تاریخ انتشار : دوشنبه 18 سپتامبر 2023 - 21:42
968 بازدید
کد خبر : 2654

ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

زیورآلات یکی از ارزشمندترین عناصر موجود در طبیعت طلا نام دارد. این فلز گران بها از قران ها پیش به عنوان یک کالای زینتی برای مردان و زنان استفاده می شد. و هنوز هم طرفداران خاص و مخصوص به خود را دارد. زمانی که طلا توده‌‎ای مانند باشد،به رنگ اصلی خود یعنی زرد نمایان و

زیورآلات
یکی از ارزشمندترین عناصر موجود در طبیعت طلا نام دارد. این فلز گران بها از قران ها پیش به عنوان یک کالای زینتی برای مردان و زنان استفاده می شد. و هنوز هم طرفداران خاص و مخصوص به خود را دارد.
زمانی که طلا توده‌‎ای مانند باشد،به رنگ اصلی خود یعنی زرد نمایان و دیده می شود. اما وقتی رگه رگه باشد رنگ آن به سرخ، سیاه و ارغوانی تغییر می‌یابد.
افراد به مد و استایل خود دردنیای مدرن امروز اهمیت فراوانی می‌دهند. آنها زیورآلات و جواهرات را عضو جدانشدنی این دنیای پر رمز و راز می‌دانند و به این اعتقاد دارند که زیورآلات زنانه حرف آخر یک استایل شخصی منحصر به فرد را می ‌زند. طلا با تنوع زیاد و در طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند اشکال مختلف از جمله گردنبند، دستبند، انگشتر، نیم ست و سرویس طلا تولید و عرضه می‌شود. این مجموعه می‌تواند متناسب با لباس مناسب، ظاهر افراد را بسیار جذاب و زیبا نشان دهد. چرا که درخشش نور بر سطح صیقلی و جلا دیده‌ی طلا بسیار چشم‌گیر و رویایی است.

امروز می خواهیم به معرفی ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها بپردازیم تا با بررسی مناسب و مقایسه قیمت ها با سایر محصولات مرتبط ، بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

 

1 نیم ست طلا 24 عیار زنانه طرح پروانه کد 10024

5fe0b07a482a2 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

گردنبند و دستبند سنگی سه پروانه با زنجیر سنگ های سفید رنگ یکی از زیبا ترین محصولات دست ساز می باشد که در آن با روکش طلا باکیفیت ، این اثر جذاب تولید شده است. رنگ سنگ های این محصول کاملا سفید و خاص می باشد که این اثر را هرچه بیشتر زیباتر کرده است. سنگ ها لکه ای به خود نمی گیرند و کثیف نمی شوند . این محصول کاملا دست ساز میتواند هدیه ای با ارزش برای یک مادر یا یک دوست و یا همراه مخصوصا برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف باشد . تمام تلاش ماخلق زیبایی های است ماندگار و متفاوت برای کسانی که طالب داشته هایی منحصر به فرد اند . شکل سه پروانه ساخته شده از روکش طلا می باشد که درخشندگی خیلی محسور کننده ای به این محصول می بخشند. نیم ست ” سه پروانه ” با طلای 24 عیار روکش شده و دقت بسیار بالایی در ساختار بدنه و نگین دارد . یکی دیگر از ویژگی های این محصول زنجیر آن است که کیفیت بالایی دارد و طول آن 46سانتی متر است و براحتی می توان روی لباس های بیرون یا از داخل استفاده کرد تا کامل چشم نوازی کند و با همه انواع لباس ها ، خیلی عالی بنظر خواهد رسید.ولی بیشتز از داخل لباس ( گردنی) استفاده میشود. این محصول گزینه بسیار مناسب و با صرفه برای هدیه دادن در شب یلدا ، ولنتاین و دیگر مناسبت ها می باشد.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  زنجیر
  ,

  دستبند

   

 • طلای خالص

   

  خیر

   

2 نیم ست طلای 18 عیار رزا مدل SG61

5fe0b07d0750e ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

نیم‌ست طلایی رنگ «رزا» (Rosa) از طلای 18 عیار باکیفیت ساخته شده و در طراحی و ساخت آن زیبایی و ظرافت بالایی به کار رفته است. نیم‌ست مدل «SG61» از یک جفت گوشواره و یک آویز گردنبند یا همان پلاک گردنبند تشکیل شده است. گوشواره‌ها و پلاک نیم‌ست رزا شکلی یکسان به صورت انار دارند. نیم‌ست رزا بسیار ظریف، تخت و طلایی رنگ است و برای بانوانی که به زیورآلات ظریف و زیبا علاقه دارند بسیار مناسب است. پلاک یک تکه‌ی رزا 1.7 × 2.7 سانتی‌متر ابعاد دارد که اگر با زنجیری طلایی و ظریف مورد  استفاده قرار بگیرد جلوه‌ی بهتری خواهد داشت. گوشواره‌های نیم‌ست رزا هم مانند آویز گردنبند یک تکه، طلایی رنگ و به شکل انار هستند. ابعاد گوشواره‌ها 1 × 1.3 سانتی‌متر و نوع اتصالشان میخی است به طوری که بر روی قسمت نرمه‌ی گوش قرار گرفته و ثابت می‌ماند. قفل گوشواره‌ها سوزنی است که با محافظی طلایی رنگ بر روی گوش ثابت مانده و حرکت نمی‌کنند. انار طرحی است که هم در ایام معمولی و هم در ایام خاص مانند یلدا می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

3 نیم ست طلای 24 عیار زنانه طرح نماد مهر کد 10007M

5fe0b07e54f54 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

نیم ست ماه تولد یکی از زیبا ترین محصولات دستساز می باشد که در آن با ترکیب دانه های مشکی سنگی و سمبل ماه تولد ورق طلا باکیفیت ، این اثر جذاب تولید شده است. این محصول کاملا دست ساز میتواند هدیه ای با ارزش برای یک دوست و یا همراه باشد .
کیفیت ساخت این ست بسیار بالا می باشد و همیشه از زیبایی آن لذت خواهید برد. تمام تلاش ماخلق زیبایی های است ماندگار و متفاوت برای کسانی که طالب داشته هایی منحصر به فرد اند . زنجیر گردنبند و دستبند از دانه های سنگی مشکی ساخته شده است.
سمبل مهر ماه یعنی شکل ترازو ساخته شده از ورق نازک طلا که درخشندگی خیلی محسور کننده ای به گردنبند می بخشند. گردنبند و دستبند  ماه تولد با ورق طلا ساخته شده و دقت بسیار بالایی در ساختار بدنه و نگین دارد . یکی دیگر از ویژگی های این محصول زنجیر گردنبند آن است که کیفیت بالایی دارد و طول آن 46سانتی متر است و براحتی می توان روی لباس های بیرون استفاده کرد تا کامل چشم نوازی کند.ولی بیشتر از داخل لباس یعنی بصورت گردنی استفاده میشود.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  زنجیر
  ,

  دستبند

   

 • طلای خالص

   

  خیر

   

4 نیم ست طلا 24 عیار زنانه طرح ماه بهمن کد 1236

5fe0b081f1a5c ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

نیم ست ماه تولد یکی از زیبا ترین محصولات دستساز می باشد که در آن با ترکیب دانه های فیروزه و سمبل ماه تولد روکش طلا باکیفیت ، این اثر جذاب تولید شده است. این محصول کاملا دست ساز میتواند هدیه ای با ارزش برای یک دوست و یا همراه باشد . تمام تلاش ماخلق زیبایی های است ماندگار و متفاوت برای کسانی که طالب داشته هایی منحصر به فرد اند . فیروزه سنگ نسبتا حساسی است و نباید با مواد آرایشی، عطر و یا مواد شیمیایی در تماس باشد. چنانه این اتفاق افتاد بهتر است بلافاصله با آب ولرم خوب شستشو داده شود. سمبل بهمن ماه یعنی علامت مشک آب ساخته شده از روکش طلا درخشندگی خیلی محسور کننده ای به گردنبند می بخشند. گردنبند و دستبند ” ماه تولد” با طلا روکش شده و دقت بسیار بالایی در ساختار بدنه و نگین دارد . یکی دیگر از ویژگی های این محصول زنجیر آن است که کیفیت بالایی دارد و طول آن 46سانتی متر است و براحتی می توان روی لباس های بیرون استفاده کرد تا کامل چشم نوازی کند.ولی بیشتر از داخل لباس یعنی بصورت گردنی استفاده میشود

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  زنجیر
  ,

  دستبند
  ,

  پلاک

   

 • طلای خالص

   

  خیر

   

