تاریخ انتشار : سه‌شنبه 17 اکتبر 2023 - 21:41
971 بازدید
کد خبر : 3227

بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

این نوع از کش‌ها در ابتدا در مراکز توانبخشی برای انجام امور توانبخشی و فیزیوتراپی استفاده می‌ شد؛ اما تفاوتی که وجود داشت این بود که ضعیف‌ تر بودند تا فرد بتواند با آن کار کند. اما به تدریج پس از اینکه متخصصان تمرینات بدنی متوجه تاثیر عالی این کش بر روی افزایش قدرت و

این نوع از کش‌ها در ابتدا در مراکز توانبخشی برای انجام امور توانبخشی و فیزیوتراپی استفاده می‌ شد؛ اما تفاوتی که وجود داشت این بود که ضعیف‌ تر بودند تا فرد بتواند با آن کار کند. اما به تدریج پس از اینکه متخصصان تمرینات بدنی متوجه تاثیر عالی این کش بر روی افزایش قدرت و مقاومت بدنی این افراد شدند ؛ به فکر بهره گیری از آن ، برای عموم افراد افتادند.
این شد که کش پیلاتس با نام دیگر کش CX به یکی از ابزار های مهم و ضروری برای انجام تمرینات ورزشی تبدیل شد. این نوع کش‌ها که نهایتاً تا طول 2 متر ساخته می‌ شوند ؛ ضخامت و استحکام گوناگونی دارند که با بهره گیری از آن می ‌توانید به انجام انواع تمرینات کششی و مقاومتی برای قسمت های مختلفی از بدن همچون پاها ، عضلات دست و عضلات کمر استفاده کنید.
انواع کش پیلاتس
کش پیلاتس 2 متر(پیلاتس نواری)
این نوع مشابه یک نوار به طول دو متر و با عرض نهایتاً 15 سانتی‌متر می باشد. نوع دیگری از آنها نیز با طول بیشتر نزدیک به 3 متر وجود دارد که به منظور بارفیکس مناسب می باشد ؛ لذا با نام کش بارفیکس شناخته می ‌شوند. بسیار سبک بوده و با هدف انجام تمرینات کششی ، قدرتی و استقامتی استفاده می شود. در رنگ‌ های گوناگونی ساخته می‌ شوند که رنگ‌ بندی ، بیانگر مقدار مقاومت و استحکام آنان می‌باشد.
کش پیلاتس دسته ‌دار
دسته دار است ؛ لذا مناسب انجام حرکات مقاومتی است ؛ اما چون این استقامت باعث ایجاد کشش می‌ شود ؛ پس برای تمرینات کششی هم گزینه عالی می باشد. از این نوع می‌توانید به جای دمبل بدنسازی نیز بهره برد. از آنجایی که آسیبی به تاندون‌ها و مفاصل وارد نمی ‌کند ؛ جایگزین بسیار خوبی برای دمبل می باشد.
کش پیلاتس حلقه‌ای
این مدل به شکل حلقه‌ ای می باشد که مناسب برای پاها طراحی گشته است. در رنگ‌ های زرد ، سبز، بنفش و مشکی طراحی شده‌ است که هر رنگ ، دارای مقاومت مخصوصی است. طول آن ما بین 30 تا 60 سانتی متر متغیر است تا متناسب با سنی که فرد دارد ؛ از آن ، بهره ببرد.
امروز می خواهیم به بررسی پرفروش ترین کش های پیلاتس پردازیم تا با تحقیق و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

