری را نیز دارا می باشد. درصورت گیر کردن کاغذ در دستگاه ، موتور با کارکرد معکوس از آسیب رسیدن به سایر قطعات جلوگیری می نماید.
همه افراد جامه درهرسطح شغلی و اجتماعی دارای اسنادی امنیتی هستند ، پس کاغذ خردکن «Power shred 62MC» می تواند بهترین ، امنیتی ترین و زیباترین انتخاب برای همه ما باشد.
امنیت اسناد و مدارک را جدی بگیریم.
. . .

9 کاغذ خرد کن مهر مدل MM-350 C

6040f8c8a68e4 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

3350000 خرید
. . .

10 کاغذ خردکن اچ.سون مدل VS-713CD

6040f8c966dd7 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

3478000 خرید
کاغذ خردکن H.SOON vs-713cd محصول کمپانی اچسون در ایران می باشد که به نوعی محصول مشترک ایران و چین می باشد . این کاغذ خردکن نسبت به قیمت و کارایی و همچنین محصولات مشابه از کیفیت بالایی برخوارد می باشد . قطعات اصلی و باکیفیت در این کاغذ خردکن به کار برده شده است همچنین با توجه به نبود قطعات برخی از کاغذ خردکن کمپانی اچسون در ایران گارانتی و پشتیبانی پس فروش کالا را تضمین می کند . این دستگاه دارای قابلیت خرد کردن کاغذ ، سی دی و دی وی دی و همچنین کارت های پی وی سی می باشد . دهنه ورودی کاغذ و خرد کردن سی دی جداگانه می باشد . همچنین ظرفیت ورودی کاغذ 7 برگ هم زمان می باشد و اما ما توصیه می کنیم برای این که به دستگاه فشار وارد نشود از تعداد برگ کمتری استفاده کنید.
. . .

11 کاغذ خرد کن فلوز مدل Power Shred 8MC

6040f8c9c6090 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

3800000 خرید
کاغذ خردکن Power shred 8MC از محصولات شرکت خوش نام فلوز Fellowse،یک دستگاه کوچک با قیمت مناسب با قابلیت های منحصر به فرد است ، بارزترین ویژگی این دستگاه برش اسناد در ابعاد میکرو(3*10 میلی متر) می باشد که سهم مهمی در امنیت معدوم سازی اسناد در سازمان ها ، شرکت ها ، و حتی منازل بازی میکند ، این قابلیت خود موجب می شود تا مخزن (14.5 لیتری) این دستگاه نسبت به مدل های مشابه حجم بیشتری از کاغذ خرد شده را در خود جای دهد. از دیگر ویژگی های این دستگاه نسبت به سری قبلی آن Power shred 8C طراحی هوشمندانه و بسیارظریف آن می باشد که موجب شده تا با هر گونه چیدمانی سازگاری لازم را داشته باشد. موتور قدرتمند 330 واتی Power shred 8MC امکان خردکردن 8 برگ کاغذ را به صورت همزمان به کاربر خود می دهد و همچنین قابلیت خرد ، کردن سوزن منگنه ، کلیپس و کارت اعتباری را نیز دارا می باشد. درصورت گیر کردن کاغذ در دستگاه ، موتور با کارکرد معکوس از آسیب رسیدن به سایر قطعات جلوگیری می نماید. همه افراد جامه درهرسطح شغلی و اجتماعی دارای اسنادی امنیتی هستند حتی خانه های ما پر از اسناد محرمانه ای است که افشاء شدن آنها می تواند امنیت ما را به خطر بیندازد ، پس کاغذ خردکن Power shred 8MC می تواند بهترین ، امنیتی ترین و زیباترین انتخاب برای همه ما باشد. امنیت اسناد و مدارک را جدی بگیریم.
. . .

12 کاغذ خردکن رمو مدل c-2100

6040f8ca2bd04 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

4900000 خرید
کاغذ خرد کن c-2100 از محصولات شرکت رمو (Remo)، ابزار بسیار کاربردی برای معدوم سازی اسناد و مدارک در هر شرکت و اداره ای است. هر سازمان یا اداره ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم سازی آن ها دارد. استفاده از روش های سنتی مانند سوزاندن نمی تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به طور کامل از بین نرفته باشند. این کاغذ خردکن شرکت رمو با نابود کردن همیشگی و غیرقابل بازگشت اسناد امنیت خاطر را برای شما فراهم می کند. این دستگاه کاغذ خردکن قابلیت معدوم سازی سی دی و کارت اعتباری دارد. دهانه ورودی کاغذ این مدل 220 میلی متر است و می تواند به صورت هم زمان تا 7 برگ کاغذ A4 در حدود 70 گرم را به صورت پودری برش دهد. گفتی است سرعت کاغذ خردکن C-2100 برابر با 3.10 متر در دقیقه است و مخزن آن تا 16 لیتر سی دی و کاغذ معدوم شده در خود جای می دهد. این دستگاه به سنسور توقف عملکرد برش به هنگام تماس انگشتان با دهانه ورودی مجهز شده است تا از بروز هرگونه خسارت جانی جلوگیری کند.
. . .

13 کاغذ خردکن شرد مدل C-05

6040f8ca9a510 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

1450000 خرید
کاغذ خرد کن «C-05» از محصولات شرکت «شرد» (Shred)، ابزار بسیار کاربردی برای معدوم‌سازی اسناد و مدارک در هر شرکت و اداره‌ای است. هر سازمان یا اداره‌ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم‌سازی آن‌ها دارد. استفاده از روش‌های سنتی مانند سوزاندن نمی‌تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به‌طور کامل از بین نرفته باشند. این کاغذ خردکن شرکت شرد با نابود کردن همیشگی و غیرقابل ‌بازگشت اسناد، امنیت خاطر را برای شما فراهم می‌کند. این مدل دهانه ورودی کاغذ به ابعاد 220 میلی‌متر دارد و می‌تواند به‌صورت هم‌زمان تا ۵ برگ کاغذ A4 را به‌صورت رشته‌ای برش دهد. گفتی است سرعت کاغذ خردکن C-05 برابر با ۵.۲ متر در دقیقه است. شرکت‌هایی مانند شرد دست به تولید دستگاه‌هایی برای انجام این مهم برده‌اند که می‌تواند با سرعت و دقت بالا اسناد را به نحوی معدوم سازند که دیگر بازیابی آن‌ها ممکن نباشد.
. . .

14 کاغذ خردکن رمو مدل c-1500

6040f8cba8e86 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

3790000 خرید
کاغذ خرد کن c-1500 از محصولات شرکت رمو (Remo)، ابزار بسیار کاربردی برای معدوم سازی اسناد و مدارک در هر شرکت و اداره ای است. هر سازمان یا اداره ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم سازی آن ها دارد. استفاده از روش های سنتی مانند سوزاندن نمی تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به طور کامل از بین نرفته باشند. این کاغذ خردکن شرکت رمو با نابود کردن همیشگی و غیرقابل بازگشت اسناد امنیت خاطر را برای شما فراهم می کند. این دستگاه کاغذ خردکن دارای یک محفظه جداگانه برای معدوم سازی سی دی و کارت اعتباری است. این مدل دهانه ورودی کاغذ به ابعاد 220 میلی متر دارد و می تواند به صورت هم زمان تا 12 برگ کاغذ A4 در حدود 70 گرم را به صورت پودری برش دهد. گفتی است سرعت کاغذ خردکن C-1500 برابر با 5 متر در دقیقه است و مخزن آن تا 15 لیتر سی دی و کاغذ معدوم شده در خود جای می دهد. این دستگاه به سنسور توقف عملکرد برش به هنگام تماس انگشتان با دهانه ورودی مجهز شده است تا از بروز هرگونه خسارت جانی جلوگیری کند.
. . .

15 کاغذ خردکن رمو مدل c-2100

6040f8cc0d44a بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

5200000 خرید
کاغذ خرد کن «c-2100» از محصولات شرکت «رمو» (Remo)، ابزار بسیار کاربردی برای معدوم‌سازی اسناد و مدارک در هر شرکت و اداره‌ای است. هر سازمان یا اداره‌ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم‌سازی آن‌ها دارد. استفاده از روش‌های سنتی مانند سوزاندن نمی‌تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به‌طور کامل از بین نرفته باشند. این کاغذ خردکن شرکت رمو با نابود کردن همیشگی و غیرقابل‌بازگشت اسناد امنیت خاطر را برای شما فراهم می‌کند. این دستگاه کاغذ خردکن قابلیت معدوم‌سازی سی دی و کارت اعتباری دارد. دهانه ورودی کاغذ این مدل 220 میلی‌متر است و می‌تواند به‌صورت هم‌زمان تا 7 برگ کاغذ A4 در حدود 70 گرم را به‌صورت پودری برش دهد. گفتی است سرعت کاغذ خردکن C-2100 برابر با 3.10 متر در دقیقه است و مخزن آن تا 16 لیتر سی دی و کاغذ معدوم شده در خود جای می‌دهد. این دستگاه به سنسور توقف عملکرد برش به هنگام تماس انگشتان با دهانه ورودی مجهز شده است تا از بروز هرگونه خسارت جانی جلوگیری کند.
. . .

16 کاغذ خردکن اچ.سون مدل VS1502CD

6040f8cd18c4d بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

5400000 خرید
کاغذ خردکن H.SOON vs1502cd محصول کمپانی اچسون در ایران می باشد که به نوعی محصول مشترک ایران و چین می باشد . این کاغذ خردکن نسبت به قیمت و کارایی و همچنین محصولات مشابه از کیفیت بالایی برخوارد می باشد . قطعات اصلی و باکیفیت در این کاغذ خردکن به کار برده شده است همچنین با توجه به نبود قطعات برخی از کاغذ خردکن کمپانی اچسون در ایران گارانتی و پشتیبانی پس فروش کالا را تضمین می کند . این دستگاه دارای قابلیت خرد کردن کاغذ ، سی دی و دی وی دی و همچنین کارت های پی وی سی می باشد . دهنه ورودی کاغذ و خرد کردن سی دی جداگانه می باشد . همچنین ظرفیت ورودی کاغذ 15 برگ هم زمان می باشد و اما ما توصیه می کنیم برای این که به دستگاه فشار وارد نشود از تعداد برگ کمتری استفاده کنید.
. . .

17 کاغذ خرد کن فلوز مدل Powershred 75Cs

6040f8cd5e7ac بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

8240000 خرید
کاغذ خرد کن Powershred 75Cs از محصولات شرکت فلوز (Fellowes)، ابزار بسیار کاربردی برای معدوم سازی اسناد و مدارک در هر شرکت و اداره ای است. هر سازمان یا اداره ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم سازی آن ها دارد. استفاده از روش های سنتی مانند سوزاندن نمی تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به طور کامل از بین نرفته باشند. این کاغذ خرد کن شرکت فلوز با نابود کردن همیشگی و غیرقابل بازگشت اسناد امنیت خاطر را برای شما فراهم می کند. با فناوری SafeSense این دستگاه برای تضمین سلامت کاربر، هنگام لمس ورودی کاغذ، دستگاه را متوقف می کند. Powershred 75Cs با سرعت خرد کردن 3.35 متر در دقیقه دارای سطح امنیتی P-4 است و می تواند CD و DVD، را بصورت نیز معدوم سازی کند.
. . .

18 کاغذ خرد کن فلوز مدل Powershred 53C

6040f8cdab6e6 بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

5570000 خرید
کاغذ خرد کن Powershred 53C از محصولات شرکت فلوز (Fellowes)، ابزار بسیار کاربردی برای معدوم سازی اسناد و مدارک در هر شرکت و اداره ای است. هر سازمان یا اداره ای بسته به حوزه فعالیت خود اطلاعاتی دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است و در راستای جلوگیری از افشای اطلاعات نیاز به معدوم سازی آن ها دارد. استفاده از روش های سنتی مانند سوزاندن نمی تواند بدون اتلاف زمان صورت گیرد و حتی امکان دارد بعضی اطلاعات به طور کامل از بین نرفته باشند. این کاغذ خرد کن شرکت فلوز با نابود کردن همیشگی و غیرقابل بازگشت اسناد امنیت خاطر را برای شما فراهم می کند. در صورت گیر کردن کاغذ، این دستگاه با عملکرد معکوس، مشکل به وجود آمده را حل می کند. Powershred 53C با سرعت خرد کردن 2 متر در دقیقه دارای سطح امنیتی P-4 است.
. . .

19 کاغذ خرد کن فلوز مدل Powershred 485Ci

6040f8cdf1b4e بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

70000000 خرید
کاغذ خرد کن «Powershred 485Ci» از سری محصولات شرکت «فلوز» (Fellowes)است. این محصول ابزار بسیار کاربردی برای معدوم‌سازی اسناد و مدارک شرکت و ادارات بزرگ است. این کاغذ خردکن قادر است در کنار کاغذ، کارت اعتباری، گیره کاغذ، CD و DVD را هم معدوم کند. علاوه‌براین، این محصول از امکان Auto-Oil پشتیبانی می‌کند؛ داشتن این ویژگی به معنی این است که دستگاه به‌طور خودکار برش‌دهنده‌ها را روانکاری می‌کند تا عملکردی مطلوب داشته باشند. اگر از دستگاه روشن به مدت چند دقیقه استفاده نکنید، 485Ci در حالت استندبای قرار می‌گیرد تا در مصرف انرژی صرفه‌جویی شود. این محصول در برابر گیرکردن کاغذ مقاوم است. فناوری SafeSense باعث می‌شود زمانی که دست کاربر به تیغه محصول برخورد می‌کند، دستگاه به‌طور خوکار متوقف می‌شود. کاغذ خردکن 485Ci با سرعت متوسط خرد کردن 6 متر در دقیقه عملیات خردکردن را انجام می‌دهد که میزان بسیار مطلوبی است. از دیگر ویژگی‌های این خردکن می‌توان به امکان روشن ماندن بی‌وقفه اشاره کرد.
. . .

20 کاغذ خردکن کینگ مدل H4BX

6040f8ce882db بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

1404000 خرید
کاغذ خردکن مدل H4BX محصولی از شرکت کینگ (King) است. این کاغذ خردکن اسناد را به صورت رشته ای معدوم سازی می کند. سایز برش ها در حدود 6 میلی متر است که امکان استخراج محتوا و بازگردانی را غیرممکن می کند. عرض دهانه ی ورودی این مدل 5 220 میلی متر است. مدل H4BX می تواند تا 6 برگ کاغذ را به صورت هم زمان خرد کند و پیشنهاد می شود بیش از این مقدار خرد نکنید تا آسیبی به دستگاه وارد نشود. از دیگر قابلیت های این مدل، خرد کردن کارت های پلاستیکی از قبیل کارت بانکی است. مخزن این دستگاه ظرفیت 10 لیتری دارد و ازاین رو برای مصارف خانگی و اداری با حجم کاری پایین و متوسط گزینه ی مناسب و ایدئالی محسوب می شود. بدنه ی این دستگاه از پلاستیک باکیفیت ساخته شده است و با ابعاد 320 130 290 میلی متر، فضای زیادی را اشغال نمی کند. روی سطح کاغد خردکن H4BX کلید کشویی قرار داده شده است که برای خاموش، عملکرد خودکار و معکوس کاربرد دارد.
. . .

21 کاغذ خردکن نیکیتا مدل سحاب

6040f8cf3e55c بررسی پر فروش ترین کاغذ خردکن های اداری

2890000 خرید
کالایی که در پیش رو دارید دستگاهی برای معدوم‌سازی اسناد و مدارک مهم است. اسناد بعد از این‌که کارایی خود را از دست می‌دهند تبدیل به نقطه‌ضعفی برای شرکت‌ها سازمان‌ها و ارگان‌ها می‌شوند که درصورتی‌که به دست افراد دیگر بیفتند ممکن است مشکلاتی برای شرکت‌ها به وجود آورند. ازاین‌رو بسیار حیاتی است که اسناد و مدارک را پس از استفاده و پایان عمر مفید آن‌ها معدوم ساخت. روش‌های دستی و سنتی سرعت بسیار کمی داشته و احتمال بازیابی اسناد در این روش‌ها بسیار بالا است. در همین راستا شرکت‌های مختلف دست به تولید دستگاه‌هایی برای نابودسازی اتوماتیک اسناد با سرعت و دقت بالا نموده‌اند. این دستگاه میتواند به طور همزمان 4 برگ کاغذ سایز A5 را به همراه سوزن منگنه ، کلیپس و یا سوزن ته گرد خرد کند. یکی از ویژگی های مهم این دستگاه نسب آن بروی دیوار است. محصولی که در این قسمت مشاهده می‌کنید یکی از همین دستگاه‌ها است که قادر است با سرعت و دقت بالا اسناد را در اندازه‌ی بسیار کوچک خرد نماید تا از عدم بازیابی آن‌ها اطمینان حاصل شود.

. . .
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS عکس های جدیدRSS ویدائوRSS مسترسئوکارلینک های مرتبطپیوندهاRSS آکادمی ایران اسکین کرRSS ایران کریر فیلیمو