5 نیم ست طلا 24 عیار زنانه طرح ماه آبان کد 1243

5fe0b0831d121 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

نیم ست ماه تولد یکی از زیبا ترین محصولات دستساز می باشد که در آن با ترکیب دانه های فیروزه و سمبل ماه تولد روکش طلا باکیفیت ، این اثر جذاب تولید شده است. این محصول کاملا دست ساز میتواند هدیه ای با ارزش برای یک دوست و یا همراه باشد . تمام تلاش ماخلق زیبایی های است ماندگار و متفاوت برای کسانی که طالب داشته هایی منحصر به فرد اند . فیروزه سنگ نسبتا حساسی است و نباید با مواد آرایشی، عطر و یا مواد شیمیایی در تماس باشد. چنانه این اتفاق افتاد بهتر است بلافاصله با آب ولرم خوب شستشو داده شود. سمبل آبان ماه یعنی علامت عقرب ساخته شده از روکش طلای 24 عیار که درخشندگی خیلی محسور کننده ای به گردنبند می بخشند. گردنبند و دستبند ” ماه تولد” با ورق طلای 24 عیار روکش شده و دقت بسیار بالایی در ساختار بدنه و نگین دارد . یکی دیگر از ویژگی های این محصول زنجیر آن است که کیفیت بالایی دارد و طول آن 46سانتی متر است و براحتی می توان روی لباس های بیرون استفاده کرد تا کامل چشم نوازی کند.ولی بیشتر از داخل لباس یعنی بصورت گردنی استفاده میشود

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  زنجیر
  ,

  دستبند

   

 • طلای خالص

   

  خیر

   

6 نیم ست طلا 24 عیار زنانه طرح ماه مهر کد 1237

5fe0b086eb9a5 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

نیم ست ماه تولد یکی از زیبا ترین محصولات دستساز می باشد که در آن با ترکیب دانه های فیروزه و سمبل ماه تولد روکش طلا باکیفیت ، این اثر جذاب تولید شده است. این محصول کاملا دست ساز میتواند هدیه ای با ارزش برای یک دوست و یا همراه باشد . تمام تلاش ماخلق زیبایی های است ماندگار و متفاوت برای کسانی که طالب داشته هایی منحصر به فرد اند . فیروزه سنگ نسبتا حساسی است و نباید با مواد آرایشی، عطر و یا مواد شیمیایی در تماس باشد. چنانه این اتفاق افتاد بهتر است بلافاصله با آب ولرم خوب شستشو داده شود. سمبل مهر ماه یعنی علامت ترازو ساخته شده از روکش طلای 24 عیار که درخشندگی خیلی محسور کننده ای به گردنبند می بخشند. گردنبند و دستبند ” ماه تولد” با ورق طلای 24 عیار روکش شده و دقت بسیار بالایی در ساختار بدنه و نگین دارد . یکی دیگر از ویژگی های این محصول زنجیر آن است که کیفیت بالایی دارد و طول آن 46سانتی متر است و براحتی می توان روی لباس های بیرون استفاده کرد تا کامل چشم نوازی کند.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  زنجیر
  ,

  دستبند

   

 • طلای خالص

   

  خیر

   

7 نیم ست طلا 18 عیار کانیار گالری مدل L17

5fe0b08843304 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

8 نیم ست طلا 24 عیار زنانه طرح گوی کد 100175

5fe0b088af674 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

براده های طلای 24 عیار در داخل محفظه شیشه ای و آب می تواند هر بیننده ای را مجذوب خود کند. با قدم هایتان درخشش گوشواره و گردنبند ملموس شده و شما را ستاره دنباله دار میهمانی می کند!
نیم ست طرح گوی ، محصولی جدید و اصیل که به دست هنرمندان با تجربه و خلاق ساخته و پرداخته شده است. محصولی متفاوت و خاص که طالب افرادی خاص است. جنس آویز گوشواره و زنجیر گردنبند از استیل بوده که باعث حفظ و تداوم رنگ مادام العمر در آن می شود. ترکیب شیشه، طلا و آب ارتباط غنی فرهنگی و هنری ایران باستان و مدرن را القا کرده و بر اصالت هنر ایرانی تاکید دارد. این نیم ست زیبا هدیه ای مناسب برای عزیزان شما می باشد و با طراحی زیبا و دل فریب اش، قابلیت ست کردن با بقیه اکسسوری ها را دارد که بطورحتم نظر خانم‌های خوش‌سلیقه و علاقه‌مند به زیورآلات ظریف و فانتزی را جلب خواهد کرد. گوی شیشه ای به تعبیر از زمین، آب داخل آن به تعبیر از دریا و براده های طلا به تعبیر از آسمان پر ستاره بوده که به بیانی نمادی از طبیعت و طراوت است. به همین خاطر برای هدیه دادن به کسانی که دوستشان دارید ایده‌آل خواهد بود.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  زنجیر
  ,

  گوشواره

   

 • طلای خالص

   

  خیر

   