1 کش پیلاتس 2 متر مدل FINAL 2019 ضخامت 0.5 میلی متر

60683d1a15e33 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

کش پیلاتس 200 سانتی متری معرفی شده در این بخش از جنس پلاستیک نرم و با دوام می باشد که داری ضخامت 0.5 و عرض 15 سانتی متری عرضه می شود که در نهایت هم از افزایش قدرت، سرعت و استقامت عضلات‌تان حس خوشایندی خواهید داشت. استفاده از کش پیلاتس به مکان مخصوص نیازی ندارد و نه‌تنها در سالن‌های ورزشی و پارک‌ها بلکه در خانه هم می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. این کش با کنترل فشاری که به بدنتان وارد می‌شود، به افزایش قدرت، سرعت و استقامت کمک می‌کند. کش‌های «پیلاتس» به‌خاطر حمل آسان، کاربری ساده و نیازنداشتن به صرف زمان و انرژی جهت آماده‌سازی‌، به وسایل سنگین بدن‌سازی ترجیح داده می‌شوند. این کش‌های ارزان‌قیمت ‌در مقایسه با وزنه و دمبل‌های بدن‌سازی به تاندون‌ها صدمه‌ای نمی‌زنند؛ در عوض مفاصل و عضلات بدن کار دستگاه‌های بدن‌سازی را انجام می‌دهند. هر گروهی از ورزشکاران می‌توانند با این کش‌ها تمرین کنند. جهت واردکردن فشارهای متفاوت به بدن می‌توان از کش‌های پیلاتس با ضخامت‌های مختلف استفاده کرد. همچنین با کم‌وزیادکردن طول کش با ضخامت‌ مشخص، میزان فشار وارده تنظیم می‌شود. با توجه به قابلیت حمل آسان‌ این کش‌ها می‌توان از آن‌ها در هر مکانی استفاده کرد.
. . .

2 کش ورزشی مدل 1621

60683d1ab9ab7 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

. . .

3 کش ورزشی کد L1211

60683d1b2e760 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

کش پیلاتس بعلت مقاومت کمی که دارند در ابتدا بیشتر در مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی مورد استفاده قرار می گرفتند, اما با گذشت زمان این کش ها به علت اینکه رِنج وسیعی از حرکات ورزشی را می توان با آن انجام داد به یک وسیله ورزشی جدایی ناپذیر در باشگاههای ورزشی تبدیل گردید. این کش‌ها در طول‌های 31 سانتی متری و پهنای این کش ها 5 سانتیمتر می باشد. محدوده‌ی حرکات ورزشی قابل انجام با این کش‌ها بسیار متنوع است و تمرینات آن به تمرینات تمام بدن یا فول بادی (full body) مشهورند. انتهای این کش ها لوپ هستند. این کش ها در رنگهای مختلفی موجود می باشند, که هر کدام از این رنگها دارای ضخامت مشخصی بوده که بیانگر میزان قدرت کش مورد نظر می باشد.
خیلی سبک =زرد
سبک= قرمز
متوسط= سبز
سنگین= آبی
خیلی سنگین= مشکی
این کش ها مناسب برای استفاده در ورزش بدنسازی و ایروبیک و پیلاتس جهت تناسب اندام است.
. . .

4 کش پیلاتس مدل N1

60683d1b45b38 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

. . .

5 کش پیلاتس کد 140

60683d1bb0e52 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

. . .

6 کش پیلاتس مینی لوپ لیبنلی مدل 1 تا 4

60683d1bd045b بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

محصول ناموجود می باشد.
عالی برای هر تمرینی: این مجموعه مینی لوپ مقاومتی می تواند با هر برنامه ی تمرینی ازجمله یوگا، پیلاتس و موارد دیگر همراه شود: برای تمرینات عمومی، حرکات کششی، تمرین های قدرتی. این ست مینی لوپ از کش لاتکس باکیفیت بالا ساخته شده تا در برابر شدیدترین تمرینات مقاومت کنند. دارای سه سطح مقاومت: معمولی، سنگین و فراسنگین. کاربردهای فراوان: به رغم آنکه از مینی لوپ اغلب برای ورزش و تناسب اندام استفاده می شود، فیزیوتراپ ها نیز این محصول را به دلیل خاصیت بازتوان بخشی شان دوست دارند. مینی لوپ های ما برای افرادی که از آسیب دیدگی پا، زانو و کمر رنج می برند نیز مناسب هستند.
. . .

7 کش ورزشی کد L1214

60683d1be4312 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

کش پیلاتس بعلت مقاومت کمی که دارند در ابتدا بیشتر در مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی مورد استفاده قرار می گرفتند, اما با گذشت زمان این کش ها به علت اینکه رِنج وسیعی از حرکات ورزشی را می توان با آن انجام داد به یک وسیله ورزشی جدایی ناپذیر در باشگاههای ورزشی تبدیل گردید. این کش‌ها در طول‌های 31 سانتی متری و پهنای این کش ها 5 سانتیمتر می باشد. محدوده‌ی حرکات ورزشی قابل انجام با این کش‌ها بسیار متنوع است و تمرینات آن به تمرینات تمام بدن یا فول بادی (full body) مشهورند. انتهای این کش ها لوپ هستند. این کش ها در رنگهای مختلفی موجود می باشند, که هر کدام از این رنگها دارای ضخامت مشخصی بوده که بیانگر میزان قدرت کش مورد نظر می باشد.
خیلی سبک =زرد
سبک= قرمز
متوسط= سبز
سنگین= آبی
خیلی سنگین= مشکی
این کش ها مناسب برای استفاده در ورزش بدنسازی و ایروبیک و پیلاتس جهت تناسب اندام است.
. . .

8 کش پیلاتس آماتا کد 123

60683d1c46509 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

مکانیزم اصلی کش پیلاتس ایجاد مقاومت در برابر بدن است که باعث تحریک استخوان ها و رشد عضلات می شود. کش پیلاتس برخلاف سادگی، ویژگی هایی دارد که آن را تبدیل به یک وسیله پرکاربرد برای تقویت عضلات و افزایش قدرت جسمانی می کند. 1. سبک و کم حجم و قابل استفاده در همه جا میباشد. 2. هزینه بسیار پایین در برابر دیگر وسایل ورزشی دارد. 3.میزان کشش و مقاومتی که کش برای شما ایجاد می کند قابل تنظیم است و در صورت نیاز می توانید از چند کش همزمان برای ایجاد مقاومت بیشتر استفاده کنید. 4. تمام بدن در گیر می شود و تمرینات جامعی می توانید با این وسیله انجام دهید که تقریبا تمام گروه عضلات را به چالش می کشد. 5. با کش پیلاتس امکان ایجاد تنوع در تمرینتات خود را دارید تا چالش عضلات خود را حفظ کنید. 6. می توان این وسیله را با تجهیزات دیگر مانند وزنه ها ترکیب کرد. کش پیلاتس به طرز باور نکردنی ساده است، اما در افزایش استقامت و انعطاف پذیری بدن بسیار موثر میباشد
. . .

9 کش پیلاتس مدل اسپورتس

60683d1c8c21a بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

. . .

10 کش ورزشی تراباند کد 01

60683d1cac518 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

محصول ناموجود می باشد.
کش پیلاتس تراباند معرفی شده يك محصول با كيفيت براي انجام تمرينات قدرتي در پاها و دست هامي باشد. اين محصول با بهترین متریال براي افراد مختلف تهيه شده است كه افراد مبتدي تا حرفه اي مي توانند انتخاب و استفاده نمايند.اين كش ها در ورزش هايي همچون پيلاتس و كراس فيت و آمادگي جسماني و فيتنس كاربرد فراوان دارند. کش های لوپ بالای زانوها یا مچ پا برای تمرینات استقامتی و تحرک یا به عنوان بخشی از گرم کردن دینامیک استفاده می شود.

کش پیلاتس تراباند معرفی شده برای اهداف مختلف استفاده می شود مخصوصا عضلات پایین تنه، که باعث افزایش قدرت، تعادل و انعطاف پذیری می شود. این کش ها یک راه موثر و کارآمد برای تقویت عضلات هستند و دارای مزایایی همچون راحتی در حمل محصول و برطرف کردن نیاز به اتصال، مانند کش های سنتی می باشد. این کش ها ایده ال برای تمرینات شدید، کشش، بازسازی آسیب های پا، زانو و باسن می باشند.

. . .

11 کش پیلاتس مینی لوپ اسپورتس مدل S2

60683d1cd56f8 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

. . .

12 توپ پیلاتس و یوگا تراباند با قطر 25 سانتی متر

60683d1d70dd4 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

مینی بال که بعنوان توپ ضد استرس شناخته می شود، سبک، مقاوم و دارای رنگهای متنوع می باشد. تماس با سطح نرم و مخملی آن بسیار دلپذیر است. استفاده روزانه از این توپ میتواند باعث بهبود ادراک حسی، گردش خون، تعادل، ظرفیت ایروبیک و کنترل موتوری گردد. این توپ در بسیاری ازبرنامه های تمرینات ورزشی جهت افزایش توانایی فنی استفاده می شود.استفاده از توپ کوچک پیلاتس ، ضمن حمایت کمر در اجرای تمرین ها، دامنه حرکتی را افزایش می دهد، برای مثال مقایسه اجرای تمرین عضلات شکم در دو حالت دیگر یعنی بدون استفاده از توپ یا اجرای حرکت به کمک توپ بزرگ، نشان داده شده است که اجرای تمرین های شکم، زمانی که بخش پایین کمر روی توپ کوچک پیلاتس قرار می گیرد دامنه حرکتی افزایش می یابد و به این تربیت عضلات، بیشتر درگیر می شوند. توپ کوچک پیلاتس باعث می شود تا عضلات شکم، بدون اعمال فشار یا اسیب به کمر، درگیر در اجرای حرکت شوند.استفاده از توپ در تمرین های ورزشی بسیار مهم است، چرا که باعث افزایش مهارت ورزشکار می شود. در مراکز مختلف  بخصوص در مرکز آموزش ورزش پیلاتس جهان در کشور آمریکا، نیز بررسی های زیادی بر روی روش های استفاده از توپ صورت گرفته است. پس از بررسی های علمی درباره پارامتر هایی مانند شکل ، وزن، ویژگی های سطح توپ، استانداردهای خاصی برای تولید توپ در ورزش پیلاتس مد نظر قرار گرفته است.این توپ ساخته شده است از مواد پی وی سی  و ضد ترکیدن که به سفارش شرکت ترابند مطابق با استاندارهای روز کشور آمریکا به قطر ۲۵ سانتی متر و وزن تقریبی ۱۰۰ گرم تولید شده استشرکت ترابند با رعایت این اصول، برای سفارش ساخت توپ ویژه تمرین های پیلاتس اقدام کرده است تا از این ابزار آموزشی برای رشد و ارتقا سطح مهارت مربیان و ورزشکاران پیلاتس بهره بگیرد و روش های نوین را در اختیار علاقمندان قرار بدهد.
. . .

13 کش ورزشی کد L1213

60683d1d8d600 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

کش پیلاتس بعلت مقاومت کمی که دارند در ابتدا بیشتر در مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی مورد استفاده قرار می گرفتند, اما با گذشت زمان این کش ها به علت اینکه رِنج وسیعی از حرکات ورزشی را می توان با آن انجام داد به یک وسیله ورزشی جدایی ناپذیر در باشگاههای ورزشی تبدیل گردید. این کش‌ها در طول‌های 31 سانتی متری و پهنای این کش ها 5 سانتیمتر می باشد. محدوده‌ی حرکات ورزشی قابل انجام با این کش‌ها بسیار متنوع است و تمرینات آن به تمرینات تمام بدن یا فول بادی (full body) مشهورند. انتهای این کش ها لوپ هستند. این کش ها در رنگهای مختلفی موجود می باشند, که هر کدام از این رنگها دارای ضخامت مشخصی بوده که بیانگر میزان قدرت کش مورد نظر می باشد.
خیلی سبک =زرد
سبک= قرمز
متوسط= سبز
سنگین= آبی
خیلی سنگین= مشکی
این کش ها مناسب برای استفاده در ورزش بدنسازی و ایروبیک و پیلاتس جهت تناسب اندام است.
. . .

14 کش پیلاتس مدل C814

60683d1dd2f02 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

. . .

15 کش ورزشی لیوآپ مدل LS3201

60683d1e052f0 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

. . .

16 کش ورزشی فیرو پلاس مدل A10 Heavy

60683d1e910af بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

با توجه به وضعیت کنونی جامعه و تهدیدات ویروس کرونا برای علاقه مندان به ورزش و تعطیلی باشگاه های ورزشی, مجوعه فیرو با طراحی لوازم ورزشی خانگی با کیفیت و کارآمد امکان ورزش در محیط خانه را برای شما عزیزان فراهم کرده است.
کش ورزشی فیرو پلاس مدل A10 Heavy کشی بسیار کارآمد , با دوام و مناسب برای انجام تمرینات بدنسازی در منزل و محل کار می باشد. قدرت این کش در حال کشش متوسط یک الی دو کیلوگرم و در حالت حداکثر کشش دو الی سه کیلوگرم فشار را برای انجام تمرینات ورزشی ایجاد می کند.این کش با طول دو متر و پنجاه سانتی متر و دسته هایی مقاوم با روکش ضد عرق تجربه یک تمرین ورزشی خوب به همراه کالری سوزی بالا را برای شما به همراه دارد.
. . .

