بازی فکری کارتی چند نفره

بازی های فکری همان چیزی است که همه ما امروز باتوجه به تغیر شرایط اجتماعی  و در حجم عمد تر در غیر شکل سبک زندگی مان ایجاد شده است به آن نیاز داریم. با گسترش اینترنت و فضای مجازی دیگر وقتی برا معاشرات و وقت گذراندن با دوستان و آشنایان باقی نمانده است و هرکسم وقتی اوقات فراغتی پیدا میکند ترجیه میدهد آن را در گوشی خود بگذراند و از گفت و گو ها و فعالیت های اجتماعی دوری میکنند. این باعث میشد که افراد روز به روز در کنج عزلت خود فرو روند و این عمل سبب میشود که افراد دچار بیماری و اختلال روحی شوند و به مرور زمان این افسردگی و اختلالات را درون آنها به وجود آورد و این سبب افسردگی کل جامعه خواهد شد.

تفریح های ما هم امروزه به صورت مجازی صورت میگیرد و اگر فرد وقت خود را در شبکه ها اجتماعی تلف نکند نهایتا دیگر اگر بخواهد از بازی های فکری استفاده کند نسخه مجازی آن را استفاده کند که قطعا این تغییری در میزان ارتباطات فرد و بهبود وضعیت روانی آن داشته باشد.

ولی تغییر را باید خودمان شروع کنیم.همه در جمع های دوستانه و خانوادگی شرکت میکنیم که نمیدانیم چگونه باید اوقات فراغت خودمان را پر کنیم  و در این را دچار مشکل میشویم و به اجبار وقت خودمان را با گوشی های خود پر می کنیم ولی یکی از بهترین راه های پر کردن اوقات فراغت استفاده از بازی های فکری است که انواع مختلفی دارد که یکی از قدیمی ترین و بهترین نوع های آن بازی های فکری کارتی است.

این بازی ها که تاریخچه دیرینه دارن و انواع آنها در بازار موجود هستند که بعضی از آنها مدت زمان چندانی از ظهورشان نگذشته ولی توانسته اند که طرفداران زیادی بین مردم پیدا کنند و یا  بازی هایی که قدمت های  بسیار طولانی دارند و هنوزم که هنوز است در میان مردم وجود دارند. امروز با ما در بازی تحری همراه باشد تا شما را با چند تا از بهترین بازی های کارتی آشنا کنیم. اگر شما هم علاقه مند به این موضوع هستید با ما در ادامه همراه باشید.

بازی فکری کوبیا

بازی فکری کوبی از بهترین بازی هایی است که میتوان در دسته بازیهای فکری کارتی از آن نام برد این بازی که مناسب گروه های سن هشت سال به بالا تا سنین بزرگسال میباشد را میتواند به صورت دوتا پنج نفره بازی کرد لبته نیاز به گفتن نیست که هر چقدر تعداد بازیکن در این بازی بیشتر باشد هیجان بازی هم به آن نسبت بالا خواهد رفت.

محتویات جعبه بازی

قبل از اینکه یک توضیح کلی درباره بازی و یا ویژگی های آن بدهیم بیایید یه نگاهی بیندازیم و ببنیم وقتی این بازی را خریداری میکنید در جعبه بازی چه چیزهایی را می توانید بیابید.

  • 21 عدد کارت خانواده
  • دفترچه راهنما
  • 108 کارت تصویر کلمات
  • 5 عدد کوبیا

بازی برای چه کسانی مناسب است:

  • والدینی که علاقه دارند مهارت سرعت عمل و تمرکز کودک خود را تقویت کنند.
  • بچه‌های 8 تا 100 سال تروفرز
  • پدر و مادرهایی که دوست دارند با فرزندان خود لغات انگلیسی را تمرین کنند.
  • تمامی اعضای خانواده برای گرمی بخشیدن به دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه
  • معلمین زبان برای آموزش لغات انگلیسی و جمله سازی

مزیت های این بازی:

این بازی علاوه بر خاصیت سرگرم کنندگی که دارد در واقع یک لغت نامه تصویری برای پلیر های خودش است که میتواند در سطح متوسط باعث شود که بازیکنان با قرار گرفتن در روند و فضای این بازی کلمات را به خاطر بسپارند به همین خاطر است که این بازی یک بازی آموزشی به شمار می آید.

داستان بازی کوبیا

مدتی می‌شود که شما از زمین رفته‌اید اما زمان بازگشت فرا رسیده‌است شما سوار بر سفینه خود که “کوبیا” نام دارد، قبل از فرود بر زمین می‌بایست دوباره با کلمات و یکی از زبان‌های پراستفاده‌ی ساکنین زمین آشنا شوید. سفینه شما قادر است اجسام را به خود بچسباند.

منبع: https://bazitahrir.com/multiplayer-card-game

" babak : ."