9 نیم ست طلا 18 عیار کانیار گالری مدل L12

5fe0b08998fe5 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

10 نیم ست طلا 18 عیار رزا مدل SG22

5fe0b08a27ec3 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

11 نیم ست طلا 18 عیار زنانه کد 13

5fe0b08b19a42 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

اگربرای خرید به دنبال طلای سبک و ظریف هستید ما به شما این نیم ست را پیشنهاد می کنیم این نیم ست ها در وزن های فوق العاده سبک و با کیفیت و آبکاری زیبا می باشد.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

 • طلای خالص

   

  خیر

   

12 نیم ست طلا 18 عیار درنیکا مدل ds4005

5fe0b08b406c0 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

نیم‌ست طلا مدل «DS4005» درنیکا از یک پلاک و یک جفت گوشواره تشکیل شده است که همگی از طلای 18عیار مرغوب و باکیفیت ساخته شده‌اند. نیم‌ست مدل «Ds4004» گوشواره‌هایی به شکل گل دارد که هرکدام 0.9 سانتی‌متر قطر دارند. گوشواره‌ها طلایی‌رنگ و یک‌تکه هستند. نحوه‌ی اتصال گوشواره‌ها میخی و نوع قفل آن‌ها سوزنی است و برای ثابت‌ماندن روی گوش، هرکدام دارای محافظی پلاستیکی و کوچک‌اند. گل طلایی‌رنگ گوشواره‌های تخت و براق است. پلاک یک‌تکه‌ی ابعاد 0.9 × 2.7 سانتی‌متری دارد که این ابعاد با آویز است و ابعاد بدون آویز آن معادل 1 × 2.2 سانتی‌متر است. پلاک به شکل سه گل طراحی شده است که توخالی هستند. نیم‌ست زیبای هم برای استفاده‌ی شخصی و هم برای هدیه‌دادن به بانوان خوش‌سلیقه و شیک گزینه‌ای بسیار مناسب است.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

13 گوشواره و دستبند طلا 18 عیار مدل یلدا کد 432

5fe0b08cc0bb6 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

انار در میان ایرانیان یادآور شب یلداست. شبی زمستانی که طولانی ترین شب سال نام گرفته است. شب یلدا است ودورهمی های خانوادگی و حافظ خوانی و خاطره تعریف کردن! اما دادن هدیه ای خاص و ویژه به عزیزانتان؛ این شب را بیاد ماندنی تر خواهد کرد! محصولی که برای شما آماده نمودیم “نیم ست گوشواره و دستبند طلا 18 عیار مدل یلدا” میباشد که در عین قیمت اقتصادی و بصرفه، از زیبایی چشم نوازی برخوردار است! بی تردید هر بانویی از هدیه گرفتن آن شگفت زده خواهد شد و کمتر کسی ست که این نماد زیبا و جذاب را دوست نداشته باشد.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  دستبند

   

 • طلای خالص

   

  خیر

   

14 نیم ست طلا 18 عیار شانا کد S-sg08

5fe0b08d0f319 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

نوعی از زیورآلات که می‌توانند تاثیر فوق العاده‌ای روی دیگران بگذارندT نیم‌ست‌های طلا هستند؛ چرا که با هماهنگی فوق‌العاده چشم‌گیری که دارد، باعث شکوه و جلوه‌ی وصف ناپذیر شما می‌شود. «نیم ست طلا 18 عیار شانا کد S-sg08» با پایه طلای زرد و عیار 18 به همراه طرحی ساده اما جذاب مناسب خانم‌های جوان است. این مدل نیم‌ست شامل گوشواره و پلاک گردنبند است که هر دو از طرح زیبا و خوش‌نقش پروانه ساخته و پرداخته شده‌اند. این ترکیب هماهنگی خاصی را ایجاد کرده و رعایت کوچکترین جزئیات در ساخت پروانه آن‌ را بسیار زیبا و پرجلوه نموده‌ است. درخشش این مدل نیم‌ست با سطح صاف و صیقلی خود فوق العاده است. کوچکتر بودن ابعاد گوشواره و استفاده از یک زنجیر ظریف باعث جذابیت و بیشتر جلوه کردن پلاک آویز می‌شود. گوشواره این مدل از نوع پرکاربرد سوزنی با اندازه‌ای مناسب بوده که توسط محافظی از جنس طلای 18 عیار بر روی لاله گوش شما خودنمایی خواهدکرد. اگر شما هم مایلید این نیم‌ست زیبا را همراه خود داشته و از زیبایی آن بهره مند شوید، خرید این کالا را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

15 نیم ست طلا 18 عیار درنیکا مدل ds4002

5fe0b08d75492 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

نیم‌ست طلا مدل «DS4002» برند درنیکا از یک پلاک و یک جفت گوشواره تشکیل شده است که همگی از طلای 18عیار مرغوب و باکیفیت ساخته شده‌اند. نیم‌ست مدل «Ds4002» گوشواره‌هایی به شکل گل دارد که هرکدام 0.9 سانتی‌متر قطر دارند. گوشواره‌ها طلایی‌رنگ و یک‌تکه هستند. نحوه‌ی اتصال گوشواره‌ها میخی و نوع قفل آن‌ها سوزنی است و برای ثابت‌ماندن روی گوش، هرکدام دارای محافظی پلاستیکی و کوچک‌اند. گل طلایی‌رنگ گوشواره‌های تخت و براق است. پلاک یک‌تکه‌ی درنیکا ابعاد 2.5 سانتی‌متری دارد که این ابعاد با آویز است و ابعاد بدون آویز آن معادل 2سانتی‌متر است. پلاک به شکل سه گل طراحی شده است که توخالی هستند. نیم‌ست زیبای هم برای استفاده‌ی شخصی و هم برای هدیه‌دادن به بانوان خوش‌سلیقه و شیک گزینه‌ای بسیار مناسب است.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

16 نیم ست طلا 18 عیار زرلوکس مدل ON09

5fe0b08f55ea0 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

نیم ست مدل «ON09» از برند《زرلوکس》 《Zarlux》 یک انتخاب مناسب برای کسانی است که قصد دارند به عزیزان خود هدیه‌ای ماندگار و ارزشمند دهند. این نیم ست از طلای 18 عیار با کیفیت بالا و ضخامت مناسبی ساخته شده است. طرح گوشواره و آویز گردنبند در این مدل دایره هلالی شکل است. اابته داخل این دایره‌ها، درخت‌هایی هم قرار دارد. ابعاد هر یک از گوشواره‌ها در این نیم ست حدودا 1.5 × 1.6 سانتی‌متر است. این گوشواره‌ها از نوع میخی است و قسمت دایره‎‌ای آن به  گوش می‌چسبد. قفل گوشواره هم سوزنی است و استفاده از آن آسان خواهد بود. همچنین ابعاد آویز این ست هم 3 × 2.3 سانتی‌متر و طرح آن دایره‌ای همراه با یک برگ داخل آن است. این طرح فانتزی و زیبای این نیم ست زرلوکس به‌طورحتم موردپسند بسیاری از بانوان و دختران خوش‌سلیقه و جوان قرار خواهد گرفت.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

17 نیم ست طلا 18 عیار سپیده گالری مدل SH0040

5fe0b0918e820 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

18 نیم ست طلا 18 عیار اسنو گلد کد 12004

5fe0b0937ba71 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

19 نیم ست طلا 18 عیار کد N100

5fe0b093c6cb5 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

20 نیم ست طلا 18عیار کانیار گالری مدل M949

5fe0b095429e6 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

21 نیم ست طلا 18 عیار شانا مدل S-SG05

5fe0b0962f045 ارزان ترین نیم ست طلا برای هدیه به خانم ها

«نیم ست طلا 18 عیار شانا مدل S-Sg05» با پایه‌ طلای زرد براساس طرح قلب ساخته و پرداخته شده است. عیار استفاده شده در ساخت این نیم ست 18 (عیار استاندارد بازار) است. سه قلب که به صورت عمودی به هم متصل شده‌اند خاص بودن این مدل را نشان می‌دهد. کوچک بودن ابعاد گوشواره نسبت به آویز باعث بیشتر جلوه کردن آن و نمایش بهتر گوشواره بر روی لاله گوش می‌شود. این مدل را می‌توانید با هر نوع زنجیری استفاده کنید اما پیشنهاد می‌شود از یک زنجیر ظریف استفاده کنید تا زیبایی آویز بیشتر نمایان شود. قفل گوشواره از نوع سوزنی بوده و توسط محافظی از جنس طلای 18 عیار به گوش شما محکم می‌شود. اگر به یک مهمانی دوستانه دعوتید و می‌خواهید شیک‌تر از همیشه ظاهر شوید، این نیم‌ست باعث می‌شود همه نگاه‌ها سمت شما جلب شود. در ساخت نیم ست طلا مدل S-Sg05 ظرافت خاصی لحاظ شده که باعث بیشتر شدن جلوه این نیم ست می شود.

مشخصات کلی

 • اقلام ست

   

  گوشواره
  ,

  پلاک

   

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.