17 کش پیلاتس 2 متر مدل Red 2019 ضخامت 0.4

60683d1f04627 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

کش پیلاتس 200 سانتی متری معرفی شده در این بخش از جنس پلاستیک نرم و با دوام می باشد که داری ضخامت 0.4 و عرض 15 سانتی متری عرضه می شود که در نهایت هم از افزایش قدرت، سرعت و استقامت عضلات‌تان حس خوشایندی خواهید داشت.استفاده از کش پیلاتس به مکان مخصوص نیازی ندارد و نه‌تنها در سالن‌های ورزشی و پارک‌ها بلکه در خانه هم می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. این کش با کنترل فشاری که به بدنتان وارد می‌شود، به افزایش قدرت، سرعت و استقامت کمک می‌کند. کش‌های «پیلاتس» به‌خاطر حمل آسان، کاربری ساده و نیازنداشتن به صرف زمان و انرژی جهت آماده‌سازی‌، به وسایل سنگین بدن‌سازی ترجیح داده می‌شوند. این کش‌های ارزان‌قیمت ‌در مقایسه با وزنه و دمبل‌های بدن‌سازی به تاندون‌ها صدمه‌ای نمی‌زنند؛ در عوض مفاصل و عضلات بدن کار دستگاه‌های بدن‌سازی را انجام می‌دهند. هر گروهی از ورزشکاران می‌توانند با این کش‌ها تمرین کنند. جهت واردکردن فشارهای متفاوت به بدن می‌توان از کش‌های پیلاتس با ضخامت‌های مختلف استفاده کرد. همچنین با کم‌وزیادکردن طول کش با ضخامت‌ مشخص، میزان فشار وارده تنظیم می‌شود. با توجه به قابلیت حمل آسان‌ این کش‌ها می‌توان از آن‌ها در هر مکانی استفاده کرد.
. . .

18 کش ورزشی مدل A02

60683d1f57b10 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

. . .

19 کش پیلاتس ریسینز کد PI-01-05

60683d1fbba80 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

کش های پیلاتس برای لاغری یکی از لوازم ورزشی پرکاربرد در اکثر باشگاههای ورزشی می باشد, که با نامهای دیگری نظیر کش بدنسازی, کش تمرین نیز خوانده می‌شود. کش های پیلاتس در رنگ‌ها, ضخامت‌ها و طول‌های مختلفی موجود می باشند که هر یک از این کش ها دارای قدرت متفاوتی است.
برای انجام ورزش پیلاتس و استفاده از این نوع کش ها اگر به عنوان مبتدی شروع به کار کرده اید, بپیشنهاد می شود که از مشاوره مربیان خود در باشگاه استفاده کنید و یا اگر در خانه تمرین می کنید در ابتدا از کش ها با قدرت کم شروع کنید و رفته رفته فشار تمرینی خود را افزایش دهید. همچنین می توانید از کش با قدرتهای مختلف برای تمرین نقاط مختلف بدن استفاده نمائید. مثلاً از کش‌های قوی تر بیشتر برای تمرینات پایین تنه و پاها استفاده می شود و از کش پیلاتس نازک‌تر برای بالا تنه و بازوها استفاده می شود. این مزیت استفاده از این نوع کش ها سبب شده تا از کش پیلاتس برای مصارف توانبخشی معلولین و همچنین فیزیوتراپی نیز استفاده شود.
طول این نوع کش 31 سانتیمتر بوده و از لحاظ ضخامت در طبقه بندی “با مقاومت خیلی کم” یا به عبارتی 1 از 5 قرار می‌گیرد.
. . .

20 کش پیلاتس گلدن استار مدل LS3555

60683d207c099 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

کش پیلاتس گلدن استار مدل LS3555 یک انتخاب مناسب برای ورزش کردن در خانه است. هنگامی که زمان لازم برای ورزش کردن در باشگاه را ندارید می توانید از این کش استفاده کرده و همیشه سالم بمانید. این کش در ابعاد و بسته بندی مناسب به شما عرضه شده و قابل حمل در هر زمان و مکانی خواهد بود در این صورت به راحتی ورزش خواهید کرد. با انجام تمرینات روزمره کش پیلاتس گلدن استار می توانید به تقویت عضلات خود بپردازید. کش پیلاتس گلدن استار مدل LS3555 دارای ضخامت و اندازه های مختلفی بوده و برای داشتن روحیه خوب و بهبود عملکرد عضلات بدن انتخاب مناسبی خواهد بود.
. . .

21 کش پیلاتس مدل LOOP بسته 3 عددی

60683d2094d81 بررسی جامع پر فروش ترین کش پیلاتس

محصول ناموجود می باشد.
. . .
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.