loading...

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

ست کردن مانتو یاسی و کالباسی برای بهار

یکی از موضوعاتی که خانم ها نزدیک نوروز درگیر آن هستند ؛ ست کردن مانتو و رنگ آن می باشد. همان طور که قبلا اشاره کردیم ، رنگ سال ۹۷ بنفش می باشد ( با کلیک بر روی لینک می توانید اطلاعات بیشتری در مورد رنگ سال بدست آورید .)  رنگ کالباسی و رنگ یاسی از جمله رنگ های مد بهار ۹۷ می باشد . به همین دلیل مزون های زیادی انواع مانتو کالباسی و یاسی با طرح ها و رنگ های متنوع را طراحی و تولید کرده اند . با ما همراه باشید تا توضیحاتی در مورد اینکه سال ۹۷ چه رنگ مانتویی بپوشیم بدهیم.

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم و مد بهار امسال چیست؟

ابتدا در مورد کالباسی و رنگ هایی که با آن ست می شود توضیح می دهیم. در فصل بهار بهتر است از رنگ های روشن و نزدیک به کالباسی برای ست کردن استفاده کنید . صورتی بسیار روشن ، پوست پیازی و نسکافه ای کم رنگ از جمله رنگ هایی است که در تصویر پایین ، مدل وسط مشاهده می کنید .

photo_۲۰۱۸-۰۳-۰۲_۰۱-۲۵-۱۰ سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

طوسی و دودی نیز از رنگ هایی است که اگر در کنار کالباسی به کار رود با آن هماهنگ است و به جذابیت آن می افزاید . تصویر سمت راست نیز ست کالباسی در کنار رنگ های تند مانند ارغوانی ، البالویی و زرشکی را نشان می دهد .

ma85047-pink-cream-1.jpg-684x1024 سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

pink-coats-manto-maxmara-3 سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

set سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

tasvirezendegi.ir493 سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

www.araas_.ir-11-1 سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

photo_۲۰۱۸-۰۳-۰۵_۰۴-۲۳-۴۰-1024x1024 سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

photo_2018-03-05_04-34-22 سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

همان طور که می دانید یاسی یکی از انواع بنفش است که در فصول گرم سال کاربرد بیشتری دارد. بنفش که ترکیبی از آبی و قرمز می باشد ، رنگ مکمل زرد است و در کنار زرد تضاد قشنگی دارد . برای ست کردن یاسی در نوروز ۹۷ می توانید به جای زرد از لیمویی ، نارنجی ، طلایی یا پرتقالی استفاده کنید . در تصویر زیر دو نمونه مانتو یاسی را مشاهده می کنید که با زرد و پرتقالی ست شده اند . یاسی و نارنجی در کنار هم ست گرمتری نسبت به زرد به همراه یاسی یا بنفش ایجاد می کند.

اگر مانتو یاسی را به جای بنفش انتخاب کنید ، تنوع بیشتری در انتخاب کیف ، کفش ، شال و اکسسوری های دیگر خواهید داشت. جدیدترین و زیباترین مانتوهای ۲۰۱۸ را ببینید.

 

photo_۲۰۱۸-۰۳-۰۵_۰۴-۰۵-۵۵ سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

cc4889_1 سال 99 چه رنگ مانتویی بپوشیم

سال ۹۹ چه رنگ مانتویی بپوشیم

 

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *